Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Zupin - serviser za Husqvarno - KATASTROFA.

Ni čudno, da je v Sloveniji tako malo motorjev te znamke. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jest ''pohvalim'' svojega serveiserja:

zamenjava mašine na kawasakiju: 400eur

odstranitev odlomljene svečke: 450 eur

uničen šponar: sigurno bo spet 400 eur ali več, čakam že 3 tedne, v elisi so mi rekli da je 3 ure dela

uro pa računa glih 10eur

Baraba hudičeva

kaj nej mu rečem ?

za ta gnar plus tist kar si prej zmetu za motor bi meu že druzga....pa sam začni šraufat, okrog mojga faksa si se neki muzu, mnde tud tja hodiš, tko da odlož žlico pa kluč prim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem motor kupila v MOTO PANIGAZ v Kranju. Prvič sem šla tja naročit čelado je bilo res katastrofalno, ko sem jo šla iskat sem videla še motor, zato sem ga kupila tam, ker se ga drugje ni dalo dobit. Ko sem prišla po motor je bil odnos spet katastrofalen, zdej pa ne vem ane, na prvi servis naj bi ga peljala tja, ampak sedaj res ne vem, če bi ga, ker se mi mal neumn zdi tja vozt če majo tak odnos do strank. Ko sem prišla naslednji dan še nekaj iskat (takrat ko sem motor prišla iskat mi je pozabu dat navodila, jest sem pa bila tako jezna da sem samo hotla it od tam), je bilo pa vse ok, je bil en drug tam, full prjazn fant, prpravlen pomagat,.... Tako da ne vem, po prvem vtisu je tam me ne bodo več vidl... res škoda da taki ljudje delajo v trgovinah, salonih,... ki imajo odnos do strank na nivoju enakemu nič...

Ali lahko napišeš kaj je bilo tako katastrofalno? Glede na to, da imajo vsa oblačila in čelade razstavljene mene ni nikoli motilo to, da so me pustili, da si sam in lepo počasi, vse pogledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko napišeš kaj je bilo tako katastrofalno? Glede na to, da imajo vsa oblačila in čelade razstavljene mene ni nikoli motilo to, da so me pustili, da si sam in lepo počasi, vse pogledam.

Hm ja že odnos, ker imaš občutk kot kaj ti delaš tukaj, dej pober se domov... pol me je še hotu prepričat da mi je bla M čelada ki so jo mel tam prav (čeprav mi je opletala na glavi), pa tako naprej... ne vem saj meni je tud fajn da te pustijo mal pri miru da sam pogledaš, samo njihov odnos mi je res porazn... pač od tega tipa k je bil takat tam, saj sm napisala, da takrat ko sem po navodila prišla je blo vse ok, k je bil en drug, vsaj normalno se do tebe obnaša ti pove par stavri pa tako. Ker če si pač začetnik pa kej vprašaš nej bi ti znal svetovat pa tko naprej... Ta, ta drug je full uredu, ga lahko pohvalm, samo zgleda da imam "srečo" pa skoz na unga naletim...

Tudi ko sem po motor pršla je bil un k se pač men ne zdi primeren, da dela nek z ljudmi, strankami in je blo tud tako kot da kupujem nekej za 5 eur. Ok, saj res, da moj motor ni bil ne vem kaj pa to, samo vseeno no tam sem ga kupila, pa pomojm si vsak človek zasluži en normaln odnos...

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KawaGirl...se popolnoma strinjam...verjetno si naletela na šefa, kt je bl mrki tip...dec ma pač tak odnos...škoda pač...

...za servis ti pa svetujem Eliso...je večina zadovoljna...

...pa lepo se voz...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KawaGirl...se popolnoma strinjam...verjetno si naletela na šefa, kt je bl mrki tip...dec ma pač tak odnos...škoda pač...

...za servis ti pa svetujem Eliso...je večina zadovoljna...

...pa lepo se voz...

lp

Ja res je škoda... Ker men bi bilo čist super vozit motor k Panigazu ker imam blizu, samo brez veze, če imajo tak odnos... no lepo, da me kdo razume... da mi je neuno dnar dajat nekomu, ki je povrhu vsega na koncu še nesramen... :whistle:

Hvala za nasvet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je škoda... Ker men bi bilo čist super vozit motor k Panigazu ker imam blizu, samo brez veze, če imajo tak odnos... no lepo, da me kdo razume... da mi je neuno dnar dajat nekomu, ki je povrhu vsega na koncu še nesramen... :whistle:

Hvala za nasvet!

sam je pa zihr dobr narjen..je kr majstr..odnos pa..jah kaj naj rečem..men so še vse pomagal..glih da kdo skače prov okol mene mi pa tut ni všeč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pridete naslednjič v Motoland zahtevajte Jureta pa bo vse kul.

Lp,

KURAC BO!!!!

TI MAZACI NE VIDIJO VEC!!!!! SE SKIROJA JIM NE BI ZAUPALA VEC, PO IZKUSNJAH!!!!

Sej vsak izbira kar mu najbolje ustreza.... Moj nasvet je samo : BEZI CIMDALJE OD NJIH! Ne samo zaradi slamparije, ampak tudi zaradi varnosti!!!!!!!!!!!!!! Adijo pamet....ce se samo spomnim....

- Polagam na srce (na zalost sem morala probat na lastni kozi)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa zihr dobr narjen..je kr majstr..odnos pa..jah kaj naj rečem..men so še vse pomagal..glih da kdo skače prov okol mene mi pa tut ni všeč..

Kaj ti izraz *skrivljene vilice in nevozen motor + miljon drugih pomanjkljivosti kaj pomeni?*

Sori misko, MENE TA SERVIS U LAJFU NE VIDI VEC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti izraz *skrivljene vilice in nevozen motor + miljon drugih pomanjkljivosti kaj pomeni?*

Sori misko, MENE TA SERVIS U LAJFU NE VIDI VEC!

Kam pa zdej vozš na servis? Ker jest tud ne grem več sm... Te čist razumem ja :whistle: ... Tud men se je skorej strgal tm :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti izraz *skrivljene vilice in nevozen motor + miljon drugih pomanjkljivosti kaj pomeni?*

Sori misko, MENE TA SERVIS U LAJFU NE VIDI VEC!

in kolk si plačala da so ti skrivili vilice in naredili nevozen motor?

k jest bi tut to mel :whistle:

aja..pa mal sončka tut

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupin - serviser za Husqvarno - KATASTROFA.

Ni čudno, da je v Sloveniji tako malo motorjev te znamke. :huh:

Husqvarna je itak pain in the ass. Dokler dela je raketa sam kaj k se nonstop kvari :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da ne bomo samo pljuvali, bi pohvalu servis Štern v Kranju. Vedno si vzamejo čas, ko karkoli potrebujem ali samo vprašam. Kar tako naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da ne bomo samo pljuvali, bi pohvalu servis Štern v Kranju. Vedno si vzamejo čas, ko karkoli potrebujem ali samo vprašam. Kar tako naprej :worship:

Jap vzame si čas, teb pa denar. Saj je mojster, ne rečem, samo pocen pa tud ni, men se je ravno zaradi tega zameril.

Sicer pa tukaj nimam kaj dosti za pisat, ker še vedno na motorju naredim čimveč sam, vsaj vem pri čem sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem motor kupila v MOTO PANIGAZ v Kranju. Prvič sem šla tja naročit čelado je bilo res katastrofalno, ko sem jo šla iskat sem videla še motor, zato sem ga kupila tam, ker se ga drugje ni dalo dobit. Ko sem prišla po motor je bil odnos spet katastrofalen, zdej pa ne vem ane, na prvi servis naj bi ga peljala tja, ampak sedaj res ne vem, če bi ga, ker se mi mal neumn zdi tja vozt če majo tak odnos do strank. Ko sem prišla naslednji dan še nekaj iskat (takrat ko sem motor prišla iskat mi je pozabu dat navodila, jest sem pa bila tako jezna da sem samo hotla it od tam), je bilo pa vse ok, je bil en drug tam, full prjazn fant, prpravlen pomagat,.... Tako da ne vem, po prvem vtisu je tam me ne bodo več vidl... res škoda da taki ljudje delajo v trgovinah, salonih,... ki imajo odnos do strank na nivoju enakemu nič...

Mah boli te k... Jst sem se dans sam zahvalu za sodelovanje pa adios. Tipo je tako lovsko ustrelu da nisem vedu al me zajebava al je pa popolnoma nesposoben kot prodajalec motociklov in delov. Pa tud odnos do strank bi bil lahko mal bol na nivoju. Pomoje sem lih tega ta zateženga dobu, ker enkrat prej sem se že neki pogovarju z nekim drugim prodajalcem pa se je zlo spoznal na stavri pa mi tud dost pomagal (verjetn je biu tamalajši).

Kljub vsemu pa me Panigaz pomoje ne bo vidu.

Moram pa pohvalit Avtoemono!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap vzame si čas, teb pa denar. Saj je mojster, ne rečem, samo pocen pa tud ni, men se je ravno zaradi tega zameril.

Primec naredi enako dobro za precej manj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda da samo vozniki BMW-jev nimajo problemov s serviserji......

Tisto kosilnico pa ja zna vsak popravit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto kosilnico pa ja zna vsak popravit. :whistle:

bi znal serviserji popravit, če bi se motorji kaj kvarili......tako pa serviserji nimajo kje trenirati in dobiti izkušnje.....za osnovno šraufanje motorja so tudi ostale znamke dobre,kajne?...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moja prigoda...

nekega lepega popolneva se peljem in mi eno bitje od človeka seka ovinek..valda padla s posledicami na sebi in motorju. :headbang:

na Buellu sta bila poškodovana wind kanal, chash pad.. in seveda se je to zelo hitro naročilo pri novi motolegendi... in nato čakanje..čakanje..čakanje... in vedno neki izgovori v smislu: ja, tega ni bilo zapisanega v knjigo naročil ali ja,ju3 nas pokličite, ker se nam je računalnik sesul..., enkrat je bil odgovoren za naročilo baje na dopustu-a kliče moj kolega in ga dobi na telefon :doze: ...in podobno...) in po dveh preteklih tednih sem pričela molit, da dobim ta dva dela še prek iztekom Janševega mandata. in čudežno se je zgodil, da je tako tut bilo..

potem pa.. motor po nekaj km več ne zveni isto kot prej in tut ne vleče isto.. kaj čem-na servis... in to s tako muko :cry: , da joooj(glede na izkušnje s čakanjem sem bila tokrat skoraj sigurna-evo, do konca mandata)

poklicala sem prevoznika, naložili motor in via Ljubljana. pridem tja, razložim svoj problem, motor na hitro pogledajo... in mi povejo, da je od padca poškodovana tut balanca, prestavna ročica..(bravo mi laiki, ko tega nismo zapazil... :blush: ) takoj sem prosila, če mi lahko naredijo ponudbo za te dele.. dobila sem jo po mailu še isti dan.. s fanti sem se zmenila, da mi motor dostavijo, kar so storili 3 dni prej, kot smo se dogovorili.. :OK: ampak.. dostavil so mi pa tut račun za menjavo rezervnih delov (260EUR), o kateri nisem bila obveščena in sem tam jasno povedala, da naj me obvestijo o vsem, kar se na motorju dela (eni bodo rekli-babe... ok..naj bo.. vsak je po svoje občutljiv :wub: )

v končni fazi sem zadovoljna, ker je motor doma in vesela, da so fantje to tak hitro uredili! :yes:

:devil: Vendar, gospod Kastelic predvidevam (če se motim, me pokarajte, prosim!), Vi ki ste mojemu prevozniku rekli, da ste samo skladiščnik... če jaz skeširam motor, torej dam 10300EUR, potem imam kaj komplicirat!!! :angry: in to, da kompliciram, bi se lahko povedalo meni, ne pa človeku, ki je motor po službeni dolžnosti pripeljal do Vas. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako sem jaz vesel, ker imam serviserje, ki se za stranko resnično potrudijo, naredijo kot je treba, v zelo doglednem času, predvsem pa z korektnim in fer odnosom :worship: :worship:

po potrebi sprejmejo tudi kritiko, če je potrebna, a k sreči ponavadi ni :naughty: :worship:

polek tega pa delajo z motorjem zelo lepo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ze nekaj let hodim k čarmanu in fant obvlada. Nikoli nikakršnih težav vedno anredi kot treba tako da vam ga priporočam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem prebral zdaj zadnjih 10 strani pa nekak nisem našel odgovora..

Kje v okolici Ptuja, Maribora, Murske sobote naj dam popravit oz. servisirat motor? Pozna kdo kakega fušarja oz. popoldanskega mehanika? Koga priporočate razen Šilerja?

Hvala!

Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!