Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja sam taj koji tajnu zna

sam na tehle ridah bo pa enkrat res jeba, k bojo začel auti gor dirkat, bodo motoristi orenk našpukal se men zdi

auti dirkajo tudi drugod.. če nisi opazu.. tko na mariji, tko na ridah, tko na kalu, tko na knežaku, gorjanci itd.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auti dirkajo tudi drugod.. če nisi opazu.. tko na mariji, tko na ridah, tko na kalu, tko na knežaku, gorjanci itd.. :headbang:

pa še prou maš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma prou ja sam klele je pa še posebi treba posekat ovinke za dobr cajt z avtom

Sam veš kaj pravjo, uvijek ima netko jači(kak kamion npr).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ PRIDE???TA NEZNA ŠE KARJOLE VOZIT PA BO NEKI ZGANJU PO RIDAH!!!SEJ IMA DA POBIJE VSE MOTORISTE NA CESTI!!!!!PA ŠE NEKEJ,ČE BI JST BIL NA TVOJEM MESTU,SE NEBI UPAL POMISLIT,DA BI TO DAL NA NET,DA FOLK GLEDA ŽIVI PORAZ OD VOŽNJE!!!GROZA!!!!!UPAM DA SE PREJ NAPOVE ,DA LOHK PRŠTIMAMO TRAKTOR IN PRIKOLCO!!!

Jao, ka sem pa zdaj zakuhal .... :wacko: :wacko:

Jaz sem samo posredoval pač en video ,,kretena,, ki se tako zaganja po mariji reki...

....nimam jaz nič s tem!!! :unsure: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, ka sem pa zdaj zakuhal .... :wacko: :wacko:

Jaz sem samo posredoval pač en video ,,kretena,, ki se tako zaganja po mariji reki...

....nimam jaz nič s tem!!! :unsure: :winkiss:

:topic: krava kje je ta marija reka al kar že je (zdravn kerga kraja??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam preblisk & predlagam, da se ta tema prestavi v športni motociklizem... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam preblisk & predlagam, da se ta tema prestavi v športni motociklizem... :hooray:

da se nis(m)o tega prej spomnili :yea1: :fredy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, ka sem pa zdaj zakuhal .... :wacko: :wacko:

Jaz sem samo posredoval pač en video ,,kretena,, ki se tako zaganja po mariji reki...

....nimam jaz nič s tem!!! :unsure: :winkiss:

vsaj nekej dobrga si naredu!!!!bomo pa tisti ki včasih zapeljejo na to cesto mal bl pozorni,da nas nesname kak "kreten"kot je ta z golfom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekej dobrga si naredu!!!!bomo pa tisti ki včasih zapeljejo na to cesto mal bl pozorni,da nas nesname kak "kreten"kot je ta z golfom!

Danes je šlo vsaj 20 takih kretenov čez ride v tisti eni uri k sem bil tam...

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa v Zali skoraj en tak snel... :krneki: Še dobro, da sva se srečala na dovolj širokem, da sem se lahko umaknil čisto desno...

sekanjeovinkovsucks.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Shark, ti čisto verjamem.. Zadnjič sem prav skleni,l da bom vzel fotkiča in fotkal avtomobiliste kako vozijo. Vsi samo motoriste pa divjanje vidijo, a to, da se vsak tretji v tisti kovinski škatli po sredini nasprotnega pasu pripelje, ne opazi pa noben :BUA:

Piki, samo da si cel..

Ma takih idiotov je povsod dovolj.. :BUA: :glare: Imaš svoj pas, pelji se po njemu, kaj je tu tako težko razumet. Pa lahko po kolenu, po trepalnicah, po enem kolesu, po dveh z avtomobilom, dokler si na svojem pasu me ne moti.. Ne pa nepregledne ovinke po nasprotnem vozit, ne razumem takih ljudi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil monster rdeč, ful karbona, registracija LJ B 52?

Sorry, samo iščem SVOJ motor!!!

Sporoča ToneR!

Motor NAJDEN/VRNJEN. Skratka, po devetih dneh spet v garaži. Velika hvala vsem, ki ste s kakršno koli informacijo pomagali, predvsem pa hvala policiji. Ja, ja, našla ga je policija. Tudi oni so lahko uspešni. V mojem primeru so bili. Še enkrat, hvala vsem.

Drugače pa v dobrem stanju, seveda zlomljeni obe ključavnici (kontakt in na tanku), pa rahlo podrsana zadnja leva stran (pokrov zica, auspuh, odlomljen žmigavec) in par rahlih praskic. To bi bilo pa tudi vse. Skratka, odlično se je končalo, lahko bi bilo veliko slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo dans kdo na ridah okol 17h?

Pridem, da vas malo spoznam, se sicer dostikrat tam mimo peljem, pa ni časa za kak klepet.

Se vidimo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo dans kdo na ridah okol 17h?

Pridem, da vas malo spoznam, se sicer dostikrat tam mimo peljem, pa ni časa za kak klepet.

Se vidimo.

Lp

Emmmm... danes bo DEŽ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... danes bo DEŽ!!!

No ja, malo dežja pa nas ja ne bo ustavilo :devil:

Popoldne je napovedana malenkostna izbolšava vremena, BAJE

Vseeno bom tm :yea1:

Napoved za Slovenijo

(Agencija RS za okolje)

Danes dopoldne bo na Primorskem spremenljivo oblačno s posameznimi nevihtami. Drugod bo oblačno z občasnimi padavinami. Snežilo bo do nadmorske višine okoli 2100 metrov.Pihal bo severni do severovzhodni veter. Popoldne bo dež od severozahoda postopno ponehal, ponekod se bo delno razjasnilo.Temperature bodo popoldne od 15 do 21, na Primorskem do 25 stopinj C.Jutri bo spremenljivo do pretežno oblačno. Pojavljale se bodo kratkotrajne plohe, ob morju bo možna še kakšna nevihta. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Popoldne se bo počasi jasnilo.Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do 16, najvišje dnevne od 15 do 20, na Primorskem okoli 23 stopinj C.

Popravljeno . Popravil newbie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem premišljavala da bi lahko imeli en dan v tednu za zbor na ridah

nekaj podobnega kot srede na tromostovju

predlagam četrtke in sicer od 17h dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem premišljavala da bi lahko imeli en dan v tednu za zbor na ridah

nekaj podobnega kot srede na tromostovju

predlagam četrtke in sicer od 17h dalje

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem premišljavala da bi lahko imeli en dan v tednu za zbor na ridah

nekaj podobnega kot srede na tromostovju

predlagam četrtke in sicer od 17h dalje

Tile zbori se slišijo prima, pridem z kolesom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem učera šu čez ride...enkrat ob ni 16.30 al neki takega...lep sonček, žive duše ni blo...prav lepo je blo... :trance_33_sleep:

sem pa pršu lih u rpžno k se je lotilo padat. ustavil in potem sem gledal 20 minut ujme...lilo kot zs škafa in vmes valovi sodre...skratka čudovit za videt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem premišljavala da bi lahko imeli en dan v tednu za zbor na ridah

nekaj podobnega kot srede na tromostovju

predlagam četrtke in sicer od 17h dalje

JUUU-HUUU! Spet bomo ćevape pek'l! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUUU-HUUU! Spet bomo ćevape pek'l! :worship:

Jaz bom pa šical :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk tud čvape pečemo če se zmenimo

ideja je pač taka da je vsaj en dan v tednu,dan ko se nas res dobi veliko

starih in novih prijateljev,mal podebatiramo se odpeljemo kam na kofe skratka se družimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekej dobrga si naredu!!!!bomo pa tisti ki včasih zapeljejo na to cesto mal bl pozorni,da nas nesname kak "kreten"kot je ta z golfom!

blj boš nagnen blj te bo prej snel

Danes je šlo vsaj 20 takih kretenov čez ride v tisti eni uri k sem bil tam...

dober glas seže v deveto glas

tut o dirkališču Ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!