Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mene je žal spral mal dež na Črnem kalu, pa sm se počasi obrnu in parkiral na "kačjanskih", kjer me je Dex

čakal z novico, da imamo čistilno :alien1: (prvič tm parkiram pa že pucam :headbang: )!!!

Ni panike mal pa je potrebno za okolje poskrbet!

Lepo vas je bilo spoznati (Dex, PikiJapok, Snoopy, Pero) :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je žal spral mal dež na Črnem kalu, pa sm se počasi obrnu in parkiral na "kačjanskih", kjer me je Dex

čakal z novico, da imamo čistilno :alien1: (prvič tm parkiram pa že pucam :headbang: )!!!

Ni panike mal pa je potrebno za okolje poskrbet!

Lepo vas je bilo spoznati (Dex, PikiJapok, Snoopy, Pero) :worship:

lp

Si pa zame mau naredu :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Nofrus je "zavihal rokave" in poprijel za vrečo, pa čeprav je bil to njegov prvi postanek na ridah...

Če se kdaj ustanovi "Klub Ride" bi lahko bil inicijacijski obred "smetarski krst" ;)

post-9298-1183666197_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat čistilne akcije je razkrila že Sanda... Tukaj pa je dokaz: za dve polni vreči smeti!!! Nemarnost na višku...

post-9298-1183666553_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se nam je pridružil Snoopy pa smo prešli v drugi del današnjega srečanja - zapeljali smo se na obisk h Condorju, ki je hvala bogu, živ in dokaj zdrav.

post-9298-1183667195_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Condor, gostoljubje pri vas je preseglo pričakovanja... Zahvali se mami in ji povej, da dela izvrstno pecivo (no saj vem, tudi ti si pomagal :) )

post-9298-1183667377_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da st bili pridni,fantje vse pohvale!sam nekam mal vas je blo,pa tolk so obljublajl da pridejo!piki tebi je pa končno enkrat uspelo zorganizirati brez prestavljanja ker zmeraj si prestavljal zadeve zaradi vremena,danes pa ti je bilo vreme naklonjeno!ČESTITAM!!!!upam da se kmalu vidimo na ridah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da st bili pridni,fantje vse pohvale!sam nekam mal vas je blo,pa tolk so obljublajl da pridejo!piki tebi je pa končno enkrat uspelo zorganizirati brez prestavljanja ker zmeraj si prestavljal zadeve zaradi vremena,danes pa ti je bilo vreme naklonjeno!ČESTITAM!!!!upam da se kmalu vidimo na ridah!

Jaz žal nisem utegnil sem "kolenčkal" kar doma :grim

Pa kdaj drugič.

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da smo z obiskom Condorju popestrili večer in mu dali vedeti da v nesreči ni sam... Že ob nesreči so se prisotni izkazali, tako DeX, kot OSA_RIDER in ostali... Mene žal ni bilo takrat, da bi pomagal, bil sem daleč... Kakih 600 km proč... Vseeno pa upam, da sem s skromno današnjo gesto Condorju naredil vsaj malo veselja.

Da bi bilo takšnih obiskov potrebnih čim manj, si želim... In da bi bilo takšnih dogodkov na ridah ali drugje čim manj... Vsem želim srečno vožnjo. Naj zaključim z besedami Condor-jeve matere:

Manj ko je v glavi, bolj telo trpi!

Za nesrečo je potrebno le trenutek nepazljivosti... Naj vam bo zadnja slika v opomin, česa si večina od vas ne želi... Condorju pa želim hitro okrevanje in še veliko kilometrov brez podobnih izkušenj.

Obenem bi se rad vsem prisotnim zahvalil za uspešno izpeljan današnji načrt. Priznam pa, da sem glede na izredno ugodne vremenske razmere pričakoval, da nas bo več.

post-9298-1183667983_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala vam vera,res vse čestitke.Nisem mogel, pač neki glupi problemi. Pa drugič. :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa zame mau naredu

A bi se moral danes pofočkat :evilgrin: ?

Sej mene je tudi spravljala ob dvome oblačnost v Lj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok sam motorček Condorjev deluje dokaj slabo, koliko je pa to kej škode?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je žal spral mal dež na Črnem kalu, pa sm se počasi obrnu in parkiral na "kačjanskih", kjer me je Dex

čakal z novico, da imamo čistilno :alien1: (prvič tm parkiram pa že pucam :headbang: )!!!

Ni panike mal pa je potrebno za okolje poskrbet!

Lepo vas je bilo spoznati (Dex, PikiJapok, Snoopy, Pero) :worship:

lp

Jap...lepo te je blo vidit....roka pade drugič :beer2:

Drgač pa...ja...tut sam sm prešprical čistilno...sm pa zato dal povod tako da se s tem vn vlečem :OK:

Condor...pecivo 1A!!!Mislim da te bomo na ridah zaposlili kot peka :lol1:

Se vidmo

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...lepo te je blo vidit....roka pade drugič :beer2:

Drgač pa...ja...tut sam sm prešprical čistilno...sm pa zato dal povod tako da se s tem vn vlečem :OK:

Condor...pecivo 1A!!!Mislim da te bomo na ridah zaposlili kot peka :lol1:

Se vidmo

LP snoopy

Če dobim kej več kot 60min na uro, pa malco pr sosedovih bi se dal zment :naughty:

PS. obvezno rabim kako lušno pomočnico :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok sam motorček Condorjev deluje dokaj slabo, koliko je pa to kej škode?

Na prvi pogled, samo polovica maske ter še par malenkosti, tole kar je mogoče videti na sliki je že malo razkopano.

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki so izpucali tri vreče :worship:

sama sm ta dogodek žal zahinavla

sem pa vseno le uspela jit condorja pozdravit

hvala za postrežbo

Pomoje bodo še priložnosti za pucat, tako da brez skrbi in slabe vesti :)

Mene je žal spral mal dež na Črnem kalu, pa sm se počasi obrnu in parkiral na "kačjanskih", kjer me je Dex

čakal z novico, da imamo čistilno :alien1: (prvič tm parkiram pa že pucam :headbang: )!!!

Ni panike mal pa je potrebno za okolje poskrbet!

Lepo vas je bilo spoznati (Dex, PikiJapok, Snoopy, Pero) :worship:

lp

Tudi tebe je bilo lepo spoznat :OK:

"Nisi imel sreče" pri prvem postanku na zloglasnih ridah, ampak si pa vsaj naredil nekaj dobrega za okolje :D Pa še bolj varno je bilo kot kolenčkanje .)

Condor, gostoljubje pri vas je preseglo pričakovanja... Zahvali se mami in ji povej, da dela izvrstno pecivo (no saj vem, tudi ti si pomagal :) )

Tudi jaz se zahvaljujem za gostoljubje in postrežbo :) Dobro pecivo :yes:

vidim da st bili pridni,fantje vse pohvale!sam nekam mal vas je blo,pa tolk so obljublajl da pridejo!piki tebi je pa končno enkrat uspelo zorganizirati brez prestavljanja ker zmeraj si prestavljal zadeve zaradi vremena,danes pa ti je bilo vreme naklonjeno!ČESTITAM!!!!upam da se kmalu vidimo na ridah!

Ja namen je bil dosežen. čeprav sem bil tudi jaz razočaran zaradi tako majhne udeležbe.. Ampak nič ne de, vseeno je bilo fajn. Sem hotel tudi tebe klicat, da bi se še pri tebi ustavili sproti pa te potem nisem, ker smo bili tako okrnjeni :) Boš kmalu poštimal motor??

Upam, da smo z obiskom Condorju popestrili večer in mu dali vedeti da v nesreči ni sam... Že ob nesreči so se prisotni izkazali, tako DeX, kot OSA_RIDER in ostali... Mene žal ni bilo takrat, da bi pomagal, bil sem daleč... Kakih 600 km proč... Vseeno pa upam, da sem s skromno današnjo gesto Condorju naredil vsaj malo veselja.

Da bi bilo takšnih obiskov potrebnih čim manj, si želim... In da bi bilo takšnih dogodkov na ridah ali drugje čim manj... Vsem želim srečno vožnjo. Naj zaključim z besedami Condor-jeve matere:

Manj ko je v glavi, bolj telo trpi!

Za nesrečo je potrebno le trenutek nepazljivosti... Naj vam bo zadnja slika v opomin, česa si večina od vas ne želi... Condorju pa želim hitro okrevanje in še veliko kilometrov brez podobnih izkušenj.

Obenem bi se rad vsem prisotnim zahvalil za uspešno izpeljan današnji načrt. Priznam pa, da sem glede na izredno ugodne vremenske razmere pričakoval, da nas bo več.

Se podpišem pod ta post. Drugače pa vsa čast Pikiju za pobudo in kljub majhni udeležbi dobro izpeljano zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!