Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pr men, jz pobiram prijave za take mhm :whistle: :whistle: :whistle:

joke

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

oki..sam jest bom šel v ponedeljek en krogec :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a z mano? ;)

nč ne spremljaš tele teme a ne? zdej sam po grobniku pa mobikrogu še brskaš..

sploh pa boš takrat v službi..

v mojo skupino?

aja, sej res, ne upaš :P

ma nimam jest cel dan časa za tistih 150 km-jev :evilgrin:

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam jaz :naughty: ...boš videl kaj to baby blade dela :whistle:

a se ti sploh vozš še kaj letos? nič te ni videt nikjer.

eno je upati se, drugo slediti nekomu :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nimam jest cel dan časa za tistih 150 km-jev :evilgrin:

ni problem, bom pa jaz do tebe prišel, da ne boš ti cijazil cel dan do mene :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti sploh vozš še kaj letos? nič te ni videt nikjer.

eno je upati se, drugo slediti nekomu :naughty: :P

bolj tak ampak gre :D...če bi prišel tam gor kjer še nisi bil bi me kr dostkrat videl :naughty:

ampak probati ni greh....če ne gre pač ne gre v vsakem primeru se boš enkrat ustavil na pumpi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem, bom pa jaz do tebe prišel, da ne boš ti cijazil cel dan do mene :naughty:

:lol1: :lol1:

Noz zdaj pa zares, se nam bos pridruzil v nedeljo? :) Obljubim da bom tako vozil, da bos lahko sledil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj tak ampak gre :D...če bi prišel tam gor kjer še nisi bil bi me kr dostkrat videl :naughty:

ampak probati ni greh....če ne gre pač ne gre v vsakem primeru se boš enkrat ustavil na pumpi :whistle:

počasi bi bil res že čas da pridem tja "gor kjer še nisem bil" ... :D

:lol1: :lol1:

Noz zdaj pa zares, se nam bos pridruzil v nedeljo? :) Obljubim da bom tako vozil, da bos lahko sledil :P

Če bi se že pridružil, potem bi se Pikiju, vi ste prehitri zame ;)

jaz sem en tak e-bajker pa nimam pojma kako se u realu motor vozi

aja, zares, ok, težko ti danes povem, pri meni se plani delajo od jutra do večera ... sproti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahhahahahaha LOL v keri bazi si ti to? :D :kva2:

ej tastar, ka če bi ti men poslau un filmček k ga midva po mobikrogu "kao žgeva" :winkiss:

prosm prosm prosm prosm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahhahahahaha LOL v keri bazi si ti to? :D :kva2:

Mokre sanje? :P :D

***

Dajte še kakšno furco na Štajersko naredit, da se pozdravimo malo... ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tastar, ka če bi ti men poslau un filmček k ga midva po mobikrogu "kao žgeva" :winkiss:

prosm prosm prosm prosm

HEHE cak da ata telefon v komp utakne pa vse presname...bom dons zvecer ce mi rata.. :D

jny007

pozabu si na en post iz lanskega leta odgovort pa replicirat..

DARN madona a veš da eni delamo, pa nimamo cajta cel dan chekirat novih postov..že tko mam 2 uri dela, da za pol dneva poste preberem... kdo si je ta SPAM zmislu...se ne onesnažuje le rid ampak tud forum c c c :evilgrin:

Popravljeno . Popravil jny007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dex kdaj bi se pa tahitri vrnil na ride (upam da ne preveč zvečer kr mam vlak za ljubljano hehe)

a ti bi šu z 125 kr med tahitre :P

no sj js bi šu tut.. ampak men ne gre nkamr :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti bi šu z 125 kr med tahitre :P

no sj js bi šu tut.. ampak men ne gre nkamr :D hehe

pomojm da bi jih mogu lovit sej uni pa tut nebojo furali ko na grobniku (drgač je pa condor na koncu kolone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno vozim sam...

O.K. v super-ultra-supersonic/superfotonic-highspeed-profperformance skupino nočem it, ampak med super hitre pa ja. Vseen hvala. ;)

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey ritke, kaj zj... j kdo med vam že resn zih de se vidjamo u nedelo :naughty: turca vabi... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojm da bi jih mogu lovit sej uni pa tut nebojo furali ko na grobniku (drgač je pa condor na koncu kolone

Voznja definitivno ne bo brezglavo norenje, to je dejstvo. Se pa bo obcasno malce bolj potegnilo, predvsem po kaksni bolj odprti cesti, ravnini, ipd.. Moje mnenje je, da 125ccm motocikel ni kos nalogi, (lahko se tudi motim, ker ne vem cisto kako in koliko gre.. ) sploh pa po kaksnih klancih navzgor. Je namrec neprijetno, da mora cela skupina nekoga cakat, zato tudi imamo dve z razlicnimi tempi :)

Prihod nazaj pa mislim, da se ne bo veliko razlikoval glede na skupino v kateri se vozi. Ker vmes imamo nekaj postankov in iz postankov bomo startali istocasno oboji, razlika pri hitrejsi skupini bo le ta, da bo imela verjetno malce daljse postanke, zaradi hitrejsega prihoda na dogovorjeno tocko :)

Kakšno število se tu plete za slow/fast riderje (št. kandidatov je že kej znano) ?

Meni znani v hitri skupini smo zaenkrat: DeX, Snoopy, Condor, Tanjuska.

Vec bo pa irenca povedala, ona zbira prijave :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!