Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Če bi se ti strinjal, da ti to pijačo, ki jo prineseš sabo postreže in še vedno zaračuna, potem ja, je nekaj narobe z njim. Tako je pri olju, sicer prineseš sabo, ampak on ima itak glavni profit od dela (menjave torej) in ne od samega olja. Za menjavo ti zaračuna 1 servisno uro, to je 40 eur, neglede na to, ali ti da sam olje ali ne. Pri olju v vrednosti 40 eur pa spet ne more imet takšne izgube pri marži, da ne bi mogel enkrat pogledat skozi prste nekomu, ki pač olje slučajno že ima.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure iz Viča pravi, da se nerad ukvarja z kawasakiji. Sem jaz edina taka stranka ???

Če bi se Jure rad ukvarjal s Kawasakiji, bi mel Kawasaki servis :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejaVu Posted Today, 12:38 AM

Primec Jure iz Viča pravi, da se nerad ukvarja z kawasakiji. Sem jaz edina taka stranka ???

Kaj pa je z motorjem? Samo olje za zamenjat al je mašina u prafaktorjih? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure iz Viča pravi, da se nerad ukvarja z kawasakiji. Sem jaz edina taka stranka ???

Sicer je pooblaščeni serviser za Yamahe, vendar se servisiranja mojega Suzukija ni branil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je z motorjem? Samo olje za zamenjat al je mašina u prafaktorjih? :hmm:

Pejd mal v temo motocikli in podtemo ''sam svoj mehanik'' pa boš vso kalvarijo videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tudi z vsakim gostincem, ki ti ne pusti v gostilno nosit pijačo nekaj narobe?

Pooblaščeni serviser daje garancijo med drugim...

Oprosti, ampak delam v salonu z vozili premium razreda in če pripelješ avto na servis, si lahko olje zraven prineseš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak delam v salonu z vozili premium razreda in če pripelješ avto na servis, si lahko olje zraven prineseš.

Najbrž zato, ker te že pri servisu dobr oberejo in jim za tisti majhen profit pri prodaji lastnega olja ni mar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž zato, ker te že pri servisu dobr oberejo in jim za tisti majhen profit pri prodaji lastnega olja ni mar.

Glede na delo, te pri motorju precej bolj oberejo.

40€, da mi menja olje, filter in zračni filter. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na delo, te pri motorju precej bolj oberejo.

40€, da mi menja olje, filter in zračni filter. :rolleyes:

je to cena z materialom?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bo to z materialom, glede na to da je filter olja pr. 10€, filter zraka 15€, olje pa ziher več kot 20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure iz Viča pravi, da se nerad ukvarja z kawasakiji. Sem jaz edina taka stranka ???

Mojega kawasakija zmerej uštima.

Je pa res, da najbrž ni tak profi za druge znamke kot je za yamaho, tko da če imaš velik za popravit, ga je boljš peljat na drug servis, k se več ukvarja s kawasakiji. Najbrž je to mislil, ko ti je tko rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm............a zato je tako kot je....... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: da jaz še vedno nimam servisa narejenega :headbang:

Upam, da ti njega servisiraš redno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primec Jure iz Viča pravi, da se nerad ukvarja z kawasakiji. Sem jaz edina taka stranka ???

zadeva jasna in razjasnjena...... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

to je cel projekt za delati :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Upam, da ti njega servisiraš redno ;)

če ga pa vidim 5 minut na teden.......... :winkiss: :winkiss: :whistle: :whistle: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je delovna ura. Za material prištej še ene 50€.

ne razumem ravno najbolje.....pa verjetno sem rahlo zaostal, pa vendar.....kolikor mi spomin seže nazaj , servis ni samo menjava olja,svečk, filtrov....temveč še mnogo več kot to.....preverjanje ostalih tekočin, pregled motorja,priklop na računalnik,itd......osebno se mi ne zdi draga ura.....sicer pa vozite motorje za par tisoč eurov, verjetno tudi ura ne more biti ravno poceni, kajne?...in kolikor se spomnim, je vsako delo točkovano s točkami, tako da je račun jasen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravte pa na Servis Štern v Kranju? Kake izkušnje?

U sredo grem namontirat blokado in mi bodo še servis naredili. Ti sporočim. IMO me bojo pošteno ocurili (€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tale Primec Jure, rihta tut suzukije? Jst bi mel sam verigo pa zobnike za zamenjat, material v bistvu že mam.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Primec Jure, rihta tut suzukije? Jst bi mel sam verigo pa zobnike za zamenjat, material v bistvu že mam.

A je tolk težko telefonsko poiskat pa poklicat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tale Primec Jure, rihta tut suzukije? Jst bi mel sam verigo pa zobnike za zamenjat, material v bistvu že mam.

hvala

A jaz pokličem namest tebe :naughty: :alien1: . Telefon pa najdeš na njegovi spletni strani. Če ne znaš poiskat, naj ti pa bog pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tale Primec Jure, rihta tut suzukije? Jst bi mel sam verigo pa zobnike za zamenjat, material v bistvu že mam.

hvala

Sigurno bo zelo vesel,ker imaš materijal že sam računaj,da bo ura vsaj 100% dražja,ali pa boš moral vsaj 14 dni čakat,da prideš navrsto!!!

Ps:upam,da je ta Jure dovolj pameten,čeprav se v olja bolj tako razume-predvsem na Motul. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno bo zelo vesel,ker imaš materijal že sam računaj,da bo ura vsaj 100% dražja,ali pa boš moral vsaj 14 dni čakat,da prideš navrsto!!!

Ps:upam,da je ta Jure dovolj pameten,čeprav se v olja bolj tako razume-predvsem na Motul. :whistle:

ti si imel pa težko otroštvo, kajne !

ne nabijaj o juretu in motulu, ker mu tudi do gležnjev ne dosežeš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!