Skoči na vsebino

Nobena ženska, ki me zanima, se mi ne more upreti


corser

Priporočene objave

Po tej logiki bi jaz moral biti najmanj Einstein. :D  :D

Hmmmm, poglejmo tvojo slikco: barva las je kar pravšnja, malo premalo skuštran, jezika žal ne kažeš....si morebiti uradnik na patentnem uradu? Ne? Torej ne bo šlo, žal :( OK, lahko si Zweistein, bo to v redu :?: :wink:

E moj Pepe dober ti veš kako je s pospravljanjem.

Sam men tud tovrstno eskiviranje ne pomaga. Nič pametnega ne pade, pa še pospravljeno ni.

Imam v nasprotju s tabo dvojno škodo od tu torej Zweistein - bo kar v redu.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy daj povej ali je bil tvoj sošolec srečen? Po moje najsrečnejši. Za razliko od večine, ki sanja nedostopno in je nesrečna.

po zadnjih informacijah je srečen še danes, klub pritiskom okolice in začudenim pogledom, ostaja zvest svojim idealom ter kriterijem, IN ŠE VEDNO SE MU NE MORE UPRETI NOBENA ŽENSKA, KI SI JO ŽELI! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan žak ruso (presvetljenci in te zadeve)Res ne znam napisat.

Nekoč so ga vprašale, kako ocenjuje ženske. Odgovoril je z 1 ali pa 0. Pa mu ena reče: "Kaj ni to malo krivično do žensk?"

Pravi:" Sploh ne! Ženske ocenjujem po njihovih lastnostih. Za lepoto, za duhovitost, za inteligenco, dam oceno 0. Za srčno dobroto 1. Če ima ženska vse te lastnosti, vendar pa nima srčne, je rezultat 0. Če pa ima srčno dobroto, je rezultat hitro 1000.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena ženska, ki me zanima, se mi ne more upreti. Sej vem, da je tole popolnoma narcisoidno a tako pač je.

Res je! Skrita kamera je zabeležila naslednji dokaz:

seicesso.jpg

:shock: :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, še en dokaz več, da moški vse sranje prenese. :roll:

Jasno, če je le dovolj zainteresiran. Ženske se pa vsaj delajo, da ne opazijo skritih pasti....

Frailty, thy name is Woman....(by W.S.....I guess :roll: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U redu.

Sam jaz nisem niti tako mlad oz tako star. In imam urejeno spolnio življenje. Sej izjava vse pove.

8) 8) 8)

PEZDE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U redu.

Sam jaz nisem niti tako mlad oz tako star. In imam urejeno spolnio življenje. Sej izjava vse pove.

8) 8) 8)

PEZDE !!!

...ne se razburjat Matic. ! ! !

..."urejeno spolno življenje"... fante hoče povedat, da se je končno sprijaznil z dejstvom, da drkanje ni greh...

...ni ga treba zdej obsojat, če se je mal pohvalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NeaRR !

Imaš prav !!! Škoda je le, da so ostali rabili 8 strani neplodnega brblanja, da je nekdo "fante"-ju povedal, da ni potrebno na ves glas oznanjati svojo "drkancijo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...namen je pa vseeno dosegu...vrgel je kost, vi ste pa kakor leglo imbacilnih ščenetov zadevo začel zvečit... :twisted:

:!: svaka čast Corserju :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...namen je pa vseeno dosegu...vrgel je kost, vi ste pa kakor leglo imbacilnih ščenetov zadevo začel zvečit... :twisted:

Hm.....saj si ti tudi vmes....... :roll: :twisted:

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...namen je pa vseeno dosegu...vrgel je kost, vi ste pa kakor leglo imbacilnih ščenetov zadevo začel zvečit... :twisted:

Hm.....saj si ti tudi vmes....... :roll: :twisted:

Alla 8)

...čist iz humanitarnih razlogov... :twisted: ...ne morem gledat žvali k se matrajo (osem strani)...

...po drugi strani pa....jebi ga pač...mogoče se pa z veliko truda (nn strani) lahko tud kura nauči programirat...

...torej...če si dovolj vztrajna..........probi!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že trudim..... respect.gif

Alla 8)

...and now...SIT...Bu-Bu....SIT ! ! ! . . . :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od njih vse samo lepo.

LP Presenečeni

.....in po fijolicah disece.....

LP presenecenejsi

ejga,pust mojo prmer.. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec III ali tvoja Vijolica diši po pomladnem cvetju, po zelenih travnikih na pobočjih gora, po gorskih cvtlicah?

Ah, ti že od nekdaj ljubiš gore. Te tvoja Vijolica spominja nanje? Zaradi vonja ali česa drugega? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od njih vse samo lepo.

LP Presenečeni

.....in po fijolicah disece.....

LP presenecenejsi

ejga,pust mojo prmer.. 8)

ej,saj sem ravno zato napisal Fijolica in ne Vijolica...... kwa b zdej rd?! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!