Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Trobil si v območju šole  :angry2:  kar je najstrožje prepovedano (vsaj moralno)!!!

Bodi ji hvaležen, da nisi dobil listka za kaljenje javnega reda in miru! Pa še vsi v šoli si bojo zaradi tebe msilili, da so motoristi noraki!

Pa puste Dmnega prmir ne ga zaj.....t! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spustila česa? Sej nč nism naredu narobe

No - lohk bi ti ziher kaj očitala in potem bi še bolj jokcal na motosvetu, kako hudobna je ... a prvo pomoč maš? Kaj pa nalepko pa to? ;) A nisi sam reku, da sta se vse lepo pogovorila in ti ni dala kazni? Torej te je "spustila" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kakšno kazen lahko dobim, če mam izpit do 125 kubiku in 11 kw, ustavjo me pa na 250 kubičnm 40 kw motorju?

Pač recimo, kašna kazen sledi, če maš še "premejhen" izpit za določn motor?

(al pa za zgorni primer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole ni lih povezan z motorjom, ampak: dons pr LJ stadionu sm šu čez cesto, in k pridm na drugo stran, me čaka plavi angel na kolesu :slap:

reku je za dokument pa podatke pol mi je pa reku da dobim pošto za sodnika, ker sm še mladoletn!

zdej me pa zanima kaj lahko pr sodniku pričakujm :? da vem, če je treba kej našparat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole ni lih povezan z motorjom, ampak:  dons pr LJ stadionu sm šu čez cesto, in k pridm na drugo stran, me čaka plavi angel na kolesu  :slap: 

reku je za dokument pa podatke pol mi je pa reku da dobim pošto za sodnika, ker sm še mladoletn!

zdej me pa zanima kaj lahko pr sodniku pričakujm :?  da vem, če je treba kej našparat :D

zahtevaj soočenje pa povej, da nisi sploh bil tam takrat ... pa policaju očitaj, da je morda malce zmeden bil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel boš tja, kjer bo tajnica ali dve, zapisala/i zapisnik, ti boš rekel da si priden, da ne povzročas problemov, da nimaš nč dnarja in odšel boš domov :)

V najslabšem primeru dobiš opomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahtevaj soočenje pa povej, da nisi sploh bil tam takrat ... pa policaju očitaj, da je morda malce zmeden bil ...

lol

kako nej pa pol sodniku razložim, kje je policaj dubu ime pa priimek od fotra? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel boš tja, kjer bo tajnica ali dve, zapisala/i zapisnik, ti boš rekel da si priden, da ne povzročas problemov, da nimaš nč dnarja in odšel boš domov :)

V najslabšem primeru dobiš opomin.

upam da bo čim manj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil boš strašljiv dopis-2x a4 formata o dejanju ki je po zakonu kaznjivo...ker so starši opustili skrb nad mladoletno osebo, je sodišče po členu tem in tem tega in tega zakona določilo, da se kaznuje njegove starše....

No tak je bil moj prvi stik s policijo še v YU, ker sem prečkala cesto na mestu ki je dovoljuje prehodamo kolesarjem...jest pa peš.

Kaznovali niso nikogar.

Počakaj na pošto pa boš videl pri čem si...kakšne strašne kazni nebo...še vednopa lahko starši vzamejo kredit na hipoteko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

kako nej pa pol sodniku razložim, kje je policaj dubu ime pa priimek od fotra?  :glare:

Jah, to tebe ne rabi zanimat - ti sam vztrajaj, da nisi bil tam ...

Samo upam, da se ne bo zakompliciralo in te bodo tvojim staršem odvzeli ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakaj na pošto pa boš videl pri čem si...kakšne strašne kazni nebo...še vednopa lahko starši vzamejo kredit na hipoteko :kva2:

Samo upam, da se ne bo zakompliciralo in te bodo tvojim staršem odvzeli ...

ok, vse jasn :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se enkrat vozu brez čelade s štirko-šou sm 20km/h s tem da mi je štirka trokirala u P.M.! Sm lih popravljal, enkrat grejo 1. policaji mimo, se prstavjo in sam rečejo da če je pokvarjenu in tu, jest da lih popravljam, pa so rekli da nej grem raje po čelado zarad policajov samih...

Čez 100m me ustavjo 2. policaji s tem da je policaj na sredi ceste ustavu z ročno počez v nepreglednem ovinku... Jest sm sam čaku da bo počlo :grrr , no pol čez ene 3 tedne sm dobu povabilo na razgovor, šla sva s starim, jest sm se zgovarju na popravljanje in da ne čuješ motorja če prou dela s čelado gor, fotr je reku da se res nikoli ne vozm brez, bil sem pa 100m stran od bajte :slap:

Smeh je bil to da se mi je sodnik skor opravičavu in je reku najmanjši opomin, kr neki....

Tko da mal nabiji da ni blo res nobenga avta in da je lih končala zelena utripat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

:) :) LP!

Zadnjič se peljem po cesti z avtom in zagledam policaja seveda pobremzam na povno in on že maha :)

Me vpraša ,če vem koliko me je izmeril rečem da nič! On vpraša zakaj nič pa sem rekel ,ker je gledal nasproten pas in bil je obrnjen v nasprotno smer :)

On pa men ,da neglede v katero smer je obrnjen radar mu meri v obe smeri WTF :?

Imel je navadno pištolco in njemu kao nese v obe smeri kr neki!!

Na koncu je rekel ,da v prvi meritvi je kazalo 63 v drugi pa Error1 in seveda error mi je tudi pokazal :P

Rekel je da imam srečo ker od 65 naprej šele delajo :blink: kr neki :hmm: :hmm:

Buče nej prodaja na tržnc :lol1:

SAM DA NI KAZNI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo!

Profi odnos!

kmetavzarji..... ja on ma pa fireblada da se 50 vozi z njim..... pa črna šipa je tudi ziher homologirana.... kupusarji....

bemti da ne dam več tablice gor, če mi mislijo take uvajat... :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj no poglej realno.... pa sej vem da majo prav, ja hitrost ubija pa te fore, pa glasni uspuhi so tudi moteči... ampak ne mi prosim prikazovat enega fotra z angelskim sijem na firebladu.... ja on da se vozi po pravilih in ima vse od gat naprej homologirano..... <_< pa tisto snemanje v prostem času....

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega so policaji krivi :yes: , ne? Pol se pa kej zgodi, se pa pojavijo vprašanja zakaj niso tega naredil, zakaj ne onega.... :hmm:

Pa da nebo pomote, ne branim policajev, vse kar sem od njih dobil so bile položnice. Vendar vse opravičene in ne da bi se zgovarjal na omejitev na neprimernem mestu, merijo glih pri tabli za omejitev,....Zakon je zakon in če ga kršiš sprejmi posledice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!