Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tut jest sm biu dons na ridah od 14:30 pa do 15, pa sta se mimo pripeljala samo 2 motorista. :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k nis bil okol 18h,sem bla sama res da je blo full čudno vreme ampak mimo se je peljalo v 20minutah cca 10motorinov od tega 3-4fzs pa noben se ni ustavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
danes je moglo bit kar pestro se mi zdi bosta TC pa Žan kej napisala

eh, blo je. Dva vaška možicla- TC jih pozna- sta mela akcijo... Gor dol, gor dol, gor dol....Nova CBR 03 in stara CBR 01. En za drugim, nevem če je blo 2m vmes .Drsalo štapce, kolena, roke :huh: ja roke ja....sred ovinka je tip spustu balanco in dal roko potleh. Mah, glavno d ga nismo pobirali :notworthy:

Js sm tudi v desnem ovinku podrsu štapco, pa še auspuh zravn-ma ni dosti videt na njem. Al ja- TC? V glavnem ljudi nas ni blo dosti tam. Prometa pa ja, tko d smo meli svašta za videt. Kko delajo tapke od čoperjou iskrce, cestakov, nakedou, celo enduro je podrsu :) Lepo, še se bomo vidli tam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je moglo bit kar pestro se mi zdi bosta TC pa Žan kej napisala

bilo pestro kot pravi žan...ustavla sta se Miha pa Žeks na cbr-jkah in malo pokazala kako se brusi po tleh......pa tudi veliko motoristov je peljalo mimo...danes bo pa še bolj luštno...se kaj vidimo.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes je bilo na ridah veliko motorjev...žal je proti večeru eden tudi zdrsnu(ninja 9) in njegov motor je priletel v parkirano hondo cbr 900(postojnčan) na drugi strani ceste .....zanimivo je da je ob trku na hondi nastala minimalna škoda...na prvi pogled....nikjer nič vidit razen tega da je skozi blok motorja v curku curljalo olje.... prebil mu je s kirurško natančnostjo blok motorja in olje je steklo z mašine.....kakšno sranje......

nikoli parkirat na dovozu makedamske ceste nasproti glavnega ovinka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se peljal okrog šestih mimo je blo kar nekaj motorjev :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli parkirat na dovozu makedamske ceste nasproti glavnega ovinka.....

uuupss... :unsure: no.. sej nism parkirala... sem se samo ustavila, da bi vam rekla živjo :) Pa ste me kr spodil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuupss... :unsure: no.. sej nism parkirala... sem se samo ustavila, da bi vam rekla živjo :) Pa ste me kr spodil .)

??...kdo te je spodil? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 18h se nekako pripeljemo.Ravno učeraj je blo noro kot na dirkah so Miha s svojo cbr600rr in dominki isto s hondo dirkala gor in dol nato se jima je pridružila še aprilia mile in vsi trije so jo žgali po 3 metre narazen gor in dol matr je ropotalo iz avspuhov,v glavnem ovinku pa je vse ružlo po tleh in se iskrilo,za konec pa še po prvem in zadnjem kolseu,fantje obvladajo in prav z užitkom jih je gledati

:o Fantje obvladajo??????......bedarije pri 60km /h in ogrožajo druge udeležence v prometu.Kakšne čase imajo ti ki obladajo na Grobniku?(tam slajder brusiš pri 90km/h in več.Na kačjih ridah lahko pokažeš kolk si opičen v glavo ne pa kolk obvladaš motor....... :hmm: :hmm: :wacko: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli parkirat na dovozu makedamske ceste nasproti glavnega ovinka.....

hočeš rečt ,da si je lastnik Honde sam kriv, ali kaj?

Pizda, ste prfukneni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt ,da si je lastnik Honde sam kriv, ali kaj?

ne, ni reku tega...sam posvaril je, d se zna to še marsikdaj zgodit in da ni lih zdravo d parikraš svoj moped tja.

Štekst du ojh :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Fantje obvladajo??????......bedarije pri 60km /h in ogrožajo druge udeležence v prometu.Kakšne čase imajo ti ki obladajo na Grobniku?(tam slajder brusiš pri 90km/h in več.Na kačjih ridah lahko pokažeš kolk si opičen v glavo ne pa kolk obvladaš motor....... :hmm: :hmm: :wacko: :hmm:

Se strinjam :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ni reku tega...sam posvaril je, d se zna to še marsikdaj zgodit in da ni lih zdravo d parikraš svoj moped tja.

Štekst du ojh :?

ok, če prav štekam: lepo vsi varno parkirat, da ne bi do česa pršlo, pol pa vzpodbujat revčke, k gor prtišijo, ktemu, da naj čimbolj ekstremno peljejo, in jih kruit, da ja prej ali slej enga odnese iz ovinka?

a ti ne štekaš, da je za vsako predstavo treba plačat vstopnco? In v tem primeru je bla pač vstopnca CBR900...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa vzpodbujat revčke, k gor prtišijo, ktemu, da naj čimbolj ekstremno peljejo, in jih kruit, da ja prej ali slej enga odnese iz ovinka?

ma js in še kdo tam lepo gledamo, vzpodbujamo pa ne prou nobenga. To je povsem njihov/naš problem če nažigajo/mo tiste ovinke. Pol pa je kar je-včasih tudi katapult :(

glede vstopnic je pa res, sam v tem primeru je vstopnico drago plačal samo eden, ostalih 39-58-16 :? jih je pa sam gledalo brezplačno predstavo. Je... ga, lahko bi blo slabše, bi podru več, ne sam ene CBR-ke :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da sta bila tam dva motorja...Cbr 900 okol 1996 letnik in pa glanz nova Cbr 1000 RR...in ko je tipu zdrsnilo sta oba lastnika obnemela in strmela in nemočno čakala kateri motor bo pobral....in ko je pobral Cbr 900 je lastnik 1000-ke urno tekel po svoj motor in ga hitro premaknil na varno mesto med tem pa hvalil boga da ga je rešil....kr zajeban občutek.....tud škode ni bilo na Cbr 900 skor nobene razen prebit blok motorja in stečeno olje....vendar baje da je blok tolk drag da bo totalka sam zarad tistega.....lastnik Ninje pa je imel baje kasko...sam menda da niso policajev klicali :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ,,Ja lohk bi podru še kakšno zijalo zraven,, torej dokler je sam pleh v igri ... pa še to bo privleklo gor polcaje in na koncu še kake ,,hitrostne ovire,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??...kdo te je spodil? :hmm:

Vsi na drugi strani ceste :P .)

Mal se hecam... Sem se tam ustavila, na hitrco, da vas pozdravim in odhitim naprej O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cezdobre pol ure sm tam. ahtajte me .)

pet minut več bi bil tam pa bi se srečala...pa sta jo s Perlo prehitro ucvrla.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cezdobre pol ure sm tam. ahtajte me .)

edina k sem te pa še to čist naklučno tundercata pa sta zgrešila za 5minut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Fantje obvladajo??????......bedarije pri 60km /h in ogrožajo druge udeležence v prometu.Kakšne čase imajo ti ki obladajo na Grobniku?(tam slajder brusiš pri 90km/h in več.Na kačjih ridah lahko pokažeš kolk si opičen v glavo ne pa kolk obvladaš motor....... :hmm:  :hmm:  :wacko:  :hmm:

glede ogrožanja varnosti se strinjam,v končni fazi največ ogrožajo sebe,seveda lahko tudi druge.Vendar so nekateri res mački in verjamem da tud na grobniku obvladajo v nulo,samo mogoče si vsak grobnika ne more ravno privoščiti potem pa ti ostanejo ovinki na prometnih cestah,kar valda ni uredu.Sicer pa lahko prideš sam pogledat al pa tud probat če misliš da obvladaš,ker pa predvidevam da tega ne počneš na cestah pač pa na dirkališču te lahko pa pridemo z užitkom tja mal pogledat.čeprav tale tvoj podpis mal levo mal desno pa pod traktor mi pa ni glih preveč jasn

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede ogrožanja varnosti se strinjam,v končni fazi največ ogrožajo sebe,seveda lahko tudi druge.Vendar so nekateri res mački in verjamem da tud na grobniku obvladajo v nulo,samo mogoče si vsak grobnika ne more ravno privoščiti potem pa ti ostanejo ovinki na prometnih cestah,kar valda ni uredu.Sicer pa lahko prideš sam pogledat al pa tud probat če misliš da obvladaš,ker pa predvidevam da tega ne počneš na cestah pač pa na dirkališču te lahko pa pridemo z užitkom tja mal pogledat.čeprav tale tvoj podpis mal levo mal desno pa pod traktor mi pa ni glih preveč jasn

:D Upam da tisto pod traktor ne boš nikoli probala ali v avto.(sm 2x imel slabo iskušnjo z takimi zadevami in sm reku adijo cesta...sam še steza)Kot sledim tvoje poste si stalno prisotna na ovinku na kačjih ridah, na Grobniku pa ne vem če si že bla.Miha in company jih pa poznam in razen na tistih par ovinkih ki jih pilijo non stop na kačjih ridah ti druzga ne morejo nič pokazat.Pa ne mislim nobenega poniževat ampak ekvivalent za kakovost motorista(jacka ki se forcira na cesti)je čas na dirkališču ozirma uvrstitev na dirki.LP!Pa srečno vsem ki se natežete na kačjih ridah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Miha in company jih pa poznam in razen na tistih par ovinkih ki jih pilijo non stop na kačjih ridah ti druzga ne morejo nič pokazat.

očitno jih ne poznaš, ker jih je na ridah zelo malo.....brusijo povsod kamor grejo...verjami mi ker jih jst res poznam....oba se vozita s cbr 600 (eden s F Sport eden pa RR-Miha) in zadnjo gumo uničita v 3500 Km....od tega jih je bore malo narejenih na ridah...verjami ker sem na ridah veliko.....res je da sta se veliko prevozila na njih vendar ju na ridah ni več toliko vidt.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!