Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 46 minutami, Borutt pravi:

Komentiraš nekaj, o čemer nimaš pojma. Prvo se pozanimaj o zakonodaji posamezne drzave, da sploh lahko razumeš posamezne postopke. Ker, če misliš, da je pregledovanje oseb, prtljage in prevoznih sredstev na mejnem prehodu smešno, potem si resnično zelo razgledan in poučen. 

Nebi pričakoval takšne reakcije od tebe, ampak ok.
Normalno, da te carinik/policaj lahko tudi slečejo, meni je to povsem jasno in se tega spomnim iz ranke yuge.

Ampak se mi zdi smešno, ker se to zgodi zelo redko, da pregledajo tako detaljno motorista. Pa še kmet, ki je tam skoraj že redni "gost" in bi lahko bil z policaji že skoraj na ti. Detaljni pregled doživljajo, ne vedno, prijatelji, ki se pripeljejo iz Srbije.
Ti je zdaj bolj jasno na kaj se je navezoval moj komentar?
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DL650 pravi:

Nebi pričakoval takšne reakcije od tebe, ampak ok.
Normalno, da te carinik/policaj lahko tudi slečejo, meni je to povsem jasno in se tega spomnim iz ranke yuge.

Ampak se mi zdi smešno, ker se to zgodi zelo redko, da pregledajo tako detaljno motorista. Pa še kmet, ki je tam skoraj že redni "gost" in bi lahko bil z policaji že skoraj na ti. Detaljni pregled doživljajo, ne vedno, prijatelji, ki se pripeljejo iz Srbije.
Ti je zdaj bolj jasno na kaj se je navezoval moj komentar?
 

Morem priznat da sem kršil pač zakon , ki je debilen, ne bi šel v podrobnosti saj je vse kot sem že povedal plod različnih korporacij.

Zakon je tak kot je in sam sem ga kršil in iz plastičnega uradnega vidika ima pač Borutt prav iz človeškega pa je to norčevanje iz ljudi pa še kaj bi povedal pa se bom raje zadržal .

Hvala pa vseno za podporo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

Morem priznat da sem kršil pač zakon , ki je debilen, ne bi šel v podrobnosti saj je vse kot sem že povedal plod različnih korporacij.

Zakon je tak kot je in sam sem ga kršil in iz plastičnega uradnega vidika ima pač Borutt prav iz človeškega pa je to norčevanje iz ljudi pa še kaj bi povedal pa se bom raje zadržal .

Hvala pa vseno za podporo :OK:

kriminalc...še dobro da ti na vstopu k mejnemu prehodu niso namerili 1.7km/h prekoračitve prek omejitve..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno obstajajo državne meje in še vedno veljajo predpisi o državni meji in o tujcih. Komur je to težko razumeti, naj ostane doma. 

S Kmetom sva ugotovila, da je bil tisti postopek kazanje moči nekega organa. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Še vedno obstajajo državne meje in še vedno veljajo predpisi o državni meji in o tujcih. Komur je to težko razumeti, naj ostane doma. 

S Kmetom sva ugotovila, da je bil tisti postopek kazanje moči nekega organa. 

zakaj nisi tega povedal tistim ilegalnim migrantom? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

S Kmetom sva ugotovila, da je bil tisti postopek kazanje moči nekega organa. 

... zaradi majhnosti drugega organa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je vsaki teden na meji z drugim motorjem pa so verjetno posumili, da je transporter.

Napis na tablici pa kar vleče k pregledu, podobno kot če bi imel napis Go:četnik

-------------

Jaz sem imel podoben dogodek na hrvaški meji pred Dubrovnikom, ko sem vstopal iz MNE.

Motor na stran, vse je premetal, postavljal smešna vprašanja, med drugim, zakaj se ne nerviram, ko mi preiskujejo? :)

Sem mu rekel, da ne bo niti čikov našel, samo star kruh, ki ga lahko proč vrže (katoliki to ne počnejo)...

Potem sem mu "šel nasproti" pa rekel, da mu bom pomagal razpakirat, ker mam lepo zloženo, da mi ne razmeče.

Povedal je, da iščejo drogo, svetil z lučjo v tank, spraševal od kod denar za motor (ki je bil čisto friški), kolko stane (ko sem omenil par tisoč se je umiril), kaj delam ipd. pravljice. 

Vprašanje, če mi je vroče v jakni, malo me je še pretipal.

Na koncu se je vtaknil v lujzov set za flikanje, še ni videl "palčk" za flikanje, lol, je mislil, da je ne vem kaj, čeprav fabriško pakirano.

Mladenič je imel prvi pregled, junec čisti, dogajalo se je mislim da prav za prvi maj :) 

No potem je prišla šefica njihovega "FBI" in mu rekla, da je vse ok in da je postopek končan.

Nobene kazni, niti pozdrava v slovo :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, thumper pravi:

zakaj nisi tega povedal tistim ilegalnim migrantom? 

Saj lahko prebereš zakonodajo, da ti bodo določene stvari bolj jasne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Saj lahko prebereš zakonodajo, da ti bodo določene stvari bolj jasne. 

Vidva počakita ,sam kokice skočim kupit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Saj lahko prebereš zakonodajo, da ti bodo določene stvari bolj jasne. 

glede na veljavno zakonodajo vam je vsem skupaj : politiki , carini , policiji in vojski uspelo neupoštevati skoraj vse veljavne slovenske zakone o prehodu meje in tujcih ..

ko kaj ni prav so zmeraj vsi ostali krivi samo ti nimaš nič zraven.. ko je pa treba bit pameten so pa vsi zakoni veljavni.. dejansko se obnašaš /pišeš v svojih prispevkih ravno tako kot to očitaš večini tukaj na forumu ..

pa tista tvoja o peku ki ne kupuje kruha ... a si vi tudi sami sebi napišete kazni za vse prekrške , ki jih storite? če bi delali tako pošteno kot peki bi imeli kmalu izpolnjene norme ..

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet,  povej kateri zakon si kršil, da so te oglobili s 5.000kn, da bomo pozorni na to! Prehod meje s pretečenim osebnim dokumentom ali kaj drugega?

Ravno se ukvarjam z Jodlarji, ker tam kjer so mi dali kazen za prekoračitev hitrosti 50km/h je omejitev 70km/h. Jutri jim moram napisati zahtevo za sliko in koordinate, da vidim kje točno sem naredil prekršek. Po komentarjih Avstrijcev me je izmeril "privatnik", oziroma koncesionar z radarjem iz avta in ne policaj. Te Avstrijci so mi glede kazni sumljivi, že dvakrat se mi je zgodilo, da me je policaj prepričeval, da sem storil prekršek kjer ga nisem. Tistih 20 do 30€ na licu mesta že plačaš, da te spusti naprej. Tokrat gre za 120€ po pošti in bo treba bolj temeljito pristopiti k zadevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Lahkotno sobotno branje ...

Pa mal da pozabim nogo in se nasmejem :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

glede na veljavno zakonodajo vam je vsem skupaj : politiki , carini , policiji in vojski uspelo neupoštevati skoraj vse veljavne slovenske zakone o prehodu meje in tujcih ..

ko kaj ni prav so zmeraj vsi ostali krivi samo ti nimaš nič zraven.. ko je pa treba bit pameten so pa vsi zakoni veljavni.. dejansko se obnašaš /pišeš v svojih prispevkih ravno tako kot to očitaš večini tukaj na forumu ..

pa tista tvoja o peku ki ne kupuje kruha ... a si vi tudi sami sebi napišete kazni za vse prekrške , ki jih storite? če bi delali tako pošteno kot peki bi imeli kmalu izpolnjene norme ..

 

Prilepi vse člene, da bodo še ostali videli in zvedeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Komentiraš nekaj, o čemer nimaš pojma. Prvo se pozanimaj o zakonodaji posamezne drzave, da sploh lahko razumeš posamezne postopke. Ker, če misliš, da je pregledovanje oseb, prtljage in prevoznih sredstev na mejnem prehodu smešno, potem si resnično zelo razgledan in poučen. 

smešno, k smo u evropskoj zajednici, pa še brezvezno, pa kot prav Kmet, taužnt muđahedinov gre mim. Itak je zakonodaja, da se krši, sam dobit te ne smejo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

smešno, k smo u evropskoj zajednici, pa še brezvezno, pa kot prav Kmet, taužnt muđahedinov gre mim. Itak je zakonodaja, da se krši, sam dobit te ne smejo. :P

Če smo v Evropi, še ne pomeni, da državne meje ne obstajajo več.  

Je pa vedno tako, da vsakega kršitelja motijo kršitve ostalih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Če smo v Evropi, še ne pomeni, da državne meje ne obstajajo več.  

Je pa vedno tako, da vsakega kršitelja motijo kršitve ostalih. 

zase se brigi :ras:

pred 9 minutami, Snecer pravi:

po moje pištole ni prijavil

lok in puščice bolj pašejo na tist trajk :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa huda, ajde, pri tolk preckanjih te enkat slej k prej obrne, ampak da te osmodi za 5 jurjev kun.:twak: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega hrvoje je dobil informacijo iz ljubljane da se nebi smel tak daleč od doma gibat... pa mu je vzel pare...:blush:

 

Žal pa je res.. da dostikrat priletiš na majmuna ki se "kurči" ... Lahko pa bi rekel da jih je polovica normalnih :D

Kmet2 ..... saj bo.... čimveč na jug, trebajo novac :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, thumper pravi:

lej - z ekonomskimi migranti ste zafukal na celi črti .. niste izvajali svojih nalog v smislu zaščite slovenskih državljanov in naše ustavne ureditve - ne samo da to obvezuje vsakega državljana temveč ste vsi po vrsti- uslužbenci državnih služb kot sem navedel - za to celo plačani .. to je ena največjih sramot in ponižanj slovenske ustave in državljanov z vaše strani v dobi slovenske "samostojnosti" .. 

stavkate zato ker niso izpolnjeni dogovori ..da bi pa udarl štrajk zato , ker se ruši državna ureditev - ne to pa ne - ste preveč pussy-ji .. navadna hinavščina, sprenevedanje  in skrb za svojo lastno rit..

 

dol mi visi za tako policijo in politike  ki ščiti kradljivce , kriminalce , švercerje z ljudmi , ki so v stiski (to so mišljeni resnični begunci/razseljenci zaradi vojnih razmer) , in ostale nebodigatreba nepoštene ... 

da bi lovil lopove  ki kradejo pa dilerje , ki ponujajo drogo pred osnovnimi šolami pa ne ... zdej al ste nesposobni al pa podkupljeni - to sta dve opciji , ki si jih lahko navaden prekrškar, ki je državljan slovenije postavi v premislek ko pošteno plača kazen za storjen prekršek .. 

člene si pa sprintaj pa daj v povšter da boš bolje spal.... pa kakšna dopolnila pa uradne obrazložitve splošnih evropskih zakonov tud ...

Saj sem ti napisal, da prilepi kakšen člen, da ne boš utrujen od dolgega tipkanja.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!