Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Sicer nima veze s povezavo motor-policaj ima pa z avto-policaj. Ne bi rad odpiral druge teme.

Prejšnji teden pri nas pozvoni policija in vpraša mamo, če je ona ta in ta. Odgovori, da je pa jo vprašajo če lahko gre malo z njimi. Gre z njimi dol na dvorišče pa jo vprašajo, če je zjutraj bila na tistem kraju. Reče, da je bila, oni pa ji rečejo da je povzročila prometno nesrečo. Ona vstraja pri tem, da je ni naredila, potem pa na avtu vidi da je popraskana leva stran sprednjega odbijača. Je samo popraskan in ni niti malo vdrt. Ona potem reče, da verjetno potem pač ni zaznala potega po drugem avtomobilu. Na koncu pa ji npaišejo položnico za 120.000 SIT za pobeg s kraja nesreče (če plača v 8 dneh 60.000 SIT)!!! Rečejo ji še, da gre na sodišče za povzročitev nesreče. Avto pa je potegnila na parkplacu.

Ravno sedaj pa spet na vratih pozvoni policaj in vpraša, če je mama doma. Da ne bo šla na sodišče, ampak da ji mora vročiti še eno položnico za 10.000 SIT za nesrečo. Da je sedaj pač tako.

Kaj vi menite glede tega? Ali se naj pritoži ali plača? Jaz sem rekel naj nikakor ne plača, ker je poškodba res taka, da je čist možno da je ni zaznala v avtu. Ona pa se boji, da bo kasneje morala plačati 120.000 SIT, če pritožba ne bo uspešna.

pozanimajte se mal pri kasnem odvetniku, vprasajte policaja z izkusnjami in kerga dober poznate

pri men je tut storilc pobegnu, sem prijavil (mel registrsko), poiskal storilca, sem bil glih tam ko so policisti prisli do njega, 1 je pregledoval avto, z drugim sem se menil, pa je rekel, da ce ne bo priznal, jaz odskodnine ne dobim, a kazen pa on dobi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Ljubljanska HONDA ACCORD mi je pa nekaj znana :eek:

ali ima mogoče gdo od vas še kakšno sliko od nje :?

Vprašanje: Koliko časa traja preden dobiš domov slikce ali pa kakšno podobno kazen kajti na licu mesta nisem bil ustavljen

post-9592-1153471225_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuda je teh avtov v civilu.. Js zdej vedno ko je kdo za mano ppeljem 50 :D razn če vidm da je kaka familija al pa kej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo hitro prehitro, pazite na stacionarni radar. Lahko meri hitrost v obe smeri. Vozilo: Ford focus karavan, bele barve. Nahaja se v Ljubljani. Prepoznavnost: ponavadi sedi samo šofer v vozilu in zadek avtomobila je potlačen.(teža)

post-9592-1154434947_thumb.jpg

post-9592-1154434978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srecal pred tedni v blagovici. par km dalje pa uniformirane kolege, kako obdelujejo nepazljivega avstrijca (nope, ne mene :grrr ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemogoče je mogoče....kolegica pride prijavit na postajo moste, da so ji ukradli vse feltne z avta, po razgovoru jo komandir povabi ven da poslikata avto...halooo..ta mu komaj razloži da ni z avtom temveč z avtobusom..njemu še manj jasno..pol nekako pridejo skupaj in se odpeljejo do parkplaca kje pa njen brat glih slučajno jemlje nekaj iz avta...to bi mogli vidt..specialna akcija podret ga na tla, lisice pa v kombi...potem pa spet eno uro da boga reva vse razložila........pa naj mi en reče da niso butli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot so nekateri ugotovili zadnje čase policija na določenih mestih pušča prazne policijske avtomobile. Seveda jih veliko ko ugotovi da je avto prazen šalta nižje in doda gas. No zadnjič pa sem videl novo finto malce ven iz Velenja. Na koncu naselja postavljen prazen policijski golf. Naselje se konča, čez kakšnih 400m pa je zaradi križišča hitrost omejena na 60km/h. No na tem mestu je v visokem grmovju bil lepo postavljen kangoo in pobiral portrete, patrulja pa čakala dober km naprej. Tako da če vidite prazen policijski avto, vseeno previdnost ni odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja včeri je bla polciska laguna parkirana pri bencinski v Radovljici....in to lepo prazna.....ja v eno smer je mela učinek....mal ohladitev desne roke...

na poti domov se je pa nisem več bal.....tko da je to res le polovični učinek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja včeri je bla polciska laguna parkirana pri bencinski v Radovljici....in to lepo prazna.....ja v eno smer je mela učinek....mal ohladitev desne roke...

na poti domov se je pa nisem več bal.....tko da je to res le polovični učinek

komaj čakam čase, ko bomo mel elektronske daljinske blokade hitrosti ... in bo šlo vozilo toliko, kolikor bo na odseku dovoljeno... takrat bodo vse te modre debate odpadle ... vsaj povečini

.

upam, da to dočakam in vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam čase, ko bomo mel elektronske daljinske blokade hitrosti ... in bo šlo vozilo toliko, kolikor bo na odseku dovoljeno... takrat bodo vse te modre debate odpadle ... vsaj povečini

Odstranit se da čisto vsaka blokada, tako da ni hudič, da se tudi ta ne bi dala. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam čase, ko bomo mel elektronske daljinske blokade hitrosti ... in bo šlo vozilo toliko, kolikor bo na odseku dovoljeno... takrat bodo vse te modre debate odpadle ... vsaj povečini

.

upam, da to dočakam in vidim.

to se boš načakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tile prazni policijski avtomobili so takole...

jst sem kolega, ki je policaj vprašala, zakaj jih postavljajo, pa čemu, če so sam navadni avti. pa je reku, da zato, da se na nekaterih delih mal promet umiri. poleg tega pa (POZOR!) so ti avti 1x prazni, drugič s kamero! pa ne rečit, da je to brezvezno blebetanje, ker sem bla zraven, ko so montirali not kamero in smo potem vsi skupaj lepo odšli (s policisti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Rossie točno tako.. velikokrat vidim prazen auto, kakšenkrat pa tudi kamero noter, ni za se igrat

Rossie točno tako.. velikokrat vidim prazen auto, kakšenkrat pa tudi kamero noter, ni za se igrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cav,

a obstajajo kje tud kaksni posnetki "civilov", ki lovijo slovenske policaje v naselju. Enkrat je blo na tedniku ko so jih snemal 4 tipi z avtom, ko so se uni lulki vozili z marico cez naselje 80, na odprtem 120, prehitevali preko polne crte...itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če mal boljš pogledaš sta to motorja iz spremstva, kako se pa ti vozijo pa itak vsi vejo, čim hitreje od točke A do točke B, pri tem se pa lahko pripeti to kar se je....jbga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prejšni četrtek iz Jesenic smer Kranj.Zza njim vozi temno moder BMW brez oznak samo na kovčku je imel bele odsevne črte.Ga prehiti,ko opazi na hrbtu napis policija.Tip je imel črn kombinezon in sivo čelado.mogoče provida na motorju,a kdo kaj ve? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!