Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Sej nisem hotel nabijat samo vedet moraš, da tudi majhne površnosti povzročajo katastrofalne posledice, pa pišeš tudi že malo bolj na nivoju - vidiš, da gre :kva2: :kva2: :kva2: :OK: Pa srečno vožnjo!

LP Mare

Mare žalostno je sam to da tisti 19 letnik ni vozil temveč je bil sopotnik :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare žalostno je sam to da tisti 19 letnik ni vozil temveč je bil sopotnik :angry:

Tudi to je jasno, da nedolžni zmeraj kratko slamco potegnejo! Usoda pač....

hehehe hvala mare, se bom potrudu zdej vozit stalno 300% po pravilih pa nej pol išče uni dlako v jajcu, če jo najde usaka mu čast...

Glede prve pomoči - jaz imam dvojno v avtu, pa dvojne žarnice - pa FUCK OFF g. policaj nima šans, da bi dlako najdu! Kaj praviš na to opcijo.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare žalostno je sam to da tisti 19 letnik ni vozil temveč je bil sopotnik :angry:

Čist res žalostno,tega ni blo treba!No pa še moj letošnji doživljaj s policijo:

Ja vidim,da imamo vsi enake probleme z vsako leto ponavljajočo motopandemijo,mam recept + veliko zegna in očitno pomoči od zgoraj.No takole sem začel sezono prejšnjo nedeljo 5.2 06:dan pred tem se odločim in odkrijem(že stotič to zimo) hondo in jo gledam ,ma bom pa zamenjal svečke,olje,filtre si mislim pa bo minila kriza,dam še frišn akumulator,kresnem ,prede božansko uuuuuu ma klinc se bom pa obleku in grem sam do Borovnice,da mal premešam olje.Ja ne ne ne ,pejt še do Bistre si mislim v Borovnici,tam pa jasno,še do Vrhnike,tam pa lep sonček,pa še nič me ne zebe,grem pa do Logatca,uuuu dobr !!!! Se ustavim za minuto na Mol-ovi pumpi in obrnem domov,kr na enkrat za mano vijuuu in plava luč,u fak si mislim !! Ustavim na Petrolu,zraven mene se ustavi škoda z policaji sploh ne gre ven,ampak odpre šipo sovoznik in mi pravi: kva je a nisi mogu počakat kaj?!Pa saj preizkušno tablco bi dal gor,ma veš sej jaz tud komej čakam,da se znebim tega avta ,pejt počas domov se vidmo! kaj tazga pa še ne,sem že vidu kak bo šlo 20 Cankarjev u tri krasne!Ves vesel se prvlečem domov in si obljubim,da letos pa ne zamudim Nove Štifte za žegen !!

Če mogoče tisti policist prebere moje pisanje naj se mi javi greva na LAŠKO al pa UNION obvezno !!

Tako,da boste lahko videli tudi oni so ljudje taki ali pa drugačni !

Lp DGM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,da boste lahko videli tudi oni so ljudje taki ali pa drugačni !

Lp DGM

Ja smo takšni n drugačni.

S policaji je pa treba v rokavicah, prijazno slinasto...... Sicer je ego huda reč samo, če igraš na pussy karto je običajno zelo pocen, razen, če nimaš kakšne fobije proti policajem! Samo te fobije niso prijazne denarnici...... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe js bom dau kovček gor pa bom pobrau iz useh avtov tle po ulici prve pomoči, pa mu bom reku da nej zbira;) no drugače je pa res da nekateri policaji mislijo da sam motoristi divjajo in da so krivi za use nesreče in je res tisti dan se mi je tip zdel ql ki me je sam opozoru, sam če mi bo večkrat tako težil pa nevem kam bo to peljalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo takšni n drugačni.

S policaji je pa treba v rokavicah, prijazno slinasto...... Sicer je ego huda reč samo, če igraš na pussy karto je običajno zelo pocen, razen, če nimaš kakšne fobije proti policajem! Samo te fobije niso prijazne denarnici...... :grrr

O teh stvareh smo že na veliko razglabljali. Točno to, dejstvo je, da so tudi oni ljudje. Policisti bi naj profesionalno, neutralno komunicirali z vsakim, ki ga obravnavajo. Prav tako bodo postajali agresivni v enaki meri kot njihov sogovornik. Tukaj sploh ni pussy karte ali nekega obnašanja ala "pička" (itaq neustrezen izraz, sorry punce), če se normalno pogovarjaš s policistom. Miselnost, da se je treba pred policistom kurčit in mu kar nekaj oponirat je bolj v ravni adolescence.

tlazar - poštimaj pri sebi in se policista ne boš imel za kaj bat. Sčasoma boš mogoče pogruntal, da je čisto v redu, da tam stoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O teh stvareh smo že na veliko razglabljali. Točno to, dejstvo je, da so tudi oni ljudje. Policisti bi naj profesionalno, neutralno komunicirali z vsakim, ki ga obravnavajo. Prav tako bodo postajali agresivni v enaki meri kot njihov sogovornik. Tukaj sploh ni pussy karte ali nekega obnašanja ala "pička" (itaq neustrezen izraz, sorry punce), če se normalno pogovarjaš s policistom. Miselnost, da se je treba pred policistom kurčit in mu kar nekaj oponirat je bolj v ravni adolescence.

tlazar - poštimaj pri sebi in se policista ne boš imel za kaj bat. Sčasoma boš mogoče pogruntal, da je čisto v redu, da tam stoji.

Točno tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem zakaj bi se obnašal do policistov drugače kot z drugimi ? Vsaj moje izkušnje so take,da se ljudje obnašajo do mene tako kot se jaz do njih,brez slinavosti,brez pussy igre,velja povsod ne samo pri policistih!Res,da moraš pričakovat kazen,če kršiš pravila,j....i kak teško je priznat storjeno napako,ki jo zavestno storiš pri vožnji,pol ko te pa policisti ustavijo so pa oni zajebani mar ne ? Vsako leto plačam več kazni,eno leto manj drugo pa več,pa me prav gotovo dobijo tam kjer res zaslužim in kaj naj se zdaj mečem po tleh! Ne ne,tako pač je včasih padem skoz,včasih pa ne!Če jih ne bi bilo tam,policistov namreč,bi se nas motoristov sigurno pobilo mnogo več,zato je prav,da so tam!Ne rabim pa nobenega pussy obnašanja,ker to počno samo tisti,ki niso dovolj zreli tako ali pa drugače! Pa še to,v naseljih sploh tam kjer so šole se držim omejitev,drugje sem pa vedno prehiter!Mislim pa,če bo kateri trdil,da se pri njegovi vožnji to nikdar ne dogaja,da je prehiter najverjetneje laže sam sebi !

Lp DGM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe js bom dau kovček gor pa bom pobrau iz useh avtov tle po ulici prve pomoči, pa mu bom reku da nej zbira;) no drugače je pa res da nekateri policaji mislijo da sam motoristi divjajo in da so krivi za use nesreče in je res tisti dan se mi je tip zdel ql ki me je sam opozoru, sam če mi bo večkrat tako težil pa nevem kam bo to peljalo...

Prva pomoč je edina obvezna oprema na motorju in če se prav spomnim, so jo lansko leto menjal in mora bit ta nova tako v motorju kot v avtu. In ker je zakonsko predpisana, ti policaj lahko mirne duše napiše kazen. Jaz imam še staro in s tem kršim zakon. Se pravi, da lahko pričakujem kazen, če bo hotel policaj videti obvezno opremo.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sam vi ste malo zabluzli js nism zaniku da sm naredu prekršek, no doro pustmo to, zdej me zanima če je treba met s sabo na motorju vedno kšn papir od avspuha? ker js mam leo x3 gor in me zanima če lahko zaradi tega policaj kej zateži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sam vi ste malo zabluzli js nism zaniku da sm naredu prekršek, no doro pustmo to, zdej me zanima če je treba met s sabo na motorju vedno kšn papir od avspuha? ker js mam leo x3 gor in me zanima če lahko zaradi tega policaj kej zateži?

Če se mu bo zdelo, da preveč poje, ti lahko teži, pa vpraša za homologacijo.... in tako dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sploh ni glasen, je tišji kokr original, sam me zanima če moreš obvezno met s sabo al ni treba? ker če sam praša po homologaciji mu jo lahko prnesem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zamenju auspu na varaderu in ga peljem na homologiranje na lpp da bom mel mir pred policaji, dal pa sem leota in kr dobr seka pa me je mal strah k ti kur.. ti lahk tud prometno vzamejo in prepovedo voznjo, pa da se men k sm s Po. to zgodi kje v Mariboru..???!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zamenju auspu na varaderu in ga peljem na homologiranje na lpp da bom mel mir pred policaji, dal pa sem leota in kr dobr seka pa me je mal strah k ti kur.. ti lahk tud prometno vzamejo in prepovedo voznjo, pa da se men k sm s Po. to zgodi kje v Mariboru..???!!!

Daj ti raje malo svojo slovenščino na homologacijo pelji. :glare: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ti raje malo svojo slovenščino na homologacijo pelji. :glare: B)

Brez veze! Še na homologaciji bi ga čudno gledali... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nima veze s povezavo motor-policaj ima pa z avto-policaj. Ne bi rad odpiral druge teme.

Prejšnji teden pri nas pozvoni policija in vpraša mamo, če je ona ta in ta. Odgovori, da je pa jo vprašajo če lahko gre malo z njimi. Gre z njimi dol na dvorišče pa jo vprašajo, če je zjutraj bila na tistem kraju. Reče, da je bila, oni pa ji rečejo da je povzročila prometno nesrečo. Ona vstraja pri tem, da je ni naredila, potem pa na avtu vidi da je popraskana leva stran sprednjega odbijača. Je samo popraskan in ni niti malo vdrt. Ona potem reče, da verjetno potem pač ni zaznala potega po drugem avtomobilu. Na koncu pa ji npaišejo položnico za 120.000 SIT za pobeg s kraja nesreče (če plača v 8 dneh 60.000 SIT)!!! Rečejo ji še, da gre na sodišče za povzročitev nesreče. Avto pa je potegnila na parkplacu.

Ravno sedaj pa spet na vratih pozvoni policaj in vpraša, če je mama doma. Da ne bo šla na sodišče, ampak da ji mora vročiti še eno položnico za 10.000 SIT za nesrečo. Da je sedaj pač tako.

Kaj vi menite glede tega? Ali se naj pritoži ali plača? Jaz sem rekel naj nikakor ne plača, ker je poškodba res taka, da je čist možno da je ni zaznala v avtu. Ona pa se boji, da bo kasneje morala plačati 120.000 SIT, če pritožba ne bo uspešna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nima veze s povezavo motor-policaj ima pa z avto-policaj. Ne bi rad odpiral druge teme.

Prejšnji teden pri nas pozvoni policija in vpraša mamo, če je ona ta in ta. Odgovori, da je pa jo vprašajo če lahko gre malo z njimi. Gre z njimi dol na dvorišče pa jo vprašajo, če je zjutraj bila na tistem kraju. Reče, da je bila, oni pa ji rečejo da je povzročila prometno nesrečo. Ona vstraja pri tem, da je ni naredila, potem pa na avtu vidi da je popraskana leva stran sprednjega odbijača. Je samo popraskan in ni niti malo vdrt. Ona potem reče, da verjetno potem pač ni zaznala potega po drugem avtomobilu. Na koncu pa ji npaišejo položnico za 120.000 SIT za pobeg s kraja nesreče (če plača v 8 dneh 60.000 SIT)!!! Rečejo ji še, da gre na sodišče za povzročitev nesreče. Avto pa je potegnila na parkplacu.

Ravno sedaj pa spet na vratih pozvoni policaj in vpraša, če je mama doma. Da ne bo šla na sodišče, ampak da ji mora vročiti še eno položnico za 10.000 SIT za nesrečo. Da je sedaj pač tako.

Kaj vi menite glede tega? Ali se naj pritoži ali plača? Jaz sem rekel naj nikakor ne plača, ker je poškodba res taka, da je čist možno da je ni zaznala v avtu. Ona pa se boji, da bo kasneje morala plačati 120.000 SIT, če pritožba ne bo uspešna.

Zgodilo se bo to zadnje. Je že kdo videl in zapisal tablico. Sem mel podobn primer s pritožbo vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk vas je včeraj padl v zasedo v Razdrtem tam kjer je priključek za AC LJ -KP.

Nas so 8 kom naenkrat dol snel pa smo jo kr dobr odnesl.Je samo en plaču ostali pridigo dobil.Omejitev je

50km pelal smo mal pod 80pa še mal čez polno črto pri prehitevanju ene počasne korete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ma tle ponavadi grajamo policiste sam js bi pa pohvalu koprske policiste ki so res hitro ukrepali ko je iz enga avta puščalo olje po stari cesti in je takoj prteku policaj na cesto mi začeu mahat da naj se ustavm in me lepo opozoril da je olje in da nej vozim skrajno previdno, take policaje rabimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gorenjskem in ljubljanskem koncu bodite pozorni na te dve vozili. Providea Opel Vectra-gorenjska.Providea Honda Accord-ljubljana z okolico.

post-9592-1152749363_thumb.jpg

post-9592-1152749381_thumb.jpg

post-9592-1152749407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V KK regiji, imajo pa novega renault clio, bele barve. Menda slika naprej nazaj pa kaj jest vem kam še. Pa še menda policaj tistih slik (ko te pofotka) ne more izbrisat. Tako da bol slabo pridejo v poštev veze un poznanstva. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Ljubljanska HONDA ACCORD mi je pa nekaj znana :eek:

ali ima mogoče gdo od vas še kakšno sliko od nje :?

Vprašanje: Koliko časa traja preden dobiš domov slikce ali pa kakšno podobno kazen kajti na licu mesta nisem bil ustavljen

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!