Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

No, pa ko s'm že glih tle.

Titej, kot mu pravi prjatu Klimbra, je bil pred leti idol večine nas vseh. Nekateri, moja mati npr., so v evforiji celo izjavljali, da bi mu podarili leto svojega življenja. (1 X nevem kolk nas je blo v Yu = mač too mač)

Tudi jaz sem v njem videl idola.

Se je pa kasneje vse podrlo. Moje malikovanje tega barabina namreč.

Pa ne zaradi politike, niti zaradi v njegovem imenu od drugih zasrane politike in gospodarstva, niti zaradi mojega odpora do črednih zadev ne.

Enostavno, ker ko sem enkrat videl nabor njegovih "žena" in otrok, ki jih je naredil in zapustil, mi je bilo jasno, da enostavno ni bil človek!! Posran pizdun, da to pa ja. In zame posran pizdun tudi ostane!

In potem mi še fotr enkrat pametuje na to temo, kako je bolje živeti ilegalno z dvema družinama (primer pokojnega dr. Lokarja), kot pa se ločiti.

Prav direkt sem mu povedal, da bi se jaz v takem primeru fotru pred vsemi na trugo poscal! Debata je bila nenavadno hitro zaključena.

In da Titej, tudi tebi privoščim, da se ti ostanki usmradijo v scanju lastnih otrok!

PIZDUN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Titej je bil en mož.....k se je grozno rad na TV gledal.....pa ful velik bejbik je mel......sicer ne vem,kaj je z njimi počel.........pa vsi smo ga meli radi......pa vsi smo mu mahali,k se je mim nas peljal.....pa prisegli smo mu,da se bomo pridno učili.....in se daj smo bogati in uspešni člani naše družbe...........

Ampak.....PIZDUN je pa bil...........

Razlaga besede pizdun........nekdo,ki je videl veliko pizd........pizdogled......skrajšano pizdun!!!!!

V medicini..........ginekolog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... In da Titej, tudi tebi privoščim, da se ti ostanki usmradijo v scanju lastnih otrok!

PIZDUN!

fak

kaj vse ljudem prow pride,

da se lohka mal usajajo v 3 dni,

kse lih mlaj bliža ...

sej bo kmal mem, pa ne boš več tako osat,

Horjo ... je pa dejstvo, da si ob polni luni in mlaju zelo oster na MSju in ti, za čuda, nobene psovke ni težko napisati v nasprotju z vmesnimi obdobji, ko so tvoji prispevki na zavidljivem nivoju.

Je bil pa naš Tito čisto normalen je***č,

otroke so pa rodile tiste nategnjenke, ki so računale s tem, da bodo od tega kaj imele oz., da jim bo uspelo fanta prikleniti nase. Med dečvami to sploh ni kaka izjemna praksa, ampak je kar običaj in večina njih gleda na zadeve tako ... enim rata, enim pa ne - kar je odvisno od fanta.

Poleg tega je vredno omeniti,

da vsa očetovstva, ki jih pripisujejo balkanskemu Don Huanu niti niso trdno dokazana in nemalokrat smo doživeli na Planetu Opic, da so samice svoje mladičke poizkušale "podturiti" prominentnemu samcu, ki z njimi sicer ni imel nič, najmanj pa, da bi ga vtikal tja, kamor bi one želele, da bi ga - to vse se danes že lahko dokaže/ovrže s postopki, ki v časih Titovega "haranja med pičkami" še niso bili znani.

Zato predlagam,

da celo zadevo jemljemo nekoliko z rezervo ali pa namesto zdolgočasenega zmerjanja mrtvih politikov počnemo nekaj bolj zabavnega ... recimo kaj takega, kar je tudi Stari rad počel :wub: :wub:

pies:

a je še kej bl dolgočasnga kt starajajca na nou premelvat tukile na MSu

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sej bo kmal mem, pa ne boš več tako osat,

Horjo ... je pa dejstvo, da si ob polni luni in mlaju zelo oster na MSju in ti, za čuda, nobene psovke ni težko napisati v nasprotju z vmesnimi obdobji, ko so tvoji prispevki na zavidljivem nivoju.

:hmm:

Lunin mesec 28 dni.

/2 je od mlaja do polne lune = 14 dni

Mlaj bo 12. XII.

12 - 7 = 5

A 5 dni pred mlajem in seveda potemtakem še 5 dni po mlaju = 10 dni kar vse za vpliv mlaja velja? Potlej pa še 10 za polno luno. 10 + 10 = 20.

U fak sam še 8 dni za normalo. Jaooo, jaooo, Horjo, kaj bo s tabo? :blink:

Titej je bil, brez da gledam na njegovo politiko in posledično še gospodarstvo, zame navaden PIZDUN!!!

In ne, ne sprejemam tega, da se o mrtvih govori samo dobro. Če je bil kar je bil, je pač to bil pa pika. Drugačno razmišljanje smatram za hinavsko!! Sploh ko je govora o ljudeh, ki so usodno vplivali na življenje drugih.

HHV Lunatik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Med dečvami to sploh ni kaka izjemna praksa, ampak je kar običaj in večina njih gleda na zadeve tako ... enim rata, enim pa ne - kar je odvisno od fanta.

...

Zdaj pa ne vem ali imam jaz previsoko mnenje o "dečvah", ali ti prenizkega. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druže TITOmi ti se kunemo ,da sa tvog puta ne skrenemo

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druže TITOmi ti se kunemo ,da sa tvog puta ne skrenemo

Ajgor, tole se poje, ne pa recitira! :fight2:

Tkolele:

Druužeeeee Tiitoooo, mi ti se kuneeemooooo,

da saa tvoogaaaa putaa ne skreneemoooooo.

Ok? Ponovi prosim! zanosno in z abčutkom! Tko kot naš presidente pred leti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ej, hej! Kwa zdej s tem žitom pa baklam mahaš!?

S'm reku de zapoj!

No,no,Horči v tvoji spalnici ti še zmeraj nad glavo visi maršal

Če ne boš priden...

:fight1: :fight1: :fight1: :fight1:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz priznam, da slika visi in to ne v spalnici ampak kar v dnevni sobi direkt na prvem pogledu ko stopiš v stanovanje, nad hi-fi -jem. Na njej pa piše

NAZDRAVITE Z MARSHALOM! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že omenjaš hi-fi, daj gor še ploščo skupine Marshall Tucker band in boš kompleten, saj pišete, da je maršal Jožek dobro in obilno tucao.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že omenjaš hi-fi, daj gor še ploščo skupine Marshall Tucker band in boš kompleten, saj pišete, da je maršal Jožek dobro in obilno tucao.

:)

Trenutno se vrtijo oldies goldies, ki pa tud nekako časovno sovpadajo z njegovim plodnim obdobjem (mislim političnim :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni slike....jaz pa že lep čas iščem primern doprsni kip.....

Sem ga zanč na boušjaku že skor kupu....pa nekak nisva s prodajalcem našla taprave vrednosti v tolarjih........jeba na kvadrat,ker je bil res unikat....pa baje še iz CK ZKS.............že to ma svojo vrednost!!!!!!!

Marschale VRATI SE!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ne vem ali imam jaz previsoko mnenje o "dečvah", ali ti prenizkega. :hmm:

Horči,

sy sem napisal, da so eni malo bolj, drugi malo manj občutljivi na luno ... kakšne (pa ne zdaj spet na sebe jemati) daje 365 dni na leto od rojstva do smrti - pa si ne morejo nič pomagati ...

Je pa dejstvo,

da se ti efekti začnejo (kot plima) nekoliko prej in potem rastejo proti polni luni/mlaju oz padajo po njej/njem - fiziologi razlagajo (pa se mi zdi, da sem to že nekje omenil) s "plimovanjem" likvorja in občutljivostjo leve (čustvene hemisfere) možgan na to.

Mnenje o dečvah,

sva pa oba gradila vsak na svojih izkušnjah, ki so, vse tako kaže, različne, kakor so različna najina mnenja. Vsekakor imajo pa "skokci" veliiiko več izkušenj in posledično srečajo tudi veliko več dečev, o katerih kasneje nimajo dobrega mnenja ali imajo celo slabo in kaj hitro se tako mnenje generalizira, kar pa jasno ni slučaj pri umirjenih tipih, ki svoje življenje odživijo s prvo in edino ljubeznijo.

V upanju,

da te nisem spravil v popolno in totalno besnilo (saj je čas več kot ugoden za tako reakcijo), ti želim leeeep jagerski konec tedna in veliiiko mrtvih, sicer nam simpatičnih, živalic.

Z lepimi pozdravi, tvoj frend

Jur

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot je bilo za pričakovati bodo po našem Titeju posneli film :notworthy: . V pripravi je filmska biografija, ki bo veljala nič manj kot 200 milijonov $$$ . No saj, kaj manj bi ja bila sramota. Avtor biografije pa bo vele spoštovani Sylvester Stallone. :)

vir:24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

V upanju,

da te nisem spravil v popolno in totalno besnilo (saj je čas več kot ugoden za tako reakcijo), ti želim leeeep jagerski konec tedna in veliiiko mrtvih, sicer nam simpatičnih, živalic.

Z lepimi pozdravi, tvoj frend

Jur

;)

N'č bat, po forumu me nihče ne more spraviti v slabo voljo. Sploh ne s političnimi in sploh k'r neki debatami. Glede varnosti na cesti sem sicer malo bolj občutljiv, pa se vseeno držim prvoomenjenega pravila.

Je pa res, da zadnja leta sledim načelu, da kar mislim, tudi povem. Lahko sem edino še tiho, blefirat sem se pa odvadil upam da za vselej! Ene sorte selfrespect pač.

Tudi tebi lep pozdrav in

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!