Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

js mam pa lepe spomine na Titejeve čase... če ne druzga, sem meu še črne lase in biu brez reume ... pa še kj druzga, na men, je bolj aktivno delalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa lepe spomine na Titejeve čase... če ne druzga, sem meu še črne lase in biu brez reume ... pa še kj druzga, na men, je bolj aktivno delalo :lol1:

Maus, tvoje pisanje in lepi spomini na Tita so lahko zelo nepremišljena zadeva. Kaj, če se v SLO v bodoče kaj obrne na glavo in te bodo nasprotniki Tita kam odpeljali?

Če držijo besede mladega podmladka NSi, J. Vrtovca, da v Sloveniji živimo v visoki demokraciji, potem se nimaš česa bati. Saj veš, da je Tito za mladega ekstremnega primorca Vrhovca, samo diktator in klavec.

:hmm: Je zaradi takšnega razmišljanja podmladka NSi, sedanji papež mogoče predsednik uprave pedofilov? :hmm: In kaj so bili papeži RKC za časa inkvizicije in grmad? Svetniki s sijem nad glavo zagotovo ne!

Kljub razmišljanju nasprotnikov Tita, Tito ostaja zame zgodovinska osebnost in svetovna legenda.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, tvoje pisanje in lepi spomini na Tita so lahko zelo nepremišljena zadeva. Kaj, če se v SLO v bodoče kaj obrne na glavo in te bodo nasprotniki Tita kam odpeljali?

Kljub razmišljanju nasprotnikov Tita, Tito ostaja zame zgodovinska osebnost in svetovna legenda.

Bom šu pa še enkrat u hosto... :P ... ni blema... spomini na njega so prevsem lepi zato, ker sem bil mlajši in malo bolj poskočen :P

Z drugim tvojim odstavkom se popolnoma strinjam ... velesile ZDA, Anglije, Francije in ostalih, po vojni svojih voditeljev niso označevali za morilce, temveč za zmagovalce ... kar je takratna Jugoslavija, tudi bila. To je dejstvo, ki ga še nihče ni oporekal. Mi je pa žal za kolerantne žrtve, katere se še sedaj dogajajo v vsaki vojni (kot npr. Irak, Afganistan itd.). Ali je Obama vojni zločinec ... po retoriki zagovornikov, da je Tito morilec, JE.

PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolerantne žrtve,

upss... mislil sem na stransko škodo oziroma "collateral damage"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upss... mislil sem na stransko škodo oziroma "collateral damage"

Ja naj ti mal pomagam napisat in prav prevest.

Ko...la.....bo... rantne. Uff, bo tako prav? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naj ti mal pomagam napisat in prav prevest.

Ko...la.....bo... rantne. Uff, bo tako prav? :evilgrin:

hahaha... prav lepo si me nasmejal... najprej sem imel to napisan, pa sem se premislil, ker sem hotel še o Afganistanu napisat ... pa sem šu popravljat in je "kr neki" vn padl :P ... po drugi svetovni vojni, je dejansko bila kolaborantna škoda ... kasneje iz tega izhaja kolateralna :whistle: ...

Skratka... živeo nam dragi TITO, još najmanje sto godina :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mi smo more krvi prolili za bratstvo i jedinstvo naših naroda, i nećemo dozvoliti nikome da nam dira, da nam ruje iznutra to naše bratstvo i jedinstvo. I oni na istoku i ovi na zapadu treba da budu na čisto sa time da mi ne skrećemo sa toga puta u svojoj spolnjoj politici koga smo sebi prokrčili četrdesetosme godine, to jest – da imamo svoj sopstveni put …"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, tvoje pisanje in lepi spomini na Tita so lahko zelo nepremišljena zadeva. Kaj, če se v SLO v bodoče kaj obrne na glavo in te bodo nasprotniki Tita kam odpeljali?

Če držijo besede mladega podmladka NSi, J. Vrtovca, da v Sloveniji živimo v visoki demokraciji, potem se nimaš česa bati. Saj veš, da je Tito za mladega ekstremnega primorca Vrhovca, samo diktator in klavec.

trance_19_hmm.gif Je zaradi takšnega razmišljanja podmladka NSi, sedanji papež mogoče predsednik uprave pedofilov? trance_19_hmm.gif In kaj so bili papeži RKC za časa inkvizicije in grmad? Svetniki s sijem nad glavo zagotovo ne!

Kljub razmišljanju nasprotnikov Tita, Tito ostaja zame zgodovinska osebnost in svetovna legenda.

Ljudmilin mulec V®hovec :) se je prvič primitivno izkazal že pri obisku pri Jankoviću. Lepo mu jih je napel župan. No, tudi včeraj so ga v oddaji lepo zaključili.

Seveda je mulec povsem nekompetenten, da bi sodil o Titu in ideologiji kateri je Tito pripadal, saj je mulec predstavnik ideologije (katolibanizma), ki je bila v epskem sporu s Titejem. Še zdaj jih ta travma izdajstva in poraza v vojni daje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, tvoje pisanje in lepi spomini na Tita so lahko zelo nepremišljena zadeva. Kaj, če se v SLO v bodoče kaj obrne na glavo in te bodo nasprotniki Tita kam odpeljali?

Če držijo besede mladega podmladka NSi, J. Vrtovca, da v Sloveniji živimo v visoki demokraciji, potem se nimaš česa bati. Saj veš, da je Tito za mladega ekstremnega primorca Vrhovca, samo diktator in klavec.

:lol1: ocitno oranzna in rdeca propaganda ze "grabi" okoli. drugace tega ni za razloziti; hmnja......... mogoce kolaborativno :l_01: ?

Kljub razmišljanju nasprotnikov Tita, Tito ostaja zame zgodovinska osebnost in svetovna legenda.

dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 let je tako dolga doba, da se mi ne zdi več smiselno zganjati kravala okoli tega šminkerja

4. maja

… 1406 je umrl italijanski humanist pozna renesanse Coluccio Salutati.

... 1678 je umrla nizozemska učenjakinja Anna Maria van Schurman.

… 1776 je bil v Oldenburgu rojen nemški filozof in pedagog Johan Friedrich Herbart.

… 1825 je bil rojen angleški biolog in Darwinov buldog Thomas Henry Huxley.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mi smo more krvi prolili za bratstvo i jedinstvo naših naroda, i nećemo dozvoliti nikome da nam dira, da nam ruje iznutra to naše bratstvo i jedinstvo. I oni na istoku i ovi na zapadu treba da budu na čisto sa time da mi ne skrećemo sa toga puta u svojoj spolnjoj politici koga smo sebi prokrčili četrdesetosme godine, to jest – da imamo svoj sopstveni put …"

Se vidi, da je imel komaj 4 razrede osnovne šole :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 let je tako dolga doba, da se mi ne zdi več smiselno zganjati kravala okoli tega šminkerja

. . . sej v bistvu ni kraval, je zgolj samo spomin. Da se pa jeb.... z 200 let staro ekonomsko teorijo in jo hkrati udejanimo, to pa

lahko itak vidiš kam nas je ta pripeljala je pa OK, ki je bila pisana s strani eko. klasikov v 17 & 18 stol. wacko.gif mislim . . . . glare.gif SRY za trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. maja

… 1406 je umrl italijanski humanist pozna renesanse Coluccio Salutati.

... 1678 je umrla nizozemska učenjakinja Anna Maria van Schurman.

… 1776 je bil v Oldenburgu rojen nemški filozof in pedagog Johan Friedrich Herbart.

… 1825 je bil rojen angleški biolog in Darwinov buldog Thomas Henry Huxley.

dodamo:

...1980 je umrl največji morilec na področju bivše Juge, z več kot miljon vzetimi dušami Josip Broz Tito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega milijona itak ne moreš definirat in dokazat. Bližje je enih 100 000. Temu jaz dodam...večina , večina od teh UPRAVIČENO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!