Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

MOTO MIRČI v Slovenskih Konjicah... Velik MINUS.. Vedno me je razočaral, vedno prodal napačno opremp.. sam da prodaja, čeprav stranke niso zadovoljne.. Skratka izogibajte se ga! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTO MIRČI v Slovenskih Konjicah... Velik MINUS.. Vedno me je razočaral, vedno prodal napačno opremp.. sam da prodaja, čeprav stranke niso zadovoljne.. Skratka izogibajte se ga! :headbang: :headbang:

serviser? oprema? razloži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej... glede da poznam ljudi ki so iz mb vozili k elisi..... niso poznali tomaza... dobili bon za kavo pa skutercka do kafane......

pa kvalitetno in ugodno storitev.......

definitivno pa vsaka stranka ne more imet pozitivnih izkusenj, ker smo eni bolj picajzlasti drugi pa manj.....

kao meni danes v avtopralnici rocno scistijo avto....

pa me pol opozori...

gospod na prednjem odbijacu se vam pa barva lusci :hmm:.....

no ko sem ga v pralnico peljal se ni :grrr

tak da......

jebat ga sem si rekel.... pa bom pac preko zavarovalnice resil :grim

Ne vem , kdo je delal meni , toda jaz imam z eliso čist dobre izkušnje.V redu zrihtan motor, skuterček za nekje prebit ta čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serviser? oprema? razloži?

Prodal napačne servisne dele, osebje nesramno, gume bi mi menjal le če bi jih pri njemu kupil in to bi jih menjal MOGOČE! :stupid:

Popravljeno . Popravil mihacar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal napačne servisne dele, osebje nesramno, gume bi mi menjal le če bi jih pri njemu kupil in to bi jih menjal MOGOČE! :stupid:

tja tudi jaz vozim svoj motor, osebno poznam vse tri zaposlene (šefa in oba njegova prijatelja in delavca) pred kratkim so odpustili enega zaposlenega ,ki je šel večina strankam na jetra, zato +, minus pa vsekakor zaradi vljudnosti, saj so vsi trije poseben karakter,bolj tih, mogočen...

Čeprav se poznamo mi pri menjavi olja in filtra ni mogel malo pregledat motorja (vijake,zavore...) ker po njegovih besedah to traja kakšne pol ure,ki mi jo mora zaračunat..(ne gre zato, da mi ni za plačat)

Servis mi je najbljižji, ampak sem se tudi jaz odločil, da je moj motor bil zadnjič pri njih.

Pred letom dni sem naročal in plačal gumo gumo Q2, dobil sem Qrr, požrl sem napako ali nateg, prav zaradi poznanstva....

Mirčiju sem osebno povedal, da nisem več njihova stranka in iz obraza se je dalo prebrat ADIJO.

Denar pokvari ljudi !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še jaz napisal par malenkosti:

- moj zadnji obisk je obsegal malo večji servis + pred servisom sem povedal, da želim da motor tudi temeljiteje pregledajo in sem zato pripravljen plačati dodatno uro ali dve. Motor sem namreč kupil v Italiji. Vse našteto so seveda zaračunali(delo sicer brez računa) + cca 10k sit za dodaten pregled. Problemi pa so bili sledeči, zadnja guma ni bila pravih dimenzij (180, namesto 160), oljni filter je bil daleč od originala za razliko od napisanega na računu. Nekaj časa po tem, sem motor zaradi čudnega zvoka peljal na drug servis, kjer so ugotovili, da 4-valjni motor teče samo po treh cilindrih, enega je namreč zalivalo. Kasneje sem vse našteto tudi omenil Mirčiju in vse kar bi dobil je nekaj popusta pri nakupu kakšne opreme itd, brez kakega opravičila ali karkoli podobnega s čimer bi poizkusil popraviti svoje napake.. v glavnem ni bilo omembe vredno.

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja VTR je začela opletat po cesti, in je zahtevala nove ležaje v glavi okvirja. v Elisi so mi to rešli v enem dnevu. Umes so me napizdli da mam ketno fuč, in de so zadnje zavorne obloge pr koncu. Torej so mimogrede pregledali cel motor, ne samo prednjih vilc.

Ful zadovoln. s storitvijo in brzino. Respect.

VTR ma zdej spet rad ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede primorske regije nisem zasledil nikjer da bi kdo napisal oz. pohvalil Moto Sprint - kawasakija ;)

Zgleda, da si slabo pogledal... ;)

Miro je faca in ga priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram pohvalit Moto Center Ptuj. Pred leti sem pri njih kupil novega Aerox-a in tam servisiral. Zdaj pa sem imel pri njih tudi XT-a.

Cene realne, osebje prijazno, tudi z mehaniki in šefom se da kaj pogovorit. Znajo tudi dobro svetovat. Prav tako ti menjajo gume, če jih nisi pri njih kupil. Meni so morali pol motorja razdret, ker je zadnje vzmetenje nekaj škripalo. Zdaj je rešeno. Pa na rednem (preventivnem) servisu sem imel motor, potem ko sem kupil rabljenega.

Naslednji redni servis pa bom že sam menjal tisto olje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da si slabo pogledal... ;)

Miro je faca in ga priporočam.

Jep res je, meni zmeraj on šraufa pa rihta motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure , Lj. - Yamaha servis

servis na 20kkm

Delo opravljeno korektno, cene normalne, narejeno v dogovorjenem roku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure , Lj. - Yamaha servis

servis na 20kkm

Delo opravljeno korektno, cene normalne, narejeno v dogovorjenem roku!

se predrizujem :worship: že vrsto let servisirava s fotrom motorja pri juretu in sva bila še vedno zadovolnja...motor zrihta v piko..tako da mu ostajam zvest :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Nahtigal mi je rihtal izvenkrmni motor tomos 18 pa ni zrihtal nič, vzel pa 140 €. Sem potem peljal k enemu profiju, ta ga je zrihtal v nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj situacija za Suzuki motorje? Komu naj zaupam svoj motor?

Jaz svojega vozim v Žužemberk Barboriču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmja to je res, sam vseeno bi rad vedel :) Pa en veliki servis bo potrebno naredit.

Če gledaš v okolici Lj, bi ti sam rekel da pelji k Čarmanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jaz moram pohvalit Moto Center Ptuj. Pred leti sem pri njih kupil novega Aerox-a in tam servisiral. Zdaj pa sem imel pri njih tudi XT-a.

Cene realne, osebje prijazno, tudi z mehaniki in šefom se da kaj pogovorit. Znajo tudi dobro svetovat. Prav tako ti menjajo gume, če jih nisi pri njih kupil. Meni so morali pol motorja razdret, ker je zadnje vzmetenje nekaj škripalo. Zdaj je rešeno. Pa na rednem (preventivnem) servisu sem imel motor, potem ko sem kupil rabljenega.

Naslednji redni servis pa bom že sam menjal tisto olje smile.gif

Ma daj... tale motocenter ptuj je v qrcu! Pol skuterjev na Ptuju je uničil on.... Po tem da ne zna niti fergija naštelat, spoznaš kvaliteto serviserja... Sem mu skoraj sosed pa mu ne bom dal ničesar več v roke! :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure , Lj. - Yamaha servis

servis na 20kkm

Delo opravljeno korektno, cene normalne, narejeno v dogovorjenem roku!

pod tole se podpišem . . . . . . . Jure-tu sam hvala . . . . . :notworthy:

korekten,pošten,je zanesljiv . . . . . že nekaj let sam njemu vozim motorje . . . . .

cene so o.k . . . . . .

dopade se mi to . . . . . . če ima motor pr sebi in če vidi da bi bilo še kaj zamenjat, pokliče in pove da bi bilo tzreba menjat!

če vidi da je treba še kaj dodatno poštimat . . . . . .aprimer da ni treba kakih dodatnih delov . . . . . on to uštima . . . . brez da bi računal!

zato bom moje mopije še zmeraj vozu k njemu na servis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Primec Jure, Yamaha servis LJ:

Kot je že osa dejal, korekten, pošten, zanesljiv... Že dalj časa sodelujemo in vedno sem bil zadovoljen karkoli je bilo potrebno zrihtat. Poleg rednih servisov, takšnih ter drugačnih malenkost mi je popravil že 2 motorja s katerima sem se ponesrečil. Delo je bilo vedno opravljeno odlično!

Tudi v prihodnosti bodo moje ljubice servisirane pri njemu, vsem ostalim pa ga toplo priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem sel po motor k primcu, delo opravljeno odlično, zelo hitro in za zmerno ceno.

Popravljeno . Popravil special749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!