Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

kje ste bli dns usi ni blo nobenga na ridah pol se mi je sicer pridružu en z monsterjem. Drgač pa ja use polno smeti, smetnjak pa ceu zaraščen čez cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ČETRTEK, 05.07.2007 ob 19-i uri bi lahko šli pogledat in pozdravit Condorja! Kandidati za panoramsko vožnjo od rid do njegovega doma naj se mi javijo na PM, da se dogovorimo o podrobnostih!

upam da bo moja kosilnica že popravlena da se vam pridružim!drgač pa nč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo....predčasen odhod od predavanj pomeni zame "skok na ride"...ampak res samo skok ker gor ni blo nobenga...

:fredy: razn smeti!!!!!! :fredy:

djte mal pospravlat za seboj ljudje no...sj ne rečem...tut jst vržem papirček na tla...ma da tam leži5 piksen zelenga(ko bi bil vsaj rdeč ;) )....in polno plastenk...pospravljajte za seboj :photo:

Na MZ ne vem če bom prišel...ker bo pol kriza do rid pridit :blush:

Moja napaka, sorry :)

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to glede pospravljanja je res.. Saj ni tako težko nest smeti v smetnjak čez cesto. Bomo naredili v petek eno čistilno akcijo pa bo :D

Če bo v petek, pridem pomagat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek...spet...ah...brez besed...

boste pač sami pospravlal :whistle:

PS:A tisto kanto za smeti kj praznejo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:A tisto kanto za smeti kj praznejo???

hehe tist je tko zaraščeno da jo niti odpret nemorš. Ah sej bo osa kšno nitko (laksarco) prnesu bo tkoj rešen problem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene sej ni panike, tako zaraščena spet ni, samo izgovor tistih, ki so preleni, da bi čez ograjo splezali :D Ni pa ravno prazna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo osa nitko prnesu..pol lahko tut kelo pa mal malte...da bo škarpo poflikal :lol1:

pa še klopce nam lahko zabetonera :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ČETRTEK, 05.07.2007 ob 19-i uri bi lahko šli pogledat in pozdravit Condorja! Kandidati za panoramsko vožnjo od rid do njegovega doma naj se mi javijo na PM, da se dogovorimo o podrobnostih!

...

djte mal pospravlat za seboj ljudje no...sj ne rečem...tut jst vržem papirček na tla...ma da tam leži5 piksen zelenga(ko bi bil vsaj rdeč ;) )....in polno plastenk...pospravljajte za seboj :photo:

...

LP snoopy

V četrtek, preden gremo h Condorju, se zberemo gor z vrečami za smeti in naredimo čistilno akcijo... da ne bomo (oz. boste, ker mene niti ni gor) vedno neki divjaki, ampak da pokažemo, da nam ni vseeno in znamo tudi kaj naredit v dobrobit skupnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek, preden gremo h Condorju, se zberemo gor z vrečami za smeti in naredimo čistilno akcijo... da ne bomo (oz. boste, ker mene niti ni gor) vedno neki divjaki, ampak da pokažemo, da nam ni vseeno in znamo tudi kaj naredit v dobrobit skupnosti.

Kok si ti zlat...boš prospravlal za divjaki :lol1:

Ko bojo vreče polne pa pokličite PP PO in jih prosite če pridejo iskat sumljive črne vreče postavljene na ridah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si ti zlat...boš prospravlal za divjaki :lol1:

Ko bojo vreče polne pa pokličite PP PO in jih prosite če pridejo iskat sumljive črne vreče postavljene na ridah :lol1:

Ti boš pa vreče odpelal, ko prideš iz šole! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš pa vreče odpelal, ko prideš iz šole! :P

:grrr

baraba...moja suzi pa ne bo smeti vlačila....že tko sm ji jst na hrbtu zadost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

baraba...moja suzi pa ne bo smeti vlačila....že tko sm ji jst na hrbtu zadost :lol1:

ja sam tu je pa ris, boga suzi :unsure: , se mi kr smil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje in dekleta!

V 2 mesecih, ko nism bla na ridah sem zamudila mečkanje trave, piknik,... kregate se pa itak že skoz.... :D

Kdaj boste imel to čistilno akcijo? Vas moram pridit mal pogledat, da vidim če ste še vsi isti.

lp

Polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLONCAAAAAAAAAAAA ....js sm zadnje čase pogosto na ridah.. in se nestrpno oziram okrog, da bi te uzrl... pa te ni in ni .... rad bi ti pokazal, kje smo imel piknik :whistle: ... za hlodi je tud lepa trauca :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLONCAAAAAAAAAAAA ....js sm zadnje čase pogosto na ridah.. in se nestrpno oziram okrog, da bi te uzrl... pa te ni in ni .... rad bi ti pokazal, kje smo imel piknik :whistle: ... za hlodi je tud lepa trauca :winkiss:

MAUSIIIIIIIIIIIIIII.......

Pozdravljen! Sem na slikah vidla da si tud ti pogosto na ridah zadnje čase. Lani pa se nisi hotu pod nobenim pogojem ustavit. In kaj te je letos prepričalo v to, da ride le niso tok napačne? Povej, kdaj boš na ridah pa pridem. Da mi boš lahku pokazu, kje ste mel piknik ...... pa tisto lepo travco za hlodi.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek, preden gremo h Condorju, se zberemo gor z vrečami za smeti in naredimo čistilno akcijo... da ne bomo (oz. boste, ker mene niti ni gor) vedno neki divjaki, ampak da pokažemo, da nam ni vseeno in znamo tudi kaj naredit v dobrobit skupnosti.

A tko se zdaj po novem reče temu, če pravzaprav pospraviš za seboj? (oz za "svojimi")? :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAUSIIIIIIIIIIIIIII.......

Pozdravljen! Sem na slikah vidla da si tud ti pogosto na ridah zadnje čase. Lani pa se nisi hotu pod nobenim pogojem ustavit. In kaj te je letos prepričalo v to, da ride le niso tok napačne? Povej, kdaj boš na ridah pa pridem. Da mi boš lahku pokazu, kje ste mel piknik ...... pa tisto lepo travco za hlodi.... :whistle:

Sam ... da mi nauš predlagala, da nj te lovim po gozdičku in celih ridah :whistle: ... ok ok... lahko mal stečeš pa "kao" padeš ... vsaj tok da te ujamem.. pol pa lahko mal kolenčkaš... js pa oduzad gledam to polaganje :lol1:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo: Nedelja

Se apravičujm, oba dva dneva sm bil gor in se nism mogu spovnt ker dan sm že tole prtisnil :whistle:

Klajba, če maš bel berik kombinezon in 954 pol se nismo nič falil :)

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se apravičujm, oba dva dneva sm bil gor in se nism mogu spovnt ker dan sm že tole prtisnil :whistle:

Klajba, če maš bel berik kombinezon in 954 pol se nismo nič falil :)

a pa sva si dala roke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ... da mi nauš predlagala, da nj te lovim po gozdičku in celih ridah :whistle: ... ok ok... lahko mal stečeš pa "kao" padeš ... vsaj tok da te ujamem.. pol pa lahko mal kolenčkaš... js pa oduzad gledam to polaganje :lol1:

:004

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste bli dns usi ni blo nobenga na ridah pol se mi je sicer pridružu en z monsterjem. Drgač pa ja use polno smeti, smetnjak pa ceu zaraščen čez cesto.

A je bil monster rdeč, ful karbona, registracija LJ B 52?

Sorry, samo iščem SVOJ motor!!!

Popravljeno . Popravil ToneR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE (še) :whistle:

..no če me boš kje videl, me ulovi ali prehiti, ogovori, da si seževa, jel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil monster rdeč, ful karbona, registracija LJ B 52?

Sorry, samo iščem SVOJ motor!!!

Žal mi je, da se dogajajo take kraje.

Jaz sem kupil Monster s4 916 ccm v Krškem natančneje Motohit ter je uvožen iz Italije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!