Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pravkar, Shillien pravi:

bedak jo snema z telefonom istočasno posname drugi telefon na stojalu in se dela kod da telefon s katerim snema ne obstaja ter zgroženo snema to "korupcijo" in "nadlegovanje" s strani policije kao zaradi telefona ki je v stojalu... mislim svašta.

policija ima res premalo pooblastil za takšne debile...

pooblastil ma čisto dovolj. Premal jih ma za one prave lopove..pri koritu, kjer se politika začne mešat, pa morajo ustavit postopke itd..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

pooblastil ma čisto dovolj. Premal jih ma za one prave lopove..pri koritu, kjer se politika začne mešat, pa morajo ustavit postopke itd..

se niti po pomoti ne strinjam in sem mnenja da ima policija absolutno premalo pooblastil. Pri tavelikih pa mislim da ni toliko problem policija kolikor so višje institucije ki prevzamejo primere za policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Shillien pravi:

se niti po pomoti ne strinjam in sem mnenja da ima policija absolutno premalo pooblastil. Pri tavelikih pa mislim da ni toliko problem policija kolikor so višje institucije ki prevzamejo primere za policijo.

in zakaj ne bi imeli pooblastil? lahko ukrepajo v takem primeru prekrškarja? lahko, a lahko nabutajo šmrklo in vklenejo v lisice, če nima maske? Lahko...še preveč jih imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

in zakaj ne bi imeli pooblastil? lahko ukrepajo v takem primeru prekrškarja? lahko, a lahko nabutajo šmrklo in vklenejo v lisice, če nima maske? Lahko...še preveč jih imajo.

no dej še bol pretiravat in lagat če je mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Shillien pravi:

no dej še bol pretiravat in lagat če je mogoče.

torej, še nisi povedal, kje jim manjka pooblastil, kje ne morejo opravljat poklica..jaz sem ti pa že, pa si nekaj zamomljal, da ni problem policija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

torej, še nisi povedal, kje jim manjka pooblastil, kje ne morejo opravljat poklica..jaz sem ti pa že, pa si nekaj zamomljal, da ni problem policija...

ti si se v istem stavku lagal kako so "prebutali" smrkljo zaradi "Nenošenja maske". brezveze s tabo.

čudno da imate nekatiri nonstop probleme s policijo večina pa nikol.

tu pa tud zaklučujem debato s tabo

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Shillien pravi:

ti si se v istem stavku lagal kako so "prebutali" smrkljo zaradi "Nenošenja maske". brezveze s tabo.

čudno da imate nekatiri nonstop probleme s policijo večina pa nikol.

tu pa tud zaklučujem debato s tabo

kaj lažeš, kje sem napisal, da imam probleme s policijo? Z idioti mam problem. Nauči se obnašanja, pojasni kje ima policija premalo pooblastil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

A ti mislis, da pa pulcaji ne lazejo? ? 

Ovce nimate nikol problemov, ker je to cilj ?

Ok, volk, tiger, lev oziroma katerakoli žival že misliš da si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Shillien pravi:

Ok, volk, tiger, lev oziroma katerakoli žival že misliš da si ?

če ne boš zdaj nehal z grožnjami in žaljenjem soforumašev z živalmi ti pošljem lokacijo pa da te vidimo junaka..  ne tukaj za tipkovnico ..

če si slučajno zaposlen v policiji se javi takoj za srećanje.. če upaš..

pred 9 urami, ligenjček pravi:

ne pali :lol1:

:lol1:

pred 9 urami, ChuckNorris pravi:

Ma policajki lahko leporečiš do jutr zjutraj pa nebo pomagalo.

Kadar sem za***l sem od policaja velikokrat dobil samo opozorilo in pa srečno vožnjo, od policajke pa vedno kazen pa srečno vožnjo.

ko si zajebal neprovratno.. jaz se malo po malo kdaj pa je bilo vseeno katerega spola je bila uradna oseba.. 

pred 3 urami, maus pravi:

Itak,. saj vadijo doma pred špeglom :P 

drugi stavek je pa res zadel bistvo  :P

tako kot sem jaz zgubil ključ od avta pred leti in sem šel na PP prijavit in me policistka vpraša : Kje ste pa zgubili ključ? .... pogledal sem jo začudeno, je prebledela, zardela in mi rekla: A je butasto vprašanje? ... in jaz sem odgovoril : Ja ...

pa sva se malo nasmejala :P 

ti vsak let kak ključ zgubiš..k maš veze na pol.postajah pa ti uni povejo kdaj je kera lušna dežurna.. slinouc ..

pred 3 urami, Shillien pravi:

Sej zakaj bi pa mogla člene znat vse na pamet?... verjetno jih ne zna noben

Za alkohol in cigaret pač mora vprašat, na posnetku tud sama reče verjetno ne ker se že tako dolgo zabavajo tam ampak vprašat pa mora.

Pol ure ga ma v postopku ker je debil in se neda z njim prit do konca. 

Svaka čast tema dvema policajema za potržljivost. Pri meni je nebi dočakal. Mogoče pa zato nisem policaj ?

zakaj na pamet ? zato ker je uradna oseba.. brez vedenja kaj kateri člen pomeni ti ne more očitati kršenja po tem členu..

si predstavljaš , da bi sodnik rekel tebi da te obsoja na 20 let po nekem členu in nebi vedel kaj v njem piše? 

po pol ure postopka je debilka ona , ker ne pozna na uro..  lahko vpraša za zadnjih 12 ur..za zadnjih 15min pa je res debilno..

potrpežljivost? aha če nekdo verbalno oporeka državnemu organu je treba pa kaj?

sem ti napisal zgoraj..

državljan ima vso ustavno pravico verbalno oporekat neki uradni osebi - dokler je ne žali.. in uradna oseba mora biti usposobljena in mora znari vse člene - ja na pamet - katerih kršitev oporeka državljanu..  

potrpežljivost nima nič s tem .. strokovnost pač..

 

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

če ne boš zdaj nehal z grožnjami in žaljenjem soforumašev z živalmi ti pošljem lokacijo pa da te vidimo junaka..  ne tukaj za tipkovnico ..

če si slučajno zaposlen v policiji se javi takoj za srećanje.. če upaš..

 

zakaj na pamet ? zato ker je uradna oseba.. brez vedenja kaj kateri člen pomeni ti ne more očitati kršenja po tem členu..

si predstavljaš , da bi sodnik rekel tebi da te obsoja na 20 let po nekem členu in nebi vedel kaj v njem piše? 

po pol ure postopka je debilka ona , ker ne pozna na uro..  lahko vpraša za zadnjih 12 ur..za zadnjih 15min pa je res debilno..

potrpežljivost? aha če nekdo verbalno oporeka državnemu organu je treba pa kaj?

sem ti napisal zgoraj..

državljan ima vso ustavno pravico verbalno oporekat neki uradni osebi - dokler je ne žali.. in uradna oseba mora biti usposobljena in mora znari vse člene - ja na pamet - katerih kršitev oporeka državljanu..  

potrpežljivost nima nič s tem .. strokovnost pač..

 

 

kje sem komu grozil? ajde daj mi 1 primer, (da ti prihranim čas, nemoreš ker ne obstaja), z živalmi je začel on. da pa ti frajer tu groziš si pa smešen, nisem policaj, nikoli nisem bil po vsej verjetnosti nikoli ne bom, če hočeš še naprej groziti pa daj da te vidimo junaka, pošlji zasebno, ti dam naslov pa pridi da te vidimo, E-gofla.

vse člene znat na pamet je nepotrebno, ti lepo pove kazen za telefoniranje, kateri člen? ni problema bo napisan na papirju, če ti hoče dat kazen ga bo vsak policaj mogo poiskat in napisat, verjetno če bi pogovor potekal normalno bi tudi v tem primeru če ga ni vedla na pamet preverla in mu povedla točno člen, čeprav nevem kaj je razlika a ti pove pihaš ker si v postopku. če zavrneš pihanje gremo na teste. ali pihaš po členu xy če zavrneš pihanje greš na test po členu yx. kaj je razlika? razen provokacija? za zadnjih 15 minut ali 5 nevem koliko je mora vprašat, ker če bi v tem času kadil/pil morajo z pihanjem počakat, z kamero v glavi pač vprašaš vse po postopku, da potem tebi podobni niso pametni po internetu SEJ GA PA NI VPRAŠALA PRED PIHANJEM!!!!, verbalno oporekanje in tuljenje je razlika, tu je blo pa v večini primerov nesmiselno pametovanje niti ne oporekanje na normalnem nivoju. in ja potrpežljivost, xx krat ga vpraša če bo pihal, nebi ji blo treba, ne napiše mu položnice za parkiranje ki bi jo lahko, ne napiše mu za pas ki bi mu lahko pol mi pa reči da to ni potrpežljivost?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo posnetka ni več. Se ne rabte več prepirat. Pomoje se je spametval. Al je pa res civlna tožba padla.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Shillien pravi:

kje sem komu grozil? ajde daj mi 1 primer, (da ti prihranim čas, nemoreš ker ne obstaja), z živalmi je začel on. da pa ti frajer tu groziš si pa smešen, nisem policaj, nikoli nisem bil po vsej verjetnosti nikoli ne bom, če hočeš še naprej groziti pa daj da te vidimo junaka, pošlji zasebno, ti dam naslov pa pridi da te vidimo, E-gofla.

vse člene znat na pamet je nepotrebno, ti lepo pove kazen za telefoniranje, kateri člen? ni problema bo napisan na papirju, če ti hoče dat kazen ga bo vsak policaj mogo poiskat in napisat, verjetno če bi pogovor potekal normalno bi tudi v tem primeru če ga ni vedla na pamet preverla in mu povedla točno člen, čeprav nevem kaj je razlika a ti pove pihaš ker si v postopku. če zavrneš pihanje gremo na teste. ali pihaš po členu xy če zavrneš pihanje greš na test po členu yx. kaj je razlika? razen provokacija? za zadnjih 15 minut ali 5 nevem koliko je mora vprašat, ker če bi v tem času kadil/pil morajo z pihanjem počakat, z kamero v glavi pač vprašaš vse po postopku, da potem tebi podobni niso pametni po internetu SEJ GA PA NI VPRAŠALA PRED PIHANJEM!!!!, verbalno oporekanje in tuljenje je razlika, tu je blo pa v večini primerov nesmiselno pametovanje niti ne oporekanje na normalnem nivoju. in ja potrpežljivost, xx krat ga vpraša če bo pihal, nebi ji blo treba, ne napiše mu položnice za parkiranje ki bi jo lahko, ne napiše mu za pas ki bi mu lahko pol mi pa reči da to ni potrpežljivost?

ok nisi grozil - se posipam s pepelom ker mi je tisti tvoj post deloval agresivno..

kje pa ti vidiš da jaz grozim ??  

in mi je uspelo te sprovocirat..  nobenega veselja več.. 

ne hodim na tuje domove..  komot se pa enkrat zmenimo nekje na polovici med tabo in med mano ..nič zasebno - to je javni forum ..zame vsi vedo od kod sem..  ..ko bo konec teh zajebancij okoli korone.. pa da spravim skupaj moped in registriram in da pade nekaj snega .. 

uradne osebe morajo poznati vsebino členov po katerih ti očitajo kakrkoli.. to je čisto logično.. če ne pozna vsebine člema ne more vedeti kaj ti očita..

samo vodenje postopka je izvedla nestrokovno.. zakaj pa je pa drugo vprašanje - verjetno bazira na nestrokovnosti in nepodkovanosti.. po drugi zaporedni kazni bi človek - če je nekje v mejah normalnega norca - utihnil.. če pa nebi mu lahko v skladu s pooblastili določi nadaljevanje postopka.. nesposobnost presoje trenutnega psihičnega stanja osebe v postopku je nestrokovnost .. poglej si ta video pa ti bo jasno , kako bi morale pooblaščene osebe ravnati.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej še vedno ne vem,

1. a majo premalo pooblastil? V prometu? Haha..

2. so ji pooblastila onemogočila ukrepanje ob težaku?

3. je problem, da ni hotel pihati? Zato se napiše, da je odklonil alkotest.

 

Kje nimajo dovolj pooblastil?

1. ko je treba kakemu politiku dat pihat, pa še takrat, vsaj kar vem na razplete, jih klub dogovarjanju preko fbja morajo vzeti nazaj v službo (lahko se tut motim)

 

Če si pa kdo misli, da bi v primeru težaka morala streljati, ali pokazati lisice (dejansko je naredil minorne prekrške, ampak jih je), je pa punca postopala mnogo bolj pametno, kot bi si nekateri tu želeli. 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni bojo placal, sam da policista vidijo. Saj vidis na cesti, se promet ustavi, sam da so lucke na cesti, da bi pa vedl kok je omejitev in se da prehiteti, to pa ne, ker bo kazen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Kaj pa tole ... tud znaka levi ovinek ni več al kaj :huh:

Slika lahko vsebuje: na prostem in narava

je, 50m pred tem :P

ps. danes sta me prijazna policaja zunaj 100m od bajte pobarala, da naj namestim masko, ko pokadim :D #šetaosampsa

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

je, 50m pred tem :P

ps. danes sta me prijazna policaja zunaj 100m od bajte pobarala, da naj namestim masko, ko pokadim :D #šetaosampsa

 

nehi kadit .. preprosto :ras: 

a pol naj pred vsakim kontra ovinkom dajo ... poanta je, da so ukinil znake za leve ovinke, ker se v levo ne sme več zavijat :lol1: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

nehi kadit .. preprosto :ras: 

a pol naj pred vsakim kontra ovinkom dajo ... poanta je, da so ukinil znake za leve ovinke, ker se v levo ne sme več zavijat :lol1: 

ravno nasprotno, pokadiš enga, takoj pržeš drucga, pa ne rabiš maske :P

Zna bit pa drago...

Za znake ne me prašat, edin znak, ki ga dobro vidim je tale: RAKIA 50m, to pa vidim tudi pri 120km/h :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Za znake ne me prašat, edin znak, ki ga dobro vidim je tale: RAKIA 50m, to pa vidim tudi pri 120km/h :P

jaz če hočem ustavit na rakiji pa da grem na rakijo pol morm tam prespat..k tolk padem mim znaka da 50m ni dost za ustavt..pol pa obračam pa nazaj do rakije  - najprej vprašam če imajo prenočišča - pa že tolk žejn ratam da morm vsa j7 rakij pa 4 pire spit - no pol pa ne vozm več..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, me je spomnil na tega, 'boš lahko ovčara pobožal'. Zanimivo ane, če je bil brez maske, sam, zakaj bi se dva policaja izpostavljala in se mu približala, če se ve da je 1,5m (ali 3m) safe? Če se je sam po parku sprehajal... Zato so pa debilne omejitve, zaradi takih pajacev, ki se čutijo...

 

unnamed.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!