Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

 

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Saj nisem mislil, da boš razumel. Spet. 

sej ti še zdaj ne razumeš :lol1:.....drži se komentiranje o prometni policiji , ker za druge ugotovitve in ocene so drugi pristojni ,a ne ..........dvomim ,da boš razumel .....spet .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, GoBobi pravi:

Evo, tole je napisano med komentarji pod člankom, ki si ga prilepil :D.

Po mojem je tale Borut kar zadel bistvo, tako kot je @Borutt po mojem lepo pojasnil kdo bi moral kaj delati v Policiji (pa očitno to ne drži vedno - vsaj pri kriminalistični policiji - prometni policisti pa očitno dobro delajo, ker se o njih tlele govori samo v superlativih -> bravo @Borutt -> ob tej priliki bi ti samo povedal, da sem se prepričal, da bom motor vrgel po tleh pod tvojim nadzorstvom (stožci pa to :(), ker vem, da mi bo to prišlo prav na dolgi rok. Se veselim tvoje pomoči pri postajanju Rossi, ko vozi skozi bokse).

Ajd!

Zadevo moraš gledati v kontekstu , tako ti jaz izvlečem en kup postov , ki pišejo ,da smo za vse krivi vozniki , ni butastih zakonov so samo butasti ljudje , vozniki ,vozniki ...kolikokrat sem napisal itd .........glej kako teče debata , ker je mojster manipuliranja ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

 

sej ti še zdaj ne razumeš :lol1:.....drži se komentiranje o prometni policiji , ker za druge ugotovitve in ocene so drugi pristojni ,a ne ..........dvomim ,da boš razumel .....spet .

Samo moje mnenje je,da so vsi odgovorni za red v državi...druge " malenkosti" oz za vsako spec. Stvar pa imamo posameznike med njimi oz ekipe odvisno od zadeve!

Tebe moti...men sede...kak bi pa bilo če bi vsak k...bil za vsako stvar pameten!

No ti si zame bil pameten,ker imaš mopi,ki bi ga imel jaz,če bi mislu,da sem zmožen vozit mopede....

Borut,ker vse piše ox copy-paste kar od členov...pač tak je zakon in konec!

Ni fajn,da imamo mojstra na forumu in ne se enga omejenega policaja,ki ne zna reči niti dober dan,ce te ustavi!?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Samo moje mnenje je,da so vsi odgovorni za red v državi...druge " malenkosti" oz za vsako spec. Stvar pa imamo posameznike med njimi oz ekipe odvisno od zadeve!

Tebe moti...men sede...kak bi pa bilo če bi vsak k...bil za vsako stvar pa!eten!

No ti si zame bil pameten,ker imaš mopi,ki bi ga imel jaz,če bi mislu,da sem zmožen vozit mopede....

Borut,ker vse piše ox copy-paste kar od členov...pač tak je zakon in konec!

Ni fajn,da imamo mojstra na forumu in ne se enga omejenega policaja,ki ne zna reči niti dober dan,ce te ustavi!?

popolnoma strinjam  in  je fajn , ko nam pojasni če je kdo v težavah itd , že večkrat pohvalil tako njega kot ostalo .......se pa ne bom nikoli strinjal o nekaterih zadevah pa če mi 100x prilima tiste hepane člene in zakone pa tudi škodljive po katerih je vedno spraševal , jih je nekaj dobil ,samo zamenja temo in goni dalje kako je v naši policiji in tožilstvu vse super gud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

popolnoma strinjam  in  je fajn , ko nam pojasni če je kdo v težavah itd , že večkrat pohvalil tako njega kot ostalo .......se pa ne bom nikoli strinjal o nekaterih zadevah pa če mi 100x prilima tiste hepane člene in zakone pa tudi škodljive po katerih je vedno spraševal , jih je nekaj dobil ,samo zamenja temo in goni dalje kako je v naši policiji in tožilstvu vse super gud

Z vsemi zakoni se nikakor ne moremo strinjati a vsaj red je...poglej zdaj!

Jz se ne morem strinjati z tem,da policisti niso pisali kazni imograntom pa bi jim morali po zakonu,saj so prišli na državno mejo brez dokumentov! Mi,domači,tu rojeni,zavedni Slovenci pa dobimo položnico,če nimamo osebnih dokumentov poleg!

No v tej stvari pa me moti vse!

No in tu zdaj prideva do boruta...on vsaj piše kako vse dela po zakonu! ne pa ti policaji,ki so 500.000 ljudi brez dokumentov spustili skozi državo,veliko naselili,jih vozili na morje itd..

In kuk je kazen,če nimaš dokumentov pri sebi? 250eu al 450eu..

In tako smo namesto nekaj 100 miljonov pokasirali,so naredili naredili 138 miljonsko luknjo...samo v letu 2016

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Z vsemi zakoni se nikakor ne moremo strinjati a vsaj red je...poglej zdaj!

Jz se ne morem strinjati z tem,da policisti niso pisali kazni imograntom pa bi jim morali po zakonu,saj so prišli na državno mejo brez dokumentov! Mi,domači,tu rojeni,zavedni Slovenci pa dobimo položnico,če nimamo osebnih dokumentov poleg!

No v tej stvari pa me moti vse!

No in tu zdaj prideva do boruta...on vsaj piše kako vse dela po zakonu! ne pa ti policaji,ki so 500.000 ljudi brez dokumentov spustili skozi državo,veliko naselili,jih vozili na morje itd..

In kuk je kazen,če nimaš dokumentov pri sebi? 250eu al 450eu..

In tako smo namesto nekaj 100 miljonov pokasirali,si naredili oz so jih naši naredili 138 miljonsko luknjo...

Ma nebuloz v vrhu policije je nebroj , malo ker jih koregira politika ,sam veš ,da to ne more biti nič dobrega .......malo pa tud ker jih je nekaj hepanih in so jim dali pištolo pa značko .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

 

sej ti še zdaj ne razumeš :lol1:.....drži se komentiranje o prometni policiji , ker za druge ugotovitve in ocene so drugi pristojni ,a ne ..........dvomim ,da boš razumel .....spet .

Sploh nisem dvomil, da veš več o delu policije, kot jaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Zadevo moraš gledati v kontekstu , tako ti jaz izvlečem en kup postov , ki pišejo ,da smo za vse krivi vozniki , ni butastih zakonov so samo butasti ljudje , vozniki ,vozniki ...kolikokrat sem napisal itd .........glej kako teče debata , ker je mojster manipuliranja ....

Saj so tudi ostali pismeni in lahko preberejo tvoje nabijanje. 

Zato se ne zmišljuj in ne nakladaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

popolnoma strinjam  in  je fajn , ko nam pojasni če je kdo v težavah itd , že večkrat pohvalil tako njega kot ostalo .......se pa ne bom nikoli strinjal o nekaterih zadevah pa če mi 100x prilima tiste hepane člene in zakone pa tudi škodljive po katerih je vedno spraševal , jih je nekaj dobil ,samo zamenja temo in goni dalje kako je v naši policiji in tožilstvu vse super gud

Niti ene stvari nisi dokazal oziroma pokazal. Samo nabijaš in zavajaš. 

Sedaj si začel že lagati, da jaz trdim, kako je v policiji in v tožilstvu vse gud. Preberi, zbriši in šele potem objavi. Ker pišeš totalne neumnosti. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

malo pa tud ker jih je nekaj hepanih in so jim dali pištolo pa značko .....

Kaj to pomeni? A da so iz štajerskega konca?:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Kaj to pomeni? A da so iz štajerskega konca?:lol1:

No no @skalar36 , izbiraj besede. :P
Se bom vzdržal in ne bom geografsko nestrpen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če pa ne vem kaj to pomeni. Sem pa dostikrat slišal, ko sem bil na štajerskem koncu.

Ko me bo naslednjič tam ustavila policija bom rekel " doberdan hepan". Ziher me bo spustil...

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Ja če pa ne vem kaj to pomeni. Sem pa dostikrat slišal, ko sem bil na štajerskem koncu.

Ko me bo naslednjič tam ustavila policija bom rekel " doberdan hepan". Ziher me bo spustil...

:P

Vsekakor te bo spusto, ampak boš za srečno pot dobil eno okrog kepe. :P
Pridi na trg leona Štuklja pa reči, "serbus hepani" .... al pa pred Ljudski vrt .... hehehe .... bi te rad vido potem, kak boš vun zgledo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, sesir pravi:

No men se zdi pohvalno,da bo celo naslovil vprašanje...tega vsaj jz nisem sposoben..si ti? In če si zakaj že nisi?

Ker men se zdi,da glede nato,da vsi vemo,da je policist ne more kar tak nekaj kar tisti trenutek misli pisat.niso vsi kot naši levi mediji.Mogoče pod drugim imenom,da kne vemo,da to piše policist..Sploh pa en sam policist ne more nič narediti v tej situaciji razen sebi nakopati kako disciplinsko...sicer ne vem kako je danes...V Jugi je moral policist za "malenkost" na disciplinsko

jaz ga ne rabim , ker imam svoje osebno mnenje .. on tega nima in mora vprašati nadrejene .. 

misliš da je  Legan  velik hepan ali da si je novinar , ki je to zapisal izmislil njegovo izjavo o črtah na rakitni in neskladju teh črt z veljavnimi zakoni in predpisi ?

citirano : "Brane Legan iz Centra varne vožnje Vransko pri AMZS je za Delo povedal, da so talne označbe na cesti Podpeč–Rakitna res narisane v nasprotju z veljavno zakonodajo," ...

tudi na osnovi tega sem si ustvaril svoje mnenje o teh črtah na rakitni .. protizakonito in potrošeno 13.000e .. 

pred 1 uro, DL650 pravi:

Pridi na trg leona Štuklja pa reči, "serbus hepani" .... al pa pred Ljudski vrt .... hehehe .... bi te rad vido potem, kak boš vun zgledo.

to samo zato , ker so hepani in bi resnica bolela..kar kaže na ljudi nesposobne verbalnega obračuna zaradi pomanjkanja inteligence in besednega zaklada ter posledično to nadomesčajo s fizično silo .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, thumper pravi:

jaz ga ne rabim , ker imam svoje osebno mnenje .. on tega nima in mora vprašati nadrejene .. 

misliš da je  Legan  velik hepan ali da si je novinar , ki je to zapisal izmislil njegovo izjavo o črtah na rakitni in neskladju teh črt z veljavnimi zakoni in predpisi ?

citirano : "Brane Legan iz Centra varne vožnje Vransko pri AMZS je za Delo povedal, da so talne označbe na cesti Podpeč–Rakitna res narisane v nasprotju z veljavno zakonodajo," ...

tudi na osnovi tega sem si ustvaril svoje mnenje o teh črtah na rakitni .. protizakonito in potrošeno 13.000e .. 

to samo zato , ker so hepani in bi resnica bolela..kar kaže na ljudi nesposobne verbalnega obračuna zaradi pomanjkanja inteligence in besednega zaklada ter posledično to nadomesčajo s fizično silo .. 

Ja,ker se pač ve da ta nick ima policaj...žal je tako mislim,da povsod po svetu...

Za črte na Rakitni ne vem...tudi možno...žal pa njegovo osebno mnenje nima veze pri rešitvi problema z črtami...

Kar piše v časopisu in kar vidim na Slo1 ne verjamem več!Žal interjuvajo ljudi in potem brez,da bi preverili objavljajo to se je v zadnjem letu zgodilo ničkolikokrat in vsaj pri meni so izgubili vso kredibilnost!...

 

Še ko se vidim oddajo tv dobro jutro pogledam,če je res dan!

Braneta sem spoznal in ni hepan!Seveda pa je daleč od nezmotljivega človeka kot vsi mi!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena stvar me je prepričala v to , da so črte v nekem neskladju z zakonom :

Borutt ni ovrgel naše trditve z linkanjem zakona ali predpisa v katerem bi pisalo , da je to zakonito in v skladu z veljavnimi predpisi.. 

dvomim , da on nebi vedel kje to piše - če bi pisalo.. pa ne piše .. 

pa še ena malenkost : napiše se policist ..policaji so tisti zaposleni v policiji ki spadajo v kategorijo hepanov..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

ena stvar me je prepričala v to , da so črte v nekem neskladju z zakonom :

Borutt ni ovrgel naše trditve z linkanjem zakona ali predpisa v katerem bi pisalo , da je to zakonito in v skladu z veljavnimi predpisi.. 

dvomim , da on nebi vedel kje to piše - če bi pisalo.. pa ne piše .. 

No tu se strinjam...pojma nimam o teh črtah...verjamem pa,da bi vam,drugače borut z veseljem porinil pod nos zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

No tu se strinjam...pojma nimam o teh črtah...verjamem pa,da bi vam,drugače borut z veseljem porinil pod nos zakon!

po regulah bi morali za tak projekt najprej sprejeti uradno dopolnilo zakona ali predpisa , ki bi uradno določal , predpisoval in urejal področje takega pilotskega poizkusnega projekta ..brez tega je to navadno protizakonito stranmetanje proračunskega denarja , kjer obstaja možnost korupcije ..

zakaj možnost korupcije ? ker si je nekdo zmislil kako potegniti v žep 13000e na protizakonit način..nekaj teoretičnim izvajalcem projekta , nekaj projektantom in nekaj izvajalcu..zadnji v takih primerih od svojega zaslužka odrine še nek delež prvim..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

po regulah bi morali za tak projekt najprej sprejeti uradno dopolnilo zakona ali predpisa , ki bi uradno določal , predpisoval in urejal področje takega pilotskega poizkusnega projekta ..brez tega je to navadno protizakonito stranmetanje proračunskega denarja , kjer obstaja možnost korupcije ..

zakaj možnost korupcije ? ker si je nekdo zmislil kako potegniti v žep 13000e na protizakonit način..nekaj teoretičnim izvajalcem projekta , nekaj projektantom in nekaj izvajalcu..zadnji v takih primerih od svojega zaslužka odrine še nek delež prvim..

Mogoče bi zadevo res morala preiskati komisija za korupcijo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Friday, January 06, 2017 at 17:15, Borutt pravi:

...

Moje mnenje je, da na cesti ne sme biti nobenih odvečnih ali nepotrebnih stvari. Kar pomeni, da morajo biti na cesti samo tiste črte, katere so potrebne za označevanje roba vozišča in za razmejevanje smernih vozišč oziroma smernega vozišča na prometne pasove (da ne omenjam ostalih črt, katere so v pravilniku).

... 

Trezen z lahkoto prebere in razume. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

Trezen z lahkoto prebere in razume. 

 

Nisem sledil teme o rakitni...no saj je povedal in celo isto misli kot jaz,vi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nelegalna stvar na cesti .. že nekaj mesecev .. se vidi , da nekateri v naši državi lahko počnejo karkoli si zaželijo..in to povrh vsega financirajo iz javnega denarja ..sramota ...odgovorni , ki pa so ravnotako plačani iz proračunske malhe pa nič.. ali pač pa še ne vemo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, thumper pravi:

nelegalna stvar na cesti .. že nekaj mesecev .. se vidi , da nekateri v naši državi lahko počnejo karkoli si zaželijo..in to povrh vsega financirajo iz javnega denarja ..sramota ...odgovorni , ki pa so ravnotako plačani iz proračunske malhe pa nič.. ali pač pa še ne vemo? 

Dejansko bi mogu nekdo odgovarjat,ker je kr nekaj packal po javni površini in to celo nekaj kar ni v skladu s cestnimi predpisi?

 

Kaka slika?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz policiji lahko zamerim samo dvoje - da so si izmislili 1. deljeno krivdo (res lepa potuha, da ne rabijo delat, ker v določenih stvareh bi se lahko malo bolj potrudili), 2. ni prilagodil hitrosti razmeram na cestišču (so to kdaj uporabili na sebi, ko so povzročili kakšne prometne?). 

Aja, niso policaji krivi, da to izkoriščajo, ta ki je dal to možnost v člene je kriv. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!