Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

zato nikakor nisem primerna za ,,krvodajalstvo,,.

Lina! Po prebiranju tvojih postov, si ti za marsikaj neprimerna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko se človek postara...koža izgubi elastičnost in vse ostalo in iz tatto-ja nastane veličastni hematom.

Moj stric ima na levi podlakti morsko deklico na desni pa sidro.Tetoviral se je pri 18 letih v vojni mornarici.Sedaj bo kmalu star 70 let in oba tattooja še vedno izgledata ql in definitivno ne spominjata na kakšen hematom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi tatu je bil napis na prstih leve roke in mi je bilo zal takoj naslednji dan, pa ne zaradi tatuja, ampak zaradi reakcije starsev se bolj pa zaradi reakcije uciteljev v soli. :wacko:

In sem sel na plasticno kirurgijo, da so zadevo izrezali. So pa naredili bolj susmarsko; sicer se ni dalo prebrati kaj je pisalo, so se pa semtertja videle modre crte in pike.

In ker se na podlagi izkusenj ucimo (ali pa bi se vsaj morali :D ) je bil naslednji tatu na levi rami. Jaz vem, da ga imam, je pa lepo pokrit z rokavom majice in nimam problemov v sluzbi (sploh ker je multinacionalna firma)

Samo ker je narejen bolj za en k... razmisljam o spremembi (smo se spet nekaj naucili :hmm: :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina! Po prebiranju tvojih postov, si ti za marsikaj neprimerna :rolleyes:

Iz tvojih ust se sliši kot kompliment

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to lemur... :unsure:

maš prou, podobnost je neverjetna...

lemur.gif .)

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Hoila, a mi lahko magari na PM posljete kontakte od tattoo artistov, ki jih poznate (se raje pa na mail)? Hvala...

Glede na to, da jih vsaj kot sem jaz seznanjena, poznaš kar nekaj, me zanima, če jih misliš prijaviti zaradi dela na črno. :devil:

Al sam seznam delaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da jih vsaj kot sem jaz seznanjena, poznaš kar nekaj, me zanima, če jih misliš prijaviti zaradi dela na črno. :devil:

Al sam seznam delaš?

Bos izvedela, ko bo cas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Glede na to, da jih vsaj kot sem jaz seznanjena, poznaš kar nekaj, me zanima, če jih misliš prijaviti zaradi dela na črno. :devil:

Al sam seznam delaš?

Ne ne....nekaj zanimivega se pripravlja.......

A pozna še kdo koga ki dela huuudo dobr airbrush......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tattu spada pod Robotiko, imenujem ga " 3D Robo Harness", se bo pa še nadaljeval preko zgloba na podlaket in dve cevi prideta z vrha rame proti , hrbtu in prsim...

no in kje je dokončna fotka ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Jup, poznam osebno :)

Je res dobr? vsaj tak dobr kot Harih iz Mb? pa kako dolgo se čaka, da prideš na vrsto? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je dobr.

Besedica "dolgo" je pa pri umetnikih zelooooo

raztegljiv pojem.  .)

okej, dooolgo kot pet mescev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res dobr? vsaj tak dobr kot Harih iz Mb? pa kako dolgo se čaka, da prideš na vrsto?  :hmm:

Boljsi... Predvsem zato, ker mi je osebno harih precej (pod)povprecen. Jebiga, visoke standarde imam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljsi... Predvsem zato, ker mi je osebno harih precej (pod)povprecen. Jebiga, visoke standarde imam...

no, to sm hotu slišat. Lepe danke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!