Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Upam, da je to samo provokacija.

Na slovenskih avtocestah imaš malo odsekov, kjer tak avto pokaže svoje prednosti. Pa še to pod pogojem, da je odsek prazen, kar se pa v Sloveniji redko zgodi.  Glede na strukturo slovenskih policistov ima thumper prav, hitro bodo zličkani. 

Če že kopiramo opremo policistov od Nemcev dejmo še njihove avtoceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nizozemci so imeli 911-tke že pred 30 leti (še celo targe so bili) . Je pa to dejansko preseravanje, nizozemci npr. z njimi niso smeli "loviti" ampak samo obveščati.

Tudi mene zanima koliko časa bodo zdržali, ko jih bodo dali v uporabo (verjetno nekaj takega kot famozni policijski čoln) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Shillien pravi:

to ni prava slika in ne dobijo teh avtov... lepo vas prosim no

to je že par let stara slika... lepo se vidi, da je foromontaža in futr teorije zarot ;) 

po drugi strani... zakaj pa ne .. naj imajo... bodo več šminkiral po lokalih, kot se okoli vozili ;)

p.s.

specialna vozila provida z vso opremo niso nič kaj dost cenejša od porša... :P 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

to je že par let stara slika... lepo se vidi, da je foromontaža in futr teorije zarot ;) 

po drugi strani... zakaj pa ne .. naj imajo... bodo več šminkiral po lokalih, kot se okoli vozili ;)

p.s.

specialna vozila provida z vso opremo niso nič kaj dost cenejša od porša... :P 

sej vem, mislim da je celo iz gta V ali neki podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, maus pravi:

pa vlečno kljuko, da bodo iz grabnov vn tovornjake vlekl :huh: 

ja kj, naj zaslužjo plačo, ne morjo skos sam dirkat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kaldu pravi:

 

Na slovenskih avtocestah imaš malo odsekov, kjer tak avto pokaže svoje prednosti....

Sem se v soboto ob 21.00 peljal čez nadvoz. Upam si trdit, da med Šentrupertom in Žalcem na avtocesti ni bilo niti enega samega vozila...prazno...bilo je prav grozno. 

Evo ti primeren čas in odsek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Buschi pravi:

Sem se v soboto ob 21.00 peljal čez nadvoz. Upam si trdit, da med Šentrupertom in Žalcem na avtocesti ni bilo niti enega samega vozila...prazno...bilo je prav grozno. 

Evo ti primeren čas in odsek...

Sem prepričan, da lahko lovijo vse kršitelje policijske ure in to po 23 uri. Takrat ne bodo ogrožali nobenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da bo nova avtocestna policija dobila strokovni naziv:

pocestnice baje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

:huh: 

Slika lahko vsebuje: besedilo, ki pravi »Na kratko V pretepu nista držala razdalje KOPER torek popol- dne sta se V Čevljarski ulici V Kopru sprla in stepla pi- jana domačina. Policisti so ju prestregli že na Titovem trgu in ju kaznovali zaradi pretepa ter zaradi tega, ker pretepu nista držala pri- razdalje. Moška sta pretepala brez pa bi mo- rimerno raz- retepala z«

Only in Slovenia :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti najslabse placani policisti,tu nekaj ne stima ce je to bruto placa 940,58 € se cistilka ima vec.Tisti z vrha razpredelnice so si pa fanj postimali place 9.589,75 € .Tu niso vstete razne dnevnice nocne in razni dodatki  kar krepko nanese po moje ali gresim.Ko grem mimo policiske v Novi gorici pa spredaj parkirani sami luksus avti potem po tej logiki  kradejo ni druge.

https://vega.siol.net/media/files/2021-02/place-mnz-december-2020.pdf

https://siol.net/novice/slovenija/hojs-stavka-policistov-neupravicena-in-neutemeljena-543227

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruto plača v javni upravi obsega vse...nadure, dodatke za to in ono, minulo delo. 

Pri bruto plači 5500 € si neto na tam okoli 3000€.

iz seznama prvih 100 poznam dobro štiri.  Vem, da imajo zvenečo funkcijo, malo odgovornosti in ne prav veliko dela. 

Da pa domov nesejo čez tri jurje, si pa nisem mislil. Trije pri dobrih tridesetih naredili vikend faks ( Organizacija dela ali Upravni pri Brejcu). 

Kaj si o tem misli npr. Dipl. ing. strojništva v ACRONIJU, ki za 1500 netto delo nosi domov.....❣️?

Ta država mora u K.U....A.C.span widget

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Tedybear said:

Bruto plača v javni upravi obsega vse...nadure, dodatke za to in ono, minulo delo. 

Pri bruto plači 5500 € si neto na tam okoli 3000€.

iz seznama prvih 100 poznam dobro štiri.  Vem, da imajo zvenečo funkcijo, malo odgovornosti in ne prav veliko dela. 

Da pa domov nesejo čez tri jurje, si pa nisem mislil. Trije pri dobrih tridesetih naredili vikend faks ( Organizacija dela ali Upravni pri Brejcu). 

Kaj si o tem misli npr. Dipl. ing. strojništva v ACRONIJU, ki za 1500 metrov delo nosi domov.....

Ta država mora u K.U....A.C.

Potem tisti z 940,58 € nesejo tam okrog 650 € domv ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Spasku pravi:

Potem tisti z 940,58 € nesejo tam okrog 650 € domv ???

Mislim, da ne. Država doda ( pa ne njegov delodajalec) da nese domov vsaj zajamčeno ali minimalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale spisek zna povzročiti vročo kri v gospodarstvu .. jaz pa ena čistilka imava enako bruto plačo..

to pomeni , da moram jaz zaslužit še zanjo .. 

najebal ga bodo delodajalci v gospodarstvu - najprej.. potem pa uslužbenci v javni upravi ker če bo kaj pravice se bodo morali tile zneski mal korigirat.... 

naslednjič ko mi pride kdo od njih pa mi reče kolk je drago bom sam pogledal kolk je plače dobil pa bo plačal artikel glede na razmerje z mojo plačo pa  da vidi realno oceno kako se živi tam bolj spodaj

ne mi govort da so cene za vse enake.. ker odgovorim , da je trg postavljen na ponudbi in povpraševanju .. lahko pa tudi na povpraševanju in ponudbi..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje plačana čistilka 1832 bruto? a to čisti po terenu za poklicnimi morilci da ima nočne pa kilometrino pa kaj še - ali :eek: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gospodarstvu pa kri scat in trepetat, a bos se mel sluzbo al ne..... tile pa dobro placani serifi, sprosceno na strajk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, thumper said:

najbolje plačana čistilka 1832 bruto? a to čisti po terenu za poklicnimi morilci da ima nočne pa kilometrino pa kaj še - ali :eek: ?

Hja..  kdi ve kolko "pendrekov" je morala zdrgnit... Tako da možno da je še premalo plačana za vse usluge. 

Pa jaz sem videl da ima čistilka 1, samo jurja, a una ni dovolj pendrekov zdrgnila? 

Popravljeno . Popravil smasher
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ta seznam je mal natega. Zraven so še kovid dodatki (kakor komu) in so številke boljše. Pa se malo manipulira.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa te plače nič ne motijo. Priznam, da sem za parimi kolegi pofirbcal, ker mi vedno jamrajo kak nimajo. Najnižja plača ki sem jo videl (pri kolegih) 3400 :D 

Je pa tako, če kdo misli da je premalo plačan in je vreden več... stvar je simple... ponudi se na trgu in iztrži svojo ceno. Če te je kdo pripravljen plačat, potem super. 

ps. Nihče nima preveč, mi imamo premalo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!