Skoči na vsebino

Nobena ženska, ki me zanima, se mi ne more upreti


corser

Priporočene objave

Ti Bauca s čim se pa ti ukvarjaš, da boš čez deset let na kamenju? Ali je to protizakonito, da te bodo stlačili v ječo?

Dada, samozavest ima pri moškem za posledico to, da mu penis trdno stoji. Zato Corserju verjamem, da ima urejeno spolno življenje. Sicer pa pri ženskah večinoma palijo samozavestni tipi. Ve že veste zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš komentar ?! evo ga :

HAHAHAHAAAAAAAAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA ....... :lol: :D :lol: :D

Zaj pa bol resno :

Vbistvu te jaz še nisem vidla in nevem kakšen si (lasnosti, izgled in ostalo) pa pač zato ne morem glih preveč komentirat .... ampak dejstvo je da nihče ne more dobit vsakega ki si ga želi .... belive me !!

Ampak mislim da si vseeno preeeeveč samozavesten .... mislim si vsaj no .... pričakujem pripombe .... predvsem iz moške strani

:twisted: :roll: :twisted:

Ampak nevem če bi kakšna takšna palila nate :

Lp biba :roll: :idea: 8)

Dobr sm. Dobr. 8)

Mhmh .......... :roll: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Bauca s čim se pa ti ukvarjaš, da boš čez deset let na kamenju? Ali je to protizakonito, da te bodo stlačili v ječo?

Ne ne .... najbrž se bom na kakšnem otočku sončla tako in poležavala na kamenju :) :shock:

Pa si pač iščem družbo :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak mi ne gre nick bauca v račun....

Dej se kej bolj seksi spomn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak mi ne gre nick bauca v račun....

Dej se kej bolj seksi spomn.

Metka? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak mi ne gre nick bauca v račun....

Dej se kej bolj seksi spomn.

Metka? :oops:

stefanija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak mi ne gre nick bauca v račun....

Dej se kej bolj seksi spomn.

Metka? :oops:

stefanija.

JA JA JA :P :shock: :P

Štefka Annetera Joži --- bo dobro ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena ženska, ki me zanima, se mi ne more upreti

verjetno pa te ženska, ki se ti lahko upre, ne zanima

ugly stjupid bitchez ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena ženska, ki me zanima, se mi ne more upreti

verjetno pa te ženska, ki se ti lahko upre, ne zanima

ugly stjupid bitchez ane

He he .... ne more met vsega .... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel nekoč sošolca, ki je imel isti problem, nobena ki ga je zanimala se mu ni mogla upreti, on pa njim tudi ne in je zato vedno "hodil" z vsaj dvema in se še z dvem ali tremi na skrivaj dobival. edini problem je bil da so bile njemu všeč take, ki jih večina opiše (OK malo je grdo ampak :wink: ) "nebi je ni štapom dirao, kamoli kamenom gađao"! :twisted:

PS: predvsem so mu bile všeč kosmate (pa ne samo tam kjer tadeja tako moti :roll: :twisted: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel nekoč sošolca, ki je imel isti problem, nobena ki ga je zanimala se mu ni mogla upreti .....

A zaj je pa to že problem ?! :shock: :roll: Ma moški e .... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bauca,najprej lastne izkusnje naberi,potem se oglasaj.pocasi se mi ze res hecno zdi,da so najbolj vokativni komentarji vedno od "nekih" najstnic/kov,ki vecinoma se niso naredili dobrin & slabih izkusenj z nasprotnim spolom.

nic proti tebi,samo da tako komentiras nekaj,o cemur (vsaj mislim si) nimas ravno bogatih izkusenj (ce sploh) je rahlo brezveze.

jaz tudi nimam pojma kaksne bolecine prestajajo zenske pri porodu (ceprav sem bil pri dveh ze zraven; neprostovoljno BTW) in se tudi vzdrzujem komentarja na to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bauca,najprej lastne izkusnje naberi,potem se oglasaj.pocasi se mi ze res hecno zdi,da so najbolj vokativni komentarji vedno od "nekih" najstnic/kov,ki vecinoma se niso naredili dobrin & slabih izkusenj z nasprotnim spolom.

nic proti tebi,samo da tako komentiras nekaj,o cemur (vsaj mislim si) nimas ravno bogatih izkusenj (ce sploh) je rahlo brezveze.

jaz tudi nimam pojma kaksne bolecine prestajajo zenske pri porodu (ceprav sem bil pri dveh ze zraven; neprostovoljno BTW) in se tudi vzdrzujem komentarja na to temo.

Sej nisem nič takega misla ej .... sam nevem zakaj bi bil problem če ti je nekdo všeč ali obratno .... ti pa seveda moreš non stop vse obračat proti meni ....

P.S.: Ti si kr misli kaj hočeš ker me itak ne poznaš .... :roll: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy & Levči, če si zadevo trezno ogledamo, je itak popolnoma logična. Minimalni vloženi napori za takorekoč isti učinek. Pustimo estetiko ob strani. Sem imel v rani mladosti enega prijatelja (A.M.), ki se je dosledno ravnal po isti filozofiji. Pravi car, prisežem. Tam nekje v našem predmestju je živela tudi neka Karla. Par let starejša od nas. Punca je imela zlato srce, žal pa se je držala bolj v ozadju, ko je dobri bogec lepoto delil. Resno, lahko je mirno defilirala mimo bližnjega gradbišča, pa so delavci zagrizeno zidali dalje, s pogledi strmo uprtimi v zidake in malto. Zvečer si lahko po višini novega zidu dokaj natančno ugotovil, kolikokrat se je tistega dne dobra Karla sprehodila tam mimo....

Kakorkoli že, lepega poletnega večera smo mozoljasti mulci sedeli na klopci med stolpnicami, lenobno moževali in skušali ugotoviti, zakaj neki se hihitajo enako mozoljaste punčke na sosednji klopci. Nas je res od hudiča zanimalo, ampak ga ni bilo junaka, ki bi šel to vprašat. Jebiga :? Kar se začne iz mraka luščiti ena čudna silhueta in nezadržno prodira naravnost proti nam. Preobilna za enega človeka, presuha za dva, včasih je imela eno glavo, včasih pa dve :shock: , benti, nas je že rahlo grabila panika in lahko bi stavil nevemkaj, da si je vsak od nas želel, da bi bil tisti hip kje drugje. Na srečo je potem vetrič razpihal oblake, luna dala je svečavo, ravno dovolj da se je našim izbuljenim očem nudil kolosalen prizor: Karla in A.M., harmonično prepletena v tesnem objemu (morebiti ste itaq že uganili). A.M. nas je jedrnato obvestil:"Karla je moja punca." Potem sta se pa elegantno odzibala v manjši gozdiček, ki je bil tam blizu na voljo za podobne primere. Mi smo se sicer še malo silili moževati, pa nam ni šlo več kaj prida od rok. Pa smo se počasi odpravili domov. Meditirat. Ali nekaj sličnega, ne spomnim se več dobro.

No, čez kako leto ali dve smo začeli tudi ostali počasi odkrivati, kakšnim namenom služijo ekspedicije v legendarni gozdiček.

Aja, da ne pozabim: Karla in A.M. sta bila opazno srečna kakih 14 dni. Tako opazno, da so celo že omenjeni zidarji nekoliko popustili v svoji delovni vnemi in tudi nam mozoljavcem se je včasih kaj mokrega sanjalo v zvezi s Karlo. Ljubezen dela čudeže. Potem je dobra Karla lepega dne preprosto izpuhtela. Lahko jo uvrstimo na seznam pogrešanih v nekem drugem topicu. Srečno, Karla, kjerkoli že si!

PEPE

(matr kaj sem vse sposoben sklobasat, da se mi ni treba lotit pospravljanja :!: :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J., se mi dozdeva, da je eden od naju rahlo zgrešil poanto. Dopuščam možnost, da sem bil to jaz. Ne bi bilo prvič. Kakorkoli, na svoj okorni način sem skušal povedati, da je lepota samo stvar filtra, skozi katerega na določeno osebo ali stvar gledamo. Lepota je uganka, je bojda trdil že pokojni F.M.Dostojevski in nagibam se k temu, da mu verjamem, kajti bil je odpuljen ko strela, preveč odpuljen, da bi lahko kvasil neumnosti.

Kar pa zadeva Karlo, prisežem, da jo je po tistem slavnem večeru oblivala nekaka svetloba, neka vednost, ki je prej ni bilo ali pa, kar je bolj verjetno, je nismo znali opaziti.

OK, grem naprej pospravljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej moja misel ni bila dokončna..lahko da se ti v času izdelave pač izdela okus, drugačen od ustaljenega povprečja, hvalabogu, ki je to dopustil

godbless America and not so pretty women

pusti malo praha pršicam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti malo praha pršicam :wink:

....in ne vpelji nas v skušnjavo, temveč reši nas....eeee prahu :?: :?:

PEPE 'dabuuu :cry: :cry:

(pravzaprav nikol vedu, v času moje mladosti so bili bolj popularni TITO, Kardelj & Co.)

OK, malo prahu bom pustil, ampak podgane morjo pa ven, brezpogojno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!