Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Moto center Ptuj? Mirča v Konjicah pa ne hvalijo preveč.....

Definitivno Motomirči. Jaz sem iz MB in vozim moj motor do Motomirčija. Mislim da je eden boljših serviserjev v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlocam se med carmanom, primcem in sternom! Za prva dva sem ze nekaj slisal in prebral za sterna pa nic kaj, ce lahk kdo kaj pove....

Primec. Kvaliteta in cena 1A :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to kaka zlahta ali kaksna druga vez al res dober serviser?? :)

To je tist, k nikol ne pozabiš, kako ti je, ko si prvič razsul svojo "ljubezen" na dirkališču ( v originalnem cestnem stanju seveda), pucal mašino, k je deklc prebrusl pa je blo vse sorte šavja noter, prekrivil nazaj vse kar je blo treba in še par malenkosti popravil ,pa čeprav sem mu prej povedala, da naj mi res popravi sam tist kar je nujno nujno za ga spravit v vozno stanje, ker nimam denarja. Pa je bila šestica v dosti boljšem stanju kot samo za silo, ko sem jo odpeljala, cena pa skupi z rabljenimi rezervnimi deli tud taka, da sem samo :blink: :kva1: . Sem mu hotela dat še 10€ zraven dogovorjenega, ker se je še men zdel (pre)pocen, za vse kar je še zraven extra poštimal, pa ni hotu vzet. Tortica je bila pol bolj sprejemljiva valuta :) Od takrat naprej sicer večino stvari delam doma sama al s fantovo pomočjo, od kar pa dirkam, pa Jure velikokrat pride kako stvar pomagat narest al pa vsaj po telefonu pomaga kake dileme reševat, če so problemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tist, k nikol ne pozabiš, kako ti je, ko si prvič razsul svojo "ljubezen" na dirkališču ( v originalnem cestnem stanju seveda), pucal mašino, k je deklc prebrusl pa je blo vse sorte šavja noter, prekrivil nazaj vse kar je blo treba in še par malenkosti popravil ,pa čeprav sem mu prej povedala, da naj mi res popravi sam tist kar je nujno nujno za ga spravit v vozno stanje, ker nimam denarja. Pa je bila šestica v dosti boljšem stanju kot samo za silo, ko sem jo odpeljala, cena pa skupi z rabljenimi rezervnimi deli tud taka, da sem samo :blink: :kva1: . Sem mu hotela dat še 10€ zraven dogovorjenega, ker se je še men zdel (pre)pocen, za vse kar je še zraven extra poštimal, pa ni hotu vzet. Tortica je bila pol bolj sprejemljiva valuta :) Od takrat naprej sicer večino stvari delam doma sama al s fantovo pomočjo, od kar pa dirkam, pa Jure velikokrat pride kako stvar pomagat narest al pa vsaj po telefonu pomaga kake dileme reševat, če so problemi.

Ja Jure je majster taprav. Pa še faca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bom kr k Čarmanu pelu ti baje na dynotu nardi Gp repliko ven in to za 150ojrov :OK: , če se bo seveda dalo za kak popust zment saj bom menjal ,filtre,bremze,disk pločice,osnovni servis pa verjetno ga bom dal na računalnik, ker hočem da bo še naprej lepo predel:)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz svojega vozim v Žužemberk Barboriču.

Jaz pa mojo Suzo (pa ne samo to znamko), že 20 let vozim k Motomehanika Hervatin v NG. In s tem mu tudi svoje življenje v roke dam. Z Marčelom sem zelo zadovoljen.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj situacija za Suzuki motorje? Komu naj zaupam svoj motor?

konec koncev, sem bi moral pokomentirati.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec koncev, sem bi moral pokomentirati.

Ko sem imel suzukija sem servisiral pri moto Gruntar v Kopru,bil sem zelo zadovoljen tako z delom,kot z ceno.

lp janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste zadovoljni z YAHOSUKA RACING Igor Slemenik s.p. v Šentjanž pri Dravogradu?

Jaz vozim skuterja k Slemeniku,sem zadovoljen,cena servisa solidna,olje,filtri in ostali materiali niso pretirano dragi. Se splača.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tokrat bom to temo izrabil, da bom pohvalil SS-moto, Saša Svenšek s.p., ki prodaja tudi rabljene dele. Stanje robe je bilo, kot je bilo dogovorjeno, enako cena. Odzivnost odlična - robo sem včeraj naročil, danes dopoldne je bila že pri meni doma. Absolutno 5/5 zvezdic! Jebeš Ebay.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kam peljati ,Hondo CBR na servis? V okolici Slovenske Bistrice ?

K bojanu v maribor telefon na zm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tokrat bom to temo izrabil, da bom pohvalil SS-moto, Saša Svenšek s.p., ki prodaja tudi rabljene dele. Stanje robe je bilo, kot je bilo dogovorjeno, enako cena. Odzivnost odlična - robo sem včeraj naročil, danes dopoldne je bila že pri meni doma. Absolutno 5/5 zvezdic! Jebeš Ebay.

 

To je oni iz Hajdine, ki ima razbite motorje ... itd?

Zanimivo .... pred dvema tednoma sem dal eno povpraševanje glede na oglas (za kolega iz BG), pa mi še danes ni nihče odgovoril!

Saj res, da bi lahko poklical, ampak če se baviš z biznisom, moraš biti leta 2013 dosegljiv na vse (mail, fax, tel .....).

Tak da odzivnost jim je "španska vas" ... jim pač dnar ne diši, hebat ga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat bom to temo izrabil, da bom pohvalil SS-moto, Saša Svenšek s.p., ki prodaja tudi rabljene dele. Stanje robe je bilo, kot je bilo dogovorjeno, enako cena. Odzivnost odlična - robo sem včeraj naročil, danes dopoldne je bila že pri meni doma. Absolutno 5/5 zvezdic! Jebeš Ebay.

 

Se pridružujem z enako pozitivnimi izkušnjami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat bom to temo izrabil, da bom pohvalil SS-moto, Saša Svenšek s.p., ki prodaja tudi rabljene dele. Stanje robe je bilo, kot je bilo dogovorjeno, enako cena. Odzivnost odlična - robo sem včeraj naročil, danes dopoldne je bila že pri meni doma. Absolutno 5/5 zvezdic! Jebeš Ebay.

 

od kje je ta ss-moto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje z moto servisom TOMO MOTO MATJAŠIČ iz Podpeči pri Ljubljani ?

 

Sicer malo pozno, ampak - meni motor vsakič fino zrihta za ugodno ceno. Malo se je treba loviti z njim, ker ima še eno službo, drugače pa nimam pripomb.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sicer malo pozno, ampak - meni motor vsakič fino zrihta za ugodno ceno. Malo se je treba loviti z njim, ker ima še eno službo, drugače pa nimam pripomb.

Lepo, da serviserja pohvališ, motorja pa ne pucaš kaj dosti, škoda pa tako lepo centralno stojalo imaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da serviserja pohvališ, motorja pa ne pucaš kaj dosti, škoda pa tako lepo centralno stojalo imaš...

 

  :blush: Ampak zdaj je že čist!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Prodal napačne servisne dele, osebje nesramno, gume bi mi menjal le če bi jih pri njemu kupil in to bi jih menjal MOGOČE! :stupid:

 

to sta še dodatna 2 razloga, da me ne vidijo več pri moto mirčiju...

Včeraj sem bil pri MotoMirčiju prvič in sem ob 17h prišel (zapirajo pa ravno ob 17h) in so mi vseeno zamenjali gumo kar je pohvalno, ampak je pa zanimivo, da po telefonu je rekel 60€ guma +10€ delo, ko pa sem prišel tja na blagajno pa je rekel da je 67€ guma, delo pa je zastonj, sicer se ne sekiram ker je tak blo tako ceneje, ampak zanimivo zakaj ni bilo tako kot je rekel po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A ima kdo izkušnje z moto servisom TOMO MOTO MATJAŠIČ iz Podpeči pri Ljubljani ?

 

Kot je že nekdo napisal: "malo pozno, pa vendarle..."  :smoke:

Možaka osebno poznam, tako da izkušnja iz prve roke:

Če se gre za "redni" servis oz. nekaj, kaj se da nardit v dveh urah...in imaš voljo zraven še sam mal šraufat, pa da je poceni...pol lahko pelješ k njemu.

Če pa je več kot za 1 dan dela potem ne vozi tja, ker bo motor ostal tam parkiran vsaj za 1 leto  :glare:

Dejstvo 1: pred leti sem kupil eno Yamaho XS-400 (oldi - l. 78). Dal k Tomotu na popravilo, bila je tam tolk časa, da so me iz UE klical naj vrnem tablice...pa sem pol enim vaškim šraufmajstrom prodal "razstavljenega" za 50€ ker nisem videl druge opcije.

Dejstvo 2: kolegica pred več kot 1 letom pripeljala enga oldija CB-500. Po več kot letu prosjačenja in tedenskih obljub smo moped odpeljali, naredil sicer tehničnega, ampak še zdaleč ni 100%. Je pa res, da je bila tale CB-jka v precej slabem stanju.

Dejstvo 3: meni in kolegu na "sodobnih" motorjih naredil redni servis (menjava olja, filtrov...), brez posebnosti in lahko rečem da oba zadovoljna. Je pa res da pri menjavi zavornih ploščic nismo imeli sreče (pri meni na TDM), vendar je možno da so ploščice krive. To še raziskujemo  :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kdaj Primc spet začne delat? (nedosegljiv na telefon, na vratih servisa/ spletni strani nič ne piše)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!