Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

http://www.carman-motosport.si/ je uredu sam dren ma skoraj skoz :/

tudi jest imam s čarmanom dobre izkušnje, zaenkrat same pohavle, le tako naprej

lp

Se pridružujem temu mnenju :worship:

Čarman je res zakon. Pa kar se gužve tiče tudi ni panike. Se najaviš kakšen dan prej in ni nobenega problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da jest ''pohvalim'' svojega serveiserja:

zamenjava mašine na kawasakiju: 400eur

odstranitev odlomljene svečke: 450 eur

uničen šponar: sigurno bo spet 400 eur ali več, čakam že 3 tedne, v elisi so mi rekli da je 3 ure dela

uro pa računa glih 10eur

Baraba hudičeva

kaj nej mu rečem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jest ''pohvalim'' svojega serveiserja:

zamenjava mašine na kawasakiju: 400eur

odstranitev odlomljene svečke: 450 eur

uničen šponar: sigurno bo spet 400 eur ali več, čakam že 3 tedne, v elisi so mi rekli da je 3 ure dela

uro pa računa glih 10eur

Baraba hudičeva

kaj nej mu rečem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jest ''pohvalim'' svojega serveiserja:

zamenjava mašine na kawasakiju: 400eur

odstranitev odlomljene svečke: 450 eur

uničen šponar: sigurno bo spet 400 eur ali več, čakam že 3 tedne, v elisi so mi rekli da je 3 ure dela

uro pa računa glih 10eur

Baraba hudičeva

kaj nej mu rečem ?

Če si kolker tolk tehničnen tip človeka začneš šravfati sam. Sej ni težko. Prvič malo težje potem pa že veš. To jaz prakticiram, pa saj vem kva je blo narejeno in kaj ne.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jest ''pohvalim'' svojega serveiserja:

zamenjava mašine na kawasakiju: 400eur

odstranitev odlomljene svečke: 450 eur

uničen šponar: sigurno bo spet 400 eur ali več, čakam že 3 tedne, v elisi so mi rekli da je 3 ure dela

uro pa računa glih 10eur

Baraba hudičeva

kaj nej mu rečem ?

Povej kdo je to. :hmm:

Za ta denar bi lahko mirne duše v eliso peljal, dražje že ne more bit. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jest ''pohvalim'' svojega serveiserja:

zamenjava mašine na kawasakiju: 400eur

odstranitev odlomljene svečke: 450 eur

uničen šponar: sigurno bo spet 400 eur ali več, čakam že 3 tedne, v elisi so mi rekli da je 3 ure dela

uro pa računa glih 10eur

Baraba hudičeva

kaj nej mu rečem ?

Kombi.....naložit in drugam. Ma pa urno postavko pocen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa urno postavko pocen :D

saj razliko vračuna v ceno delov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELISA.... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

kaj nej mu rečem ?

Zahtevaj, naj te predstavi staršem. Tako boš vsaj vedel, ali ima resne namene s tabo ali te samo jebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vprašal eliso šponar stane 78eur + 2 uri dela. Kle bo pa sigurno 400eur spet račun, če pa ne bo jutri zrihtal bom peljal k enmu drugmu serviserju k sm ga zdej na motozboru spoznal, pa še faca je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ok, takle je. Je ža kateriu serviser kakemu od vas delal en kurčevi predračun za neke dele več kot 2 tedna? Js bom znorel, jutri grem k njemu po motor pa naj se jebejo vsi, to ni več normalno ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto černe :) štelanje ventilov na uradnem servisu yamaha 100 e pri černetu 50 e :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, takle je. Je ža kateriu serviser kakemu od vas delal en kurčevi predračun za neke dele več kot 2 tedna? Js bom znorel, jutri grem k njemu po motor pa naj se jebejo vsi, to ni več normalno ne :headbang:

kam si šou to, v Top Moto? potem vso srečo :headbang: če rabiš kake dele za mašino se lahk obrneš na ProMotor v Drešinji, vse pohvale njim, vedno dobil kar sem rabil precej hitro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom zaj servisa raje omenjal pa dobro.. gre se za to da sploh ne rabim delov nobenih, rabim samo en jebeni predračun in rabi za eno stvar k naj bi trajala 2,3 dni maksimalno, več ko 2 tedna :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange Service Point! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, takle je. Je ža kateriu serviser kakemu od vas delal en kurčevi predračun za neke dele več kot 2 tedna? Js bom znorel, jutri grem k njemu po motor pa naj se jebejo vsi, to ni več normalno ne :headbang:

Da nisi bil slučajno pri Zupinu.

Tam dobiš takoj le pravljice, za ostalo pa bo potrebno kam drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zopet kličem... ja nisem še mogel, jutri pa bo! Tak da zdej mam počasi dovolj, do srede res še počakam, potem pa po pravni poti dalje. :headbang: Nekdo bo najebal, mi je čisto vseeno kdo, js mam dost :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zopet kličem... ja nisem še mogel, jutri pa bo! Tak da zdej mam počasi dovolj, do srede res še počakam, potem pa po pravni poti dalje. :headbang: Nekdo bo najebal, mi je čisto vseeno kdo, js mam dost :)

Osebno se tja nariši, pa galamo naredi po možnosti še pred kako stranko, pa se bosta hitro kaj zmenila. Pa fotra s sabo vzemi, če še bolj zelen zgledaš. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, zgleam že vrei, ni nikjer problemov zaradi starosti ali bilokaj :yes: Sej drugače je fotr tud reko da ne gre to več tak pa da do sreče še počakamo, pol pa nič več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEHANIKA ROBERT GREGORIČ S.P.

VOGRSKO 11

5293 VOLČJA DRAGA

kakšna so mnenja o njem za motorna ter kleparska popravila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem motor kupila v MOTO PANIGAZ v Kranju. Prvič sem šla tja naročit čelado je bilo res katastrofalno, ko sem jo šla iskat sem videla še motor, zato sem ga kupila tam, ker se ga drugje ni dalo dobit. Ko sem prišla po motor je bil odnos spet katastrofalen, zdej pa ne vem ane, na prvi servis naj bi ga peljala tja, ampak sedaj res ne vem, če bi ga, ker se mi mal neumn zdi tja vozt če majo tak odnos do strank. Ko sem prišla naslednji dan še nekaj iskat (takrat ko sem motor prišla iskat mi je pozabu dat navodila, jest sem pa bila tako jezna da sem samo hotla it od tam), je bilo pa vse ok, je bil en drug tam, full prjazn fant, prpravlen pomagat,.... Tako da ne vem, po prvem vtisu je tam me ne bodo več vidl... res škoda da taki ljudje delajo v trgovinah, salonih,... ki imajo odnos do strank na nivoju enakemu nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem motor kupila v MOTO PANIGAZ v Kranju. Prvič sem šla tja naročit čelado je bilo res katastrofalno, ko sem jo šla iskat sem videla še motor, zato sem ga kupila tam, ker se ga drugje ni dalo dobit. Ko sem prišla po motor je bil odnos spet katastrofalen, zdej pa ne vem ane, na prvi servis naj bi ga peljala tja, ampak sedaj res ne vem, če bi ga, ker se mi mal neumn zdi tja vozt če majo tak odnos do strank. Ko sem prišla naslednji dan še nekaj iskat (takrat ko sem motor prišla iskat mi je pozabu dat navodila, jest sem pa bila tako jezna da sem samo hotla it od tam), je bilo pa vse ok, je bil en drug tam, full prjazn fant, prpravlen pomagat,.... Tako da ne vem, po prvem vtisu je tam me ne bodo več vidl... res škoda da taki ljudje delajo v trgovinah, salonih,... ki imajo odnos do strank na nivoju enakemu nič...

Mam tud jest slabe izkušnje z njim in njegovim odnosom....ko sem enkrat prsu gledat za rokavice, mi je dal vedeti, kakor da za ene usrane rokavice se mi pa ne da ubadat s tabo. Dočim en znanec, ma pa ful dobre odnose z njim. Verjetno mu gre predobr da je do nekaterih tak... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!