Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zelo pohvaljeni, motoristi. :worship: Lepa akcija.

Condor, vesela sem, da ti je bolje.

Mene ni bilo, pa tokrat ne zaradi vremena, ampak res nisem mogla.

Sem bila pa več na forumu in poskusla spremljat dogajanje, pa tud na okna in balkon sem skos hodila preverjat vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pohvalno. Tole si bi lahko zapomnili in ogledali vsi tisti, ki se vstavijo na ridah. Žal je žalostna plat te zgodbe ta, da bi lahko naslednji četrtek zopet pobirali smeti, ker nekateri nočejo videti in vedeti, da imajo od the ovinka do prvega smetnjaka cca 20 m, do drugega pa cca 100 m. Žal mi je, da se nisem mogel udeležit pospravljanja in obiska pri Condorju.

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Še ceu ovink mau pipipsajte, da me naujo komarke pikale :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos še sploh nisem bil gor in zdaj je en fini razlog da pridem mal pogledat ker je tak lepo spucano :P

Še enga borca nam je alkohol vzel :whistle:

Kdaj prideš po gume al sestra :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enga borca nam je alkohol vzel :whistle:

Kdaj prideš po gume al sestra :naughty:

a bova šla mal potrenirat in mal pozirat gor a....sej veš sam si ne upam kr tak :rolleyes:

sej te bo poklicala....oglasi se na čudne št. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pohvalno. Tole si bi lahko zapomnili in ogledali vsi tisti, ki se vstavijo na ridah. Žal je žalostna plat te zgodbe ta, da bi lahko naslednji četrtek zopet pobirali smeti, ker nekateri nočejo videti in vedeti, da imajo od the ovinka do prvega smetnjaka cca 20 m, do drugega pa cca 100 m. Žal mi je, da se nisem mogel udeležit pospravljanja in obiska pri Condorju.

Hm, nekaterim ni zadosti, da vidijo da je okoli vse čisto in da bi bilo lepo, če bi tako ostalo. Mogoče pa rabijo kak napis.

Kaj pravite na eno tablo tako kot je v gorah v smislu odnesi smeti s seboj. Mogoče pa bi zaleglo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bova šla mal potrenirat in mal pozirat gor a....sej veš sam si ne upam kr tak :rolleyes:

sej te bo poklicala....oglasi se na čudne št. :D

Bova, da vidm, če si še vedno tok hiter, kot lansko leto.

Bom se javil,nič bat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bova, da vidm, če si še vedno tok hiter, kot lansko leto.

Bom se javil,nič bat :devil:

mater letos bolj hitrejše ovinke treniram tak da sem mogoč mal iz forme prišel pa še gume imam samo za ene 4x gor dol drugače bomo jajca gor pekli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater letos bolj hitrejše ovinke treniram tak da sem mogoč mal iz forme prišel pa še gume imam samo za ene 4x gor dol drugače bomo jajca gor pekli :whistle:

Meni so letos tudi bolj všeč hitri ovinki :whistle:

Za ride sem preveč len, je treba preveč delat na mopedu :)

Grobnik še v planu letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so letos tudi bolj všeč hitri ovinki :whistle:

Za ride sem preveč len, je treba preveč delat na mopedu :)

Grobnik še v planu letos?

sva že dva :krneki:

ma prvo a greva 15.7 zraven na mobikrog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva že dva :krneki:

ma prvo a greva 15.7 zraven na mobikrog?

Kaj pa je takrat?

Trenutno mam motor in gume idealne za grobnik ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je takrat?

Trenutno mam motor in gume idealne za grobnik ;)

neki....vse pa tud ne smeš vedet :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nekaterim ni zadosti, da vidijo da je okoli vse čisto in da bi bilo lepo, če bi tako ostalo. Mogoče pa rabijo kak napis.

Kaj pravite na eno tablo tako kot je v gorah v smislu odnesi smeti s seboj. Mogoče pa bi zaleglo...

Ideja ni slaba! Čeprav morda to bolj spada v "pristojnost" lokalne skupnosti, saj gre za "neformalno zbirališče". Meni se nekako zdi, da bi bilo morda na mestu navezati stik z "lokalno skupnostjo" in morda postaviti gor kako brunarico (bifejček) in sproti še deliti prospekte o "turistični ponudbi" okolice... Tako bi lokalna skupnost imela kaj od tega, mi pa bi lahko imeli "moto-klub", ipd.

Korist bi bila tako obojestranska in vzpostavilo bi se neko "sožitje" z lokalnim prebivalstvom. Skratka grob osnutek ideje... Samo nedodelan predlog. Če ima kdo kako boljšo ali bolj dodelano pa... Na dan z besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slaba! Čeprav morda to bolj spada v "pristojnost" lokalne skupnosti, saj gre za "neformalno zbirališče". Meni se nekako zdi, da bi bilo morda na mestu navezati stik z "lokalno skupnostjo" in morda postaviti gor kako brunarico (bifejček) in sproti še deliti prospekte o "turistični ponudbi" okolice... Tako bi lokalna skupnost imela kaj od tega, mi pa bi lahko imeli "moto-klub", ipd.

Korist bi bila tako obojestranska in vzpostavilo bi se neko "sožitje" z lokalnim prebivalstvom. Skratka grob osnutek ideje... Samo nedodelan predlog. Če ima kdo kako boljšo ali bolj dodelano pa... Na dan z besedo.

Nisem čisto prepričan, tako ne me vzet 100%. Baje so pred leti že poskušali nekaj v smislu "bifejček" oz. samo prikolica, kjer bi se dalo dopit kako okrepčilo, pa se zadeve ni dalo izpeljati. Zakaj točno nevem. To sem izvedel iz rečmo 80% zanesljivih virov....tako, da še vedno ostaja nekaj možnosti.

Mogoče bi se pa res zopet poskusilo...

Potem pa bi se še policaji tam zbirali..pa nič ustavljali....hahaha

ps: res je lepo pospravljeno, sem šel danes čez....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pršu tud mal pogledat, če gre kdo z autom pa da se mu da narest en ovinek čez Rakek. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo dons kdo gor?

Gremo mal smetit :naughty:

Osa, lahko pridem pote, poklič me, če greš...

Jaz verjetno pridem malo pogledat popoldne :) Še kdo?

Glej, da ga boš za ušesa! :BUA: Pa dokazno gradivo spravi: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo dons kdo gor?

Gremo mal smetit :naughty:

Osa, lahko pridem pote, poklič me, če greš...

ne vem še :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn pridem mal pogledat kko ste pospravli :rolleyes: kako je kej vreme na tistem koncu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...lepo te je blo vidit....roka pade drugič :beer2:

itak :yea1:

na sliki je že malo razkopano.

A to je ta čar, ker si že vijaču? OK, pa srečno! .)

Še kdo?

Dans turo že naredu čistih 400 km :OK: , tko da žal ni bilo nikogar na "kačjanskih" so bli pa v Piranu, zdej pa delat! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pršu tud mal pogledat, če gre kdo z autom pa da se mu da narest en ovinek čez Rakek. :unsure:

Te pokličem k bom v Logatcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!