Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 34 minutami, Borutt pravi:

 

Se spomniš, ko sem napisal, da bi morala biti višina kazni odvisna od vrednosti vozila, s katerim narediš prekršek ? 

Nehi s takimi, komi sm kupil nov motor, zapufov du konca, zdej bi mi pa dražje kazni pisali, nimam, niti za kawo ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Nehi s takimi, komi sm kupil nov motor, zapufov du konca, zdej bi mi pa dražje kazni pisali, nimam, niti za kawo ni :(

Ti bom jest dal za kavo ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Ti bom jest dal za kavo ... :beer2:

prou ... :P ... pa koleščke base bi not namaku :blush: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

prou ... :P ... pa koleščke base bi not namaku :blush: 

To ma pa Norc čez :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, odvetniki se ponavadi dogovarjajo med sabo v civilnih tožbah, sodniki pa so bolj neznalice in nedotakljivi, kajti NE odgovarjajo za svoje napake.

 

 

 

Pa da ne bomo preveš off topic;

Nekajkrat so policisti postavili radar na izvozu iz tunela Šentvid v smeri Podutika.

Ta tunel je bil projektiran za varno hitrost 100 km/h pa so zaradi odstranitve protipožarnega ometa na galeriji (nasprotna stran tunela) administrativno zmanjšali  omejitev hitrosti na 80 km/h.  To pomeni, da se policisti postavijo z merilmiki hitrosti tam, kjer je varno voziti z višjo hitrostjo, kot je omejitev. Pa nisem še slišal, da bi tam kdajkoli pokalo, črna točka je tam samo zaradi mraka v tunelu.

Toliko o nadzoru hitrosti zaradi varnosti udeležencev v cestnem prometu.

P.S. vedno je tam policist v belem kangoo-ju, ne redarska služba!

  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kaldu pravi:

Borutt, odvetniki se ponavadi dogovarjajo med sabo v civilnih tožbah, sodniki pa so bolj neznalice in nedotakljivi, kajti NE odgovarjajo za svoje napake.

 

 

 

Pa da ne bomo preveš off topic;

Nekajkrat so policisti postavili radar na izvozu iz tunela Šentvid v smeri Podutika.

Ta tunel je bil projektiran za varno hitrost 100 km/h pa so zaradi odstranitve protipožarnega ometa na galeriji (nasprotna stran tunela) administrativno zmanjšali  omejitev hitrosti na 80 km/h.  To pomeni, da se policisti postavijo z merilmiki hitrosti tam, kjer je varno voziti z višjo hitrostjo, kot je omejitev. Pa nisem še slišal, da bi tam kdajkoli pokalo, črna točka je tam samo zaradi mraka v tunelu.

Toliko o nadzoru hitrosti zaradi varnosti udeležencev v cestnem prometu.

P.S. vedno je tam policist v belem kangoo-ju, ne redarska služba!

  

Kje sem pa napisal, da so se odvetniki med seboj dogovorili ? Politiki oziroma osebe z zvezami so se dogovorili med seboj. 

Merilniki hitrosti niso namenjeni nadzoru hitrosti zaradi varnosti udeležencev v cestnem prometu, ampak za opravljanje meritev hitrosti oziroma prekoračitve največje dovoljene hitrosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

To so se med  seboj dogovorili. 

Se spomniš, ko sem napisal, da bi morala biti višina kazni odvisna od vrednosti vozila, s katerim narediš prekršek ? 

Spomnim se ne , bi bilo pa pravično ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Spomnim se ne , bi bilo pa pravično ! 

Ampak ne glede vrednosti vozila, temveč po OD (in to REALNEM, ki se ga da, btw, glede na standard, ki ga izkazuje dotična oseba z lahkoto ugotoviti. Če je volja seveda...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, C eagle pravi:

Ampak ne glede vrednosti vozila, temveč po OD (in to REALNEM, ki se ga da, btw, glede na standard, ki ga izkazuje dotična oseba z lahkoto ugotoviti. Če je volja seveda...).

Nikoli ne bo tega pri nas ker bi 90% politikov padlo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Nikoli ne bo tega pri nas ker bi 90% politikov padlo !

Mislim, da si ustrelu enga kozla, ma verjetno je samo tiskarski škrat.:slap:

Sem siguren, da si hotu napisat 99%...:stupid:

Ma je sam drgač videt, vemo pa vsi, kaj je v resnici...:twak:

 

Lp, 

C eagle

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

To so se med  seboj dogovorili. 

Se spomniš, ko sem napisal, da bi morala biti višina kazni odvisna od vrednosti vozila, s katerim narediš prekršek ? 

S tem se jz tut strinjam

Sam kaj to nikoli ne bo 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, stuhec pravi:

S tem se jz tut strinjam

Sam kaj to nikoli ne bo 

Za peesdarije zgajnat pa firbce futrat ne rabš nov pa drag avto. Stara jetra spedenaš u nulo pa glih tako zažiga, če ne še bol. In bo kazen bagatela. 
Vsaka taka na pamet "rešitev" ima zmeraj veliko luknjo.
Edino po premoženjskem stanju in to v poprej urejeni državi je možno to doseči. Pred tem, (urejeno državo) so vsi taki predlogi navadno qrčenje. Tako kot una baba predučerajšnjem na TV, ki je ihtala za 0,0 promila v prometu. Da bi ihtarca zdravstvenoministrska pogledala kakšni so rezultati takih ukrepov drugje in koliko bi to vplivalo na tiste, ki ga imajo pod kapo malo pod nezavest, neeee, kje pa, to pa ne. Sam da se restrikcija brez veze fura. Bukavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si lahko za enak prekršek drugače obravnavan ....

:eek:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

kako si lahko za enak prekršek drugače obravnavan ....

:eek:

 

sam res, manjši bi morali imeti manjše kazni !!! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

sam res, manjši bi morali imeti manjše kazni !!! :P

:ras: ...

ampak res .... maš črnga bmflna , napisanega na prijatlco ... brez uradnih dohodkov ...  brez premoženja .. skratka .. sirotinja ... in pol ga lahko žgeš skozi naselje 300 ... in plačaš 5 € ... na obroke ... štekate :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

kako si lahko za enak prekršek drugače obravnavan ....

:eek:

 

bravo.... ker so tle sami reveži mislijo da jim bodo drugi kazni plačeval, posredno.... in bojo zaradi svojega "premoženjskega stanja" rešeni, in bojo lahko delali pizdarije, ker jim itak ne bo treba plačat, ker so ubogi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pajkica pravi:

bravo.... ker so tle sami reveži mislijo da jim bodo drugi kazni plačeval, posredno.... in bojo zaradi svojega "premoženjskega stanja" rešeni, in bojo lahko delali pizdarije, ker jim itak ne bo treba plačat, ker so ubogi...

ti men vseen lahk plačuješ :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, I30 pravi:

Za peesdarije zgajnat pa firbce futrat ne rabš nov pa drag avto. Stara jetra spedenaš u nulo pa glih tako zažiga, če ne še bol. In bo kazen bagatela. 
Vsaka taka na pamet "rešitev" ima zmeraj veliko luknjo.
Edino po premoženjskem stanju in to v poprej urejeni državi je možno to doseči. Pred tem, (urejeno državo) so vsi taki predlogi navadno qrčenje. Tako kot una baba predučerajšnjem na TV, ki je ihtala za 0,0 promila v prometu. Da bi ihtarca zdravstvenoministrska pogledala kakšni so rezultati takih ukrepov drugje in koliko bi to vplivalo na tiste, ki ga imajo pod kapo malo pod nezavest, neeee, kje pa, to pa ne. Sam da se restrikcija brez veze fura. Bukavo!

Par dni nazaj oni s ferrarijem

Kaj bi bilo po tvojem ok ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Spomnim se ne , bi bilo pa pravično ! 

pred 14 urami, C eagle pravi:

Ampak ne glede vrednosti vozila, temveč po OD (in to REALNEM, ki se ga da, btw, glede na standard, ki ga izkazuje dotična oseba z lahkoto ugotoviti. Če je volja seveda...).

Saj je že sedaj na pol tako. Zaenkrat ta ubogi ne plačujejo kazni, ker kao nimajo nič premoženja in nič dohodkov (razen sociale) in jim država nič ne more uzeti.

 

pred eno uro, maus pravi:

:ras: ...

ampak res .... maš črnga bmflna , napisanega na prijatlco ... brez uradnih dohodkov ...  brez premoženja .. skratka .. sirotinja ... in pol ga lahko žgeš skozi naselje 300 ... in plačaš 5 € ... na obroke ... štekate :P

 

Kot oni Gorenjc v ferrariju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, stuhec pravi:

Par dni nazaj oni s ferrarijem

Kaj bi bilo po tvojem ok ? 

Za tiste, ki imajo drago vozilo in naredijo trikrat hujši prekršek ipd. se itak zapleni vozilo. Ta velike pizdarije itak največ povratniki zganjajo.
Za primer plačevanja na obroke ker si "kobajagi sirotinja", sem pa že napisal, da mora biti najprej država pošlihtana. Ker pri kobajagi sirotinjah očitno NI! 
Ko se lotiš v drek mešat, ne narediš putra, ampak samo drek. Torej najprej naj bo puter, potem pa se bo muhe iz njega pobiralo!
Samo mi putra od te države še en cajt ne bomo videli, zato so taki ad hoc restriktivni ukrepi samo še dodatne driske na kupu, ki ne koristijo nič, le običajnim ljudem še bolj zasmradijo življenje. Tistim, ki so navajeni v dreku profitiraš, pa ta itak ne smrdi!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

:ras: ...

ampak res .... maš črnga bmflna , napisanega na prijatlco ... brez uradnih dohodkov ...  brez premoženja .. skratka .. sirotinja ... in pol ga lahko žgeš skozi naselje 300 ... in plačaš 5 € ... na obroke ... štekate :P

 

Plačala bo prijateljica :)....zgleda da ne štekaš ......a slediš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Plačala bo prijateljica :)....zgleda da ne štekaš ......a slediš :P

Prjatlca mora tko zmeri plačat, tko al pa drgač :P

A štekaš :blush: ... sledit mi pa ni treba :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kmet2 pravi:

Plačala bo prijateljica :)....zgleda da ne štekaš ......a slediš :P

 

pred 47 minutami, HD-Dyna pravi:

Prjatlca mora tko zmeri plačat, tko al pa drgač :P

A štekaš :blush: ... sledit mi pa ni treba :ninja:

a sta se vidva urotila prot men :eek:

Anonimno prijavo bom na policijo dau proti vama, ker uštekana sledita :ras:  

sta zmozgala zdj :P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

 

a sta se vidva urotila prot men :eek:

Anonimno prijavo bom na policijo dau proti vama, ker uštekana sledita :ras:  

sta zmozgala zdj :P

 

 

Vidim , da ne slediš .....ja sej kok pa češ  s tistimi malimi nogicami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!