Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Ob 27. 8. 2018 ob 18:03, gasperX pravi:

Motor gre na neko posebno internetno stran do katere imajo dostop samo uradni serviserji v principu kdo da vec.... to traja 10 dni baje... 

prvi ki ponudi recimo 1500€ me kontaktira zavarovalnica ce bi ga slucajno sam odkupil po tej ceni.. ce ga nocem dobim teh 1500€ in preostanek od zavarovalnice .. se pravi nekje 7700-7800€ vse skupaj.... 

 

 

Če res ne nameravaš popravljati sam, objavi tule, ko te bo kontaktirala zavarovalnica in ti sporočila najboljšo ponudbo. Če bo ponudba zanimiva, se bo gotovo našel kdo, ki bi ti dal še par 100 € zraven...

Morda tudi jaz...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

 

Če res ne nameravaš popravljati sam, objavi tule, ko te bo kontaktirala zavarovalnica in ti sporočila najboljšo ponudbo. Če bo ponudba zanimiva, se bo gotovo našel kdo, ki bi ti dal še par 100 € zraven...

Morda tudi jaz...

Samo ne pozabi, da je motor registriran v Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

nimam še izkušenj s tem zato sprašujem tukaj za nasvet. Včeraj so mi ukradli 8 mesecev star motor, ki je bil kasko zavarovan proti kraji. Poznate kakega odvetnika ki bi mi v tem primeru lahko svetoval, da bo postopek z zavarovalnico potekal korektno?

Hvala. LP Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Gregc pravi:

Pozdravljeni,

nimam še izkušenj s tem zato sprašujem tukaj za nasvet. Včeraj so mi ukradli 8 mesecev star motor, ki je bil kasko zavarovan proti kraji. Poznate kakega odvetnika ki bi mi v tem primeru lahko svetoval, da bo postopek z zavarovalnico potekal korektno?

Hvala. LP Grega

Tu na forumu pravijo,da ok....naš soforumaš @Snecer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Gregc said:

Pozdravljeni,

nimam še izkušenj s tem zato sprašujem tukaj za nasvet. Včeraj so mi ukradli 8 mesecev star motor, ki je bil kasko zavarovan proti kraji. Poznate kakega odvetnika ki bi mi v tem primeru lahko svetoval, da bo postopek z zavarovalnico potekal korektno?

Hvala. LP Grega

Imas ZS!

 

lp,

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Gregc pravi:

Pozdravljeni,

nimam še izkušenj s tem zato sprašujem tukaj za nasvet. Včeraj so mi ukradli 8 mesecev star motor, ki je bil kasko zavarovan proti kraji. Poznate kakega odvetnika ki bi mi v tem primeru lahko svetoval, da bo postopek z zavarovalnico potekal korektno?

Hvala. LP Grega

js sm sam vse zrihtu in dobil pošteno odškodnino ... če bi hotu še kaj več, bi se zajebavu pol leta za 500 € .. ker sm rabil takoj, da kupim novega, sem v 1 mesecu dobil nakazano ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je kdo na forumu, ki bi lahko dal dobro ponudbo za zavarovanje avta (obvezno in kasko) za mojo hčerko, bivšo motoristko :)?

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A je kdo na forumu, ki bi lahko dal dobro ponudbo za zavarovanje avta (obvezno in kasko) za mojo hčerko, bivšo motoristko :)?

Scarabeo

@bambi61

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Asistenca za motor primerjave sicer od lanskega leta ampak tu nekje smo z cenami in ponudbo.Jaz imam sava 39 eu se mi zdi kar  uredu.Iskušnje nasveti dobrodošli.

Asistenca.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker nisem še nikoli nič kasko zavaroval me zanima če moraš motor peljati na zavarovalnico da ga prečekirajo ali lahko grem  samo s papirji tja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Markko pravi:

Ker nisem še nikoli nič kasko zavaroval me zanima če moraš motor peljati na zavarovalnico da ga prečekirajo ali lahko grem  samo s papirji tja ?

Pokliči pa vprašaj. Pri avtu nisem rabil, za motor pa nimam kaska in ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Markko pravi:

Ker nisem še nikoli nič kasko zavaroval me zanima če moraš motor peljati na zavarovalnico da ga prečekirajo ali lahko grem  samo s papirji tja ?

Običajno, ko ga prvič kasko zavaruješ, ga moraš pokazati. da ne bi kaj prekril. Vsako naslednje kasko zavarovanje opraviš brez vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne so cene za kasko(s krajo in brez) za motor vrednosti cca 15k(nov).

Imam -50 al 55% off.. 

zanima me tako na uc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 3. 2019 ob 22:11, ukica pravi:

Kaksne so cene za kasko(s krajo in brez) za motor vrednosti cca 15k(nov).

Imam -50 al 55% off.. 

zanima me tako na uc..

Ravnokar urejal zavarovanje pri Triglavu. Polni kasko (s krajo), ao, ao+, premium asistenca, 1% odbitne franšize, zavarovanje za ogledala, luči, naravne nesreče ...  motor 130kw, cenitev po eurotaxu €18k, 50% bonus ... cena dobrih 1300€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@killerade lepa cena, dobri popusti.

Jaz razmišljam podobno, vendar bom najverjetneje vzel 2 ali 4% odbitne franšize. Če ga položim sem še vedno mnenja, da ali ne bo praktično skoraj nič ali pa bo kar orenk razletel. Kraja je pa v vsakem primeru 100% vračilo, ne glede na odstotek franšize. Pri ceni zavarovanja je pa kar nekaj razlike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem točne cifre ampka razlika pri ceni med 1% ali pa 4% odbitne franšize je bila precej majhna tako da sem vzel kar 1%. Je bilo pa občutno ceneje vse skupaj kot pri zavarovalnici Sava. Tam so mi naredili izračun, cena brez bonusov z nekimi moto klub popusti pa je bila 2700€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je šlo za novega leta 2016 (ful oprema + kovčki + navigacija, osnova za izračun ne vem točno ampak med 23 in 24k€) in enaka cena tudi 2017 in 2018. Letos je cena 780€, samo nisem več kasko vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kovčke in vso dodatno opremo si dodatno dodajal zraven, ko ti je agent sestavljal?

recimo pri mojem je tak, da imajo v sistemu osnovno verzijo (okrog 14-15.000€), dal sem pa za njega skoraj 20.000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/27/2019 at 1:26 PM, dkee46 said:

kovčke in vso dodatno opremo si dodatno dodajal zraven, ko ti je agent sestavljal?

recimo pri mojem je tak, da imajo v sistemu osnovno verzijo (okrog 14-15.000€), dal sem pa za njega skoraj 20.000€.

Ja, je vse dodajal in prišteval zraven. Tudi pakete opreme + kovčke + navigacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/8/2018 at 8:27 AM, KARMEN1 said:

Letos sem zavarovala pri Savi, cenejša, kot Triglav. AO plus in asistenca.

 

Triglav tudi letos med dražjimi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, XTR said:

Triglav tudi letos med dražjimi? 

 

1 minute ago, XTR said:

pri Savi, cenejša, kot Triglav. AO plus in asistenca.

Ja že par let je Sava cenovno najugodnejša.Asistenca ki jo dobiš zraven je bolj tako tako mislim da do 300km za po Slo je ok za kaj več doplači 39 eu za njihovo moto premijum poglej par postov nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!