Skoči na vsebino

iščem motoristko za skupne vožnje


RSV Mille

Priporočene objave

LP.Iščem motoristko za skupne vožnje iz okolice Brežice-Krško.

Star sm 22,vozim aprilio 1000.Če si z mojga konca,podobnih let in imaš svoj motor mi prosim javi. 031 251 577

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj u salamoncu pod OSEBNIMI STIKI, tle dvomim o tvojem uspehu,...

:lol: :D :P :D :P :D :lol:

jao jao kaj vse človk prebere,..........

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm skor pozabu, jest bi pa eno, k se ne mara vozit z motorjem, mora bit pa hudo lušna, aja pa da ne pozabm najpomembnejše ....... MORA RADA DAT NOGE NARAZN!!!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti imel zadnjič na hrbtu nalepljen listek: IŠČEM ŽENO :rolleyes: :P :D :lol:

Ne, imel je listek JAKO, JAKO POTREBEN. S pripisom: FUK.. KAR LEZE IN GRE NAPREJ. :D :D :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje so zdej čistilci, k jst omenim da Suzikam pušča oljena GPju, me takoj zbrišejo, k pa tuki fukfehtarji okol hodjo po napačnih topicih, pa noben od nadležnih niti v pravo področje ne fukne zajebancije?!

Ehhh :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :blink: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje so zdej čistilci, k jst omenim da Suzikam pušča oljena GPju, me takoj zbrišejo, k pa tuki fukfehtarji okol hodjo po napačnih topicih, pa noben od nadležnih niti v pravo področje ne fukne zajebancije?!

Ehhh :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :blink: ;)

Pomlad.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje so zdej čistilci, k jst omenim da Suzikam pušča oljena GPju, me takoj zbrišejo, k pa tuki fukfehtarji okol hodjo po napačnih topicih, pa noben od nadležnih niti v pravo področje ne fukne zajebancije?!

Ehhh :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :blink: ;)

happy?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdaj, a ni bil pretekli vikend v Krškem nekakšen zbor?? Kje si se pa potikal, neznanec Mile? Močno šlampast odnos, moram pripomnit, močnooooooo šlampast <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdaj, a ni bil pretekli vikend v Krškem nekakšen zbor?? Kje si se pa potikal, neznanec Mile? Močno šlampast odnos, moram pripomnit, močnooooooo šlampast <_<

In kje si se potikal ti? Se te ne spomnim :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, mi se klele zgražamo, Mille ima pa poln predal v 3PM-jev. ;) :D :lol:

Znabiti...kakšen v 3PM se dandanes hitro pokasira... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zdaj, a ni bil pretekli vikend v Krškem nekakšen zbor?? Kje si se pa potikal, neznanec Mile? Močno šlampast odnos, moram pripomnit, močnooooooo šlampast  <_<

In kje si se potikal ti? Se te ne spomnim :blink:

Že res, samo moi za razliko od Mileta zdaj v črnem obupu ne objavljam oglasov spotikljive vsebine B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut eno chelado.... pa me ni bilo v Krškem, pa nočem bejbe z motorjem............ kam nej pa jst oglas dam?? :huh: :huh: :unsure: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

happy?!

VERY HAPPY, .... VERY HAPPY, .... stari dobiš pivo! :P :P :P :P :P :P :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut eno chelado.... pa me ni bilo v Krškem, pa nočem bejbe z motorjem............ kam nej pa jst oglas dam?? :huh: :huh: :unsure: :blink:

Pionirski list... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!