Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

Je hotla baje enga z našga foruma, sam ni meu cajta ... pol je bil pa na lestvici po velikosti takoj za njim kojn ;)

Na inteligenčni lestvici, da ne bo pomote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gdo se izdaja za "pravega"moškega,da vas videsmo,heroji .)

Dr. Rugelj cool-smiley-014.gif

PS. Napiše se KDO

Popravljeno . Popravil Insallah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi moški bi jih potemtakmen pošteno nabrisal, v vmesnem času pa jih držal zaprte v haremu. Ker razpravljanje in čvek ni za "pravega moškega". Sem nekako uganil tvoje misli?

Tako je.

Glej. Meni so všeč Ženske na posterjih, napr. Alma, ker so tiho, ker jih ne poznam, ker mi dovoljujejo, da si njihovo osebnost sam izoblikujem. Dejansko so nerealne in vendar z mojo domišlijo oživijo.

Podobno je pri nekaterih ženskah.

Tip jih očara.

Klik.

Ona bo v njem vedno videla svojega heroja, svojo pravljično osebo, on bo vedno v zvezde kovan.

Ker bolj malo govori in se ji izogiba razkrivati, ga ne more spoznati. Tip je kot moja Ženska s posterja. Vmes jo dobro fuka, in ji s tem daje krila. Ona si želi to stanje ohraniti, ker je v nebesih.

Ali ni to opis "tipa barabe" - muškarčine.

Če pa jo skušaš razumeti, se z njo ukvarjaš, ji pustiš igrati njeno igro, se ji morda celo kdaj potožiš, potem nisi več gospod, ki ga ona ne razume in s tem Bog. Potem opazi, da si v bistvu podoben njej in okolici. Si običajen smrtnik, ranjljiv.

To velja le za precej "blond" žensk. In za neizkušene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gdo se izdaja za "pravega"moškega,da vas videsmo,heroji .)

Pravi moški ti to ne bo govoru, da je, ampak boš to potem še nekaj časa čutila ...

Na inteligenčni lestvici, da ne bo pomote.

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gdo se izdaja za "pravega"moškega,da vas videsmo,heroji .)

Sanda, kolk dedcov je pa tebe že nabrisalo, da boš lahko ocenla kateri je "pravi moški" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gdo se izdaja za "pravega"moškega,da vas videsmo,heroji .)

Ja in kaj boš naredila z njim :huh: ? Upam, da ne kaj slabega :whistle: .

Sanda, kolk dedcov je pa tebe že nabrisalo, da boš lahko ocenla kateri je "pravi moški" :hmm:

Lahko pa zainteresirane motosvetovke sestavite strokovno komisijo in ocenite teoretično in praktično znanje posameznikov in nato objavite lestvico Top 10 j***čev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, da bo ocena merodajna, je potrebno komisijo sestaviti iz Motosvetovk različnih starosti in različnih stasov. Glede na dejstvo, da je Motosvetovk malo, bi bilo najbolje, če ste kar vse članice žirije.

Da ne bo diskriminacije, bi lahko naredili tudi obratno. Katera je "prava ženska".

"...Sanda, kolk dedcov je pa tebe že nabrisalo, da boš lahko ocenla kateri je "pravi moški" ..."

Sanda7 "nas ve".

Vale vsekakor bolje, da te nabriše en več, kot en manj (od viška ne boli glava). V dobrem življenju ne štejejo minute, ampak koliko se je zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, kolk dedcov je pa tebe že nabrisalo, da boš lahko ocenla kateri je "pravi moški" :hmm:

sej nisem rekla da bom jaz ocenjevala,sej se lahko sam vsak oceni tolk pa že ve a je dobr al ne :naughty: vsaj po seb sklepam tako

itak pa ti ne bom odgovorila na uprašanje,ker se te ne tiče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor se počutiš tak si

uh sodelovke ma so sami oldtajmerji,kar pomeni da majo dost iskušen in od stari se je treba tud kej navadit

jaz se najraj sama ocenim,tolk se pa že poznam da vem gdaj sem dobra in gdaj ne :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen kriterij pa uporabljaš za oceno ?

Mogoče kako globoko ti Žrebec diha na uho?

Mogoče koliko časa še obleži po aktu ?

Mogoče kako veliko darilo ti kupi ?

En nasvet. Čimveč si poskušaj zapomnit od unih sodelavk. Zagotovo ti kdaj parv pride. Samo, da so res fukare in ne samo kakšne nakladačice. Morajo bit takšne, ki imajo potrebo po sexu (dano od narave) in ne une, ki sex jemljejo v zakup. Une komot ignoriraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najzanimivejše vprašanje;

Kaj za boga, ima v tej temi sploh še d. Rugelj? :hmm:

Čist prou nič. :D

Mi oz. oni se grejo dr. Ruglja, pa kokr berem tele poste, jim kar uspeva.

Mogoče bo Sanda7 njegova namestnica. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zašli ste, poceni moji. Nikdar nisem bil privrženec "rugljologije", vendar zadnje čase spreminjam nekatera svoja mnenja o njem. Sicer ne bi niti pod razno hodil na njegove seanse, poslušal žalitve, ukaze in se družil s tisto čredo, ampak kljub temu ga počasi...samo glede nekaterih zadev, začenjam bolj spoštvati. Nedavno tega mi je v tačke prišla njegova knjiga Dramatična pot, kjer opisuje, kako se je bodel s slovensko psihiatrijo, pa kako so ga poizkušali odjebati v penzijo ali kaj drugega. Ker poznam določene razmere, vem kako zelo težko se je upirati vsem, pri tem ostati pokončen navkljub grožnjam, ki so vsekakor realne. Izredno malo ljudi je tega sposobnih, zato mu v tem pogledu moram izreči pohvalo. Velika večina se pač raje ukloni in igra..kot bi on rekel, pezdetke. Sicer mi pa njegovi nauki niso všeč, vendar verjetno večina ljudi res potrebuje trdega pastirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz o tem ruglju kej dost ne vem tko da,žal ne morem pisat o njem :?

jebi ga lahko pa zato kej več napišem o življenju kakršnega vidim,doživljam,preživljam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz o tem ruglju kej dost ne vem tko da,žal ne morem pisat o njem :?

jebi ga lahko pa zato kej več napišem o življenju kakršnega vidim,doživljam,preživljam :P

Vem Sanda, ampak zato so druge teme .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najzanimivejše vprašanje;

Kaj za boga, ima v tej temi sploh še d. Rugelj? :hmm:

tudi jaz se to sprašujem.... :BUA:

prosim, da teče debata o gospodu Ruglju.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, kolk dedcov je pa tebe že nabrisalo, da boš lahko ocenla kateri je "pravi moški" :hmm:

lepo je zanč napisala, da je ta že 11 al 12 let en in edini... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!