Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Ob 28. 6. 2020 ob 10:28, thumper pravi:

najameš zasebnega detektiva in odvetnika , da se vozita za tabo in snemata..

zdej če si po njegovi skakal ne dosti.. pa če te ustavi zaradi kakršnegakoli - tudi najmanjšega - prekrška tudi ne..(saj veš - ne krši in ne boš sankcioniran)..

če gre pa za kakšen lastniški spor ga pa kot civila prijaviš ali ovadiš v privat času.. 

lahko si pa naštimaš kamere in snemaš ter daješ posnetke na en kupček pri odvetniku . le paziti moraš , da spominskih kartic ne odstranjuješ ti ampak neka "pooblaščena " ali "uradna" oseba in jih zaplombirane shrani kot dokaze..

Pustimo zdaj kdo je kje skakal... torej, če bi, hipotetično gledano prišlo do kakšnega skakanja, pa bi me zaradi tega čakal na vsakem vogalu in mi jemal dragoceni čas, čeprav ne bi storil nobenega prekrška, si ne morem nič? Tudi če bi ga, teoretično, v takšnem primeru posnel, in bi se videlo, da gre za izživljanje, mi posnetek nič ne koristi in si ne morem nič pomagati? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ligenjček pravi:

Pustimo zdaj kdo je kje skakal... torej, če bi, hipotetično gledano prišlo do kakšnega skakanja, pa bi me zaradi tega čakal na vsakem vogalu in mi jemal dragoceni čas, čeprav ne bi storil nobenega prekrška, si ne morem nič? Tudi če bi ga, teoretično, v takšnem primeru posnel, in bi se videlo, da gre za izživljanje, mi posnetek nič ne koristi in si ne morem nič pomagati? 

nekaj verjemi - ni ga vozila ali voznika na cesti , ki bi 100% izpolnjeval vse predpise in zakone ..

naši imajo eno cako :. kontrola prometa , prometno in vozniško prosim.. obvezna oprema je ? kdaj ste nazadnje uživali alkohol? koliko je od zadnje cigarete? nekam zmatrani zgledate - psihofizični preizkus mogoče?

če ne drugje padeš na psihi ker se ti utrga k te hebe brez veze.. in ti zaradi vznemirjenosti prepove nadaljno vožnjo.. kola mamo..

teoretično če bi se nabralo 100+ posnetkov v enem letu potem to je nek način nadlegovanja . 

al pa bod zaheban pa mu nastavi past.. kako boš to izvedel pa prepuščam tvoji domišljiji.. se pa da ..

tako kot bi ti lahko - teoretično - skakal po njegovi bi tudi on mogoče skočil na drugo... če pa na drugega pa še tolk bolš..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glasni auspuhi ogrožajo samo....sluh, pa kako srnico :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

glasni auspuhi ogrožajo samo....

če so bolj glasni, kot jim to dovoljuje homologacija, kršijo predpise 

ravno tako, če je omejitev 50 in jaz vozim 70... prekrškar ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

če so bolj glasni, kot jim to dovoljuje homologacija, kršijo predpise 

ravno tako, če je omejitev 50 in jaz vozim 70... prekrškar ;) 

 

ali vsako kršenje predpisov ogroža varnost? maš kako raziskavo, da glasnejši izpuh od "predpisa" povzroča "nevarnost"? Zakaj so potem eni izpuhi s 85dcb drugi 92 ? Ali potem tisti, ki ima 85 vpisano, pa da drug ror, ki doseže 92 ogroža koga, drug je pa legalen na 92 in nikogar ne ogroža? Čist si me zmedu.

Sprašujem za prjatla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

ali vsako kršenje predpisov ogroža varnost? maš kako raziskavo, da glasnejši izpuh od "predpisa" povzroča "nevarnost"? Zakaj so potem eni izpuhi s 85dcb drugi 92 ? Ali potem tisti, ki ima 85 vpisano, pa da drug ror, ki doseže 92 ogroža koga, drug je pa legalen na 92 in nikogar ne ogroža? Čist si me zmedu.

Sprašujem za prjatla :P

 

kdo govori o varnosti in povzročanju nevarnosti  .. govorim o kršenju predpisov ... naj tvoj prijatu ne obrača mojih besed

ne vem zakaj si ti zmeden, če sprašuješ za prijatelja ... 

;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

glasni auspuhi ogrožajo samo....sluh, pa kako srnico :P

 

Ogrožajo sicer ne, ampak z leti vse bolj motijo tiste ( nas) ki imamo bajte tri metre od magistralke.  Po možnosti še v bregu in to 50 metrov za križiščem, ...sem veš, je treba mal ožet s tadesno.....:P

Imam pa že rešitev.....nova lokacija nove bajte v povezavi z situacijo na LOTO trgu...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

kdo govori o varnosti in povzročanju nevarnosti  ..

;) 

jaz, točno tam, kjer si mi citiral :P, zmedn sm, k ne znam parjatlu pojasnit :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Ogrožajo sicer ne, ampak z leti vse bolj motijo tiste ( nas) ki imamo bajte tri metre od magistralke.  Po možnosti še v bregu in to 50 metrov za križiščem, ...sem veš, je treba mal ožet s tadesno.....:P

Imam pa že rešitev.....nova lokacija nove bajte v povezavi z situacijo na LOTO trgu...

dej nehi, zadnji stavek si kopiral meni. bajta menjaj za samotni otoček na relaciji Senj-Pakla :D

ps. smešno je, ko se pač govori o akciji in varnosti, pol se pa na rore spravijo, ki bore mal povzročajo nevarnosti v prometu.

Mene nč ne moti in celo prav je, da se kotrolira promet, da se naključno piha, da se meri hitrost (no vsaj na kakih pametnih mestih, ker na AC z nadvozov je že bolano). Da se preveri izpravnost motorja (pa ne če je PP pretečena, ker to je spet debilizem), gume itd..

Namen akcij je točno zapisal Lipstick...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

jaz, točno tam, kjer si mi citiral :P, zmedn sm, k ne znam parjatlu pojasnit :blush:

 

prijatlu objasni, da kršenje predpisov ni nujno ogrožanje varnosti in povzročanje nevarnosti ... po moje bosta oba zmedena, ker ne opazita razliko ...

en preprosti primer, da ne bosta s prijatlem hodila okol zmedena

opolnoči v parku bruham in lulam po grmoulu in me organ oglobi za JRM ... potem mu prijazno odgovorim, da so ta grmoule itak ceu dan psi in mačke poscal in posral, pa mi doda še malo globe, ker se mu upiram besedno ... 

nisem bil ne agresiven in ne nikogar ogrožal niti se nevarno vedel, sem pa naredil prekršek JRM 

bo šlo ... ne zdj men ... če bi pa to naredu, pa to naredu ... pa bombo vrgu, pa tulu k žvau ...

edin zamouklo grgranje se je slišalo in šelest kaplic, ki so kaplale po listju :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

prijatlu objasni, da kršenje predpisov ni nujno ogrožanje varnosti in povzročanje nevarnosti ... po moje bosta oba zmedena, ker ne opazita razliko ...

en preprosti primer, da ne bosta s prijatlem hodila okol zmedena

opolnoči v parku bruham in lulam po grmoulu in me organ oglobi za JRM ... potem mu prijazno odgovorim, da so ta grmoule itak ceu dan psi in mačke poscal in posral, pa mi doda še malo globe, ker se mu upiram besedno ... 

nisem bil ne agresiven in ne nikogar ogrožal niti se nevarno vedel, sem pa naredil prekršek JRM 

bo šlo ... ne zdj men ... če bi pa to naredu, pa to naredu ... pa bombo vrgu, pa tulu k žvau ...

edin zamouklo grgranje se je slišalo in šelest kaplic, ki so kaplale po listju :huh: 

si ogrožal, otroci se čez dan igrajo skrivalnce po grmoulu :P

ni vsak predpis namenjen varnosti, pri tvojih letih bi lah že to ugotovil, ampak je marsikateri namenjen sam sebi (in birokraciji, to mamo radi, čimveč papirčkov)...

pa pustmo to..Stop policija in akcije...jp, več kot za našo varnost, bolj se skrbi za polnjenje proračuna.

To je moje mnenje, in ga ne bom spremenil (moj prjatu mi prikimava) :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po televiziji in družbenih omrežjih policija širi skrbno pripravljeno propagando o tem kako izvajajo poostren nadzor nad motoristi pod pretvezo za povečanje njihove varnosti bla bla ... realnost pa taka, da ko te ustavi gre iskati dlako v jajcu kje ti bo kazen napisal, npr. težijo z odsevniki na sprednjem blatniku, pod kakšnim kotom je zadnja tablica in podobno sranje ... vse za varnost itak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

To je moje mnenje, in ga ne bom spremenil (moj prjatu mi prikimava) :ras:

vse maš prav ... (seveda zase) ... prijatla pa raj daj za fršlus, da te nau kdo prijavu :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

prijatlu objasni, da kršenje predpisov ni nujno ogrožanje varnosti in povzročanje nevarnosti ... po moje bosta oba zmedena, ker ne opazita razliko ...

en preprosti primer, da ne bosta s prijatlem hodila okol zmedena

opolnoči v parku bruham in lulam po grmoulu in me organ oglobi za JRM ... potem mu prijazno odgovorim, da so ta grmoule itak ceu dan psi in mačke poscal in posral, pa mi doda še malo globe, ker se mu upiram besedno ... 

nisem bil ne agresiven in ne nikogar ogrožal niti se nevarno vedel, sem pa naredil prekršek JRM 

bo šlo ... ne zdj men ... če bi pa to naredu, pa to naredu ... pa bombo vrgu, pa tulu k žvau ...

edin zamouklo grgranje se je slišalo in šelest kaplic, ki so kaplale po listju :huh: 

Sretno ti bilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti, ki zivijo ob “popularnih” lokacijah.....ko jih j**e! Tako, bi se lahko bunili tudi tisti, kateri zivijo ob Smartinki, Celovski.....24/7 hrup prometa. In kaj bi jim te isti prebivalci periferije dogovorili? “Hja, pa se preselte na periferijo”.....! Vrjamem, da ob normalno situaciji s turizmom imajo avtohtoni domacini na Bledu poln kufr turistov (ze jaz jih imam).....!

Mene ne gane akcija....PP je vedno v nahrbtniju, db killerji v izpuhu....pa imam kar solzne oci, ko moram cricke db killerjev poslusat.....brez je pa, kot Ennio Morricone.....! Hrup se steje med “osnazevalce”....! Zanekratje se OK, cakite da Osterajherje kopiramo in bo meja 95db....jaz imam original 102db ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

vse maš prav ... (seveda zase) ... prijatla pa raj daj za fršlus, da te nau kdo prijavu :ras: 

nehi se na prjatla spraulat :P

Ninđa ma itak sam 85db, mam pa pretečeno PP, pa ne okol govort

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot Db killer in glasnost izpuha me moti, da ni bilo policije v nedeljo na AC od kopra do lj. Stoječa kolona od nanosa do Vrhnike, ni reševalnega pasu... in js se nism mogu normalno po sredini vozit :kva2:

ps. vse bi lahk poštrafal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 6. 2020 ob 10:30, maus pravi:

bi razumu, da bi šlo za varnost motoristov, če bi zaprli cesto LJ - Črni kal za ves promet razen za motoriste ...

Nekako imam občutek, da bi v tem primeru, reševalci kar pogosto tulili tam okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Nekako imam občutek, da bi v tem primeru, reševalci kar pogosto tulili tam okoli.

če bi vedu podatek, kok kolesarjev rešilci odpeljejo iz maratona Franja, bi se začudil ;)  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako čredno preganjanje povzroča povečanje nevarnosti za poškodbe. Kolesa pa sploh na mokrem zelo slabo držijo.
Pred leti smo se vozili na enem rekreativnem maratonu pa je tip za mano v gneči naslonil svoje prednje kolo na mojega zadnjega in seveda padel. Uspel sem še videti, kako je tresnil na tla, in mu je en za njim peljal peljal čez čelado ( v kateri je bila njegova glava). Čez 5 km je že bil z nami, malce rdečkast (morda imperial red) po bokih in rokah.

Sicer pa sem o teh ridah že razmišljal v smeri, da bi naredili enosmerni promet gor in speljali drugo traso za navzdol. S tem bi seveda ustvarili neke sorte poligon za preizkušanje zvoka motorjev, zato bi moral tam živeče prebivalce preseliti v bolj neobljudene kraje ali narediti protihrupne ograje.

Če bi zaradi tega bilo manj nesreč pa je vprašanje - sicer pa - koliko jih je sedaj? Nekaj kosov ograje je preoblikovanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Tex pravi:

Saj prav razumem, ne? Pri 90km/h je veliko bolj varno .. pri 50km/h ne vem, če se mu bo izšlo ...

image.thumb.png.6a9824557dee8a278546adcf1443eb9a.png

ja, pri 90kmh je zavorna pot krajša :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Tex pravi:

Saj prav razumem, ne? Pri 90km/h je veliko bolj varno .. pri 50km/h ne vem, če se mu bo izšlo ...

Če si hitrejši, te avto težje nacilja  :huh: 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga nevarnost pri 50 na uro je, da tisti čeh v Škodi misli, da bo speljal pred tabo, in te izsili.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!