Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

:oops: mukki veš tale Tomaž Vaš iz CE. Ne vem no sej ne de bi kritiziru sam pomoje (kolker sm jst vidu) še pobu fali par let. :wink: :wink:

Kakor za kerga, mene je vredu poštimal... zato grem pa še enkrat.

Sicer imam kar velik tatoo, pa še barve ima, imam ga že kar nekaj časa in sem zadovoljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Uffff... vidim da že dolg časa ni noben nč tuki napisu....

Evo jest mam tud tatoo, na desni lopatici je en čudovit zmaj črne barve,

naredu mi ga je pa John v LJ.

Pearcing mam pa v popku.

In me zdej spet neki daje, da bi si dala še en tatoo nardit...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno rad pogledam lep tatoo na ženski, sam pa o tem sploh ne razmišljam. V mlajših letih me je že tud imelo, da bi si ga dal nardit, ampak s časom je ta želja minila in sedaj mi ni prav nič žal.

Je pa tatoo lepa rešitev za kakšne dele telesa zaznamovane z brazgotinami in podobno.

Vsekakor pa je zadeva kar precej draga, sploh če pomislim da je zatisto bolečno potrebno še plačat <_<

Sej pravm, vsak ma svoj vesele. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar obsezno in ne bom nazaj čital! Govor je o tetovazah! Pri 15 sem si v mladostni neumnosti dal vtetovirati neko bedarijo na nadlaht! Zdaj sem 37, ta neumnost, ki mi je takrat in tam nekaj pomenila, mi je pomenila nekaj let! Potem me je začela rahlo motit...profesionalni problemi,kasneje sem začel prekrivat in skrivat! Nekaj let nazaj sem si rekel, da imam dovolj, in sem se odločil, da jaz ta shit snamem dol! To je bilo nekaj let nazaj, ko laserji še niso bili tako zelo razširjeni! Ni mi preostalo drugega kot, da se odločim za termoabrazijo! Po dveh kar dragih terapijah imam obupno nadlahtjo, ki jo še vedno prekrivam-ni več pigmenta, brazgotina v obliki prvotnega designa itn... Edina rešitev bo verjetno nova tetovaza na isto mesto stare. Seveda si lahko daš nekaj vtetovirat na skrito mesto, ampak raje ne ha! Moja izkušnja mladim je: RAJE SI NAPOPAJTE KAKŠNE ZAČASNE NALEPKE GOR!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! ne zapovedujem nobenemu kaj početi sam s sabo! Če pa kdo povlekel kakšno lekcijo iz mojih izkušenj, bom vesel! Naš član Dave (ki misli, da imam potrebo po ironiji, zajebavam Dave ;) brez zamere) ima v avatarju obraz z potetovirano glavo! Jaz sem na novi zelandiji videl en kup maorov s poslikanimi glavami! Njim je to kulturno izročilo in jim še celo paše! Obenem sem pa videl ene par mlajših belcev, ki so imeli podobne tetovaze na obrazih iz nekega hira/mode! Mah naj delajo kar hočejo, nimam niti pravice pridigat, samo kasneje je veliki večini strašansko zal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi tista dave-ova glava bolj en nanos v stilu black metala ali body paintinga, se pravi odstranljiva zadeva

obstajajo pa tudi kvazi tatooji (ne spomnim imena), ki po letu dveh izginejo, se pa nanaša na isti način

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Edina rešitev bo verjetno nova tetovaza na isto mesto stare.

Pa ne boš dal verjetno isto tetovažo nazaj? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo pa tudi kvazi tatooji (ne spomnim imena), ki po letu dveh izginejo, se pa nanaša na isti način

tist je shit.

prva dva mesca imaš lepo sliko, potem pa dve leti nek siv zmazek, ki bledi in bledi in bledi...

yuck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Edina rešitev bo verjetno nova tetovaza na isto mesto stare.

Pa ne boš dal verjetno isto tetovažo nazaj? :blink: :blink:

:D :D

:unsure: Hmmm let me think, nope! Bi pa še eno opazko dodal! Razni simboli, znamenja, napisi ipd...skozi čas zgubljajo, pridobivajo, tudi spreminjajo svoj prvotni pomen...! Hočem rečti, da če se recimo danes odločiš za X tetovazo, lahko ta X simbolika čez čas ostalemu svetu govori čisto nekaj drugega kot recimo to kar je prvotno hotela povedat! Torej, če ze, dobro razmisliti kaj!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da je pri tatoojih najboij pomembno, da si kristalno izjasniš kaj in zakaj to hočeš. In da ni to kakšna huda simbolika, ki bo čez nekaj časa dobila drug pomen (npr. tatto "JNA") ali pa se lahko spremeni tvoje stališče do tega (npr. "Metallica forever"). Po mojem mora biti tatoo nekaj, kar si ti. Ne glede na to, kaj se spremeni, si še vedno ti.

Moj tatto je mustang. In tudi vem zakaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mora biti tatoo nekaj, kar si ti.

Clovk bi si dal kr križanko po telesu tetovirat ...

nerešeno seveda :)

I am the puzzle of humanity, crossword of all dictionaries... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo pa tudi kvazi tatooji (ne spomnim imena), ki po letu dveh izginejo, se pa nanaša na isti način

tist je shit.

prva dva mesca imaš lepo sliko, potem pa dve leti nek siv zmazek, ki bledi in bledi in bledi...

yuck

...in nikoli ne zbledi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To piše nekje : Tatoo je mikrobarvna pigmentacija, ki sega v plast kože (0,8 do 1.3 mm). Barve so sestavljene iz mineralnih snovi ter rastlinskih izvlečkov in so dermatološko preizkušene.

0002.jpg

Kaj takega je men zelo všeč :)

Ja ... <_<

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ne matra več, da bi si dala še kakega delat :P :D ;)

UUUUUUUU mene pa še kr drži to da bi si še kaj dala delat!!!!!!! Mam že 4 manjše tatooje, nekaj od tega bi dala razširit, dodelat... nekaj na novo nardit, nekaj popravit... Hvala bogu da je to precej drag "šport" ker če ne ne vem kaka bi jaz hodla okol :unsure: ?

Glede "mojstrov" pa, vsak ma svoje mnenje o vsakem, jaz probam za vsak tatoo it k drugemu, malo eksperimentiranja! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem vprašat stigmata kje pa maš ti tiste 4 tattoo-je ? Pa kaj maš narisano ? Men je ful lepo kakšno srce ali pa vrtnice, angel ali kaki kitajski vzorec na rami ali pa kaki vzorci nad pasom tako od zadaj na hrbtu ... pol pa poleti tak svetovno zgleda če maš kopalke pa to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno tatoo-ji niso všeč....

Ko si mlad je to že lepo pokazati in pogledati...ma na stara leta, da kažeš orla na hrbtu...HALO

Prijateljica si je dala tetovira kačo po celem hrbtu: na vratu ima njeno glavo...na zadnjici na rep....bolelo kot hudič, pa drago tudi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!