Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Se strinjam. :worship:

Kot sem že nekoč napisal: S temi potezami želimo "ridaši" izraziti jasen NE moriji na cestah in brezglavemu divjanju po urbanih naseljih in cestah namenjenih prometu motornih vozil in glasen DA za korektno in PREDVSEM VARNO druženje in užitke motoristov, tako na "ridah" kakor drugje na cestah...

kaj pa če bi se vi začeli kje drugje zbirat da bi se jaz pol lahko tistih 10 krat na leto skoz mal pelau brez da bi mi letečman u riti vozu :headbang:

zdej mi bojo pa še težili zakaj mam akrapoviča gor pa kaj jz vem kaj še use... ko bo pa en z doma narejenim auspuhom mimo prletu pa bo use ok zato ku se je pelo 10km/h manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo pa en z doma narejenim auspuhom mimo prletu pa bo use ok zato ku se je pelo 10km/h manj...

Pa k bo "udspod, pr naših" stal :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang:

A DRSC je postavil znake.......

A DRSC je oblekel stebričke.......

Za umiritev divjakov na ridah obstaja samo en način........in močno se bom potrudil......da resno razmislijo o tej ideji........in sicer.....OHRAPAVLJENJE VSEH OVINKOV......v smislu zagotovitve večje varnosti pred zdrsi......podobno, kot to prakticirajo Hrvati!!!!!!

ja sam da majo hrvati zbit asfalt zarad vročine in zato je tud gladk ko svina in zato ga poškrabajo, da je bolj varn, kle pa ne vem če bojo šli u take stroške zarad treh mesecou motosezone, tko da ne vem, probej an :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POROČILO iz KAČJIH RID in posledic sinočnega deževja

najprej opozarjam na previdnost iz smeri Unec in sicer čez ovinke imenovane CIRJE

kjer je skoraj na vseh ovinkih veliko peska in odpadnega listevja..

na ridah so opravljali striženje dreves,tako da je velik vejic in odpadnega listja

na ovinku pred ravnino in the ovinkom se pravi v ovinku novega večjega zbirališča je čez cel vozni pas naneslo šoder,tako da predlagam skrajno previdnost na območju celotnih rid

še to...

cesta Unec - Postojna (mimo škocjana) je tudi polna peska, tko da skrajno previdno...sploh, ker se šoder pojavlja sredi ovinka in pred ovinkom ga sploh ni videti..

previdno..

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem sel danes en krog in se zaplejal cez ride.. Se pridruzujem temu kar je napisala Sanda in dodajam se to, da je neposredno v the ovinku ob robu (smer proti Planini) cca 1m peska! Nekdo, ki je vajen peljat bolj ob robu, lahko fajn pade, pa ni treba da je divjak, samo malce manj pozoren, ker je pesek tam podobne barve kot asfalt. Zato previdno..

Glede sabotaze travce pa brez skrbi, ni nic kriticnega. Meni bolj deluje, da je tam obrnil en malo vecji traktor ali delovni stroj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede sabotaze travce pa brez skrbi, ni nic kriticnega. Meni bolj deluje, da je tam obrnil en malo vecji traktor ali delovni stroj :)

To sem pa jaz že včeraj okrog 6-ih videl, ko sem se vračal iz Postojne (z avtom sicer). Res ni hujšega... Sledi "traktorja" 1 meter X 05. metra na "uč"... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam da majo hrvati zbit asfalt zarad vročine in zato je tud gladk ko svina in zato ga poškrabajo, da je bolj varn, kle pa ne vem če bojo šli u take stroške zarad treh mesecou motosezone, tko da ne vem, probej an :winkiss:

Draga moja.........drsnost na ovivnkih......je na meji normale.........nauš verjela......da imam rezultate preiskav,

Stroški.........malenkost v primerjavi s preplastitvijo.

BTW......zakaj misliš, da je preplaščen gornji del......."the owiwnk" pa ne.........a boš ugibala..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

p.s........kulll zgledaš na Hondici :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO :krneki:

Rešitev je zelo lepo vidna samo kaj, ko to ne bi mogel nekaterim niti z vrgarviranjem v lobanjo

dopovedat! Varnost bi se povečala:

- če bi storili to kar je omenil KLIMBRA

- če bi se odmaknili iz dotične lokacije, kar se druženja tiče, tudi spodnji ovinek ni primeren

Kam bi se lahko premaknili ? Kaj pa počivališče, ki je pred Planino se mi zdi, da

toliko oddaljeno od sedanje lokacije ni! Sej ste omenili brez lokalov, narava in med sebojno druženje, tam je vse možno!

Tako bi ride obiskovalo ena peščica kamikaz, ki bi jih pristojni z lahkoto ločili od vsakega povprečnega

motorista, pa ne bi bilo gledalcev, ker se pač tam nobeden ne bi zadrževal čez cel dan, ne bi bilo adrenalina

s strani atrija/tribun/navijačev/dokazovanja/fotografiranja in itd....

Če pa komu ni jasno, me naj naslednjič pocuka za rokav, da mu v lobanjo vgraviram :whistle:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim........hudo zavzetim za "zgolj druženje"..............tut z žigosanjem z razbeljenim železom........ne boš dokazal svojih trditev........pa ne zarad mojega......enakega prepričanja.......pač pa zato......ker majo pretrde buče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja.........drsnost na ovivnkih......je na meji normale.........nauš verjela......da imam rezultate preiskav,

Stroški.........malenkost v primerjavi s preplastitvijo.

BTW......zakaj misliš, da je preplaščen gornji del......."the owiwnk" pa ne.........a boš ugibala..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

p.s........kulll zgledaš na Hondici :blush:

po pravic povedan mi je čist useen jz sm itak gor zarad folka in seksa, tko da... zarad mene če travco posadijo na ovinkih :doze:

tnx ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa komu ni jasno, me naj naslednjič pocuka za rokav, da mu v lobanjo vgraviram :whistle:

Nekaterim........hudo zavzetim za "zgolj druženje"..............tut z žigosanjem z razbeljenim železom........ne boš dokazal svojih trditev........pa ne zarad mojega......enakega prepričanja.......pač pa zato......ker majo pretrde buče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B) B) Jp

Na ride smo hodili se z ATXi cca 7,8 let nazaj, pa je bilo fajn. Pa tudi kasneje je bilo fajn in se je. Pa se naprej bo. So what. Zivi in pusti ziveti :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) B) Jp

Na ride smo hodili se z ATXi cca 7,8 let nazaj, pa je bilo fajn. Pa tudi kasneje je bilo fajn in se je. Pa se naprej bo. So what. Zivi in pusti ziveti :D

Me zanima..........kako zloooooooooooooooooooo bo fajn......k ti bo polcaj skos za ritjo stal!!!!!!!!!!!

Pač.....kako gre že tista...........zahtevali ste.....imejte (al nekaj podobnega)

BTW.......hvala bogu........jaz sedaj že vem za obvoze........nebu mene noben jebal na cesti preko Planine press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravic povedan mi je čist useen jz sm itak gor zarad folka in seksa, tko da... zarad mene če travco posadijo na ovinkih :doze:

tnx ;)

SEKSA ???? WTF sem pa zamudil... :D :headbang: :blink: :wacko: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEKSA ???? WTF sem pa zamudil... :D :headbang: :blink: :wacko: :?

:grim :grim :grim jap morš mau po grmolu pogledat ket se valamo ne sam ob CAJST

ps: ka je z filmčkom iz mobija??? dj k sm že čist firbčna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEKSA ???? WTF sem pa zamudil... :D :headbang: :blink: :wacko: :?

Zamudil??????..............ogromno klopov na riti :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima..........kako zloooooooooooooooooooo bo fajn......k ti bo polcaj skos za ritjo stal!!!!!!!!!!!

Pač.....kako gre že tista...........zahtevali ste.....imejte (al nekaj podobnega)

BTW.......hvala bogu........jaz sedaj že vem za obvoze........nebu mene noben jebal na cesti preko Planine press

To nam ze itak :)

Pa tudi zahteval nisem nic, za moje pojme manj kot jih vidim bolje je, ker se mi zdi neumno, da ti tezijo za zmigavce, za katere po evropskih drzavah velja ze E oznaka, da ustrezajo, pri nas moras pa dat skozi en kup brezveznih caramonij in stroskov, da ti to napisejo v en butast kartoncek. Za prvo pomoc, ki je pa res obvezen del opreme, te pa se vprasajo ne :krneki:

Sicer pa, jaz bom se naprej na ridah, ti pa na obvozu, pa bova oba srecna :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nam ze itak :)

Pa tudi zahteval nisem nic, za moje pojme manj kot jih vidim bolje je, ker se mi zdi neumno, da ti tezijo za zmigavce, za katere po evropskih drzavah velja ze E oznaka, da ustrezajo, pri nas moras pa dat skozi en kup brezveznih caramonij in stroskov, da ti to napisejo v en butast kartoncek. Za prvo pomoc, ki je pa res obvezen del opreme, te pa se vprasajo ne :krneki:

Sicer pa, jaz bom se naprej na ridah, ti pa na obvozu, pa bova oba srecna :OK: :OK:

ItaQ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zato sem TEBI zahvalen, da si mi povedal za obvoz!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

Pa.........res moram uporabit tele besede...........U PIZDU MATER NE MORTE RAZUMET........da s svojim početjem ("druženje".......sodelovanje s polcaji) sami seb.......pa tut ostalim samo kopljete jamo.......???????

Pa PIZDU MATER.......čez ride se vozim več kot 30 let..........sam......odkar se greste "druženje".............je tam tolk polcajev, da mam že preganjavico pred njimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ressssssssssssssssssssss nikomur TO ne POTEGNE v tele pregrete BUČE???????????????????????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamudil??????..............ogromno klopov na riti :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ampak je blo vredno :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je blo vredno :worship: :whistle:

ItaQ...........nič ni lepšega.......in bolj sexy........kot "puljenje" zažrtih klopov iz prikupne ritke!!!!!

S tvoje........bi jih jaz tudi.......s svojimi ...........no, ne več tako zdravimi in ostrimi........zobki pulil :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zato sem TEBI zahvalen, da si mi povedal za obvoz!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

Pa.........res moram uporabit tele besede...........U PIZDU MATER NE MORTE RAZUMET........da s svojim početjem ("druženje".......sodelovanje s polcaji) sami seb.......pa tut ostalim samo kopljete jamo.......???????

Pa PIZDU MATER.......čez ride se vozim več kot 30 let..........sam......odkar se greste "druženje".............je tam tolk polcajev, da mam že preganjavico pred njimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ressssssssssssssssssssss nikomur TO ne POTEGNE v tele pregrete BUČE???????????????????????????????????????????

sj dobr potegne

post-10107-1190201757.jpg

post-10107-1190201830_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim jap morš mau po grmolu pogledat ket se valamo ne sam ob CAJST

ps: ka je z filmčkom iz mobija??? dj k sm že čist firbčna

dubiš..dubiš... :D včer mi je en dejt vmes padu...tko, da sm su raj na dejt kokr pa da se za racunalnikom skrivam hehe :D

EWO za danes pa obljubim, da se tega lotim..sam dej mi kak mail na PM al pa kam ti lahko poslem? Al bi vi ostali ridasi tud radi vidl kako tanjuška ritko premika :D hihihihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!