Skoči na vsebino

iščem motoristko za skupne vožnje


RSV Mille

Priporočene objave

LP.Iščem motoristko za skupne vožnje iz okolice Brežice-Krško.

Star sm 22,vozim aprilio 1000.Če si z mojga konca,podobnih let in imaš svoj motor mi prosim javi. 031 251 577

Daj, pošlji ti GreenNinji eno privatno sporočilce.........Morda bo šla :P :lol:

Greenninja bila v soboto na njegovem koncu (šla preverjat teren) :rolleyes: pa ga ni vidla. Verjetno je kako našel v malih oglasih.

Poleg tega pa si bo Greenninja še dolgo celila rane nekje v ozadju (kar ne pomeni, da nima odprtih oči!) in jo bo možno srečat le na kaki solo SS. ;)

:P

Te bomo že najdl ninja...

;) :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Iščem motoristko za skupne vožnje iz okolice Brežice-Krško.

Star sm 22,vozim aprilio 1000.Če si z mojga konca,podobnih let in imaš svoj motor mi prosim javi. 031 251 577

Daj, pošlji ti GreenNinji eno privatno sporočilce.........Morda bo šla :P :lol:

Greenninja bila v soboto na njegovem koncu (šla preverjat teren) :rolleyes: pa ga ni vidla. Verjetno je kako našel v malih oglasih.

Poleg tega pa si bo Greenninja še dolgo celila rane nekje v ozadju (kar ne pomeni, da nima odprtih oči!) in jo bo možno srečat le na kaki solo SS. ;)

:P

Te bomo že najdl ninja...

;) :rolleyes: ;)

Pazi se Greeninja! Če vidiš v retrovizorju enga rdeče-črno-srebrnega Thundercata samo bejž! (sej ne bo težko) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Iščem motoristko za skupne vožnje iz okolice Brežice-Krško.

Star sm 22,vozim aprilio 1000.Če si z mojga konca,podobnih let in imaš svoj motor mi prosim javi. 031 251 577

Daj, pošlji ti GreenNinji eno privatno sporočilce.........Morda bo šla :P :lol:

Greenninja bila v soboto na njegovem koncu (šla preverjat teren) :rolleyes: pa ga ni vidla. Verjetno je kako našel v malih oglasih.

Poleg tega pa si bo Greenninja še dolgo celila rane nekje v ozadju (kar ne pomeni, da nima odprtih oči!) in jo bo možno srečat le na kaki solo SS. ;)

:P

Te bomo že najdl ninja...

;) :rolleyes: ;)

Pazi se Greeninja! Če vidiš v retrovizorju enga rdeče-črno-srebrnega Thundercata samo bejž! (sej ne bo težko) :ph34r:

Ne bo težko....

Za mano je Mustang... in morm ga čakat!!!!

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....a sam pa ne znaš it v "lov", al rabiš Mustanga zraven, da ti napotke daje? :rolleyes: :P

Alla B)

Alla...

Ma ti njega ne poznaš... enkrat k se prlep nate ga morš sam še čakat! (dej počak sam še enga pržgem no...)

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem fantove težave. Mlad je še, pa neizkušen voznik pa bi se raje vozil s kako začetnico po svojem kraju, da ga ne bi kdo vidu, da slabo vozi tako hud motor. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem fantove težave. Mlad je še, pa neizkušen voznik pa bi se raje vozil s kako začetnico po svojem kraju, da ga ne bi kdo vidu, da slabo vozi tako hud motor. :D

A ne bi bilo bolje da bi ga kaksna izkusena motoristka "zapeljala" in ga uvedla v vse "polozaje" in "krivine" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....a sam pa ne znaš it v "lov", al rabiš Mustanga zraven, da ti napotke daje? :rolleyes:  :P

Alla B)

Alla...

Ma ti njega ne poznaš... enkrat k se prlep nate ga morš sam še čakat! (dej počak sam še enga pržgem no...)

:D :D :D

Mislim........kje pa je tle problem?....... A še nisi slišal izrekov "Počasi se daleč pride.", pa "počasi in z užitkom"? Pa še ti enga pržgi....... :P :D :D

Alla B)

P.S. Mustang že ve, kako je treba...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bo res tako našel kaj zase.

Jaz sem v ponedeljek prišel prvič z motorjem na faks in ker sem šel zelo zgodaj sem se tudi moral pravilno obleči. Ker vem kako moško reagirajo, ko vidijo lepo deklino, sem opazil isto foro z deklinami, ki so me opazivale v motoristični obleki po fakulteti. Čeprav je na našem faksu komaj kaj deklin, so kar vrtele svoje vratove in je to bil zelo neprijeten zvok škripanja vratnih vretenc, ker fantje vedno to počno in so vretenca razgibana, pri dekletih pa ni tako.

Zato priporoča našem novincu, da gre na kako srednjo šolo in bi imel kmalu polno patsik in fetiš deklin (pičk). Pa ga naj katera med polaganjem ovinka pravilno zagrabi za šalthebel, pa bomo videli takoj krivo grabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!