Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Imel sem dosti zelo slabih serviserjev, včasih sem bil to tudi sam.

Mogoče bi tukaj pohvalil servis Elisa (narejeno na naročilo, hitro, pa zraven sem bil ko je delal, edin malce drago je blo) in

pa AS Domžale (zrihtali regulator, uplinjače in še par stvari zraven, sicer je bil motor dolgo tam ampak vse kvalitetno pa ne drago).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Rad bi posebej pohvalil servis Štern iz Kranja, mi je včeraj šefe hitro pa prijazno zakrpal gumo ker sem povozil en velik žebelj.

No to je pravi odnos do strank, čeprav se gre samo za malenkosti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Sem novo pečeni motorist in novopečeni na forumu. Zanimajo me izkušnje

s servisom Trgomoto Krško. Na servis bi peljal Hondo CB 600 FA, katero sem ravno kupil.

Sebe in mojo Hondo pa predstavim kasneje.

Hvala za odgovore!

ZsorU

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod najboljšega PODPIŠEM TAKOJ- Tomaž in co. iz Elise- ti res oskrbijo mopedka, kot da bi ga h "atu" na servis peljal...... VEDNO SE POTRUDIJO..... PA EDINI SERVIS- kjer imaš filing ( GLEDE VSEGA )da živijo z dušo za motorje, pa da res "porihtajo tvojo živino"....tko kt je treba.... pri njih sem sicer šele četrto leto, ampak niti približno ne grem h kakemu "šalabajzerju" več :grrr ....

Najslabši.....še vedno Panigaz- Kranj.....pol pa deleč proč nč..... :closedeyes:

Lepo da imaš tako dobro mnenje o Elisi, jaz vem, da jim ne pripeljem kolesa popravit kaj šele motor. Bil zadovoljen z njimi ampak enkrat so mi pa čist motor zaj... in ne grem več tja pa če mi plačajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Sem novo pečeni motorist in novopečeni na forumu. Zanimajo me izkušnje

s servisom Trgomoto Krško. Na servis bi peljal Hondo CB 600 FA, katero sem ravno kupil.

Sebe in mojo Hondo pa predstavim kasneje.

Hvala za odgovore!

ZsorU

Lastni izkušenj nimam, vem le to da so kolegov cross motor popravljali 2 meseca pa nič popravili. Za navade servis so najbrš dobri, za kakšno večje popravilo pa motorja nebi peljal k njim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Sem novo pečeni motorist in novopečeni na forumu. Zanimajo me izkušnje

s servisom Trgomoto Krško. Na servis bi peljal Hondo CB 600 FA, katero sem ravno kupil.

Sebe in mojo Hondo pa predstavim kasneje.

Hvala za odgovore!

ZsorU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Sem novo pečeni motorist in novopečeni na forumu. Zanimajo me izkušnje

s servisom Trgomoto Krško. Na servis bi peljal Hondo CB 600 FA, katero sem ravno kupil.

Sebe in mojo Hondo pa predstavim kasneje.

Hvala za odgovore!

ZsorU

Jest nimam pripomb.Dobr nardijo pa še cena je normalna.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pod najboljšega PODPIŠEM TAKOJ- Tomaž in co. iz Elise- ti res oskrbijo mopedka, kot da bi ga h "atu" na servis peljal...... VEDNO SE POTRUDIJO..... PA EDINI SERVIS- kjer imaš filing ( GLEDE VSEGA )da živijo z dušo za motorje, pa da res "porihtajo tvojo živino"....tko kt je treba.... pri njih sem sicer šele četrto leto, ampak niti približno ne grem h kakemu "šalabajzerju" več :grrr ....

no glede tega sem bil do nedavno prepričan in sem zagovarjal, ampak potem ko sem h njim (Elisa) peljal za vgraditev blokade... konec. šalabajzerji!

- nosilec plastike odlomljen (verjetno odstranitev plastike na silo)

- tank (kestl) cel šmirast s prstnimi odtisi

- plastika na mestih sploh ni bila privijačena - šravfov ni...

- nekaj delov (vijaki in distančniki) najdeni v spodnji zaščitni plastiki motorja, od tega nek del celo ni bil z mojega motorja!

- povezava z vplinača na cilinder je bila slabo nataknjena - gumjasta cev

- na tanku je za pričvrstitev plastike gumjasta podložka, da se lepo sname plastika - gumjaste podložke ni

- cev ki je povezana s kestlom za odvajanje bencina (pri politju med tankanjem) sploh ni bila nataknjena

zdej ne vem kdo od zaposlenih v Elisi je to bil (verjetno kak študentek) in me niti ne zanima, ampak kot firma ne morejo dati takega motorja ven iz delavnice!

pa nisem nek natančen človk, mi ni problem kestl zbrisat, ampk da ti med vožnjo plastika "flapola" je pa kr mal kriza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žalostno je to, da nekdo živi od tvojega denarja in te dejansko obravnava, kot da smo mi tam zaradi njih in ne obratno.

Oni so tam za nas, da opravijo delo za katerega so pošteno plačani.

Tudi sam sem bil razočaran (zaradi neprijaznosti) nad Yamaha servisom v Miklavžu, pa sem se raje odpravil na Ptuj, kjer si vzamejo čas in se ti posvetijo.

Konec koncev na servis pripelješ motor, ki je nekaj vreden in jim zaupaš ... drugo je, če bi jim peljal šraufat kolo, pa še takrat je potreben nek profesionalen odnos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in si to kej omenil elisi ali si takoj letel na forum?

motor sem nato peljal do drugega serviserja (bil sem vseskozi zraven, tako da ni to posledica tega serviserja!) in smo vse lepo videli. glede na to kako so me ob živce spravili, se ne bi mogel zadržati pri dopovedovanju elisi, da ne bi kašne premočne rekel, za narodov blagor sm raj dol pogoltnil. konec koncev pa bi imel še več stroškov, da motor vozim nazaj, pa še glede na to da smo ga sami popravili bi blo brezpredmetno, razn da se odslej trudijo (priznam, lahko bi jih obvestil) za ostale motoriste, glede na to da tudi če bi prec peljal nazaj večino napak sploh odpravili ne bi... ker jih seveda jaz ne bi mogel opozoriti na to

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor sem nato peljal do drugega serviserja (bil sem vseskozi zraven, tako da ni to posledica tega serviserja!) in smo vse lepo videli. glede na to kako so me ob živce spravili, se ne bi mogel zadržati pri dopovedovanju elisi, da ne bi kašne premočne rekel, za narodov blagor sm raj dol pogoltnil. konec koncev pa bi imel še več stroškov, da motor vozim nazaj, pa še glede na to da smo ga sami popravili bi blo brezpredmetno, razn da se odslej trudijo (priznam, lahko bi jih obvestil) za ostale motoriste, glede na to da tudi če bi prec peljal nazaj večino napak sploh odpravili ne bi... ker jih seveda jaz ne bi mogel opozoriti na to

What a load of crap ... Imaš pravico se pritožiti in zahtevati, da uredijo tako, kot je treba. Nimaš pa pravice blatiti in povzročati poslovne škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What a load of crap ... Imaš pravico se pritožiti in zahtevati, da uredijo tako, kot je treba. Nimaš pa pravice blatiti in povzročati poslovne škode.

Bibek, si pozabil da je to JAVNI forum?

Svoje občutke in mnenja pa lahko pove ali pač ne :hmm: ?

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bibek, si pozabil da je to JAVNI forum?

Svoje občutke in mnenja pa lahko pove ali pač ne :hmm: ?

Jamahič, kaj pa vem. Demokracija ni le, da lahko kar pljuvaš vsakega, ki se ti zazdi - načeloma, če imaš z njim issue, naj bi ga razrešil po demokratični, konstruktivni poti. Ne pa takoj delat "antireklamo", ker se mu je zgodila taka bajeslovna KRIVICA ...

Napake se dogajajo vsakemu, to tale skywhatever dobro ve - v končni fazi tudi sam ni ravno perfekten biser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamahič, kaj pa vem. Demokracija ni le, da lahko kar pljuvaš vsakega, ki se ti zazdi - načeloma, če imaš z njim issue, naj bi ga razrešil po demokratični, konstruktivni poti. Ne pa takoj delat "antireklamo", ker se mu je zgodila taka bajeslovna KRIVICA ...

Napake se dogajajo vsakemu, to tale skywhatever dobro ve - v končni fazi tudi sam ni ravno perfekten biser.

Ok Bibič, maš načeloma prav a saj veš kaj pravijo za demokracijo - To je vaša legitimna odločitev. :ninja: .

Konec koncev pa, če sky nebi hotel tega, si ga pač enostavno sam poservisiraš ali pa daš drugemu zaslužit - simpl.. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor sem nato peljal do drugega serviserja (bil sem vseskozi zraven, tako da ni to posledica tega serviserja!) in smo vse lepo videli. glede na to kako so me ob živce spravili, se ne bi mogel zadržati pri dopovedovanju elisi, da ne bi kašne premočne rekel, za narodov blagor sm raj dol pogoltnil. konec koncev pa bi imel še več stroškov, da motor vozim nazaj, pa še glede na to da smo ga sami popravili bi blo brezpredmetno, razn da se odslej trudijo (priznam, lahko bi jih obvestil) za ostale motoriste, glede na to da tudi če bi prec peljal nazaj večino napak sploh odpravili ne bi... ker jih seveda jaz ne bi mogel opozoriti na to

ja, šel bi nazaj, lepo povedal kaj je blo pa bi verjetno rešili. če pa ne, pa pol narediš galamo pa vsem okol tožariš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa se mi zdi tak, da ce te Tomaz pozna, ti zrihtajo u nulo, drugac dobi pa tvoj moped en studentek v roke pa je vse skupi tak, tak... Govorim iz lastnih izkusejn, s tem, da sem jst nazaj sel pa so mi potem konkretno zrihtali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa se mi zdi tak, da ce te Tomaz pozna, ti zrihtajo u nulo, drugac dobi pa tvoj moped en studentek v roke pa je vse skupi tak, tak... Govorim iz lastnih izkusejn, s tem, da sem jst nazaj sel pa so mi potem konkretno zrihtali.

glej... glede da poznam ljudi ki so iz mb vozili k elisi..... niso poznali tomaza... dobili bon za kavo pa skutercka do kafane......

pa kvalitetno in ugodno storitev.......

definitivno pa vsaka stranka ne more imet pozitivnih izkusenj, ker smo eni bolj picajzlasti drugi pa manj.....

kao meni danes v avtopralnici rocno scistijo avto....

pa me pol opozori...

gospod na prednjem odbijacu se vam pa barva lusci :hmm:.....

no ko sem ga v pralnico peljal se ni :grrr

tak da......

jebat ga sem si rekel.... pa bom pac preko zavarovalnice resil :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, šel bi nazaj, lepo povedal kaj je blo pa bi verjetno rešili. če pa ne, pa pol narediš galamo pa vsem okol tožariš.

emm povedal sem svoje mnenje in izkušnje (namreč za to je forum, ali pač??), ne tožarm se, ti imaš pač drugačne izkušnje in mnenja. sto ljudi sto čudi.

mi ni do tega da nazaj vozm motor, ker polovico napak verjetno sploh odpravili ne bi. odlomljen nosilec pri maski... kdo mi bo dau novo masko? noben. rajš sam zalimam pa imam mer.

če ne morš sprejet mnenja drugih in komentarje pol ne delej galame kot da sm ti "brata ubiu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej... glede da poznam ljudi ki so iz mb vozili k elisi..... niso poznali tomaza... dobili bon za kavo pa skutercka do kafane......

pa kvalitetno in ugodno storitev.......

definitivno pa vsaka stranka ne more imet pozitivnih izkusenj, ker smo eni bolj picajzlasti drugi pa manj.....

kao meni danes v avtopralnici rocno scistijo avto....

pa me pol opozori...

gospod na prednjem odbijacu se vam pa barva lusci :hmm:.....

no ko sem ga v pralnico peljal se ni :grrr

tak da......

jebat ga sem si rekel.... pa bom pac preko zavarovalnice resil :grim

Jsr se tud nisem iz Domzal prpelal, pa ne enkrat... Se vedno grem tja... Pravim pac, da je prva iskusnja bla bolj slaba, od takrat naprej pa konkretno opravijo svoje delo, mogoce zato, ker se me spomnejo...

Nikol mi pa ni noben ponudu skuterja al pa kej podobnega, 2 ure sem sedu zunih na klopci...

Po drugi strani, zajebat farbo na avto pa kej konkretnega na mopedu je pa tud razlka, ne mores glih primerjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jsr se tud nisem iz Domzal prpelal, pa ne enkrat... Se vedno grem tja... Pravim pac, da je prva iskusnja bla bolj slaba, od takrat naprej pa konkretno opravijo svoje delo, mogoce zato, ker se me spomnejo...

Nikol mi pa ni noben ponudu skuterja al pa kej podobnega, 2 ure sem sedu zunih na klopci...

Po drugi strani, zajebat farbo na avto pa kej konkretnega na mopedu je pa tud razlka, ne mores glih primerjat...

jas zmiraj zram motorja stojim

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas zmiraj zram motorja stojim

in potem serviserju dihaš za ovratnik in kompliciraš za vsako packo na motorju?? :whistle:

hec, mah pr štelanju ventilov itaq ne vem za kaj se gre, pri menjavi olja in ostalih drobnarij pa ni panike, saj je serviserjem to že verjetno rutina..

V najslabšem primeru pač zamenjaš servis in to je to..

Vedno znova bodo kateri nezadovoljni in servisi pač morajo nekako ustvariti svoje ime, drugače pač zapret dol..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo pogledal motor ki je bil vseskozi servisiran na uradnem servisu. 71.000 km.

Vsi spodnji vijaki na deklcih napol odšraufani. Nič čudnega da je bil motor mastan.

No, klinc gleda tak uradni servis kjer naredijo vse kar piše v navodilih, vseeno pa jim je da bi si vzeli 10 minut časa (toliko sem si ga jaz vzel za 2 motorja) in pogledali če je zares vse prišraufano.

Glede na videno ta motor uradnega servisa ne vidi več, potrjena knjiga gor ali dol. Bom si raje sam vzel kako minutko pa naredil kar je treba. In še kaj zraven.

Katera znamka? Ni važno. Kater servis? Ni važno. Dejstvo je da je pravih servisov s pravimi serviserji v Sloveniji zelo zelo malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC verjetno. tolk o zadovoljstvu strank, ja.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!