Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

@dinamik

očitno se je potem marčelo popravil...ker še nedolgo nazaj je mel kolega marsikaj čez njega za povedat...seveda ma pa vsak svojo izkušnjo...če je ta dobra, še tolk boljš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

ali mogoče kdo ve ali so v Elisi na dopustu, klical cel prejsnji teden pa se je skoz odzivnik oglašal!

majo mogoče kakšno novo telefonsko

če kdo ve bi mu bil zelo hvalezen

lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

ali mogoče kdo ve ali so v Elisi na dopustu, klical cel prejsnji teden pa se je skoz odzivnik oglašal!

majo mogoče kakšno novo telefonsko

če kdo ve bi mu bil zelo hvalezen

lp,nejc

Mislim, da imajo še en teden dopusta. Nekje sem zasledil ta podatek, na enem forumu. Za besedo me pa ne držat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če kdo ve za kakšnega dobrega Kawasaki serviserja (ali pa kr za vse motorje) na obmučju Celja oz. cele Savinjske? Drugače vem za ProMotor iz Levca sam mislim, da so bolj kot ne samo za Yamahe. Ali mogoče kdo vseeno ve kako dober je ta servis ProMotor?

Sem bil pa kr malo razočaran nad Eliso iz Domžal, čeprav sem slišu, da naj bi bli fajni. Ujezilo me je to, ker tam mehaniki kar neki jamrajo, če mu ne pripelješ novejšga motorja, kao to in ono je doma narjeno, sam pa ni pol od tega nič zrihtu na boljše oz. še dregnu ni v to, čeprau sem mu naročil, da naj malo pregleda in popravi kakšne napake na motorju. Zrihtal je res sam tisto, zakar sem predvsem pripeljal motorja tja in čist nič drugega čeprav je obljubil. Tudi nevem, če je sploh naredu kak krog z motorju, da ga mal stestira glede na letnik kot je reku da bo. Potem sem moral od njih v tavečjem deževnem tednu od njih umakniti motor, ker kao nima prostora, čeprau sem ga prosil če lahko kak dan ali dva počaka da ga v jasnem vremenu odpeljem, ker nima avtoprikolice. Ko sem pa prišel tja so pa vsi motorji bili v največjem nalivu zunaj pred delavnico na parkingu postavljeni. Celo ena ganz nova Repsolka, da me je kr pri srcu zabolelo. Da ne rečem, kako je biu moj motor po ne vem koliko dolgem času tam na dežju, cel zalit z vodo. Tako sem se v obupnem nalivu odpravu z motorju od njih, za po vrhu vsega, sem pa tja prišel s 3/4 tanka bencina, ko sm se pa odpeljal je biu pa tko na rezervi da sm se komaj komaj privleku do tiste bencinske ko je čist zraven (aja pa nben od zaposlenih na Elisi mi ni niti malo omenil, da sem brez bencina, čeprav so vedeli, da imam dolgo furo pred sabo)....Edino kar mi je blo dobro pri Elisi je, da če naročiš kake rezervne dele jih res v dobrem tednu zrihtajo, ter da tisti mehanik Tomaž ali kaj že, res obvlada šraufanje, ostalo mi je pa pri njih poden, predvsem odnos do stranke, kot sm zgoraj navedu....cena pri njih je pa tko povrečna...mene bi blo sram, če bi biu tak do stranke.

Na splošno pa menim, da so vsi serviserji isti, še nisem imel sreče, da bi res do enga fer in prijaznega naletev, pa tud če je par evru dražji....najboljši mehanik zgleda, da si kr sam seb, vsaj veš da je blo tisto res narejeno :D

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocn tko je najbolsi serviser si sam usaj ves kaj si naredu in zakaj ne pa na servisu ker ne ves ali je sploh res kaj naredil...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še nisem imel sreče, da bi res do enga fer in prijaznega naletev, pa tud če je par evru dražji....

jah...smola pa taka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

se pridružujem vsem, ki "navijate" za Čarmana. Včeraj peljala motor tja, danes že zrihtan biggrin.gif. Cena me je rahlo presenetila, ampak ko so mi razložili, kaj vse so naredili, je bila že bolj sprejemljiva - redni servis + menjava zračnega filtra, menjava olja, pregled,...

Predvsem bi pohvalila njihov odnos do strank, korekten, prijazen in z eno besedo na mestu. In pa Matejevo potrpežljivost, ko je totalnemu laiku razlagal, kaj je bilo vse narejenowhistle.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa tja prišel s 3/4 tanka bencina, ko sm se pa odpeljal je biu pa tko na rezervi da sm se komaj komaj privleku do tiste bencinske ko je čist zraven (aja pa nben od zaposlenih na Elisi mi ni niti malo omenil, da sem brez bencina, čeprav so vedeli, da imam dolgo furo pred sabo)....

A misliš, da so se tolk vozli s tvojim motorjem? :naughty:

Jaz bi prej rekel, da so za potrebe odmontiranja tanka spraznili ta tank in ti potem pozabili nazaj notri nalit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedolgo tega, sem ponovno obiskal SBR - Barborič iz Žužemberka. Sedaj lahko tudi iz prve roke potrdim, da je bilo delo kjub nedavni tragični izgubi Tomaža opravljeno strokovno in na nivoju.

Priporočam tudi ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedolgo tega, sem ponovno obiskal SBR - Barborič iz Žužemberka. Sedaj lahko tudi iz prve roke potrdim, da je bilo delo kjub nedavni tragični izgubi Tomaža opravljeno strokovno in na nivoju.

Priporočam tudi ostalim.

Tudi jaz sem bil prejšnji teden tam na servisu in lahko le pohvalim delo in prijaznost. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocn tko je najbolsi serviser si sam usaj ves kaj si naredu in zakaj ne pa na servisu ker ne ves ali je sploh res kaj naredil...

se strinjam s tabo...v skrajni sili pa ga vozs na servs, ce ni druge opcije :rolleyes::winkiss:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm pohvalt fante na Autocommerc-u v Lj kamor sm se odločla vozit moj stroj na servise, res profesionalen odnos; pokličeš, prpeleš, porihtajo in odpeleš, nič čakanja da prideš na vrsto pa še težijo ne (kar se zna dogajat), če svoj material prneseš :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo sem nezadovoljen z moto centrom panigaz iz kranja. imajo zelo slab odnos do kupca, da ne rečem žaljiv ( s tem mislim šefa, mislim da je Frenk) niso se držali obljubljenega termina in so zelo neresni. upam da je to samo moja slaba izkušnja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat bil v asu v Trzinu. Prvič sem mel redni servis in želel montažo crash padov, pa niso mel tapravih in so me poklicali ko so jih dobili.

Servis na 6k km - 103,28€ (oljni filter, tesnilo, olje hladilna tekočina, delo in potrošni material)

PIUG crash padi - 58,33€

montaža - 9,00€

Zadovoln in še se vrnem tudi za blagajno kjer so deklice prav čedne :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dinamik, pa da boš dobil vtis kaj je meni naredil Gregorič iz Vogrskega za servis na 6k km:

Kar se tiče Roberta, je izredno natančen in strokoven serviser. Ko sem še imel Yamaho, mi jo je redno servisiral. Ker nisem bil prisoten pri servisiranju, je vedno posege v motorju fotografsko dokumentiral pred in po posegu (npr. čiščenje sesalnega kolektorja in loput), tako, da se je res videlo, da je bilo opravilo izvedeno in ne samo prikazano na računu. :evilgrin: Na žalost BMW noče "šraufati". Sedaj vozim na redne servise v Udine. Všeč mi je, ker nekatera servisna opravila naredijo glede na dolgoletne izkušnje in ne samo zato, ker je tako predpisala tovarna za določen servisni interval. (npr. zamenjava olja v kardanu na 20.000 km, so mi opravili preden je tovarna to spremenila iz prvotnega doživljenskega intervala). Strokovnost je na višjem nivoju kot pri naših pooblaščenih servisih, dočim cene so primerljive.

Skratka zaenkrat sem zadovoljen.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kšno izkušnjo z autocommerce ? Rabm da mi RS 50 mau pošravfajo..

Jz jo mam od par dni nazaj.....prelistaj eno stran nazaj;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz moram pohvaliti ČARMANA.Pred letom sem delal generalno na klr-u( sam ) in mi je veliko pomagal z nasveti in nabavo materiala. :worship:

Fantje so prijazni in vedno pripravljeni pomagati pa čeprav samo z nasveti, kar za druge težko rečem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da so se tolk vozli s tvojim motorjem? trance_25_naughty.gif

Jaz bi prej rekel, da so za potrebe odmontiranja tanka spraznili ta tank in ti potem pozabili nazaj notri nalit ...

A pa jim je bilo to tko težko omenit? Sj če bi omenili bi razumel in bi si jz lepo prej bencin šel iskat dokler sm še mel prevoz, čeprau je to njihova krivda da so ga stran zlili oz. kamorkoli že vtaknili. Sam da se pa odpelješ pa komaj do bencinske pripelješ pa si lahka misliš kake volje sem biu zarad njih...itak ko sm prišu po motor me noben 15 min niti ogovoril ni razen njihove tajnice ali karkoli je že ona.....on velecenjeni šef pa 3x mim mene šel pa še omenil ni kaj vse je popravil, ko je tko jamral na začetku, sam en lep spisek na koncu dobil, zdej se pa znajdi....hvala lepa za tak odnos, je dost drugih serviserjev še! Naslednjič grem drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

se opravičujem ker res nisem prebral cele teme, pa vendar me zanima če mi lahko priporočate TSC LABO za servisiranje mojega KTM-a.

Vidim da imajo Orange Service Point, pa me zanima kako jim gre kaj delo z ta-oranžnimi od rok.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je na Obali kakšen pameten serviser, bi rabil nekaj malenkosti na Ninji narest (olje, filtri) in pogruntat iz kje in kaj je vzrok nekega čudnega zvoka?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je na Obali kakšen pameten serviser, bi rabil nekaj malenkosti na Ninji narest (olje, filtri) in pogruntat iz kje in kaj je vzrok nekega čudnega zvoka?

Hvala

Pohvalijo Mirota (Motosprint-cesta proti Šmarjam,pri Mercatorju v Kp.)Je tudi pooblaščen za Kawe.

Le odnos do strank ni ravno prisrčen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, jaz bom dal pa eno pohvalo za Čarmana in sicer Čarman Motorsport. Fantje so pripravljeni pomagat - praktično vedno. Bodisi po telefonu za vikend, ko je bila enkrat kriza. Ali pa, ko se ustavim pri njih na kakem servisu ali menjavi gum, ... Imajo posluh za stranke, marsikdaj se da zmenit. Če kdaj situacija ne gre po planu, se z lepo besedo in kako ugodnostjo skompenzira. V glavnem super so, pa sem med ta pedantnimi strankami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!