Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Pismu....Pepe....jst sm te meu pa useen za starejsega :P

O, FAQ, Gugenhajm, sem te skoraj spregledal :oops: To bo zato, ker si tako žgoljav, pardon :blush:

Kukrkol: NE, nisem starejši. Yst samo tako zgledam. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, FAQ, Gugenhajm, sem te skoraj spregledal  :oops: To bo zato, ker si tako žgoljav, pardon  :blush:

Kukrkol: NE, nisem starejši. Yst samo tako zgledam.  B)

zgoljau..... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa smo moški res p..ci - najprej v zvezi tistim delom damskega telesa, kjer hrbet izgubi svoje pošteno ime, pomislimo na to, kaj bi tja noter morali ... in sploh ne čitamo naprej ampak že .... fantaziramo

:blush:

teycy pa pove, tako kot je, a ne: da tam pa ni bilo nič  :cry:

sy še bo teycy, sey še bo - ne obupat

:OK:

heh kva pa ti ves kaj sm jaz ze probala pa kaj ne :P :D no ampak to ni tema v kateri se to razglablja to da je mal :topic: LP tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh kva pa ti ves kaj sm jaz ze probala pa kaj ne :P :D no ampak to ni tema v kateri se to razglablja to da je mal  :topic: LP tejcy :004

nč ne vem - pa lih to sem rekel: ... DA MI FANTAZIRAMO

.... draga Mucamaca Teycy-čica, dej lepooo prosim, še enkrat prečitaj, pa boš videla, da se mi2 od vsega začetka nč drugega kot

.

.

.

.

strinjava

:yes:

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne vem - pa lih to sem rekel: ... DA MI FANTAZIRAMO

.... draga Mucamaca Teycy-čica, dej lepooo prosim, še enkrat prečitaj, pa boš videla, da se mi2 od vsega začetka nč drugega kot

.

.

.

.

strinjava

:yes:

:oops:

pa sej nism rekla da se ne strnjava... :hmm: papa :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgoljau..... :fight2:

Pa dobro folk, kaj ste tolk občutljivi... :doze:

Gugenhajm, pobiksal sem ga, sem te zamenjal s Symeonijem. On je žgoljav. Ti si pa ful skladno grajen, poželenja vreden mladenič. Takle:

Pa Teycy & Yuri se kurita, namesto da bi o rajnkem Maršalu pisala. <_<

OK, bom yst (itaq moram vse sam). Tito je bil, kot je splošno znano, izvrsten šahist. V glavnem je zmagoval. In je bil vesel, kadar je koga nabrisal. V šahu. Dokaz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ..... :hmm: papa :004

@Teycyka

Mucamaca :004

@Pepe

Vaša Exelenca, naj se vam opravičim, ker Vam nisem že v začetku priskočil na pomoč v prispevkih o Titeju ... ampek, ys sem o fantu in njegovi prvi dami imel priliko veliiiko izvedeti iz prve roke (tj od njegovega šefa protokola), tako da se raje vzdržujem dajanja info, ker bi:

1 verjelo le nekaj motomarsovcev

2 drugi bi z veseljem naprej pljuvali po meni in Titeju

3 glede na moj karakter, bi me verjetno izključili iz foruma

edino, kar vemo vsi (in ys čisto zares VEM - čeprav sem bil takrat še nedolžni :blush: mladenič), da je bil Titej feyst možakar, da je dobro mislil in hotel za svojo Yugo in da če je bilo kaj narobe (pokoli, Goljac pa to) se je to DOGAJALO BREZ NJEGOVE VEDNOSTI

zato vas prosim,

da mi ne zamerite preveč, če sem se v tej tematiki malce potegnil nazaj.

:huh:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej....Pepe...jst tud nism tok obcutliv, kukr se zdi....sej ves.....jst sam mal smetim, k mi ge dougcajt.... .)

Drgac pa jst tud vem kaksno zgodbico o Titeju...

Pred vojno se je skrival pri druzinskih prijateljih v Kranju....po vojni so pa te prijatelje mal odpeljali na "nag otocek"....ampak Titek tega res naj nebi vedel, saj je potem, ko je izvedel, urgeral...pa so jih domov pospremili...in se se malo opravicili. (zakaj jih pa je tedanja oblast pospremila tja...pa nebi vedel....)

LP

Gugo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja da ne bo pepe reku da se z jurom neki kurva :hmm: ker se ne :D no ja da povem kej o titu...No ja sm kukr so mi govoril je bil izredno dober maršal,veliko je naredil za jugo,vendar je po njegovi smrti to vse zbledelo...

Tudi zelo se upazi da so ga ljudje imeli radi,ker je veliko ljudi prislo na pogreb in se zmeri je njegov grob zelo obiskan...

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je navaden diktator, z vsem kar zraven spada. To je vse kar je smiselno povedati, ostalo je nakladanje.

Cyc, vrli moj komsomolc ,

O (resda prekrasnem) mopedu, ki sliši na ime Yamaha FZS 600 je smiselno povedat tole:

Prostornina (ccm): 599

Moč motorja (kW): 70

Moč motorja (PS): 95

Moč pri vrtljajih/min: 11500

Navor (Nm): 61

Navor pri vrtljajih/min: 9500

Valji: 4

Takt: 4

Vrtina / Gib: 62x49,6

Kompresijsko razmerje: 12

Ventil / valj: 4

Izpuh: 4/1

Priprava zmesi: 4 Mikuni, 33

Menjalnik: 6

Zagon: E

Sekundarni prenos: Veriga

Zavore Spredaj / Zadaj: 2K/K

Pnevmatike - spredaj: 110/70/17

Pnevmatike - zadaj: 160/60/17

Višina sedeža (mm): 790

Teža (kg): 189

Skupna dovoljena teža (kg): 392

Posoda za gorivo (l): 22

Tip goriva: Normal

Max hitrost (km/h): 220

Cena (SIT): ni podatka

pa mogoče še tole:

Zelo popularen Yamahin model, ki je podiral vse rekorde v prodaji. Na slovenskih cestah množično zastopan. Varčen agregat, ki je dovolj močan za svojih 599 ccm. Posoda za gorivo v katero gre 22 l bencina in nizka poraba pa zagotavljata veliko mobilnost (domet tja čez 300km). Spremembe glede na prejšnji letnik so očitne. Bolj zašiljena aerodinamično oblikovana sprednja maska, posoda za gorivo (povečana kapaciteta goriva) je nameščena višje, saj je predhodni model silil voznika v prenizek položaj. Popolnoma nova je tudi plošča z instrumenti, dodelana sta izpušni sistem ter vzmetenje. Eksplozivnost motorja krotijo dobre zavore.

Zlasti brez informacije Cena (SIT): ni podatka bi konkretno yst zelo težko živel.

Zdaj pa, če ti ni odveč, hopsni v predalček, na katerem piše Motocikli in vzemi s seboj persen, ker je na temo taistega mopeda nadrkanih že 60 strani modrovanj, zgledno sortiranih v dva fascikla. Da o solati, ki se valja še po vseh drugih kotih sploh ne izgubljam besed.

Je zdaj kaj bolj jasno, katera je prevladujoča funkcija tegale foruma? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe :OK:

Glede teme o FZS 600 imaš zelo prav :lol: No - poudariti sem hotel samo kar se tu nekako pozablja. Dosti se piše kako da so ga imeli "ljudje" radi itd. Seveda ga niso imeli vsi. Tisti ki so se najslabše z njim razumeli, so bili na Golem otoku konec koncev. ;) "Ljudje" so imeli konec koncev radi tudi marsikaterega drugega diktatorja. Tudi Hitlerja ... <_<

Kot rečeno. Diktator z vsem kar zraven spada. S tem da ne trdim da ni bilo nič dobrega - samo zato ker jaz ne vem za takega - vsekakor pa je imel vse komponente diktatorja. In da to ne morejo biti hudo pozitivne stvari je pa tudi jasno. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, Cyc.

Je pa dejstvo, da smo ljudje jako hecna povrtnina. In se nam že v "normalnih" okoliščinah pogosto vrtinčijo po glavah hecne ideje. Kaj šele če se nam uspe ustoličiti v kak vsaj navidez malce bolj pomemben fotelj. Denimo fotelj prezidenta kake države. Nemalokrat celo punčkam zrasejo med nogami tiči prav impozantnih gabaritov. In modeli, ki še v lajfu niso videli polovinke na tistih petih črtah, nonšalantno dirigirajo kompletnemu simfoničnemu orkestru. In ko tako prešerno krilijo okoli sebe, znajo mimogrede, nič hudega misleč, odbiti glavo ali dve. Zlasti če imajo filing, da kak muzičist gosla nekaj po svoje...

Yeba, se strinjam. Vendar zelo človeška. In, ko ravno takole neprisiljeno kramljava, ti moram zaupat nekaj presunljivega, na uho: yst zase ne garantiram, da ne bi izvedel kake zgodovinske štale, ko bi mi po kakem naključju (bognedaj) kdo podtaknil žezlo v ročice. Pa sem več kot soliden model. O tem se menda lahko strinjava. Kako naj potem držim riwc na rajnkega Maršala? Ne gre, ane? Ne bi bilo fer.

Tolk o tem. Zaenkrat. Tale politika me res ubija... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe  :OK:

Glede teme o FZS 600 imaš zelo prav  :lol:  No - poudariti sem hotel samo kar  se tu nekako pozablja. Dosti se piše kako da so ga imeli "ljudje" radi itd. Seveda ga niso imeli vsi. Tisti ki so se najslabše z njim razumeli, so bili na Golem otoku konec koncev. ;) "Ljudje" so imeli konec koncev radi tudi marsikaterega drugega diktatorja. Tudi Hitlerja ...  <_<

Kot rečeno. Diktator z vsem kar zraven spada. S tem da ne trdim da ni bilo nič dobrega - samo zato ker jaz ne vem za takega - vsekakor pa je imel vse komponente diktatorja. In da to ne morejo biti hudo pozitivne stvari je pa tudi jasno. ;)

glede na tvoje logično razmišljanje

in

glede na to, da sem prepričan, da tudi tebe nekateri imajo, drugi te pa nimajo radi,

lahko sklepam, da imaš tudi ti vse komponente diktatorja ... pa morda še nisi imel možnosti v življenju, da bi te komponente izrazil v njihovi polni bleščavi ....

morda razumeš kaj mislim?

to

da v vsakem od nas spi diktator in še noben Opičnjak s Planeta Opic se ni prostovoljno odpovedal tej vlogi ... in vsi so morali izbirati med grupami katere je njihov diktat podpiral in katere zatiral ... torej izbirati slabo od slabšega

Tito

je v tej vlogi naredil največ koristi in najmanj škode od vseh diktatorjev, ki so kdajkoli tlačili Planet Opic

v upanju, da razumeš, kaj sem hotel reči, ti želim lepo nedeljo

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda razumeš kaj mislim?

to

da v vsakem od nas spi diktator in še noben Opičnjak s Planeta Opic se ni prostovoljno odpovedal tej vlogi ... in vsi so morali izbirati med grupami katere je njihov diktat podpiral in katere zatiral ... torej izbirati slabo od slabšega

Ewo, PEPE razume :yes: :yes: :yes: :

...ti moram zaupat nekaj presunljivega, na uho: yst zase ne garantiram, da ne bi izvedel kake zgodovinske štale, ko bi mi po kakem naključju (bognedaj) kdo podtaknil žezlo v ročice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. :) Bil je navaden diktator, z vsem kar zraven spada. To je vse kar je smiselno povedati, ostalo je nakladanje.

Cyc,pozdrav od Fredyja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da sem prepričan, da tudi tebe nekateri imajo, drugi te pa nimajo radi,

lahko sklepam, da imaš tudi ti vse komponente diktatorja

Upam da se zafrkavaš in da nisi iz mojega pisanja izluščil logiko da če te eni ne marajo, drugi pa, da si diktator :lol: :lol: :lol:

Tito

je v tej vlogi naredil največ koristi in najmanj škode od vseh diktatorjev, ki so kdajkoli tlačili Planet Opic

:lol1:

Bo že nekaj na tem, da na tej zemljepisni širini in dolžini ljudstvo očitno potrebuje enega diktatorja, da ga po božje časti :lol: Sploh ne pride nikomur na misel ideja, da bi bilo bistveno bolje, če diktatorja enostavno ne bi bilo ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, pozdravi nazaj in povej, da ne pridem na koncert  B)

Кривоме курцу и длака смета .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Кривоме курцу и длака смета .....

sy ne zna tega prečitat, da "krivomekurcuidlakasmeta"

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se zafrkavaš in da nisi iz mojega pisanja izluščil logiko da če te eni ne marajo, drugi pa, da si diktator :lol: :lol: :lol:

:lol1:

Bo že nekaj na tem, da na tej zemljepisni širini in dolžini ljudstvo očitno potrebuje enega diktatorja, da ga po božje časti  :lol:  Sploh ne pride nikomur na misel ideja, da bi bilo bistveno bolje, če diktatorja enostavno ne bi bilo ...  <_<

sorry,

Cycek - ti ne štekaš :blink: ... in razočaral si me v globino duše

:P

mogoče

ti bo bolj jasno, če boš vzporedno z mojim prebral še Pepetov postek (napisan pred mojim)

eni smo se že v prejšnjem režimu znali upreti dogmatičnemu načinu razmišljanja, drugi pa tudi danes tega enostavno ne zmorejo in rabijo črnobelo dogmo, da se njihov ego ne sesuje kot hišica iz kart

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Кривоме курцу и длака смета .....

Dlaka = Fredy? :) V bistvu obrv :lol:

No, skratka: Fredy ne, Rammstein ja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje a ni to tema o TITOTU??? Men se ne zdi večl no ker naenkrat je ze fredy notr pa yamaha pa no cudn da ni se kaka tina maze da se mal spostimo na sport...

Mal ste sli :topic:

Sam povem :D da ne bo kdo kej zameru :P

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!