Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Res sem bil presenečen. Me ustavijo in strica policaja zanima zakaj ni akrapoviča v homologaciji :unsure: Pa mu dopovedujem, da je že serijsko pa nič ne zastopi :krneki:

Potem pa stopi iz avta njegova blond kolegica :winkiss: :winkiss: :whistle: ter mu vse razloži da je to serijsko..... Malo smo se še pogovorili, si zaželeli srečno vožnjo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tomosu 125 sm je serijsko gor......... :naughty:

pa ne na navadnem, serijsko je samo na cup replici, vsi ti ki jih imajo na navadnem so v trgovini doplačali zanj (300€), in so potem dobili že zmontiranega gor, replica cup pa je tisti ki ima širše gume (110 in 150)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xr800, slišiš kaj ti je rekla? Da si dinozaver!!! Jaz si, na tvojem mestu, ne bi dovolil tega...

Vapo, ti si en šalabajzer! :evilgrin:

Tožlivc......A da zaradi tistih par sivih las, da mi je rekla dinozaver?? Kaj češ, me nebote več smeli pozdravlat: "Seos stari..." V krizi srednjih let to jemljem kot žaljivko..... :whistle:

Par? :unsure:

Malo več pa jih je, kot ene par, ha? :hmm:

Ampak, je pa šarmantno ... :blush: . Skrajno.

Uf, back to policajci, smo :topic: . Vapo, kriv si pa ti. :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne na navadnem, serijsko je samo na cup replici, vsi ti ki jih imajo na navadnem so v trgovini doplačali zanj (300€), in so potem dobili že zmontiranega gor, replica cup pa je tisti ki ima širše gume (110 in 150)

Ja pajade.. nisem nič doplačal je bil že kar gor :rolleyes: Drgač pa Tomyboy ga je posebaj kupil, ampak mi ostali smo pa že to mel gor.. vsaj večina.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se moja zgodbica. Včeraj so me na poti iz bleda preventivno ustavili policaji...Vglavnem prvo preverba dokumentov vse ok. Potem se je začelo: homoligacija zadnji nosilec tablice, izpuha in predvsem so mu šli v nos smerokazi. Vglavnem povem mu pač da imajo smerokazi E oznako in da naj bi to kao bila evropska homoligacija:) No in mož v modrem vzame neko skripto ter nekaj časa brska in mi lepo prebere da vsaka predelava dodelava mora biti vpisana v homo karton! Tak oda ne obste mislili da je E dovolj. Sicer glede izpuha nič ne rečem pravila so pravila. No na koncu po 20min na soncu mi reče da ne bo kompliciral glede homoligacij ampak da naj to nekako uredim. Povedal je še da je tam samo zato da ustavlja motoriste ker imajo akcijo. Potem mi je zaželel srecno pot in papa. Kaj naj rečem še se najde kak prijazen policaj. Čeprav sem si potem zastavil vprašanje ai ima policaj pooblastila da govori kaj je homoligirano in kaj ne niso za to pristojni tehnični pregledi? Oz bi me moral odpeljati na tehnicnega? Sicer pa je glede vsega kar ni homo imel prav kar sem tudi priznal :rolleyes: lepa beseda lepo mesto najde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni lagal...................niso tako bedasti kot eni mislijo.....sicer pa je marsikaj opdgovorjeno v tamah o auspuhih in žmigavcih................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O včerajšnjem pripetljaju je škoda izgubljat besed. :trance_33_sleep:

Bila je Octavia.

In želeli so videt homologacijo.

In izpit.

In prvo pomoč.

In vsaj osebni dokument.

Ah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O včerajšnjem pripetljaju je škoda izgubljat besed. :trance_33_sleep:

Bila je Octavia.

In želeli so videt homologacijo.

In izpit.

In prvo pomoč.

In vsaj osebni dokument.

Ah.

pa ne boš rekla da nisi niti ene stvari mela s seboj???

to pa ni več smola..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so v Zuzemberku ustavl oz. je ustavil letecman. Zelo fajn poba,naredu je pac kontrolo dokumentov,izmenjali smo par besed in si zazeleli srecno voznjo. Vsaka mu cast B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne boš rekla da nisi niti ene stvari mela s seboj???

to pa ni več smola..

Mela sem prvo pomoč. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si men taka carica :worship:

Ehm mam prvo pomoč....kam pa naj dam tisto plahto od homologacije? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si men taka carica :worship:

Ehm mam prvo pomoč....kam pa naj dam tisto plahto od homologacije? :hmm:

Hej, sem lepo gospodu povedala, da je ne nosim s sabo ker pač ni fajn če to zgubim. Jaz pa skos kaj zgubim, ko sem na mopedu. Pa je razumu. :worship:

Pa naj še kdo reče, da so nerazumevajoči.

Aja- 1 kazenska pa nekaj $. :glare: Pa upravičeno ampak z majhnim vprašajem.

Potolažena z besedami: " Po prvem maju bi bilo tole veliko huje! "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr k je $ nizek naspram € :P

Pa dobro da to policajman ni vedu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ti nekdo v plavem pomaha pač obrneš ročico za plin pa malo wheeliraš pa je to to :evilgrin: :evilgrin: Pa ti nobedn nebo gnjavo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater so debili ce se lahko tko izrazim tam pred crnim kalom so bli v vinskih trtah not pa so me ujel celih 10kmh prevec in so me pol ure popisval (štirje!) pa glih se mladoletn sm pa jaka muda tist sodnik...

so pa prvaki :worship: :worship:

oz. ste ce berete :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater so debili ce se lahko tko izrazim tam pred crnim kalom so bli v vinskih trtah not pa so me ujel celih 10kmh prevec in so me pol ure popisval (štirje!) pa glih se mladoletn sm pa jaka muda tist sodnik...

so pa prvaki :worship: :worship:

oz. ste ce berete :worship: :worship: :worship:

tulk k jih je dns po ridah gor pa dol šminkiralu (policajev) jih ni blu še na nobeni nogometni tekmi med mb in lj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones je blo pa res nenormalno velik policajev. :rolleyes:

Zgleda,da zdej k je tanov zakon,da bojo mogl zacet delat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas na stožicah je tud biu policaj z radarjem

kartonast :worship: :worship: :worship: se mi zdi več kot odlična ideja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas na stožicah je tud biu policaj z radarjem

kartonast :worship: :worship: :worship: se mi zdi več kot odlična ideja :OK:

če pride pa neurje ga pa odpihne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones je blo pa res nenormalno velik policajev. :rolleyes:

Zgleda,da zdej k je tanov zakon,da bojo mogl zacet delat :D

zanimivo, jaz od postojne do grobnika in nazaj nisem srečal niti enega policaja, zgleda da so se bl potikali proti obali in proti lj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!