Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

brez besed...

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, kako sem radoveden kaj bo pisalo v policijskem zapisniku?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, kako sem radoveden kaj bo pisalo v policijskem zapisniku?

Je že pisalo, ta slika je že stara cca 2 leti, napisali so pa menda, da je za nsrečo krivo tretje vozilo, čeprav ni bilo čisto tako, ampak sta se fanta mal igračkala, nek jim bude....

Kot ste pa že verjetno ugotovili, gre pa za motorista iz spremstva VIP kolon in ker ste spet nekateri zelo pametni, kako ti drvijo, če še ne veste se te kolone ne smejo ustavit pod nobenim pogojem, ker če se nastane panika in so vozniki usposobljeni, da te gladko zrinejo s ceste, če bo slučajno kdo kaj probaval :P

Zato tudi motoristi šibajo naprej, da zapirajo stranske dovoze in s ceste sterajo včasih totalno arogantne šoferje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je zajebal, model je gotovo imel napisano "POZICIJA" sem že dva taka videl.

Sem ga vprašal,pa mi je zatrdil,da je pisal policija.In ravno tisti dan je sodelavec,ki je šel iz Tržiča vozil za njim proti Kranju.tudi on mi je zatrdil,da je pisalo POLICIJA. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne, to je predzimska preventiva.

Je komandir rekel, da bodo, mesec dni pred obvezno menjavo gum v zimske,

smrkci za zgled drugim, takoj še danes gume zamenjali.

Pa sta dva lokalna šerifa avta ročno na hrbet obrnila,

da bo mnejava lažja.

.) :) :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant ima čisto prau, kaj pa tebe moti njegov post, če smem vprašat ?

Namreč res, davkoplačevalci bomo plačevali za tašne neumnosti kot jih delajo gospodje policisti.

No potem pa se še mi naj začnemo tako obnašat/vozit :? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em da policaji res ne opravljajo svojega dela dobro sem videl danes. S kolegom se peljeva domov in sem čelado imel le jaz, kolega pa brez. In se peljeva ko zagledava na bus postaji ob cest policijski avto, venih pa 2 škifa ki ustavljata promet. In policaj skoč na cesto in maha da naj počakam, no jaz nisem in se ognem policaja in peljem naprej. Ves živčen kaj bo zdaj pogledam nazaj in nič. Policaj še kar stoji tam. Pričakoval sem da se bo pognal za mano. BIlo je to v Celju na Kidričevi cesti malo od xXx naprej. Em bil sm pa s scooterjem tko da bi me škif lahko dobu. Je pa res da je kolega takoj z roko zakril tablico tako da se tut nobene položnice ne bojim. Sprašujem se zakaj ni šel za mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sprašujem se zakaj ni šel za mano.

E, to se pa tudi jaz sprašujem. Zakaj ni šel za vama in vaju malo skloftal, da ne bi bil naslednjič spet tako na hudičevo brihten tu gori! :angry2:

Mogoče pa je policist kljub temu, za kakršne jih imate, presodil, da vaju pa le nima smisla ogrožati, oz. z lovom na vaju ogrožati ostalih. Samo ne, ti itak vidiš samo svojo rit in čudenje, da ni marogasta od šibe, kar bi na vsak način zaslužila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa je policist kljub temu, za kakršne jih imate, presodil, da vaju pa le nima smisla ogrožati, oz. z lovom na vaju ogrožati ostalih.

Še moj podpis pod to pisanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant ima čisto prau, kaj pa tebe moti njegov post, če smem vprašat ?

Namreč res, davkoplačevalci bomo plačevali za tašne neumnosti kot jih delajo gospodje policisti.

No potem pa se še mi naj začnemo tako obnašat/vozit :? :angry:

Ravn tko kot na vsake tolko kdo razbije službeni avto v svoji firmi, se pač zgodi tut policistu da policijski avto, konc koncev je samo človek...

Če te tolk moti razsipanje denarja, dej še kak post o nas kadilcih, ko zdravljenje raka tut precej stane, da ne bomo pol še ostalih stvareh ki stanejo več kot en na streho dan avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em da policaji res ne opravljajo svojega dela dobro sem videl danes. S kolegom se peljeva domov in sem čelado imel le jaz, kolega pa brez. In se peljeva ko zagledava na bus postaji ob cest policijski avto, venih pa 2 škifa ki ustavljata promet. In policaj skoč na cesto in maha da naj počakam, no jaz nisem in se ognem policaja in peljem naprej. Ves živčen kaj bo zdaj pogledam nazaj in nič. Policaj še kar stoji tam. Pričakoval sem da se bo pognal za mano. BIlo je to v Celju na Kidričevi cesti malo od xXx naprej. Em bil sm pa s scooterjem tko da bi me škif lahko dobu. Je pa res da je kolega takoj z roko zakril tablico tako da se tut nobene položnice ne bojim. Sprašujem se zakaj ni šel za mano.

evo... če si to storil recimo med urami 14.00 in 16.00, te tam policista res ne moreta dobiti. veš kakšen promet je tam? jst vem, ker sem se vozila tam skoraj vsak dan ob tej uri. ti lepo mimo avtov, ki stojijo pri semaforjih. kaj bo pa on? tudi mimo? mogoče že... samo kaj bo naredil, ko mu nasproti pripelje tovornjak (ti se pa tako ali tako skos vozijo tam, ker grejo od carine)? sej te bo še kdaj pričakal kje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, to se pa tudi jaz sprašujem. Zakaj ni šel za vama in vaju malo skloftal, da ne bi bil naslednjič spet tako na hudičevo brihten tu gori! :angry2:

Mogoče pa je policist kljub temu, za kakršne jih imate, presodil, da vaju pa le nima smisla ogrožati, oz. z lovom na vaju ogrožati ostalih. Samo ne, ti itak vidiš samo svojo rit in čudenje, da ni marogasta od šibe, kar bi na vsak način zaslužila!

Em to je bilo prvič da sem koga peljal brez čelade, pa še to ga nebi če nebi bilo nujno. Fant je mel tragedjo doma. 7 km sm ga pelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em to je bilo prvič da sem koga peljal brez čelade, pa še to ga nebi če nebi bilo nujno. Fant je mel tragedjo doma. 7 km sm ga pelu.

Pametno jape, zaradi ene tragedija možna še druga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče vedenja v prometu so od smrkcov najhuj policisti na motorjih. Zadnič je šu en čez naselje sigurno ene 100, tko da mu še jst nism mogu več sledit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kovačeva kobila je zmeraj bosa. tako tudi policisti kršijo prav tiste zakone katere vehementno izvajajo nad ostalimi. nič novega. čar "moči" nad nekom je za premnoge nepremostljiva skušnjava.,.. :devil:

sell me you soul... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
ko pa dežuje, pa samo po gasu,

ker takrat jih pa ni nikjer..... :whistle:

razen pod kakšnim mostom.....recimo dolgim..... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!