Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 12 urami, Tedybear pravi:

Ta država mora u K.U....A.C.

Saj je že šla, le da se določeni tega še ne zavedajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem laičnem mnenju, se je šlo s poimensko objavo, zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve, malo predaleč.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In takoj ko bo konec korone bojo ti zneski veliko manši, tu so všteti popolnoma vsi dodatki, nadure, malica, potni skratka popolnoma vse. In korona dodatki niso majhni, brezskrbi če bi policisti imeli takšne plače kot se tu poskuša prikazat bi bila v tacnu kolona tistih ki se hočejo zaposliti tam ne pa da jim vedno primankuje kadra in predvsem kandidatov

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

Po mojem laičnem mnenju, se je šlo s poimensko objavo, zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve, malo predaleč.

 

Po mojem mnenju, bi pa morale biti plače vseh javnih uslužbencev javne.  Naj se ve koga "futamo" z davki. Vsak si lahko pogleda promet s.p.-jevca ali d.o.o.-ja. Zraven so tudi imena in priimki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Shillien pravi:

In takoj ko bo konec korone bojo ti zneski veliko manši, tu so všteti popolnoma vsi dodatki, nadure, malica, potni skratka popolnoma vse. In korona dodatki niso majhni, brezskrbi če bi policisti imeli takšne plače kot se tu poskuša prikazat bi bila v tacnu kolona tistih ki se hočejo zaposliti tam ne pa da jim vedno primankuje kadra in predvsem kandidatov

Korona dodatke naj načelniki sektorjev in podoben rang ne bi imeli.

Samo terenci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Tedybear pravi:

Korona dodatke naj načelniki sektorjev in podoben rang ne bi imeli.

Samo terenci. 

Si pa lahko izplačujejo uspešnost (in si tudi jo) pa je zelo "podobno" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, skalar36 said:

Po mojem mnenju, bi pa morale biti plače vseh javnih uslužbencev javne.  Naj se ve koga "futamo" z davki. Vsak si lahko pogleda promet s.p.-jevca ali d.o.o.-ja. Zraven so tudi imena in priimki. 

Se strinjam, še posebaj tista stran stop neplačniki, sen jim pisal če ne lahko umaknejo ker nisem nikomur nič dolžan torej nisem za nikogar neplačnik, in njihov odgovor da so to javni podatki... Kar je samo delno res, vsak lajko pride do teh podatkov ampak se mora prijavir na ustreznem portalu. Oni pa dajo tenpodatke flih tako da jih vsak pijanc za šankom vidi, in dostikrat pridejo v googlu med prvimi rezultati, šele potem pride spletna stran podjetja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, skalar36 pravi:

Po mojem mnenju, bi pa morale biti plače vseh javnih uslužbencev javne.  Naj se ve koga "futamo" z davki. Vsak si lahko pogleda promet s.p.-jevca ali d.o.o.-ja. Zraven so tudi imena in priimki. 

Ko bomo iz davkoplačevalskega denarja plačali ogromno odškodnino v primeru tožbe (GDPR) boš pa srečen ;)

Full futraš z davki snažilke in kuharje ... in oni so jabolko spora v tej zgodbi ... bravo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

Ko bomo iz davkoplačevalskega denarja plačali ogromno odškodnino v primeru tožbe (GDPR) boš pa srečen ;)

Full futraš z davki snažilke in kuharje ... in oni so jabolko spora v tej zgodbi ... bravo :P 

Nope... sklicujejo se na:

ZDIJZ omogoča tudi objavo osebnih podatkov (3. odst. 6. člena):

(3) Ne glede na določbe prvega odstavka, se dostop do zahtevane informacije dovoli: 

-        če gre za podatke o porabi javnih sredstev ali podatke, povezane z opravljanjem javne funkcije ali delovnega razmerja javnega uslužbenca, razen v primerih iz 1. in 5. do 8. točke prvega odstavka ter v primerih, ko zakon, ki ureja javne finance ali zakon, ki ureja javna naročila, določata drugače; 

http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=ZAKO3336

P.S.
Da fotrajo se tudi čistilke v JU, glede na to, da imajo višje plače kot 80% ljudi v realnem sektorju.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Codeine pravi:

da imajo višje plače kot 80% ljudi v realnem sektorju.

Imaš kje vir za tole? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, motozajebant pravi:

Imaš kje vir za tole? 

Razvidno je iz zgornjega seznama in plačilnih listov bližnjih sorodnikov in tudi znancev, ki delajo v podjetjih (pa ne delajo ravno za trakom)., trgovini itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Razvidno je iz zgornjega seznama in plačilnih listov bližnjih sorodnikov in tudi znancev, ki delajo v podjetjih (pa ne delajo ravno za trakom)., trgovini itd.

iz zgoraj je samo plača čistilk razvidna. Mene je zanimalo, od kje info da imajo te čistilke več ko 80% ljudi v realnem sektorju? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, maus pravi:

Bomo vidl kaj je več ... ZDIJZ ali Uredba GDPR :P 

Še implementirali ga nismo ZVOP-2 še vedno ni sprejet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Codeine pravi:

Še implementirali ga nismo ZVOP-2 še vedno ni sprejet :)

pravim, da počakajmo... potem se pa spomnite moje objave (ali tvoje) pa da vidimo :P 

pa mogoče ta objava posega še v kakšen drug zakon :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v spominu, da to velja samo za funkcionarje. Za Ostale JU pa ravno ne (ni vse kar zanima javnost tudi informacija javnega značaja) . In to sodi na področje "pretiranega" poseganja v zasebnost. ZVOP nad tem ni ravno "navdušen" . Bomo pa videli kaj bodo povedali "strokovnjaki" .

lp

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in placa 3500 bruto je slaba al kako? Cetudi je notri 200 korona dodatka, malca in prevoz? Pa vsi ostali dodatki za streljanje, pa nocno spanje itd.... 

Jamraci so, nc druzga. Na jeziku so mocni, ko omenjajo osnovno placo, zdej pa cmok v grlu, ko so objavili se dodatke zraven. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, franc pravi:

Jaz imam v spominu, da to velja samo za funkcionarje. Za Ostale JU pa ravno ne (ni vse kar zanima javnost tudi informacija javnega značaja) . In to sodi na področje "pretiranega" poseganja v zasebnost. ZVOP nad tem ni ravno "navdušen" . Bomo pa videli kaj bodo povedali "strokovnjaki" .

lp

lp

tudi sam mislim tako ..

sicer pa ... nisem se spuščal v višino bruto plače (vsi lahko kandidirate za službo v policiji) ampak v način javne objave seznama vseh zaposlenih v MNZ .. od snažilk, kuharjev, tajnic in nekaterih iz specialne policije, katerih identiteta naj bi bila skrivnost ...  bomo videli kaj bo iz tega  :huh:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

pravim, da počakajmo... potem se pa spomnite moje objave (ali tvoje) pa da vidimo :P 

pa mogoče ta objava posega še v kakšen drug zakon :P 

Iz urada Informacijske pooblaščenke so sporočili, da v zvezi z javno objavo plač zaposlenih MNZ ne bodo uvedli inšpekcijskega postopka, saj ni razvidnih kršitev varstva osebnih podatkov...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pss-po-objavi-plac-policistov-preverja-kako-lahko-pravno-ukrepa.html

Če pa je kršil kakšno tajnost podatkov se bodo pa na MNZ že sami zmenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Codeine pravi:

Iz urada Informacijske pooblaščenke so sporočili, da v zvezi z javno objavo plač zaposlenih MNZ ne bodo uvedli inšpekcijskega postopka, saj ni razvidnih kršitev varstva osebnih podatkov...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pss-po-objavi-plac-policistov-preverja-kako-lahko-pravno-ukrepa.html

Če pa je kršil kakšno tajnost podatkov se bodo pa na MNZ že sami zmenili.

sem videl ja ... zgodba itak ni končana ... to da ne bodo uvedli inšpekcijskega nadzora sem vedel in prosim naj objavijo svoje plače, saj so tudi oni javni uslužbenci :P 

kakorkoli že, moje mnenje je, da so šli malo predaleč vsi skupaj ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sem videl ja ... zgodba itak ni končana ... to da ne bodo uvedli inšpekcijskega nadzora sem vedel in prosim naj objavijo svoje plače, saj so tudi oni javni uslužbenci :P 

kakorkoli že, moje mnenje je, da so šli malo predaleč vsi skupaj ;) 

Podaš zahtevek za informacijo javnega značaja in jih imaš. :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

Podaš zahtevek za informacijo javnega značaja in jih imaš. :) :) :)

Naj sami od sebe objavijo, tako kot je minister storu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

Po mojem laičnem mnenju, se je šlo s poimensko objavo, zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve, malo predaleč.

 

Informacijska zamaščenka (aja, sej ni več Pirčeva) pravi, da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, sekirate se kok plače majo, še več jo bodo mel (pa sej jim privoščim), kar pa je najslabše, vso izgubo pri "kaznovanju raje" bodo po končani stavki morali not prinest. (no tega jim pa ne privoščim)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Dragi moji, sekirate se kok plače majo, še več jo bodo mel (pa sej jim privoščim), kar pa je najslabše, vso izgubo pri "kaznovanju raje" bodo po končani stavki morali not prinest. (no tega jim pa ne privoščim)

 

Men je vseen koliko plače imajo. Oziroma, naj imajo dobro plačo. Vsi. V sodstvu in policiji bi moralebiti pače zelo visoke, potem bi lažje dobili kader, sploh pošten kader,  ter podkupovanje ne bi imelo smisla. Na splošno, če imajo ljudje dobre plače, so bolj veseli, in tudi kaj več zapravijo...in drugi zaslužijo. Skrivanje koliko se zasluži mi pa ni všeč. Sej vemo zakaj se nekaj skriva...a ne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!