Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Hehe ... to selitev sem predlagal že pred leti. Me veseli, da sem dosegu svoje :) :whistle: :whistle:

hi,hi, očitno ste enmu polepšali dan :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAP! :whistle:

zaka se pa dereš zj name :unsure:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IRENČKO! travco na the OVINKU so zrili! kje pa bomo zdej travco mečkal? negdo se je gonu z trakrorjem po travci!

joooj, ja kje je pa vajvrčina zaseda, kva ste vse splašl al kej, j treba tuk nort?

nč ritke, mirne živčke, sj se bo pobrala travca, sam d se pa na travco spravje... no comment! :headbang:

a najine gobice si zrihtu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ... to selitev sem predlagal že pred leti. Me veseli, da sem dosegu svoje :) :whistle: :whistle:

Pred leti je bil ovinek za ograjo čist super

tko da pred leti to ne bi prišlo u poštev

tko da ne vem če si ti kej dosegel v bistvu niti mi nismo še nič dosegli za enkrat delamo pa na tem da bomo

Ti nisi nc dosegu, prej kdo drug :)

:naughty:

nevem kako se bo boneslo! pr folku je the ovink postal plac ki ma svojo tradicijo!

tradicije se morajo spreminjati,drugač je dolgcajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en razlog več da se preselimo na spodnji ovinek :naughty:

nevem kako se bo boneslo! pr folku je the ovink postal plac ki ma svojo tradicijo!

Se MORA obnesti! Lokalni "ridaši" se bomo pač preselili "en štuk nižje". Če se bodo nekateri raje zadrževali na "tradicionalnem placu" bo to za POLICIJO jasen znak, kateri izmed motociklistov so vredni njihove pozornosti. :naughty:

Mimogrede: Irencko, Sanda in DeX... Dosegel sem sestanek z načelnikom policijske uprave Postojna, da se domenmo o konkretnih zadevah, kje nas lahko policija podpre v naših prizadevanjih. Več na PM oziroma po MSN-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka se pa dereš zj name :unsure:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

na nekoga moram! če pstavlaš butasta vprašanja! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se MORA obnesti! Lokalni "ridaši" se bomo pač preselili "en štuk nižje". Če se bodo nekateri raje zadrževali na "tradicionalnem placu" bo to za POLICIJO jasen znak, kateri izmed motociklistov so vredni njihove pozornosti. :naughty:

Mimogrede: Irencko, Sanda in DeX... Dosegel sem sestanek z načelnikom policijske uprave Postojna, da se domenmo o konkretnih zadevah, kje nas lahko policija podpre v naših prizadevanjih. Več na PM oziroma po MSN-ju.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se MORA obnesti! Lokalni "ridaši" se bomo pač preselili "en štuk nižje". Če se bodo nekateri raje zadrževali na "tradicionalnem placu" bo to za POLICIJO jasen znak, kateri izmed motociklistov so vredni njihove pozornosti.

jah no jst se bom se zmer ke gor zapelu k bom hotu gledat fante v ovinku

in zakaj bi stem pritegnu pozornost policije???

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

tradicije se morajo spreminjati,drugač je dolgcajt

super razlog ;)

sam, da bo spodej zbirališe ...

ampak pol bo folk gor pa dol hgodu pa zgago delal :)

no ja, bomo vidl, kva bo iz vsega ratal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no jst se bom se zmer ke gor zapelu k bom hotu gledat fante v ovinku

in zakaj bi stem pritegnu pozornost policije???

zato, k je pač zdej tko "zmeneno"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :unsure: ne maraš me več :blink:

zakaj bi te pa mel rad??? :whistle: :whistle: sovražim te pa tud ne!!! :naughty: :naughty: sej veš gdo ma tebe rad, sam ga nešmirglaš kej dost!! HEHE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :unsure: ne maraš me več :blink:

če na ridah ni druge pol si tud ti dobra in takrat te FULL MARAM! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no jst se bom se zmer ke gor zapelu k bom hotu gledat fante v ovinku

in zakaj bi stem pritegnu pozornost policije???

POVZETEK: Prosili smo policijo za poostren nadzor nad prometom enoslednih vozil na območju Kačje vasi in Planine. Odgovor policije med drugim vsebuje tudi opozorilo, da nikomur na čeladi ne piše, kdo je in da bo nadzor potekal do vseh eako... :worship:

Podrobnosti pa tukaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POVZETEK: Prosili smo policijo za poostren nadzor nad prometom enoslednih vozil na območju Kačje vasi in Planine. Odgovor policije med drugim vsebuje tudi opozorilo, da nikomur na čeladi ne piše, kdo je in da bo nadzor potekal do vseh eako... :worship:

Podrobnosti pa tukaj!

lih tok te lohk je... na spodnm placu k na zgornm

sicer se bo pa vsak sam odloču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se te mam jaz zato rad :winkiss:

:winkiss:

zakaj bi te pa mel rad??? :whistle: :whistle: sovražim te pa tud ne!!! :naughty: :naughty: sej veš gdo ma tebe rad, sam ga nešmirglaš kej dost!! HEHE!!

kdo :unsure:

če na ridah ni druge pol si tud ti dobra in takrat te FULL MARAM! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Haha ta je bla pa nizka :lol1:

se strinjam :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se bo pa vsak sam odloču

Se strinjam. :worship:

Kot sem že nekoč napisal: S temi potezami želimo "ridaši" izraziti jasen NE moriji na cestah in brezglavemu divjanju po urbanih naseljih in cestah namenjenih prometu motornih vozil in glasen DA za korektno in PREDVSEM VARNO druženje in užitke motoristov, tako na "ridah" kakor drugje na cestah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voznja definitivno ne bo brezglavo norenje, to je dejstvo. Se pa bo obcasno malce bolj potegnilo, predvsem po kaksni bolj odprti cesti, ravnini, ipd.. Moje mnenje je, da 125ccm motocikel ni kos nalogi, (lahko se tudi motim, ker ne vem cisto kako in koliko gre.. ) sploh pa po kaksnih klancih navzgor. Je namrec neprijetno, da mora cela skupina nekoga cakat, zato tudi imamo dve z razlicnimi tempi :)

Prihod nazaj pa mislim, da se ne bo veliko razlikoval glede na skupino v kateri se vozi. Ker vmes imamo nekaj postankov in iz postankov bomo startali istocasno oboji, razlika pri hitrejsi skupini bo le ta, da bo imela verjetno malce daljse postanke, zaradi hitrejsega prihoda na dogovorjeno tocko :)

Meni znani v hitri skupini smo zaenkrat: DeX, Snoopy, Condor, Tanjuska.

Vec bo pa irenca povedala, ona zbira prijave :)

Jst grem kr v pikijevo skupino,v tej skupini ste sami norci-(smo se samo hecali) :chase: :smoke: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem kr v pikijevo skupino,v tej skupini ste sami norci-(smo se samo hecali) :chase: :smoke: .

Midva z mojo greva tudi v Dex-ovo skupino...tko da še en motor več ... :yea1: :yea1:

sam da ne bova spala zraven :):):) hec, hec...

Popravljeno . Popravil Ole
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojo greva tudi v Dex-ovo skupino...tko da še en motor več ... :yea1: :yea1:

sam da ne bova spala zraven :):):) hec, hec...

Prej nej spije ene 3 Sharke pa bo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem kr v pikijevo skupino,v tej skupini ste sami norci-(smo se samo hecali) :chase: :smoke: .

Kaj pol, si pri meni ali pri pikiju?? :D Zx6r Ninja caka, da mal sobe spucas :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

kdo :unsure:

se strinjam :closedeyes:

JST PA VEM DA TI MI NE ZAMERIŠ! A MAM PROU? SEJ VEŠ DA SI MOJA TANJUŠKA! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!