Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Dan republike...

Keki VIOLA!!! :OK: A si skino ta sveti dres z spletne strani najboljših navijačev :worship: v Slo?!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz, kaj pa jaz? :kva2: A meni pa ne bi tud tega razložu? :closedeyes: :cry:

:friend1:

jasno .. samo Cocokta bo morala teči v potokih

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:P

..cyc,ti imaš pa mene... :whistle:

.. sam da masta endruzga

&

da sta srečna for ever after

:inlove:

Samo v primeru, da mu vrneš kolajdro B)

ni nujno, ni nujno ..

Exelenca

:worship:

tudi brez tega bomo nekako

:closedeyes:

Keky, Cyc ju3 praznuje RD. Da ne boš pozabil na kako drobno pozornost :)

višvraga - ta

obvestila sem pa povsem pozabiw kontrolirati

:blush:

bom od zdejnaprej bol paziw

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keky, Cyc ju3 praznuje RD. Da ne boš pozabil na kako drobno pozornost :)

..wem,wem..

...najprej ga peljem v matinejo, :)

...potem pa še v Kumrovec.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Broj Jedan! Tak primat pa ti z veseljem prepuščam. Zame si na svojem "področju" car in Broj Jedan.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Broj Jedan! Tak primat pa ti z veseljem prepuščam. Zame si na svojem "področju car in Broj Jedan.

Bejbolinko,

o tem (kot o marsičem drugem tudi)

pač ne boš odločow TI

ampak publika.

Viš, taklemamo prns

(kot bi rekla

ena najbolj simpatičnih

Motomarsofk - Biba)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če

hočeš, ti lahko moja 8 letna hčerkica

malce pomaga pri obnavljanju računstva.

:evilgrin:

Veš, kaj, Broj Jedan, izpusti otroke iz blebetanja na forumu. Mi se lahko bodemo, prepucava, šalimo ali žalimo. Otroke pa le pusti pri miru. Svoje in vse ostale. Upam, da imaš čedno, zdravo in pametno mlado gospodično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-podobno kot sedaj.V glavnem preko sindikata.

- ne vem za te motorje , saj me to takrat ni zanimalo.Vem pa, da so ti motorji bili pri nas. Individualen uvoz, kot kaže

-devize si kupil na črno, za dajatve pa ne vem točno. davek je bil 20 ali 32 %, za carino ne vem.

-če si sam uvažal,čakalne dobe ni bilo, za avte je bila tudi okoli enega leta.če si podmazal,je bila manj

-citirajm naj ti zakon....?? Halo? Citiraj ti Zakon, ki je uvoz prepovedoval, če si tako odprte glave

-ob nakupu na UDARU UJV? Je to paranoja?

- Letalska akademija je bila v Zadru!!Pika! V Mostarju je bila Letalska gimnazija!! Pika!

-Za sistemske Akademoje in Plcijske šole ne vem, saj se tja nisem vpisoval.Mislim pa, da je spet posredi paranoja.

p.s.

Ne kliči me z ljubkovalnimi imeni(Damianček). Čeprav imaš mogoče takšna nagnjenja, sem ti že povedal, da sem srečno poročen in me privlačijo samo ženske.

Pa lep pozdrav in lep dan ti želim,

Damian

Čestitam za ozimnico. Za vse ostalo pa vidiva, da nimaš nobenega pametnega argumenta. Mimogrede, v "zlatih" časih, so bile dajatve do 250%. Samo, takole v vednost. Sicer pa najina debata že od začetka nima smisla. Zato predlagam, da prekineva. Komunikacija, ki ni namenjena argumentiranju, ampak trditvam brez argumentov, ni komunikacija. Če so zate vsi zgodovinarji, vsa šolska literatura, vsi, ki smo živeli in preživeli mladost v prejšnjem sistemu, nerelevantni sogovorniki, potem je vsako nadaljne prepričevanje odveč.

Jaz sem vesel, da živimo v evropski državi z evropsko ureditvijo in ustavo. Če pa te še vedno skomina po socializmu, boš moral pohiteti. Castro je v zadnjih vzdihljajih, Severni Korejci te ne bodo hoteli, Kitajci pa so itak že zelo, zelo daleč od železnih časov.

Tudi tebi lep pozdrav in zelo me veseli, da te privlačijo ženske. Če pa si še srečno poročen, potem imaš vse na svetu. Zato ne bodi hudoben in nadut (v besedah seveda). Lepa beseda vedno lepo mesto najde.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa beseda vedno lepo mesto najde.

Gattolina, včeraj sem si vzel 3 minute časa in takole na oko izračunal, da se po pišljivem tednu na motomarsu in (včeraj) sedemdesetih objavah, daješ s kakimi desetimi člani. Kar je svojevrsten rekord. Kako se zdaj to sklada z nauki o lepi besedi in lepem mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te je sosed prijavil, so te že naslednji dan klicali na UJV, motor pa zaplenili. Res je bilo lepo v Titovi Jugoslaviji.

Pri nas doma so bili motorji ze pred 35 leti in poznal sem tudi precej drugih motoristov, pa nisem slisal, da bi ga komu zaplenili.

V Italiji ti pa danes motor zaplenijo ze za banalne prekrske (voznja brez celade, voznja po zadnjem kolesu...). Ravno danes sem prebral, da so se v nekem svicarskem kantonu odlocili, da morajo otroci, ki stanujejo blize kot 2 km od sole, k pouku obvezno pes (voznja prepovedana), za uporabo solskega avtobusa pa morajo stanovati vec kot 5 km dalec. Naslov clanka v casopisu je "Skok v komunizem". V vcerajsnjem casopisu nas financni minister obvesca mlade, da bodo morali delati dlje do upokojitve, denar za pokojnine pa je zagotovljen samo do leta 2020.

Bojim se, da nam bo se lepo v kapitalisticni Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...nam-mojemu dedku so nacionalzirali dva, eden celo prikoličar....moj stric ga je kupil preko auslendr naveze...japonca....in ko so jih začeli zaplenjevati...so mu ga kar na enkrat ukradli..mislim, da v bosni :blink:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da imaš čedno, zdravo in pametno mlado gospodično.

:yes:

že lomi srca, pa državna prvakinja v karateju .. en je celo

rekew (mislim, da Klimbra), da naj samo malo počakam,

da me bo tepla - viš pa tebi ne bo treba ..

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, v "zlatih" časih, so bile dajatve do 250%. Samo, takole v vednost.

Spet ena tvojih napihnjenih buč!

Ja na motorna vozila in to je bilo vse kar nas je bremenilo. Prispevek za mestno zemljišče je bil pa neopazna zadeva, davka na premoženje ni bilo, še manj na bančne obresti vezanih deviz .. sine, malce spet nakladaš in napihuješ balone tam kjer jih ni.

Ali

si si lahko morda izračunal koliko je recimo obrtniku ostalo od njegovih

dohodkov in isti količini dela takrat in koliko obrtniku ostane danes?

Ne?

No, ti bom povedal:

V SFRJ je ob rednemu plačevanju davkov mojim znancem (raznim obrtnikom s katerimi se občasno menimo te zadeve) ostajalo okoli 70% prisluženega denarja, danes pa to ne znese celih 20% (ko poplačajo vsa jajca) - ker takrat v SFRJ pod "zločinskim" TITOm niso obračunavali davke na že plačane davke, kot to počno pizde zahrbtne - danes.

Primer

dvojnega protizakonitega obdavčevanja v SLO:

Reciva,

da imam 100 nekih enot dohodka.

Prispevek za mestno zemljišče mi zaračunajo 20 enot.

Dohodnino pa plačam od 100 enot - torej še enkrat na tistih 20 enot,

katere mi je država že pobrala (!!).

Meni

osebno na ta lopovski način (vozil/nevozil)

z dupliranim obdavčevanjem v SLO

na vsaka 3 leta poberejo za novega

Harly Davidson-a denarja.

Pa

veš, da je v naši državi dvojno obdavčevanje z zakonom prepovedano ?

Teh

barabij na državnem nivoju pod TITOM NI BILO!

:grrr

Pa

tole, kar sem napisow je le zrno peska v Sahari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...nam-mojemu dedku so nacionalzirali dva, eden celo prikoličar....moj stric ga je kupil preko auslendr naveze...japonca....in ko so jih začeli zaplenjevati...so mu ga kar na enkrat ukradli..mislim, da v bosni :blink:

Nacionalizirali so takoj po vojni, mi govorimo (vsaj jaz) o zivljenju, kot se ga spominjamo mi, se pravi recimo od leta 65 dalje.

Tudi mojemu bratu so pred par leti ukradli avto, pa nisem pomislil, da bi to lahko bilo v povezavi z oblastjo ali politicnim sistemom. Tatvine obstajajo od nekdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacionalizirali so takoj po vojni, mi govorimo (vsaj jaz) o zivljenju, kot se ga spominjamo mi, se pravi recimo od leta 65 dalje.

Tudi mojemu bratu so pred par leti ukradli avto, pa nisem pomislil, da bi to lahko bilo v povezavi z oblastjo ali politicnim sistemom. Tatvine obstajajo od nekdaj.

Ja nacinalizirali so jih po vojni...ima še potrdilo.

Stric...pišuka ne spomnem se kdaj je to bilo...in ni mu ga ukradla država...prodal ga, je preden bi si ga prilastila država...da je vsaj nekaj dobil, a ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za ozimnico. Za vse ostalo pa vidiva, da nimaš nobenega pametnega argumenta. Mimogrede, v "zlatih" časih, so bile dajatve do 250%. Samo, takole v vednost. Sicer pa najina debata že od začetka nima smisla. Zato predlagam, da prekineva. Komunikacija, ki ni namenjena argumentiranju, ampak trditvam brez argumentov, ni komunikacija. Če so zate vsi zgodovinarji, vsa šolska literatura, vsi, ki smo živeli in preživeli mladost v prejšnjem sistemu, nerelevantni sogovorniki, potem je vsako nadaljne prepričevanje odveč.

Jaz sem vesel, da živimo v evropski državi z evropsko ureditvijo in ustavo. Če pa te še vedno skomina po socializmu, boš moral pohiteti. Castro je v zadnjih vzdihljajih, Severni Korejci te ne bodo hoteli, Kitajci pa so itak že zelo, zelo daleč od železnih časov.

Tudi tebi lep pozdrav in zelo me veseli, da te privlačijo ženske. Če pa si še srečno poročen, potem imaš vse na svetu. Zato ne bodi hudoben in nadut (v besedah seveda). Lepa beseda vedno lepo mesto najde.

Tudi meni se ne ljubi prepričevati prepričanih.

Samo še dve o tvojih "argumentih"

1.) Dajatve možno , da so bile do 250%, vendar so bili davki za normalne avte in motorje 20%,za boljše pa 32%. če je bilo za kakšne superlimuzine več, ne vem, vem samo za to, kar smo mi vozili.

2.) Letalska Akademija je bila v Zadru, saj smo bili dela šolanja na tej Akademiji deležni tudi piloti ŠROA. In to v Zadru (en manjši del letenja pa v Tuzli).

Da lepa beseda lepo mesto najde , boš moral spoznati tudi ti. Pa tudi to, da ni vse tako črno-belo, kakor me (nas) podcenjujoče prepričuješ.

Do takrat pa: NASVIDENJE

Damian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena tvojih napihnjenih buč!

Ja na motorna vozila in to je bilo vse kar nas je bremenilo. Prispevek za mestno zemljišče je bil pa neopazna zadeva, davka na premoženje ni bilo, še manj na bančne obresti vezanih deviz .. sine, malce spet nakladaš in napihuješ balone tam kjer jih ni.

Ali

si si lahko morda izračunal koliko je recimo obrtniku ostalo od njegovih

dohodkov in isti količini dela takrat in koliko obrtniku ostane danes?

Ne?

No, ti bom povedal:

V SFRJ je ob rednemu plačevanju davkov mojim znancem (raznim obrtnikom s katerimi se občasno menimo te zadeve) ostajalo okoli 70% prisluženega denarja, danes pa to ne znese celih 20% (ko poplačajo vsa jajca) - ker takrat v SFRJ pod "zločinskim" TITOm niso obračunavali davke na že plačane davke, kot to počno pizde zahrbtne - danes.

Primer

dvojnega protizakonitega obdavčevanja v SLO:

Reciva,

da imam 100 nekih enot dohodka.

Prispevek za mestno zemljišče mi zaračunajo 20 enot.

Dohodnino pa plačam od 100 enot - torej še enkrat na tistih 20 enot,

katere mi je država že pobrala (!!).

Meni

osebno na ta lopovski način (vozil/nevozil)

z dupliranim obdavčevanjem v SLO

na vsaka 3 leta poberejo za novega

Harly Davidson-a denarja.

Pa

veš, da je v naši državi dvojno obdavčevanje z zakonom prepovedano ?

Teh

barabij na državnem nivoju pod TITOM NI BILO!

:grrr

Pa

tole, kar sem napisow je le zrno peska v Sahari.

Posluš, spaka prostaška! Tebi je bilo očitno tako lepo v starih časi, da ne vem kaj čakaš. Kuba, Severna Koreja in Kitajska komaj čakajo na takšne kot si ti. Tam ne boš plačeval nadomestila za stavbno zemljišče, tam ti bo mesečno ostalo 70% od nič, ne bodo te obdavčevali vsaka 3 leta za novega Harleya. Skratka, komunistični raj na zemlji komaj čaka nate. Le majhno lepotno napako ima..., če boš tam tako nekontrolirano nalagal, kot to počneš tukaj, ti bodo poklonili celo parcelo na pokopališču. Pa tudi zid in metek bosta brezplačna.

Tudi meni se ne ljubi prepričevati prepričanih.

Samo še dve o tvojih "argumentih"

1.) Dajatve možno , da so bile do 250%, vendar so bili davki za normalne avte in motorje 20%,za boljše pa 32%. če je bilo za kakšne superlimuzine več, ne vem, vem samo za to, kar smo mi vozili.

2.) Letalska Akademija je bila v Zadru, saj smo bili dela šolanja na tej Akademiji deležni tudi piloti ŠROA. In to v Zadru (en manjši del letenja pa v Tuzli).

Da lepa beseda lepo mesto najde , boš moral spoznati tudi ti. Pa tudi to, da ni vse tako črno-belo, kakor me (nas) podcenjujoče prepričuješ.

Do takrat pa: NASVIDENJE

Damian

Tebi ne da, da bi nehal, kaj ne, Damian? In midva si ne bova rekla nasvidenje....

Spet ena tvojih napihnjenih buč!

Ja na motorna vozila in to je bilo vse kar nas je bremenilo. Prispevek za mestno zemljišče je bil pa neopazna zadeva, davka na premoženje ni bilo, še manj na bančne obresti vezanih deviz .. sine, malce spet nakladaš in napihuješ balone tam kjer jih ni.

Ali

si si lahko morda izračunal koliko je recimo obrtniku ostalo od njegovih

dohodkov in isti količini dela takrat in koliko obrtniku ostane danes?

Ne?

No, ti bom povedal:

V SFRJ je ob rednemu plačevanju davkov mojim znancem (raznim obrtnikom s katerimi se občasno menimo te zadeve) ostajalo okoli 70% prisluženega denarja, danes pa to ne znese celih 20% (ko poplačajo vsa jajca) - ker takrat v SFRJ pod "zločinskim" TITOm niso obračunavali davke na že plačane davke, kot to počno pizde zahrbtne - danes.

Primer

dvojnega protizakonitega obdavčevanja v SLO:

Reciva,

da imam 100 nekih enot dohodka.

Prispevek za mestno zemljišče mi zaračunajo 20 enot.

Dohodnino pa plačam od 100 enot - torej še enkrat na tistih 20 enot,

katere mi je država že pobrala (!!).

Meni

osebno na ta lopovski način (vozil/nevozil)

z dupliranim obdavčevanjem v SLO

na vsaka 3 leta poberejo za novega

Harly Davidson-a denarja.

Pa

veš, da je v naši državi dvojno obdavčevanje z zakonom prepovedano ?

Teh

barabij na državnem nivoju pod TITOM NI BILO!

:grrr

Pa

tole, kar sem napisow je le zrno peska v Sahari.

Veš, kaj?! Pravzaprav ne vem, zakaj sploh živiš v državi, ki je tako neprijetna za življenje? Spakiraj in pojdi. Za takšnimi kot si ti, ki se norčujejo iz slovenskih državljank in državljanov, ki se norčujejo iz žrtev in invalidov slovenske vojne, za take, ki prezirajo vlado lastne države, za take bi res bilo bolje, da bi si rekli "na svidenje". Verjemi, da te ne bi pogrešali. In tudi ti bi se bolj počutil. Res.

Gattolina, včeraj sem si vzel 3 minute časa in takole na oko izračunal, da se po pišljivem tednu na motomarsu in (včeraj) sedemdesetih objavah, daješ s kakimi desetimi člani. Kar je svojevrsten rekord. Kako se zdaj to sklada z nauki o lepi besedi in lepem mestu?

Prav enostavno. Vsakemu svoje. Z normalnimi normalno, s teleti po kravje. Tako razumejo eni in drugi. Meni je žal, da je tako. Očitno je to slovenska folklora. Forum bi naj bil namenjen povsem drugačnim razglabljanjem. Pa ni.

Pri nas doma so bili motorji ze pred 35 leti in poznal sem tudi precej drugih motoristov, pa nisem slisal, da bi ga komu zaplenili.

V Italiji ti pa danes motor zaplenijo ze za banalne prekrske (voznja brez celade, voznja po zadnjem kolesu...). Ravno danes sem prebral, da so se v nekem svicarskem kantonu odlocili, da morajo otroci, ki stanujejo blize kot 2 km od sole, k pouku obvezno pes (voznja prepovedana), za uporabo solskega avtobusa pa morajo stanovati vec kot 5 km dalec. Naslov clanka v casopisu je "Skok v komunizem". V vcerajsnjem casopisu nas financni minister obvesca mlade, da bodo morali delati dlje do upokojitve, denar za pokojnine pa je zagotovljen samo do leta 2020.

Bojim se, da nam bo se lepo v kapitalisticni Sloveniji.

Pred let je bil referendum s vprašanjem "Samostojna slovenija? Da .... ali ... NE. Glede na procentualni izid, nimam ravno občutka, da se je ljudem rosilo oko, ko so eden za drugim obkrožali DA. Očitno pa ta raj na zemlji, kjer smo bili bratje z Makedonci, Albanci, Srbi, Hrvati, Muslimani, Cigani in še s kom, kjer smo povsod, razen v Sloveniji, morali govoriti srbo-hrvaško, kjer smo v lastni republiki morali razumeti poleg materinega jezika tudi srbo-hrvaščino, kjer so te poslali za leto dni v Gevgelijo na služenje JNA, kjer je bila takšna inflacija, da je bil denar zjutraj vreden 30% več kot zvečer, morda le ni bil takšen raj. In ljudje so se tega dobro zavedali.

Zato "ne kliči hudiča" in ne glorificiraj katastrofe, ki smo ji komaj in z veliko napora ubežali.

hm...nam-mojemu dedku so nacionalzirali dva, eden celo prikoličar....moj stric ga je kupil preko auslendr naveze...japonca....in ko so jih začeli zaplenjevati...so mu ga kar na enkrat ukradli..mislim, da v bosni :blink:

Pameten človek, ta tvoj dedek. Verjetno bi tudi njemu, ki je živel v "tem raju na zemlji" na forumu enako oporekali, kot oporekajo tebi. Verjetno bi mu povedali, da mu prikoličarja, ki ga ni v garaži, niso odpeljali..., ne, verjetno je le tvoj dedek blesav in ga ne vidi. V Titovi Jugoslaviji se je podpirala civilna iniciativa, podjetništvo, razvoj, svoboda govora in tiska, prosto prehajanje državnih meja, pravica do samoodločbe, Helsinški monitor za človekove pravice je prerezal slavnostni trak ob odprtju Golega otoka... Ja, raj na zemlji.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluš, spaka prostaška! Tebi je bilo očitno tako lepo v starih časi, da ne vem kaj čakaš. ..

Spoštovani Kretenko Kretenkovič .. meni je bilo lepo tedaj, mi bo v bodoče in mi je lepo sedaj, pa še vmes ..

:OK:

... lepo v Avstriji, Yugi, CH, na Karibih, SLO, USA, Kubi, Češkem ..

:OK:

z eno besedo: meni je vedno in powsod lepo.

:P

Za

razliko od tebi enakih nesrečnikov, ki trpijo, se počutijo preganjane, se z vsemi prepirajo celo svoje življenje povsod kamor pridejo - dokler jih ne uklenjejo v prisilni jopič, jim v rit našopajo sto kil kemije, nažgejo par sto tisoč voltov direktno v mozak

da

jim je v komi potem vsaj malo lepo na Planetu Opic.

Nesposoben

si dojeti edino in samo eno resnico:

V TITOVI JUGOSLAVIJI

KAKRŠNAKOLI JE PAČ ŽE BILA

SMO IMELI NEKE VREDNOTE KOT SO:

POŠTENJE

PRIJATELJSTVO

SPOŠTOVANJE

PONOS

LJUBEZEN DO SOČLOVEKA

LJUBEZEN DO DOMOVINE

POGUM

USMILJENJE ..

V ODVRATNI SLOVENCELJSKI DRUŽBI

PA TEGA NI VEČ ..

OSTALE SO LE:

POHLEP

POŽRTNOST

EGOIZEM

BREZOBZIRNOST

SOVRAŠTVO

IZKORIŠČANJE

GOLJUFIJE

IMETI RR

IMETI ROLEX

IMETI MOTOROLO

IN ŠE PA ŠE

IMETI NOVE COTE

IMETI NOVE ŠLAPE

IMETI NOVE ...

NE SLOVENIJA - TA JE BILA VEDNO OK - SLOVENCI SO POSTALI

ODVRATNI

OGABNI

ZAJEBANI

EGOISTIČNI

PRERIVAŠKI

SAMOLJUBNI

PRFUKJENI

NORI

HISTERIČNI

IPD.

VEČINA, VELIIIIKA VEČINA

TEBI PODOBNI

:(

Le manjšina,

ki se zbira tule na Motomarsu ni še povsem podlegla temu.

Malo se še upiramo,

kot motoristi poizkušamo ohranjati neke

arhaične vrednote iz polpretekle zgodovine.

Vendar

se sem in tja

vedno pogosteje

med nas vrine odvratni tujek,

smrdljivi tur na telesu Motomarsa.

Sem in tja se med nas vrine oseba

po kateri samo kozlamo

:SS :SS :SS

:SS :SS :SS

recimo - TI.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, ko zalutate pa zalutate! Odprite temo VČASIH, VČERAJ, DANES !

:OK:

P.S. DRUŽE TITO MI TI SE KUNEMO :OK:

post-5113-1165967624_thumb.jpg

post-5113-1165967742_thumb.jpg

post-5113-1165967780_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Kretenko Kretenkovič .. meni je bilo lepo tedaj, mi bo v bodoče in mi je lepo sedaj, pa še vmes ..

:OK:

... lepo v Avstriji, Yugi, CH, na Karibih, SLO, USA, Kubi, Češkem ..

:OK:

z eno besedo: meni je vedno in powsod lepo.

:P

Za

razliko od tebi enakih nesrečnikov, ki trpijo, se počutijo preganjane, se z vsemi prepirajo celo svoje življenje povsod kamor pridejo - dokler jih ne uklenjejo v prisilni jopič, jim v rit našopajo sto kil kemije, nažgejo par sto tisoč voltov direktno v mozak

da

jim je v komi potem vsaj malo lepo na Planetu Opic.

Nesposoben

si dojeti edino in samo eno resnico:

V TITOVI JUGOSLAVIJI

KAKRŠNAKOLI JE PAČ ŽE BILA

SMO IMELI NEKE VREDNOTE KOT SO:

POŠTENJE

PRIJATELJSTVO

SPOŠTOVANJE

PONOS

LJUBEZEN DO SOČLOVEKA

LJUBEZEN DO DOMOVINE

POGUM

USMILJENJE ..

V ODVRATNI SLOVENCELJSKI DRUŽBI

PA TEGA NI VEČ ..

OSTALE SO LE:

POHLEP

POŽRTNOST

EGOIZEM

BREZOBZIRNOST

SOVRAŠTVO

IZKORIŠČANJE

GOLJUFIJE

IMETI RR

IMETI ROLEX

IMETI MOTOROLO

IN ŠE PA ŠE

IMETI NOVE COTE

IMETI NOVE ŠLAPE

IMETI NOVE ...

NE SLOVENIJA - TA JE BILA VEDNO OK - SLOVENCI SO POSTALI

ODVRATNI

OGABNI

ZAJEBANI

EGOISTIČNI

PRERIVAŠKI

SAMOLJUBNI

PRFUKJENI

NORI

HISTERIČNI

IPD.

VEČINA, VELIIIIKA VEČINA

TEBI PODOBNI

:(

Le manjšina,

ki se zbira tule na Motomarsu ni še povsem podlegla temu.

Malo se še upiramo,

kot motoristi poizkušamo ohranjati neke

arhaične vrednote iz polpretekle zgodovine.

Vendar

se sem in tja

vedno pogosteje

med nas vrine odvratni tujek,

smrdljivi tur na telesu Motomarsa.

Sem in tja se med nas vrine oseba

po kateri samo kozlamo

:SS :SS :SS

:SS :SS :SS

recimo - TI.

:evilgrin:

Ti, smrad, se imaš lepo? Pa, daj enkrat preberi sam svoj post. Samo udrihaš. Po vseh. In pameten si tako, da bi se te še tvoj Broj Jedan odpovedal. Če si ti motorist, sem jaz Janez Pavel III. Verjetno je tisto nekaj na dveh kolesih podobno tebi. Zahojeno, zanemarjeno, nikakvo. Kozlaš pa tako smrdljivo, da si mi že ves monitor zasmradil. Pa dobro, kaj si jedel danes? Drek ali kaj?!

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Prav enostavno. Vsakemu svoje. Z normalnimi normalno, s teleti po kravje. Tako razumejo eni in drugi. Meni je žal, da je tako. Očitno je to slovenska folklora. Forum bi naj bil namenjen povsem drugačnim razglabljanjem. Pa ni.

Nekaj je vsekakor na tem. Ampaq skoraj bi se upal staviti kak tolar od svojih bornih prihrankov, da tvoji nasprotniki zadeve dojemajo skozi identične blende. In potem postane slalomiranje med tolikerimi personami, ki imajo vse prav, resnično zahtevna disciplina. Če se komu kaj svita, na kaj namigujem.

OK, dovolj bo tega sranja, gremo nazaj na topic:

Јебо вас ТИТО :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba kakšen črni forum odpret (nekaj v stilu index.hr, ki so ga BTW že skenslali, ker je bil odvraten)....Mogoče pa bi kaka Črna kozlalnica bla kar v redu...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Јебо вас ТИТО :kva2:

:D

Pepsy,

dobro, da si to napisow v teh čudnih znakih,

in večina ne bo zvedela, kako se znaš pridušati ..

če seveda ne bo vprašala mame ali očka.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Јебо вас ТИТО :kva2:

Predvsem moški del populacije, ženskega je baje povečini že za časa svojega življenja. Vsaj one ga pogrešajo, če drugi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Jugoslaviji (tja do 80-tih let), individualni uvoz ni bil možen. Uvažale so lahko le osebe s pravico do uvoza: zdomci, pomorščaki, tujci ki so se za stalno naselili... Do odvzema je prihajalo, ker je obstajala klavzula o prepovedi odtujitve (torej, če je nekdo uvozil zate si ti to lahko uporabljal šele po izteku te klavzule).

Dvojno obdavčenje je saj v primeru carine obstajalo (plačal si davek na carino in takse).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebem ti gate: Odmah, da si ga stavio na stenu! Jasno?

Pa če ni nekega ustreznega placa. na stenah so namreč taki plakati, pa neja najbolj paše med njih... moram mu en logotip gor namontirat, te pa bo vredi :-) :

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Keky, Cyc ju3 praznuje RD. Da ne boš pozabil na kako drobno pozornost :)

Odostraga :devil:

Dragi Broj Jedan! Tak primat pa ti z veseljem prepuščam. Zame si na svojem "področju" car in Broj Jedan.

Ampak on je res car ;)

Veš, kaj, Broj Jedan, izpusti otroke iz blebetanja na forumu. Mi se lahko bodemo, prepucava, šalimo ali žalimo. Otroke pa le pusti pri miru. Svoje in vse ostale. Upam, da imaš čedno, zdravo in pametno mlado gospodično.

Žalil se jaz glih ne bi... Ker potem lahko tudi nože potegnemo na dan (saj smo vročekrvni in adrenalinski, a ne?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!