Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Vozi kdo k avto sport nova gorica. Slišim dobra in slaba mnenja. Jaz sem do sedaj bil zadovoljen. Delujejo pa res nekateri malo zmedeni.

jaz sem bil nezadovoljen, tako kot govoriš, preveč dela imajo, pa potem nardijo al ne nardijo (odvisno a ma čas ali ne), pozabijo gumo zamenjat, enkrat so mi preveč olja nalili...pa še bi našteval..nikoli več ne grem tja.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz (zaenkrat) nimam slabih izkušenj. Se zmenim direkt z mehanikom, povem kaj rabim še on svetuje kaj se pri določenih kilometrih gleda, pripeljem in po možnosti je v enem dnevu poštimano. Servisira mi pa samo Boštjan. Vsak ima svojo štorjo. Trenutno vozim tja ker je tu okrog edini pooblaščen servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist preprosto...

Zanima me cena zamenjave ketne z zobniki !!!

Da vidim in se odlocit peljat ali se mal povprasat.( Sm iz okolice Vrhnike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M O T O R J E T Maribor

Serviser Matej. Kapo dol!

Tudi jaz sem slisal same dobre stvari o njem. Kolega mu je peljal KTMa SM625 na redni servis, menjavo veriznega seta in na nastavitev ventilov. Nazaj je prisel cisto paf. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist preprosto...

Zanima me cena zamenjave ketne z zobniki !!!

Da vidim in se odlocit peljat ali se mal povprasat.( Sm iz okolice Vrhnike)

za 50 eur ti jaz zamenjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 50€ :kva2: a ga tud povnega natankaš zraven ?

kva a kurilca pr teb, pa glih ti se uglašaš k tolk šparaš pr nafti, pa tankaš kurikota, pa kle jebeš enga k pušten dela,

ti pa s prvak bebo :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. Pubec je razvojni inzenir, dela v razvoju avtomobilske industrije, skratka na podrocju strojnistva je kot riba v vodi. Z motociklizmom se ukvarja ze vsaj 10 let, vse smo sraufali doma - delali generalke na cvajtaktarjih, popravljali menjalnike itd. Prvic je sel na servis, in ta clovek mu je o tem motociklu povedal toliko kot bi ga sam iz nule naredil. Od hib, dolocenih postopkov pri dolocenih delih okoli njega, kako to, kako ono, itd. Take stvari od mehanikov drugace ne izves, vsak informacije drzi za sebe. Celo svojo osebno telefonsko mu je dal, in mu rekel da naj ga v primeru kakrsnekoli tezave ali potrebe po kaksnih informacijah poklice, da mu bo rade volje svetoval.

Mehanik in pol torej.

Racun je bil pa slabih 300 eur vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Spanu je 35€...]

Španovca gledam vsak dan kako šravfa , se mi zdi da skoz ene in iste. Ali so zadovoljni z delom pa so kr skoz tam ali pa ......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker se mi je zdelo, da v agregatu slisim neke cricke peti (56000 km), sem zadnjic klical nekaj serviserjev (Barboric, as Domzale in Eliso). Ko sem povedal za tezavo, mi je eden takoj prbil ceno vsega, kar bi blo potrebno na motorju nardit. Pri drugih dveh so bli bolj skromni in tako sem se dans zapeljal do Elise. Zenska v trgovini zelo skulirana, mal pocakam in gre v delavnico po sefeta. Na dvoriscu zalavfata motor in mi rece, da prede ko muca. Se vsede gor in zapelje en krog. Pove, da ni slisat nicesar, motor dela ko ura. Pojambram se neki za sklopko, preveri in rece, da ni nic narobe. Edino kar mi pograjata oba je izpuh (DPM race), sefe pa pojambra se o zavorah. Predlaga nabavo original ploscic... Lepo se zahvalim obema in se zadovoln odpeljem na Trojane na krof..

Vtis: Pomirjen, kej je z agregatom vse kul, prijaznost obeh pa na visokem nivoju :kva2: :kva2: :OK: :OK: , tko da, PRIPOROCAM!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz bom izpostavil CARMAN-a. ZELO zadovoljen z njegovim delom, predvsem pa z odnosom. Tipo ne ovinkari, pove kakor je, ne racuna kot da bi zlato not ugrajeval,.... skratka PRIPOROCAM!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki vozijo kros motorje vam priporočam Dečman Markota iz stožic. Amortizerje mi je zrihrav v nulo za zmerno ceno. V stožicah ima tudi prodajalno kjer ima kar dosti delov na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Odlocam se med carmanom, primcem in sternom! Za prva dva sem ze nekaj slisal in prebral za sterna pa nic kaj, ce lahk kdo kaj pove....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlocam se med carmanom, primcem in sternom! Za prva dva sem ze nekaj slisal in prebral za sterna pa nic kaj, ce lahk kdo kaj pove....

Štern je včasih veljal za zlatarja, kako je danes ti ne morem rečt iz prve roke... Jaz bi se odločal med prvima dvema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlocam se med carmanom, primcem in sternom! Za prva dva sem ze nekaj slisal in prebral za sterna pa nic kaj, ce lahk kdo kaj pove....

Sam hodim k njemu že nekaj let...pri ceni za dele in kaj ti bo delal, je vse odvisno kako se boš zmenil, glede urne postavke ti pa zaračuna toliko, kot vsak pooblaščeni serviser.

Iz lastnih izkušen lahko rečem da so korektni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!