Skoči na vsebino

Bug v forumu


Priporočene objave

Stigmata je napisala:

Pa tist x ko je Max omenjal... a je to možno?

Noise je napisal:

Ne, sporočila lahko brišejo le moderatorji

Stigma tako, kot ti pogresam to tudi jaz in se marsi-kdo, ki tega sicer ni napisal eksplicitno na forum vendar je na naso zalost pomankanje razumevanja s strain graditeljev nove podobe foruma prevelika, zal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla je napisala:

…ko želim pregledati objave določenega uporabnika, jih ne zvrsti več po datumu, ampak po temah…

Noise je napisal:

Uporabi ISKALNIK.

Tam nastaviš točno KAKO ti naj razvrsti (imaš več možnosti), pri čemer seveda v zgornjem desnem delu iskalnega obrazca nastaviš iskanje PO AVTORJU!

Alla jst sem probal obe varianti tisto prejsnjo in to, ki jo ponuja v resitev Admin, iskalnik… in lahko ti povem samo tole – popolno razocaranje!!!!

Da ne govorim o izbiri avatarja, kako ga najprej najti, potem ugotovim, da ga ni…. Sem ga sreci imel shranjenega!

Hitrost delovanja mi povzroca tezave na razlicnih masinah na razlicnih lokacijah (kabel) in na ISDN prikljucku oz. dela enako, kot prej pred sesutjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to!

Citati in citiranje sploh ne delejuje vec tako prepricljivo, kot v prejsnji razlicici… BLJAK!!!!

Zdej moram uporabljat pomozne programme na svojmu PCju itd, itd…

Novi nazivi Vajenec, neznanec, mojster…. Itd… Cemu?

Stari smeskoti se ne vidijo, citati (nekateri stari so brez avtorjev), slike so postale nevidne….

Opozarjam na te stvari, ker se jih je mozno odpravit z nekaj vlozenega truda in v zadovolstvo uporabnikov le, ce pridejo na usesa oz. oci in razumevanje avtorja.

Opazil sem se nekaj slovnicnih, drobnih napakic vendar se jih trenutno ne spomnim…

Omejili ste prostor za PM sporocila, sej cas je denar oz. prostor je denar…

Odstranili ste stevilke, ki so oznacevale mesto, ki jo zasedas na lestvici piscev vseh casov. OK se da prezivet…

Kontrolni center kup enih podatkov in informacij, no to se se da prezivet…

Sumniki sad jih ima, sad jih nema… odvisno od nastavitev na masini in brskalniku na katerem se prikljucim…

Pa da ne bom samo pripombe dajal izrocam se standardno Pohvalo za vlozen trud.

Sicer pa, kot za obliko in barvo pravijo vsake oci imajo svojega malarja!

Pa brez zamere vsem, ki se morda pocutite prizadete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi nazivi Vajenec, neznanec, mojster…. Itd… Cemu?

.

.

.

Pa brez zamere vsem, ki se morda pocutite prizadete.

Jast nisem noben Vajenec :angry:

Lahko samo: uni. dipl. Vajenec.... B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata je napisala:

Pa tist x ko je Max omenjal... a je to možno?

Noise je napisal:

Ne, sporočila lahko brišejo le moderatorji

Stigma tako, kot ti pogresam to tudi jaz in se marsi-kdo, ki tega sicer ni napisal eksplicitno na forum vendar je na naso zalost pomankanje razumevanja s strain graditeljev nove podobe foruma prevelika, zal!

Max, če boš malo pomislil, preden boš klofnil "Poslji odgovor" - sploh ne bos imel vec zelje po brisanju zadnje bedarije, ki ti je padla od r....

Sploh pa - a si ti dejansko kdaj kaj pobrisal za sabo? ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to!

Citati in citiranje sploh ne delejuje vec tako prepricljivo, kot v prejsnji razlicici… BLJAK!!!!

Zdej moram uporabljat pomozne programme na svojmu PCju itd, itd…

Novi nazivi Vajenec, neznanec, mojster…. Itd… Cemu?

Stari smeskoti se ne vidijo, citati (nekateri stari so brez avtorjev), slike so postale nevidne….

Opozarjam na te stvari, ker se jih je mozno odpravit z nekaj vlozenega truda in v zadovolstvo uporabnikov le, ce pridejo na usesa oz. oci in razumevanje avtorja.

Opazil sem se nekaj slovnicnih, drobnih napakic vendar se jih trenutno ne spomnim…

Omejili ste prostor za PM sporocila, sej cas je denar oz. prostor je denar…

Odstranili ste stevilke, ki so oznacevale mesto, ki jo zasedas na lestvici piscev vseh casov. OK se da prezivet…

Kontrolni center kup enih podatkov in informacij, no to se se da prezivet…

Sumniki sad jih ima, sad jih nema… odvisno od nastavitev na masini in brskalniku na katerem se prikljucim…

Pa da ne bom samo pripombe dajal izrocam se standardno Pohvalo za vlozen trud.

Sicer pa, kot za obliko in barvo pravijo vsake oci imajo svojega malarja!

Pa brez zamere vsem, ki se morda pocutite prizadete.

Ali takšno nezadovoljstvo pomeni, da zapuščaš forum? :lol:

Glede na to, da si iz foha, bi bili fantje verjetno veseli, če bi jim kdo pomagal sprogramirati in vzdrževati zadevo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejili ste prostor za PM sporocila, sej cas je denar oz. prostor je denar…

Odstranili ste stevilke, ki so oznacevale mesto, ki jo zasedas na lestvici piscev vseh casov. OK se da ...

Kontrolni center kup enih podatkov in informacij, no to se se da prezivet…

Tudi prej je bil omejen prostor za PM sporočila.

Sicer pa, slovenceljni se zmeraj najbolj razburjajo tam, kjer nekdo nekaj ponuja brezplačno (recimo email.si in podobni) Trenutno je samo v PM okoli 12.000 sporočil in če tega še ne veš imajo tudi naši diski omejitve. Naslednje ko boš zahteval bo to, da odstranimo omejitev na velikost priponk (slik, .zip itd), ki jih lahko dodajate svojim objavam.

Kar pa se tiče številk, me resnično zanima, kje si to sploh videl v prejšnjem forumu:

Moderatorji | Današnje aktivne teme | Današnjih top 10 piscev | Top 10 piscev vseh časov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, 12000 sporočil po 100K (najbrž niti ne :rolleyes: ) pa že pride KAR 1.2 giga placa na disku. Enormna številka. :D ;)

PS

Slovenceljni so od nekdaj šparavni tam kjer ni treba. :P :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, 12000 sporočil po 100K (najbrž niti ne :rolleyes: ) pa že pride KAR 1.2 giga placa na disku. Enormna številka. :D ;)

PS

Slovenceljni so od nekdaj šparavni tam kjer ni treba. :P :unsure:

Seveda ni velika, če gledaš s strani uporabnika. Zamenjaj stran. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi prej je bil omejen prostor za PM sporočila.

Ne samo da je bil prostor tudi prej omejen, zdaj je mogoce arhiviranje PMjev, lepo priletijo na mail in res lepo deluje :) Max - trpi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spodnje se komu malo cudno zdi:

(anketa iz politiziranje - politicne stranke)

Ali ste član, katere izmed Slovenskih Političnih Strank?

Da! [ 6 ] .........................................[50.00%]

Ne! [ 30 ] .......................................[250.00%]

Sem, sam ne povem katere!! [ 0 ] .....[0.00%]

Bedarija! [ 9 ] .................................[75.00%]

Samo MAKSI! [ 8 ] ............................[66.67%]

-------------------------------------------------------------

VSOTA: ...........................................441.67%

to se milosevic ni zmogel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj ni v redu z mojo sliko ki sem jo htela nametit za avatar oz. kako vem kaj z njo ne štima ko mi pa samo napiše da se ne da namestit. :rolleyes:  :blink:  :blink:

Pa tist x ko je Max omenjal... a je to možno?

Mogoče je velikost (64x64)!

Ja kak pa vem velikost ko ti piksli meni lih ne klapajo? :rolleyes: A je možno da je problem v tem (čeprav verjetno nebi smel bit), da je zadeva iz Corel-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je problem v tem, da se pri Maxu sedaj vidi tole...

Aktivnosti

Število objav 1750

( 1.30% od skupnih objav na forumu )

Povprečno objav na dan 5.1

Član od 27 May 2002 @ 09:09

Najbolj aktiven v kategoriji Kr' neki

677 objav v tej kategoriji

( 41% od vseh objav člana )

Uporabnikov lokalni čas 06:03 PM

Kontakt

e-mail naslov Kliknite tukaj

AIM ime Ni informacij

ICQ Ni informacij

Yahoo Ni informacij

MSN Ni informacij

Privatno sporočilo Kliknite tukaj

Max, za pisarjenje v Kr' neki pa res ne rabiš nobenega citiranja, nobenih čjev, avatarja itd. Top 10 piscev pa je obvezna oprema, ne? No, saj do top 10 prideš s parimi kliki.

Ne stresaj svoje nejevolje nad administratorji, če je vzrok težav v tem, da se ti preprosto ne da vzeti nekaj časa in spoznati novi forum, ki dejansko omogoča 100 in eno novo stvar, je hitrejši in oh-in-sploh. Napisal sem že, da bomo skonvertirali stare objave IN slike, za avatar pa smo tudi napisali, da si ga morate na novo naložiti.

In še nekaj - ne pozabi, da to tebe nima motosvet nobenih obveznosti, dokler članarine do foruma ne kasiramo oz. je dostop do informacij zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali takšno nezadovoljstvo pomeni, da zapuščaš forum? :lol:

Glede na to, da si iz foha, bi bili fantje verjetno veseli, če bi jim kdo pomagal sprogramirati in vzdrževati zadevo ....

Ne. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi prej je bil omejen prostor za PM sporočila.

...

Kar pa se tiče številk, me resnično zanima, kje si to sploh videl v prejšnjem forumu:

Tega prej zal ali pa na sreco nisem opazil.

Za to imam dober razlog:

Ker vem da vam jemlje dragocene bite - Cistim za sabo... B)

Stevilke oz. zaporedna stevilka se je pojavla, ko si pogledal

vse clane foruma in njihove dosezke po objavah ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo da je bil prostor tudi prej omejen, zdaj je mogoce arhiviranje PMjev, lepo priletijo na mail in res lepo deluje :) Max - trpi :D

Ups... se ze posipam s pepelom... :rolleyes: :D :rolleyes:

Bom poizkusil poiskati to nastavitev, ko bom imel kaj vec casa ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je problem v tem, da se pri Maxu sedaj vidi tole...

Max, za pisarjenje v Kr' neki pa res ne rabiš nobenega citiranja, nobenih čjev, avatarja itd. Top 10 piscev pa je obvezna oprema, ne? No, saj do top 10 prideš s parimi kliki.

Ne stresaj svoje nejevolje nad administratorji, če je vzrok težav v tem, da se ti preprosto ne da vzeti nekaj časa in spoznati novi forum, ki dejansko omogoča 100 in eno novo stvar, je hitrejši in oh-in-sploh. Napisal sem že, da bomo skonvertirali stare objave IN slike, za avatar pa smo tudi napisali, da si ga morate na novo naložiti.

In še nekaj - ne pozabi, da to tebe nima motosvet nobenih obveznosti, dokler članarine do foruma ne kasiramo oz. je dostop do informacij zastonj.

1) ??? :blink: Problem nastane ce ga sam vidis potem je to problem drugace ga ni! :ph34r:

2) kakor za koga! :D

3) In to naj bi bilo namenjeno dajanju predlogov, pripomb, zelja od katerih se

potem na tak odrezav nacin distancirate :blink: :( <_<

O forumu' date=' predlogi, pripombe, pohvale[/quote'] Berite vendar sebe!

4)

Pa brez zamere vsem, ki se morda pocutite prizadete.

Beri po potrebi se prejsnji odstavek 3)... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) ??? :blink:  Problem nastane ce ga sam vidis potem je to problem drugace ga ni! :ph34r:

:P

3) In to naj bi bilo namenjeno dajanju predlogov, pripomb, zelja od katerih se

potem na tak odrezav nacin distancirate :blink:  :(  <_<

O forumu, predlogi, pripombe, pohvale Berite vendar sebe!

Mislim, da je bila tvoja zelo zgodnja objava, Max, povod do tegale... malo prehitro sva oba napisala...

No, upam, da ti č-ji sedaj delajo... avatar mislim da si si že UL-al, število PM-jev pa sem ravnokar podvojil na 100 dovoljenih, kar mislim, da bi moralo zadostovati (je že zdaj dosti več kot je bilo na starem forumu). Sicer pa, tako kot je napisal cyc, v ta novem forumu tudi možnost, da si PM-je zarhivirate in si jih pošljete v Excelovi datoteki ali pa npr. kar kot HTML stran na svoj e-mail naslov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rubrika

je napacno formatirana... vsaj v Operi. Vse ostale mi delajo prov.

Poštimano! B) Nekaj je bilo narobe citirano (trikrat začetna koda, samo enkrat končna koda) in se mu je malo zblejalo. Sedaj je OK... TNX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je problem v tem, da se pri Maxu sedaj vidi tole...

Aktivnosti ...

Najbolj aktiven v kategoriji Kr' neki

...

( 41% od vseh objav člana )

...

Hehe, tukile pa stric PEPE gladko nabriše dobričino Maxa! B)

V Kr neki imam solidnih 47% vseh svojih objav, ostalih xx% pa v drugih telebajskovskih predalčkih. Se bom trudil še naprej, obljubim B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poizkusil poiskati to nastavitev, ko bom imel kaj vec casa

Če imaš cajt za nerganje, si ga vzami pred tem še za opazovanje novosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, tako kot je napisal cyc, v ta novem forumu tudi možnost, da si PM-je zarhivirate in si jih pošljete v Excelovi datoteki ali pa npr. kar kot HTML stran na svoj e-mail naslov...

Ravnokar sem naredil to pa sem vse skupaj dobil v NOTEPAD-U: :rolleyes: z naslovom priponke xls_importable.txt

evo nekaj vrstic notepad-a

r>Ciao,by Pero "

"Re: sejem!","12 Mar 2003 @ 12:30","Hanzi"," <!--QuoteBegin--></span><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td><b>QUOTE</b> </td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin-->Načeloma lahko,vendar prav veliko novega o tej temi ,ne vem.Organizacijo bo moral speljati ,kljubvsemu,le Rdko iz TC-ja...

<br>se bom pa seveda na sejmu oglasil in kaj prodal ali kupil..

<br>

<br>Hitro okrevanje ! !!<!--QuoteEnd--></td></tr></table><span class='postcolor'><!--QuoteEEnd-->

<br>

<br>To se pravi da je sedaj vse v rokah Radkota! Ga lahko nekdo pokliče al kako drugače kontaktira če misle to speljat al ne! :?

<br>Mu bom probal tud jaz kak mejl poslat pa da vidmo!

<br>

<br>Lp "

"vic","12 Mar 2003 @ 12:39","Hanzi"," Prosim te da pišeš vice v krneki pod Drugi Štosi II

Rešitev????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!