Skoči na vsebino

zdravniki & zobozdravniki


Priporočene objave

Pardon, Vrtnica, tukaj pa moram uletet: sem stranka Barsosa že vrsto let in še vedno sem bil zadovoljen z njihovimi storitvami. Nič čakanja, dr.Baričevič se ti posveti kot le malokdo, tudi drugo osebje je prijazno in profesionalno...torej v dveh besedah: nimam pripomb!

Pepe, ja pojma nimaš - Vrtnica ja vse vé in tudi dokaze ima zagotovo da take klamfa o nekom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe... Sej lej ne pravim da so povrsni (ok eni so) sam gre za denar veliko pri njih tudi mafijska dela se gredo tko da... Meni to ni ravno za pozitivno mnenje klinicnega centra. Tko mim grede povedano baricevic je tolk zadolzen da zdravstveni domovi de delajo za njih nobenih preiskav razen ce jim takoj ne placa z unimi RImskimi toplicami je je sam zapufal on ma pa lepo ministrsko placo . Pa se to lahko se vprasas zakaj nima za stalno zaposlene delavce vse ima samo pogodbeno in to popoldne ker jim je sam za denar nihce ga pa kot sodelavca ne more prenasat...

Vrtnica, če praviš, da se gredo mafijska posla - ti mi sam dokumente zrihtaj, bodo takoj v Mladini, pa še kje - in naši bodo zmagali!

A si ti bla kdaj pri njih na obravnavi, da vse veš? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže, so glavna tema zobozdravniki in gnili zobje.

Verjetno se je v vsem tem času svet malo spremenil. Pa mi verjetno tudi. Z Lady imava tri otroke, 23, 17 in 15 let in v 3 x 32 zobeh niti ene same plombice. Midva pa vsa plombirana skozi in skozi, že od otroštva dalje. Verjetno bolj ozaveščeni starši in boljše zobne paste in krtače :D

:rolleyes:

to ne more biti pogojeno le s kalodontom in krtačkami

ampak le z geni IN KOLODONTOM TER KRTAČKAMI

malo poglejta še okoli po sorodnikih

posebej stari starši - gotovo bosta presenečena

poznam cel kup ljudi ki si redno in pravilno umivajo zobe

(recimo najina priceska, ki ima že 3 "zvezdice") s kupi plomb in ljudi, ki si jih sploh NIKOLI ne umivajo (princeska moje setrične je med njimi) brez ene same plombe

na koncu pa še cel kup mladine, ki spada v 2 kategorijo z zaščitenimi zobmi proti kariesu (niti ni tako drago)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: Hvala tistemu, ki je temo odpru!

Jst sem vsake 3 mesece na Diabetološki...ma zgubim živce in še tri dni po tem slabo spim....Prokleta banda Hudičeva

Sem star 22 let ma jst nevem kako bom zdržal redne(nujne) obiske naslednja leta......

Pa to je kriminal!

Naročen ob 10:00 pridem tja 9:45(iz postojne...odhod 9:00) pol pa do 13:20 pridem na vrsto če je sreča...sem 6 minut pri zdravnici in piči domov !

Domov pridem ob 15:00!!!!

6 UR za pregled krvnega sladkorja...meritve krvnega pritiska ...tehtanja...in 6 minutni obisk zdravnice!

To je sam pri nas možno! :angry: :angry:

Hvala enako.....razlika samo v tem,da jaz popizdim po pol ure,pa na šaltrju prjavm,naj mi recepte pošlejo kar na domači naslov!!!!!

Seveda sledi tudi obvezno priloženo poročilo prim.dr.dr.prof........,o izogibanju pregleda itd...........sam moj cajt je pač veliko preveč vreden,da bi čakal ko bedak.

BTW.......doze si pa itaQ sam določam........prim.dr.dr.prof....... itaQ vedno pretirava,pol se pa s cukrom bašem k obseden,da me ne pobirajo kje po tleh!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Kar se pa zobarja tiče........Mam 2(dve)plombe.......k bo prišlo pa do splošnega izpadanja.....sem si pa omislil nekoga,ki mi jih bo lepo,zastojn predvsem pa kvalitetno nove naredu!!!!!!! ;) :P :P :P :P :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:  :angry: Hvala tistemu, ki je temo odpru!

Jst sem vsake 3 mesece na Diabetološki...ma zgubim živce in še tri dni po tem slabo spim....Prokleta banda Hudičeva

Sem star 22 let ma jst nevem kako bom zdržal redne(nujne) obiske naslednja leta......

Pa to je kriminal!

Naročen ob 10:00 pridem tja 9:45(iz postojne...odhod 9:00) pol pa do 13:20 pridem na vrsto če je sreča...sem 6 minut pri zdravnici in piči domov !

Domov pridem ob 15:00!!!!

6 UR za pregled krvnega sladkorja...meritve krvnega pritiska ...tehtanja...in 6 minutni obisk zdravnice!

To je sam pri nas možno! :angry:  :angry:

Hvala enako.....razlika samo v tem,da jaz popizdim po pol ure,pa na šaltrju prjavm,naj mi recepte pošlejo kar na domači naslov!!!!!

Seveda sledi tudi obvezno priloženo poročilo prim.dr.dr.prof........,o izogibanju pregleda itd...........sam moj cajt je pač veliko preveč vreden,da bi čakal ko bedak.

BTW.......doze si pa itaQ sam določam........prim.dr.dr.prof....... itaQ vedno pretirava,pol se pa s cukrom bašem k obseden,da me ne pobirajo kje po tleh!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Kar se pa zobarja tiče........Mam 2(dve)plombe.......k bo prišlo pa do splošnega izpadanja.....sem si pa omislil nekoga,ki mi jih bo lepo,zastojn predvsem pa kvalitetno nove naredu!!!!!!! ;) :P :P :P :P :wub: :wub: :wub:

:blink:

učeri sm na dnevniku gledu, da se zdej neki "burijo" proti tem dolgim čakalnim dobam in bodo v ta namen preusmerili 4 miljarde dnarja iz zdravniških dejavnosti, ki niso tako važne (nategovanje m. sester po wc-jih)

:P :D

v bolj važne dejavnosti.. zgledal je tko kt da majo u mislih paciente

:angry: :angry:

upanjenaspokoncdržipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodim že pet let k zdravniku privatniku s koncesijo (ne plačam nič). Ko kaj rabim se naročim, pridem tja ob uri in nikoli ne čakam. Ne vem zakaj enim to rata, drugim pa ne. Očitno stvar organizacije in dobre volje zdravnikov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta samo to so mene naučili - ne pustite si ruvati zob, ker se da tudi še tako gnile zobe restavrirati, le da so korenine še dovolj dobre. Eni zobarji se potrudijo in ga rešijo, drugi preprosto izpulijo. Ko si enkrat brez zoba imaš cel kup komplikacij - od lufta, pa do tega, da se sosednji zobje razmaknejo in ugriz ni več optimalen.

Hja, kaj se je meni zgodilo? Moj zobar je bil super, dokler ni šel v penzijo in pred tem še v bolniško. Pred tem nepredvidenim odhodom na bolniško mi je zdravil dva zoba in ju pustil odprta. Potem ga ni bilo več, da bi zdravljenje dokončal, nove zobozdravnice, ki bi ga morala nadomestiti pa tudi še ni bilo, ker je bila na porodniški. Tudi potem, ko je že delala, je bila kar naprej na bolniški zaradi otrok in tako so me kar nekajkrat prenaročili in se je vse skupaj zavleklo za par mesecev - dokler se mi ni en zob zlomil v korenini in je bil samo še za izpulit.

Pa me pošlje ta nova mlada, ne preveč izkušena zobozdravnica na stomatološko kliniko (tam blizu Hanzija), kjer je na meni potem treniral en pripravnik. Najprej mi je dal dve injekciji, ki sploh nista prijeli, potem mi je pa tisti drugi (njegov mentor) dal še eno, ko je videl, da so mi kar solze tekle ob bolečin. Dlesen sem imela tako razmesarjeno, da sem dobila šiv.

Drug zob so mi pa tudi izpulili kar tako, iznenada. Bil je zaplombiran, potemnel je bil že nekaj časa, tako da bi zobarca lahko že prej videla, da je nekaj narobe in bi ga pozdravila.

Skratka, zobarji in zdravniki niso nič drugačni od drugih, tudi oni predvsem čakajo kdaj bo tistih osem (ali sedem ali šest) ur službe mimo in bodo šli domov. A si predstavljate, da se zobarca medtem ko vam šari po ustih z medicinsko sestro pogovarja o tem, kakšno rižoto je včeraj kuhala?

Privat zobarji imajo sicer čisto drugačen odnos, samo če pomislim, koliko to stane, me glava začne bolet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si predstavljate, da se zobarca medtem ko vam šari po ustih z medicinsko sestro pogovarja o tem, kakšno rižoto je včeraj kuhala?

Glede na to, da si bila pri dentistu, pa tudi sicer mora biti rižota nujno "al dente".

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si predstavljate, da se zobarca medtem ko vam šari po ustih z medicinsko sestro pogovarja o tem, kakšno rižoto je včeraj kuhala?

Moj cenjenji privat zobozdravnik, dr. Iztok (Izi) :D, mi običajno kak vic pove pa tko...

Pa enkrat, ko sem ga vprašal, kako on trpi pri zobarjih, mi je zaupal skrivnost - da je pa to zadnja stvar, ki bi jo on naredil, da bi sedel na stol... da raje ima preventivo, kot kurativo... in da nikomur ne zaupa :D

V glavnem - jaz sem pa tak tip, da ko sem prišel po letih odsotnosti iz tovrstnih institucij, sem prišel k Iziju, pa me je moral skoraj za rokico držat, ko sva začela bzzzzzzzzz-bzzzzz-bzzzzzzzzzzzzzzziiiiizzzzzzzzz :D

In sem ful zadovoln, ni mi škoda nobenih tisočakov, ki sem jih tam pustil. Na vrsti sem vedno promptno, če pa kdaj zamudim, pa mi pač reče, da sem tisti dan že imel priložnost in da bo treba za kazen spet malo počakati :D

Aja - mi je pa všeč, ker me Izi vedno mal povpraša, kje tiste neumnosti najdem, ki jih včasih v kak cajteng napišem :D

In ja- skoraj vedno zraven tudi malo telefonira - mal otroc pokličejo, mal se s kolegom zmeni za kak šport, pa to. Jaz pa sam usta pustim odprta - in pri tem mi reče, da naj ne migam, ker mi lahko z vodnim svedrom celo ličnico navzven razpara :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam skoraj identično izkušnjo s privat zobarji kot SymRu.

Kdaj se splača za zdravje tudi malce globje seči v žep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam skoraj identično izkušnjo s privat zobarji kot SymRu.

Kdaj se splača za zdravje tudi malce globje seči v žep.

Jep. PA ne gre za to, da bi človek misli, da če nekaj mal oveč plača, pa več dobi. TO JE včasih DEJSTVO - ker je državni sistem pač tak, da so čakalne vrste ponekod dolge, tam, kjer pa se vajenci učijo delat, pa je valjda zastonj - ker obstaja tudi možnost kakšne jebe...

Poleg tega - raje priškrnem pri pivu ali pri bencinu, in vsaj pri zobeh ne šparam. Se lahko prevlke pizdarije dogajajo.

Je pa res, da je zobarja treba previdno izbrati - ne kar na vrat na nos, kjer je prvi zobar, ampak lepo povprašat prijatelje, kakšne izkušnje imajo kje, potem pretehtati, in potem se it prijavit, z tolarji v žepu...

Kar se mene tiče - sem sledil referencam prijateljev in sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, Vrtnica, tukaj pa moram uletet: sem stranka Barsosa že vrsto let in še vedno sem bil zadovoljen z njihovimi storitvami. Nič čakanja, dr.Baričevič se ti posveti kot le malokdo, tudi drugo osebje je prijazno in profesionalno...torej v dveh besedah: nimam pripomb!

dr.Baričevič...spominjam se ga še ,

ko je bil ona....

B)

Jap tudi to je bil ampak moras pa priznat da so ga dobro obdelal ce ga en bi poznala ne bi mislila da je bil vcasih zenska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na stomatološki so mi profesionalno zrihtali 2 zoba s pretrganim koreninam, še vedno ju imam v ustih in pridno grizljata hrano, nikoli nisem pretirano čakal v čakalnici

trenutno izbran zobar je navaden državni plačanec v zdravstvenem domu in deluje v skladu z zdravljenjem zoba in ne puljenjem

pretiranega strahu pred vrtanjem nimam, pravzaprov imam jutri zobarja, he he, in mislim da sta ravno strah in bolečina pomembna razloga, zakaj ljudje izbirajo privatnike brez koncesije, ki ne šparajo z lokalnimi anestezijami

če se lahko pri zobeh prevelke pizdarije dogajajo?? pol pa dejmo še življensko pa nepremičninsko pa AO+ pa denar v nogavico, da bo za zihr

aja, kolki se tut hitro obrabijo, raje na operacijo in titanove vgradit, sigurno bojo vzdržali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imela zaradi zob že kar hude probleme. Šla v NM k zobnemu kirurgu, da bi mi izpulil modrostni zob in mi

ga tudi je. Posledica - 5 dni ležanja v bolnišnici, ker me je popolnoma zašuštral.

prplmad.gif Potem pa še 14 dni vsak drugi dan hodila na obsevanja, da mi je izginila oteklina. Približno 90km vsak drugi dan :angry:

Kar pa se tiče splošne zdravnice ni problema, namreč jo imam praktično doma - sestro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imela zaradi zob že kar hude probleme. Šla v NM k zobnemu kirurgu, da bi mi izpulil modrostni zob in mi

ga tudi je. Posledica - 5 dni ležanja v bolnišnici, ker me je popolnoma zašuštral.

prplmad.gif Potem pa še 14 dni vsak drugi dan hodila na obsevanja, da mi je izginila oteklina. Približno 90km vsak drugi dan :angry:

Kar pa se tiče splošne zdravnice ni problema, namreč jo imam praktično doma - sestro :D

:D :D :D

maš pa res srečo - to s sestro mislim..

pišuka

eni zadanejo na lotu

drugim je oče prepustu miljarde vredno firmo

tretji majo vso zdravstveno oskrbo doma

četrti plantaže

;)

mi pa motorje - a ne?

pa je vse cool

;)

al pa ne

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš pa res srečo - to s sestro mislim.. pišuka eni zadanejo na lotu

drugim je oče prepustu miljarde vredno firmo

tretji majo vso zdravstveno oskrbo doma

četrti plantaže ;)

mi pa motorje - a ne?

pa je vse cool

;)

al pa ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo/grdo/slabo/slabše/(najslabše??) je če prideš zdravniku in te najprej vpraša če rabiš bolniško in ne kaj je narobe....seveda govorim o privat praksi s koncesijo...

Najboljš je da ima človek v familiji enga splošnega in enga zobozdravnika... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš je da ima človek v familiji enga splošnega in enga zobozdravnika...  :)

Jap :P

:rolleyes:

hmmmmm

kako pa naj to zrihtam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši zobar je mrtu zobar ;) :rolleyes:

Se hecam....ko si zdrav so vsi slabi...ko pa te kaj boli in si odvisen od njih ...moraš bit tiho ....in bit zadovoljen s tistim kar ti ponudijo!

Ma je vseeno slaba ponudba.... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo/grdo/slabo/slabše/(najslabše??) je če prideš zdravniku in te najprej vpraša če rabiš bolniško in ne kaj je narobe....seveda govorim o privat praksi s koncesijo...

Najboljš je da ima človek v familiji enga splošnega in enga zobozdravnika... :)

Mlad motorist postavnega videza išče zdravnico ali zobozdravnico, za prijetno druženje v dvoje.

Šifra: Igrala se bova zdravnika!

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pripravneje je verjetno koga poznati na ugrenci ali pa tam kje v blizini ;)

Svetuješ vsem Slovencem, ali vsaj Ljubljančanom, naj se začnejo prijateljiti z urgencarji?

Tovariš, to ne bo šlo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So dragi te zdravniki!!! ;)

Zato zdele zobke zrihtat k sm še študent!!!!!! :P

Zdravje je drago ampak ga je pa fino met!!!!!! :blink: :P <_<

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!