Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Če bo preveč bolel, bom doktora (tist k me pika) za uho vdrapnu :lol:

Nene...bo šla notranjost....Sam ne vem al bo prvo roka al hrbet

Pa nisem še siguren al bi dal barvno..al bi ostal na čb :hmm:

Skratka...za božič oz rojstni dan si bom neki privoščil:D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...mene skor nikol nc ne boli... ne glede kaj pa kje delam... hehehehe

no ja prsu nazaj iz nizozemske.... pa vidm da je tema s5 mal zmrla... evo 2 slikce iz severa evrope.... :D

čang šlan pismenke

77022_106342002768885_100001792583888_55385_514125_n.jpg

rožica... to je blo bl tko freehand- sem pa imel sliko pred sabo za referenco.... inprovizacija pa to.... :D

76945_106342009435551_100001792583888_55386_1857918_n.jpg

tale je bla pa pred odhodom se.... kužek.... :)

150068_106341996102219_100001792583888_55384_1140795_n.jpg

... u glavnm.... priblizuje se december... prazniki pa to.... in sem se odlocu da s5 podarim nekomu tattoo... moje bozično darilo za motosvetovca/ko... edini pogoje je, da mora biti tattoo večji od dlani, pa da me MORA motiv pritegniti..... ob tem pa velja omeniti da si pridrujem vsakrsno pravico iz kakrsnih koli razlogov zavrniti izdelavo tattooja...

.. tako da do 20ga decembra zbiram vase ideje/želje... zgubiti itak ne mores nic... vse kar rabis narediti je, da pošljes mail na dean.bodyart@gmail.com ki mora vsebovati osebne podatke: ime in vzdevek na forumu, starost, sliko zeljenega motiva (oz. sliko za referenco...), ter na kratko kaki stavek kje na telesu bi to bilo in podobno... :D

...moje stvaritve so pa na ogled na www.tattoo.co.nr ali pa na FB pod Dean Bodyart

lp......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

očitno že danes vsak ki ima 5 minut dala tetovaže..

bo treba malce zakonodajo glede tega porihtat...

ker nekateri niti risat ne znajo pa bi delali tattooje :headbang:

treba bo si v tujini malce vzgled vzet

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, pr tej babi oni "panter" je bolj kuščaru podobn

hotel sem bit obziren pa nisem hotel napisat da nima pojma o t..... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno že danes vsak ki ima 5 minut dala tetovaže..

bo treba malce zakonodajo glede tega porihtat...

ker nekateri niti risat ne znajo pa bi delali tattooje :headbang:

treba bo si v tujini malce vzgled vzet

sam 1 vprasanje, ce dovolis... ti resno primerjas moje izdelke z tistimi prej omenjenimi v povezavi, al sam jz sam narobe razumel...??? (s tem vprasanjem ne zelim nobenega uzalit.... sam me pa res zanima)

ne bom tujine tuki vpletu, ker nima smisla, vsi vemo da so tm zadeve (relativen pojem in v tem kontekstu vkljucuje le zadeve okoli tetoviranja) postimane.... no ja slovenija je kar se tega tice itq... skoda besed.. sem preprican da je ze kje drugje debata o izpostavljanju nasih politicnih "vrhuncev inteligence"...

se za konec ..zakonodaja pr ns je itq dizastr... brez poglablanja v zakonik in iskanja lukenj pa se lahko tetoviras le pri medicinski sestri, frizerki al pa pri dermatologu ...izvoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz razbral, je kritika letela na predhodni post (tam ko je pripet link). Če lahko pripomnim, niso vsi za vse. Enim ležijo tribali, drugim portreti, redkim vse. Saj zato pa ima vsak kolikortoliko resen tattooator galerijo, pa si lahko vsakdo ogleda njegove izdelke in se odloči.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz razbral, je kritika letela na predhodni post (tam ko je pripet link). Če lahko pripomnim, niso vsi za vse. Enim ležijo tribali, drugim portreti, redkim vse. Saj zato pa ima vsak kolikortoliko resen tattooator galerijo, pa si lahko vsakdo ogleda njegove izdelke in se odloči.

... se lepse napisano kot bi pa lahko sam povedu.... :) sicer pa kej vec ne bi mogu niti povedat...

sam na hitr ps.: prevec je v sloveniji folka k dela to sam zarad dnarja... men recimo ni logicno da lahko nek (ne bom o imenih) model, ki se s tem ne ukvarja vec k kako leto al pa dve, ceni svoj izdelek enakovredno srecotu-lucky art in dejanu-iz MS , al pa recimo johnu (kljub govoricam in njegovemu obnasanju je odličen tetover in med prvimi v sloveniji) delanu in ostalimi...

ne vem a sm sm jz cudn, sam men se zdi da ce ista oseba najprej nardi make up, fruzuro, nohte itd. potem pa nekomu naredi nekaj na telo, kar bo trajalo za vedno, ni ravno zasluzna za naziv tetoverja... men tud moj mehanik ne pride odtokov pucat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, po moje je tudi Hilton komentiru Krvavico. Sej niso tisti, ki imajo pet minut cajta za igrat se po koži krivi za to da delajo, kriv je folk, ki se hodi dejansko k njim "tetovirat". Pol pa hod jokat in stokat kako packarijo imajo na sebi. Sej ni čudno, če pa merijo kvaliteto tattooja v denarju in času (čim manj denarja in časa za čimvečji tattoo). Jst sem se samo enkrat zajebal in nisem šu k preverjenemu tipu, ampak ne, se mi je mudilo, pol sem pa skor na kolenih prosu, da mi je hotu pol un, ko ni mel najprej časa popravt tisti zmazek. Da ne govorim o barvi, ki mi jo je moral nametat v nogo, bi mi lahko celo nogo na črno pobarval. Ampak zdej vsaj zgleda. Pa še motofrik ima tudi prav. Eni delajo kul tribal, eni imajo bolj stripovski stil, drugi umetniški, tretji so trenirali nekaj let iz medicinskih učbenikov anatomijo. Najprej naj vsak pri sebi dobro razmisli kaj, kam in h komu. Če se greš pa k kozmetičarki popikat, pa ne morš druzga pričakovat kot slikco iz čunga lunga. Ampak, vsak po svoje. Rintintin še vedno imam tvoj kontakt, ampak še vedno razmišljam kaj in kam. Oziroma motiv imam, samo kam še točno ne vem. See ya...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se lepse napisano kot bi pa lahko sam povedu.... :) sicer pa kej vec ne bi mogu niti povedat...

sam na hitr ps.: prevec je v sloveniji folka k dela to sam zarad dnarja... men recimo ni logicno da lahko nek (ne bom o imenih) model, ki se s tem ne ukvarja vec k kako leto al pa dve, ceni svoj izdelek enakovredno srecotu-lucky art in dejanu-iz MS , al pa recimo johnu (kljub govoricam in njegovemu obnasanju je odličen tetover in med prvimi v sloveniji) delanu in ostalimi...

ne vem a sm sm jz cudn, sam men se zdi da ce ista oseba najprej nardi make up, fruzuro, nohte itd. potem pa nekomu naredi nekaj na telo, kar bo trajalo za vedno, ni ravno zasluzna za naziv tetoverja... men tud moj mehanik ne pride odtokov pucat...

rintintin ni letelo na tvoje delo. ker pri tebi se vidi da imas dar za te stvari :closedeyes:

edino popravil bi te kar se tice podelovanja titul najboljsega tetovatorja v sloveniji>( john) se najde najmanj 1 ali pa 2 ki sta enakovredna ce ne ze boljsa....

je pa res da se ljudje sami odlocajo kdo bo sel k komu.. prevsem razlog cena in kot drugo kdaj sem lahko na vrsti( ker cakalna doba 3 mesece mu predstavlja zelo velik problem) ne razmislja da ce pri nekomu cakas 3 mesece je ponavadi dokaz da.. je guzva zaradi kvalitete :closedeyes:

no jaz sem bil ze pri 5 razlicnih tetovatorjih in sedaj ze zadnji 2 leti ostaja zvest .... ker pac ko se navadis ne menjas pac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) sej ce si opazu sm dal Srečota pa Dejana na prvi dve mesti... :) (je pa definitivno to moje objektivno mnenje...)

o guzvi pr nekaterih pa ne bom govoru.... zihr sm sam pri srecotu pa dejanu ker ju osebno poznam, da dejansko res delata in sta resnicno zasedena...

pri johnu mi je pa v njegovem salonu vsec en napis k mu visi na steni.... dober tattoo ni poceni tattoo... (sam kaj ko nekateri pri tem pretiravajo)

in ja definitivno je prav da nas je vec.... da je izbira med stili...

sicer pa se zmeri: vsak tetover ma galerijo, pa ni vazn kako dela.... ce je nekomu vsec njegov izdelek je cist vseen kolk je priznan pa dobr pa tko.. to je drugotnega pomena... edina pomembna stvar je to, da bo tistemu ki bo to imeu na sebi, vsec in bo srecen..

... pa vsem k vam riti stiska ko vam tetover rece ceno... ne se sekirat za 100e..... dejte mal svari v perpektivo... to mate za celo zivljenje... se ne splaca sparat... kaj pa je 100e.. to je recimo 2 vecera uzuni, al pa recimo en par superg.... en bedn telefon.... en servis motorja... en akumulator.... itd.

in zalostno je da more nekdo to napisat, da je treba dat stvari v perpektivo... pol pa se najde kdo k se prereka za bogih 20 evrckov... slovenija pac...

eh ne da se mi vec filozofirat.. mejte se lepo.. ma maximalno izkoristte december.. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) sej ce si opazu sm dal Srečota pa Dejana na prvi dve mesti... :) (je pa definitivno to moje objektivno mnenje...)

o guzvi pr nekaterih pa ne bom govoru.... zihr sm sam pri srecotu pa dejanu ker ju osebno poznam, da dejansko res delata in sta resnicno zasedena...

pri johnu mi je pa v njegovem salonu vsec en napis k mu visi na steni.... dober tattoo ni poceni tattoo... (sam kaj ko nekateri pri tem pretiravajo)

in ja definitivno je prav da nas je vec.... da je izbira med stili...

sicer pa se zmeri: vsak tetover ma galerijo, pa ni vazn kako dela.... ce je nekomu vsec njegov izdelek je cist vseen kolk je priznan pa dobr pa tko.. to je drugotnega pomena... edina pomembna stvar je to, da bo tistemu ki bo to imeu na sebi, vsec in bo srecen..

... pa vsem k vam riti stiska ko vam tetover rece ceno... ne se sekirat za 100e..... dejte mal svari v perpektivo... to mate za celo zivljenje... se ne splaca sparat... kaj pa je 100e.. to je recimo 2 vecera uzuni, al pa recimo en par superg.... en bedn telefon.... en servis motorja... en akumulator.... itd.

in zalostno je da more nekdo to napisat, da je treba dat stvari v perpektivo... pol pa se najde kdo k se prereka za bogih 20 evrckov... slovenija pac...

eh ne da se mi vec filozofirat.. mejte se lepo.. ma maximalno izkoristte december.. :)

zato pa tjuina ura tetoviranja 200€ pol pa si zamisli koliko pride ta spas :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja.... v tujini znajo cenit umetnost.... (res je pa da so razmere drugacne....)

v glavnem, sm delu en tattoojcek v Amsterdamu v enmu salonu k gostujem enkrat na mesec al pa na 2 mesca.... pa sm delu ene slabe 3 urce...in sm reku 350... pa me je bejba zacudeno pogledala zakaj tolk pocen... :) po moje se ji je full zdel pa to, k sm ji reku da dobi popust na lepe učke..... :) (res je bla lusna.. pa se z ducatijem je tja prihrumela :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rintintin... mogoče se js opogumim in pridem enga tatoojčka si dat narest :yes:

poglej na prejsno stran... moje bozicno darilo pa to.... poslji sliko pa.. nikoli se ne ve.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na prejsno stran... moje bozicno darilo pa to.... poslji sliko pa.. nikoli se ne ve.....

itak nimam nobene ideje ... bi pa biu zihr kakšn zmay al pa zmiya ... ;) ... ampak to velik k za dlan... čigavo dlan :? ... to je k pou mojga hrbta :P

neki morm :yes: ... pa ne vem kaj

je pa božično darilo, kot se šika ... čestitam :worship:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... js sm se prijavu za rintintinovo božično darilo :P ... držim pesti, da me nau bolel :lol: ... sicer ketonal forte pomaga tud pri reumi :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud prjavu smile.gif

Ko smo že pri kvalitetnih in nekvalitetnih tattoo-jih. Ene par let nazaj sta se ga kolega napila in se home made tetovirala (en druzga)- Free beer for the punks čez celo roko :) hehe. Še bolš je pa blo, ko je en prjatu tetoviru druga z neko doma narjeno mašinco, pa mu je eno črko v besedi spustu trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno že danes vsak ki ima 5 minut dala tetovaže..

bo treba malce zakonodajo glede tega porihtat...

ker nekateri niti risat ne znajo pa bi delali tattooje :headbang:

treba bo si v tujini malce vzgled vzet

¸Mislim da nisi kompetenten da daješ take izjave, vsi tattooatorji imamo licence in izkušnje da lahko opravljamo svoj posel,

tebi pa če ni všeč si poiščeš drugega izvajalca tattoo-ja in so cene temu primerne!!! Kritike sprejmem, ne sprejmem pa tvojih žaljivk, ker si še predstavljati ne moreš kaj pomeni biti tattooator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se lepse napisano kot bi pa lahko sam povedu.... :) sicer pa kej vec ne bi mogu niti povedat...

sam na hitr ps.: prevec je v sloveniji folka k dela to sam zarad dnarja... men recimo ni logicno da lahko nek (ne bom o imenih) model, ki se s tem ne ukvarja vec k kako leto al pa dve, ceni svoj izdelek enakovredno srecotu-lucky art in dejanu-iz MS , al pa recimo johnu (kljub govoricam in njegovemu obnasanju je odličen tetover in med prvimi v sloveniji) delanu in ostalimi...

ne vem a sm sm jz cudn, sam men se zdi da ce ista oseba najprej nardi make up, fruzuro, nohte itd. potem pa nekomu naredi nekaj na telo, kar bo trajalo za vedno, ni ravno zasluzna za naziv tetoverja... men tud moj mehanik ne pride odtokov pucat...

samo povem... žalostno, da nekdo ki je umetnik ne sprejme delo drugega, pa čeprav dela podobne stvari... to pomeni da je ozko usmerjen in samo vase zagledan..škoda da obstajajo tudi takšni ljudje ki ne znajo pohvaliti ali vsaj dati spodbudno besedo nekomu, ki se trudi zaslužiti svoj kruh

zato pa gre svet v....k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo povem... žalostno, da nekdo ki je umetnik ne sprejme delo drugega, pa čeprav dela podobne stvari... to pomeni da je ozko usmerjen in samo vase zagledan..škoda da obstajajo tudi takšni ljudje ki ne znajo pohvaliti ali vsaj dati spodbudno besedo nekomu, ki se trudi zaslužiti svoj kruh

zato pa gre svet v....k....

aja....škoda da dotični umetnik "tattooator " misli da je bog!!! Smo navadni smrtniki, ki delamo po svojih zmožnostih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zdej lahko rata takšna razprava kot od katerega motor je boljši. Povedal bom iz vidika kot nekdo, ki si želi poslikat (pa ne prvič, ne pa tako kot nekateri tukaj). Takšna dva tattooja, ki sta za primer, sam osebno ne želim imeti. Zakaj? Ker sta površno narejena. Linije niso ravne (petkraka zvezda je geometrijski lik), linije grejo preko meja, debelina ni enaka, napis je sploh narobe črkovan (FAIL). Kaj jaz pričakujem od nekoga, ki se ukvarja s tattooji. Da se z njim dobim na pijači, mu povem svoje želje, pokažem sliko, skico ali mu predstavim samo idejo, vidim njegova dela (če se da od koga, ki njegovo delo že nosi, ker na fotki sveži in s kremo namazani so skoraj vsi lepi. Drugače je kose "uležejo) in mi on potem tudi svetuje ali je to smiselno dat na to mesto oziroma kako bi izgledalo boljše... Pričakujem tudi, da se na tattoo pripravi, ga izboljša, če je to potrebno itd. Tattooji so umetniško delo in si ne predstavljam kako lahko nekdo zagovarja svoj fail z argumentom "tako mi je bilo naročeno". Sorry, ampak ta tvoj fail nosi to nekdo na hrbtu celo življenje. Umetniška dela so unikatna. Saj enga škrata al pa metulja lahko narišeš na 1000 načinov, ne pa, da imaš šablono in piči. Ali pa vidim nekoga, ki je dal ful mal keša za tattoo potem pa mi pokaže reliefni tattoo, ker model nima občutka in ti naredi še zraven brazgotino. Ne, hvala za male evre.

To je moje mnenje, če se kdo vidi tukaj in vzame to za slabo, naj mi pritisne minus, če se pa kdo poslika na zaprašenem festivalu, mi je pa tudi prav. Vsako tele ima svoje veselje.

Pa srečno vsem v 2011.

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!