Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Vidim , da ne slediš .....ja sej kok pa češ  s tistimi malimi nogicami :P

pa me ujam s tvojimi železnimi kolen :jezik:

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

A je kdo kej reku ??????

si pa mislu :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je že s tem, če policisti povejo kdo so ?

Oz če se izkažejo

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jodlarji so me danes po pošti razveselili s položnico za 120€. Menda sem aprila šel 84, tam kjer je omejitev 50. Grem te dni pogledati, ker je pri Beljaku, k sreči dajo k obrazložitvi točno lokacijo. Čudno se mi zdi, ker se teh omejitev za 50 držim in tudi navigacija pokaže omejitve in se tega v naseljih držim. Mogoče imajo kako finto, da več pokasirajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa bo spet STOP, POLICIJA !

Najebal smo ga, če bojo hotl vse not prnest :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štrajk velja, dokler ne bodo zahteve izpolnjene. Ker smo pri tem bananistanu obljub vajeni, realizacij pa bolj malo, je še vprašanje, kdaj bo spet Stop Policija!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, I30 pravi:

Štrajk velja, dokler ne bodo zahteve izpolnjene. Ker smo pri tem bananistanu obljub vajeni, realizacij pa bolj malo, je še vprašanje, kdaj bo spet Stop Policija!

Hmmm, to ravno ne drži, kakor sem razumel včerajšnji informativni program.

Stavka je zamrznjena do izpolnitve zahtev, ni pa preklicana...

Se pravi, da delajo zopet po PSu in lahko brez opozorila začnejo zopet s stavko.

Bo Borrut povedal kaj več in nalepil člen, ki to omogoča :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, HD-Dyna pravi:

Hmmm, to ravno ne drži, kakor sem razumel včerajšnji informativni program.

Stavka je zamrznjena do izpolnitve zahtev, ni pa preklicana...

Se pravi, da delajo zopet po PSu in lahko brez opozorila začnejo zopet s stavko.

Bo Borrut povedal kaj več in nalepil člen, ki to omogoča :blush:

A zdej se pa že vsakih 5 minut drgač zmišlujejo?! Dopoldne so drgač pisal.
Pol pa verjem!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, stuhec pravi:

Kako je že s tem, če policisti povejo kdo so ?

Oz če se izkažejo

S tem je pa takole, da si ga v tem primeru nasankal.

Kdaj so se ti pa predstavili? Ponavadi zaslišiš sredi najboljše in najbolj hrupne čage v bloku ob dveh zjutraj butanje po vratih in dretje: "Odprite! Policija!". Na žalost ne pridejo plesat, pit in babe šlatat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Ampak .. res je ratala anarhija po cest :mad: 

Cajt veselic je tu. Mularija polhnih riti komot pride do raznih močnejših pluzn pa se grejo v stilu Hitri in drzni še posebej za vikend zajebavat. Največ z bmflni, seveda. Bo še kar nekaj Walkerjev na cest ostal. Čeprav bi prejšnjo soboto zaradi ene pizdurine smrkave blontne s sončnimi špegli v belem bmflnu na rondoju na Dobrovi to kmalu meni bilo usojeno. 
Da bi na to kaj dosti vplivala štrajk, pa malo dvomim. Še bolj pa dvomim, da bi se sedaj kaj bolj posvetili nadzoru voznikov med vikendom in v nočnih urah še posebej na lokalnih cestah, kjer se to največ dogaja. Občinski redarji so pa itak pičkice, ki se takrat ne upajo ob cesto postavit. 
Sprostitev zamrznitev ali karkoli že okoli tega štrajka se bo poznala s povečanim nadzorom in kasiranjem v času prometnih špic, ko narod hodi na šiht in nazaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na meji so me obrnili v nulo, tudi žepe sem moral obračati, vse iz kovčkov ven :sleep2: skratka debilizem brez primere in kazen 5oooHRK ..........

Vrjetno tudi zaradi tega ker sem dobil popizditis..........miljon muđahedinov je šlo mim meje , brez dokumentov in z marsičem, jaz jim pa denar nosim vsak teden me pa jebat in samo zaradi tega ker na tablici piše .....

13323431_1698931543699713_76763756020409

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Danes na meji so me obrnili v nulo, tudi žepe sem moral obračati, vse iz kovčkov ven :sleep2: skratka debilizem brez primere in kazen 5oooHRK ..........

Vrjetno tudi zaradi tega ker sem dobil popizditis..........miljon muđahedinov je šlo mim meje , brez dokumentov in z marsičem, jaz jim pa denar nosim vsak teden me pa jebat in samo zaradi tega ker na tablici piše .....

13323431_1698931543699713_76763756020409

 

V tej in v eni drugi temi si napisal samo nekaj splošnega podkrepljenega z izpadom jeze. Verjetno so te brez veze oglobili. Napiši bolj detaljno, da te bomo lažje tolažili. 

:jezik:  :lol1:ta dva sta za dobro voljo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

V tej in v eni drugi temi si napisal samo nekaj splošnega podkrepljenega z izpadom jeze. Verjetno so te brez veze oglobili. Napiši bolj detaljno, da te bomo lažje tolažili. 

:jezik:  :lol1:ta dva sta za dobro voljo. 

Nikoli ni brez veze :) je pa debilno u 3 pm !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Nikoli ni brez veze :) je pa debilno u 3 pm !

Mogoče boš postal njihov častni meščan ali pa častni potnik na mejnem prehodu, ker tako radodarno podarjaš denar :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Mogoče boš postal njihov častni meščan ali pa častni potnik na mejnem prehodu, ker tako radodarno podarjaš denar :lol1:.

 

13177900_10206503396369117_7842733956971639208_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Danes na meji so me obrnili v nulo, tudi žepe sem moral obračati, vse iz kovčkov ven :sleep2: skratka debilizem brez primere in kazen 5oooHRK ..........

Vrjetno tudi zaradi tega ker sem dobil popizditis..........miljon muđahedinov je šlo mim meje , brez dokumentov in z marsičem, jaz jim pa denar nosim vsak teden me pa jebat in samo zaradi tega ker na tablici piše .....

13323431_1698931543699713_76763756020409

 

5000 podlasc kazen? zakaj - če lahko zaupaš? no si ne morem predstavljat da bi mel tablco CE- TN1K ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

5000 podlasc kazen? zakaj - če lahko zaupaš? no si ne morem predstavljat da bi mel tablco CE- TN1K ... 

Zaupam ti lahko da se vse vrti okrog kapitala in korporacij .....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res absurd, kar praviš kmet.
Že to, da so ti šli kovčke pregledovat je smešno, glede na to koliko je beguncev prešlo meje vse do Švedske in to brez enega papirja, razen z načrtom, kje mu je cilj.

Da nas Hrvati mrzijo je itak jasno vsem, ampak, da smo take budale, da kljub temu masovno hodimo k njim in jim nosimo težko prislužen denar ... Mi je jasno, da imajo lepo morje, jadranko ... itd, ampak vseeno bi lahko spremenili odnos, glede na to, da smo njihovi glavni gosti zraven švabof, italjanof in jodlarof. Jaz načeloma nimam težav, ampak ko človek sliši takšne stvari ... grrrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DL650 pravi:

To je res absurd, kar praviš kmet.
Že to, da so ti šli kovčke pregledovat je smešno, glede na to koliko je beguncev prešlo meje vse do Švedske in to brez enega papirja, razen z načrtom, kje mu je cilj.

Da nas Hrvati mrzijo je itak jasno vsem, ampak, da smo take budale, da kljub temu masovno hodimo k njim in jim nosimo težko prislužen denar ... Mi je jasno, da imajo lepo morje, jadranko ... itd, ampak vseeno bi lahko spremenili odnos, glede na to, da smo njihovi glavni gosti zraven švabof, italjanof in jodlarof. Jaz načeloma nimam težav, ampak ko človek sliši takšne stvari ... grrrr .

Komentiraš nekaj, o čemer nimaš pojma. Prvo se pozanimaj o zakonodaji posamezne drzave, da sploh lahko razumeš posamezne postopke. Ker, če misliš, da je pregledovanje oseb, prtljage in prevoznih sredstev na mejnem prehodu smešno, potem si resnično zelo razgledan in poučen. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Komentiraš nekaj, o čemer nimaš pojma. Prvo se pozanimaj o zakonodaji posamezne drzave, da sploh lahko razumeš posamezne postopke. Ker, če misliš, da je pregledovanje oseb, prtljage in prevoznih sredstev na mejnem prehodu smešno, potem si resnično zelo razgledan in poučen. 

Lepo te prosim .... V času turizma in sončnih vikendov obrniti Slovenca na glavo v enotni EU - to je za mene samo sovraštvo do sosedov, ne pa policijski postopek v skladu zakonodaje neke države

Saj to ni meja med Bolivijo in Brazilijo. Daj Borutt, stopi malo izven svojih okvirov in uporabi NEpolicijski chip... Swashta :blush:

Saj ni uletu s Kalašnikovim na mejo...... In da, pregledovanje oseb in prtljage potnikov sosedskih držav, ki sta skupaj v EU, ni smešno ampak nekaj veliko več.

ZATO PA ME HRVATI NE VIDIJO ! ! ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Komentiraš nekaj, o čemer nimaš pojma. Prvo se pozanimaj o zakonodaji posamezne drzave, da sploh lahko razumeš posamezne postopke. Ker, če misliš, da je pregledovanje oseb, prtljage in prevoznih sredstev na mejnem prehodu smešno, potem si resnično zelo razgledan in poučen. 

na slovensko hrvaški meji je to trenutno največji absurd če te vprašajo a imate kaj za prijavit .. 

ja imam..ne ne boste mi delal lobotomije .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!