Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Menjava filtra in olja 80€???

Materjal te pride ene 40€, dela je pa za 1h če si počasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa ste najdlje čakali na popravilo motorja oz na rezervne dele?

Jaz čakam na amortizer že 4 tedne. Pravijo, da ni na zalogi in da je naročen. Počasi imam poln k.... vsega :headbang: . A se bom pozimi vozil al kva. Me prime včasih, da bi se suzukija najraje znebil. Servisiram ga v Kranju.

:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisiram ga v Kranju. :headbang:

TU je vzrok čakanja. aja as domžale ti zrihta del ki ni na zalogi v 5 dneh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisiram ga v Kranju. :headbang:

TU je vzrok čakanja. aja as domžale ti zrihta del ki ni na zalogi v 5 dneh :worship:

A ni v Domžalah sevis samo za hondo? On rabi za suzukija če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je za Suzuki, je v Domžalah Elisa... Ko že o domžalskem koncu govorite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kuhaš tud sam? :whistle:

Ne tako redko, če nočem bit lačen do poznega popoldneva, kadar nimam faksa.. :) Nisem lih Jamie Oliver, ma osnovno znam pa vse skuhat/spečt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz šravfam sam, prvič zato, ker so na uradnih tudi šlampasti :yes: , drugič zato, ker me to pač veseli :yes: in tretjič zato, ker je ceneje :yes: , pa še za pjačo mi ostane :yes: . Ko sem videl kaj počnejo tudi na uradnih servisih :BUA: (pobrani navoji, niso menjal dihtung ampak samo namazali orng in prtegnili, menjava filtra za olje sploh ni potrebna :) ampak samo novo olje :) itd ....). Ja hvala lepa fantje :winkiss: . Če zajebem, vsaj vem, da sem in zamenjam tisti del ki sem ga zajebal :yes: , ne pa k ti zamolčijo kaj so zajebal in se ti voziš v dobri veri kak so porihtal motor oh in sploh O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis za Suzuki je pri nas podn! Vsaj takšne so moje izkušnje.

Ko sem dojel koliko časa bo potrebno čakati, sem povprašal še k Odarju, če bi šlo kaj hitreje. Rekli so mi naj ga servisiram tam kjer sem ga kupil :headbang: .

Pred suzukijem se imel husqvarno in jo servisiral pri Langusu v Ljubnem. Razlika kot noč in dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis za Suzuki je pri nas podn! Vsaj takšne so moje izkušnje.

Ko sem dojel koliko časa bo potrebno čakati, sem povprašal še k Odarju, če bi šlo kaj hitreje. Rekli so mi naj ga servisiram tam kjer sem ga kupil :headbang: .

Pred suzukijem se imel husqvarno in jo servisiral pri Langusu v Ljubnem. Razlika kot noč in dan.

Probaj pri Avtoemoni na celovški v Lj. Tam tudi prodajajo in servisirajo Suzukije. Potem pa je tu še Čarman iz Medvod,ki tudi šravfa Suzukije .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem dojel koliko časa bo potrebno čakati, sem povprašal še k Odarju, če bi šlo kaj hitreje. Rekli so mi naj ga servisiram tam kjer sem ga kupil :headbang: .

A si ga pr Černetu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neglede na vse, bi se spodobil od Odarja kot "zastopnika" malce drugačen odnos do lastnika motocikla znamke ki jo zastopa... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- pri Avtoemoni so me poslali k Odarju

- motor sem vzel pri Motor Jet

- ko bo motor iz garancije grem k Čarmanu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- pri Avtoemoni so me poslali k Odarju

- motor sem vzel pri Motor Jet

- ko bo motor iz garancije grem k Čarmanu

Ko to človk bere sploh ne more verjet. Res dobra reklama za Suzuki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boste vozili motorje, ki so novejši jih SIGURNO neboste mogli več toliko sami šraufati kot danes šraufate starejše letnike.Kajti tehnologija je šla toliko naprej, da se marsikaterega dela brez špecijalnega orodja, znanja in opreme sploh sam nemoreš lotit. Sam sem imel motor pred kratkim na servisu in bil zraven, ko mi je delal servis 20K kil. samo delo z nalaganjem novega softverja me je stalo SAMO 67 € + ddv jaz sem od foha kot se temu reče in sem v tej branži 42 let in po pravici povedano jaz v moji delavnici za ta denar toliko časa (ur) nebi delal nikomur.Motor je bil na dvigalu sigurno več kot 3 ure pri meni bi to stalo vsaj 75 € pa nimam najdražje ure npr.kolega Reno servis ima uro 37 €+ ddv. :whistle: Delo pa poteka predvsem z računalnikom;merjenje vseh inputov in aut putov, kontrola polnenja, kontrola akumulatorja,kontrola WGS-a,ABS-a,ESA-ja, svetlobnih teles, servo črpalke,zavornih mikro stikal,varnostne naprave itd. Mehanično delo:kontrola zavornh ploščic,menjanje filtrov in olja,menjava olja zavor in sklopke in kontrola pnevmatik. Po servisu sem zasledil na internetu(BMW-forum) popolnoma novo informacijo, da naj bi se po novih navodilih iz BMW-werka menjalo olje v kardanu vsakih 20 K kil. in sem še to sam zamanjal. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boste vozili motorje, ki so novejši jih SIGURNO neboste mogli več toliko sami šraufati kot danes šraufate starejše letnike.

Misliš BMW-je z 1001 in enim stikalom in elektroniko?...

je pa res, de že mal pretiravajo z vso to elektroniko. Samo še ena zadeva več, ki lahko crkne.

PS.: pa brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- pri Avtoemoni so me poslali k Odarju

- motor sem vzel pri Motor Jet

- ko bo motor iz garancije grem k Čarmanu

pr čarman nimaš kej falit,zrihta vse!razn ktm mu ne diši,gape nimaš pojma kva je motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela dela

Vse laufa kot prej, mehanik je se vedno v delavnici(zelo dober)zena vodi knjigovodstvo in nabavo sin pa vodi delavnico,sraufa in se dodatno izobrazuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!