Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Vedno taprvi v kuplerajih in oštarijah ! (razen padalcev....)

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HMMMMMMM ... dokler mi prašinarji, nismo stopil na ozemlje, ni bilo osvobojeno .... od daleč gađat je zlo pogumno .... prašinarji se borimo prsa uz prsa :lol:

lih tok, da se mal na plauce spravm :D

:fight2: eeeejjjjjjjjjjjjjjj ti "gutač prašine" :D .................... :D dokler ti aviacija ne "spuca" terena............... nimaš ti kej .......... prsa uz prsa........... razen :boobies: :boobies:

Pol pa, k MI aeroplane u hangarje spravmo....................... :notworthy: ja................pol pa "prahojedi" zavzamete teren! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno taprvi v kuplerajih in oštarijah ! (razen padalcev... .)

Ka maš prot padalcem? Mi smo od uzad :krneki: sovraga :fight1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ho,ho,ho sami specialci udarna elita JNA Moja izjava,da je jugokraljeva vojska sesula v 6 dneh JLA pa sebo v 6urah je bila vredna 7 dni aresta.Vendar se je ravno to zgodilo.Zakaj???

Ker so imeli tako elitno vojsko kot se hvalite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ho,ho,ho sami specialci udarna elita JNA Moja izjava,da je jugokraljeva vojska sesula v 6 dneh JLA pa sebo v 6urah je bila vredna 7 dni aresta.Vendar se je ravno to zgodilo.Zakaj???

Ker so imeli tako elitno vojsko kot se hvalite.

No glede tega ravno ne bi ti potrdil.

Načrti JNA so bili do potankosti izdelani za vse možne napade iz tujine. Le na "notranjega sovražnika" ta armada ni bila pripravljena.

Že javna tajna je bila, Slovenija Podravina, panonska nižina se parabljajo za slabljenje moči napadalca, sledi nadzorovani umik v hribovje Hrvaške, Bosne, Hercegovine, Črne gore in Srbije. Od tam bi se bil boj po partizanski taktiki. Vsa velika skladišča orožja in vojaškega materiala so bila v Bosni. Tudi vsak podoficir in oficir je imel bojno razporeditev drugje, kajti vojaki v mirodobni enoti bi v primeru vojne ostre naboje najprej porabili za njih.

Celo mi (redna vojska) smo imeli v skladišču popolnoma novo opremo in oborožitev v primeru vojnega stanja.

Kakšen strah so imele velesile govori podatek, da se Nato ni upal posredovati na Kosovu napram srbski armadi na tleh.

Prašinari brez nas, oklopnih jedinica vas sovrag postreli ko zajce. :kva2:

Čeprav naša predvidena življenjska doba na bojišču ne bi presegala 22 sekund (v tem času moraš uničiti vsa protitankovska orožja) smo v miru prav uživali na obuki. :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to hočem povedat ni bila pripravljena,ker je bila tako prepričana same vase.

Notranji sovražnikse je 45let iskal in to intezivno.

Lažje en človek uniči tank kot tank človeka.To je prepričanje prašinaraov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ho,ho,ho sami specialci udarna elita JNA Moja izjava,da je jugokraljeva vojska sesula v 6 dneh JLA pa sebo v 6urah je bila vredna 7 dni aresta.Vendar se je ravno to zgodilo.Zakaj???

Ker so imeli tako elitno vojsko kot se hvalite.

Ta elitna vojska je osvobodila Slovenijo .. kdo pa misliš, da jo je ... vanzemalci :lol:

PRAšINARJIIIIIIIIIIIiii :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta elitna vojska je osvobodila Slovenijo .. kdo pa misliš, da jo je ... vanzemalci :lol:

PRAšINARJIIIIIIIIIIIiii :D

Maus a set je čist zbluzl Prvič slišm,da je Slovenijo osvobodila elitna JNA.Tiuš mogu nujno na Gorenjske toplice:

Begunje na Gorenjskem.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus a set je čist zbluzl Prvič slišm,da je Slovenijo osvobodila elitna JNA.Tiuš mogu nujno na Gorenjske toplice:

Begunje na Gorenjskem.

Če mi predpišejo ... grem takoj za ene 14 dni :P

S mojim postom sem hotel povedati, da se je Slovenska Teritorjala Abramba učila v JLA ... moj primer bom povedal ... bil sem v Bileći (upam, da veš, kaj je bilo v Bileći) in bil med prvimi, ki sem bil vpoklican v Slovensko obrambo.

99% Slovenske vojske, se je svojih veščin naučilo v JLA. Tako je bilo tudi na Hrvaškem in drugod po bivši Jugoslaviji. Kaj misliš, od kje so prihajalo vrhovni oficirji ... Tuđman, Janša (desetar JLA) in ostali. .. zaradi tega, je JLA razpadla, ker ni bila več to, za kar je bila. Vojska kot je bila JLA je razpadla in ne, da je bila poražena.

Sicer pa .. to je moje mnenje ... mam pa raj Čatež ... prosim za 14 dnevno rehabilitacijo, preden se moja moto sezona začne :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vem kaj so bli Bilečanci.Jest sem imel zadnje 4 mesece stažota iz NM majko mu j..... Bl zajebanga podoficirja nebi najdu.

Maš pa prov tud jest sem napisu (razpadla) ne premagana.

Priporočam Banovce te fejst pregreje.Toplo priporočam!!! :kva2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vem kaj so bli Bilečanci.Jest sem imel zadnje 4 mesece stažota iz NM majko mu j..... Bl zajebanga podoficirja nebi najdu.

Maš pa prov tud jest sem napisu (razpadla) ne premagana.

Priporočam Banovce te fejst pregreje.Toplo priporočam!!! :kva2::beer2:

glede na letnico v profilu si bil takrat , ko naj bi jla služil že v penziji .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na letnico v profilu si bil takrat , ko naj bi jla služil že v penziji .....

Sej sem še.

Ne verjem vsega kar piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem še.

Ne verjem vsega kar piše.

verjamem da si še ...v penziji ... ker pepel slabo tipka... :P

verjamem vse kar piše .. razen tistega kar ne verjamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem da si še ...v penziji ... ker pepel slabo tipka... :P

verjamem vse kar piše .. razen tistega kar ne verjamem...

Tipkanje pa res ni moja vrlina jes tipkam ko strela (vsake tri minute enkrat udarm)Ne vem pa zakaj bi na formu morale bit same tajnice,ki znajo tipkat.šev sem še ekrat brat forum pravila pa nisem nikjer zasledu,da je potrebno znanje tipkanja.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste kaj čez BILEĆANCE govorili

le vkup le ukup ubogi Bilećanci :P

končno enga prašinarja dubu za pomoć :lol: ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol (tudi tankovski "Šlemafon") pred Bilećanci. Hercegovski krŠ, poletna pripeka in sami nori oficirji.

Kdor je preživel ta ŠRO Bileča ta je res pravi Đek

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo preživu (itak so posledice še vidne :P ) ... ko se spomnim, da sem ob 5,30 gazil strojevi korak in sam seb daju komande, se mi še zdj obrača.

Je bila pa šRO kar poučna izkušnja, vsaj zame ... pol leta obuke ...ampak .. če si mlad in nor, si na stara leta star in nor ... itak :lol:

Tam sem bil v 77. klasi, leta 1983, ko TITA ni bilo več, je bil pa še živ v vseh norih kazenskih oficirjev, ki so Bilećo vodili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil junija leta 87, ko sem prišel cel teden padal dež potem skoraj 3 mesce nič, temperature višje kot v Dubrovniku, bilo je super, še najbolš, ko si se v pripeki ganjal po Zlatištu pol ti pa je poručnik še otrove vrgu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je po cipresah zadišalo v tej temi. :smoke:

Sj tema je JBT ... on je že tam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo preživu (itak so posledice še vidne :P ) ... ko se spomnim, da sem ob 5,30 gazil strojevi korak in sam seb daju komande, se mi še zdj obrača.

Je bila pa šRO kar poučna izkušnja, vsaj zame ... pol leta obuke ...ampak .. če si mlad in nor, si na stara leta star in nor ... itak :lol:

Tam sem bil v 77. klasi, leta 1983, ko TITA ni bilo več, je bil pa še živ v vseh norih kazenskih oficirjev, ki so Bilećo vodili :P

Glede oficirjev se čist ne strinjam. Jaz sem imel predvsem dobre izkušnje.

Moj podpis:

Bilečanac, 83. klasa, 1985.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi predpišejo ... grem takoj za ene 14 dni :P

S mojim postom sem hotel povedati, da se je Slovenska Teritorjala Abramba učila v JLA ... moj primer bom povedal ... bil sem v Bileći (upam, da veš, kaj je bilo v Bileći) in bil med prvimi, ki sem bil vpoklican v Slovensko obrambo.

99% Slovenske vojske, se je svojih veščin naučilo v JLA. Tako je bilo tudi na Hrvaškem in drugod po bivši Jugoslaviji. Kaj misliš, od kje so prihajalo vrhovni oficirji ... Tuđman, Janša (desetar JLA) in ostali. .. zaradi tega, je JLA razpadla, ker ni bila več to, za kar je bila. Vojska kot je bila JLA je razpadla in ne, da je bila poražena.

Sicer pa .. to je moje mnenje ... mam pa raj Čatež ... prosim za 14 dnevno rehabilitacijo, preden se moja moto sezona začne :P

Ko sem pred leti v družbi enih dveh SDS-ovcev podal ravno takšno mnenje in dodal še opazko, da je SLO pravzaprav osvobodila ZKS, (leta 91 je bila večina načelnikov PšTO, ki so operativno vodili 10-dnevno prepucavanje še globoko v ZKS ) sem bil takoj označen za Miloševičevca.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj tema je JBT ... on je že tam :P

mi si pa z iglicami zobe trebimo ... za vsakega pride čas cipres - edina pomembna stvar je , da jih bomo nekateri dobro pognojili drugi se bodo pa še v onostranstvu sekirali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi si pa z iglicami zobe trebimo ... za vsakega pride čas cipres - edina pomembna stvar je , da jih bomo nekateri dobro pognojili drugi se bodo pa še v onostranstvu sekirali ...

:nono: No, ja - kakor kdo, ne-de? :naughty:

Jest sem moji :love1: oblubil, da jo za moj 95-i rojstni dan z Harlijem peljem čez Vršič :grupni: , tako da............. :naughty:

No, pol so pa lahko tudi "CIPRESE" v igri....................................ampak do takrat................................je še daaaaaaalllllllllllllleeeeeeeeeeeeeč! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!