Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

Podjetnik ne more vzeti ženske v službo kot  enakovredne moškemu, saj so

ženske dva dni v mesecu relativno neprištevne  ...

ehehehehe :lol1: :lol1: :lol1:

tu se je pa krepko zmotil ... :grim

jaz sem celo leto neprištevna ... :lol: :lol: :lol: ... in to ne samo relativno ... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kake smrti bo umrl tale naš dr. car Rugelj  :devil:

naravne bubek, saj ne manjka več dosti :P (pa ne da bi mu privoščil)

drugače pa ima človek dostikrat prav, le diplomatski jezik mu ne gre (pomoje namenoma) od rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno je spoštovati dejstvo, da otroke  vzgaja predvsem oče (ki je bil, je

in bo reprezentant družbene realitete),  mati pa pomaga možu pri vzgoji

predvsem tako, da mu prikimava.

In ko je treba ponoči ustat, ko je treba (dojenčka) previt naj tudi oče ustane. In ko bo otrok lačen, naj mu tudi oče skuha..... in brez komentarjev, da imate zjutraj službo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko je treba ponoči ustat, ko je treba (dojenčka) previt naj tudi oče ustane. In ko bo otrok lačen, naj mu tudi oče skuha..... in brez komentarjev, da imate zjutraj službo  :grim

vzgoja in vzdrževanje (vzreja) ni enako :grrr . mama naj vzreja (hrana, skrb,...) ata pa vzgaja z svojim visokim moralnim zgledom :lol1:

to je isto kot pri konjih, hlevar jim daje za jest in puca štalo, jezdec pa ga trenira hoje, drže in poslušnosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzgoja in vzdrževanje (vzreja) ni enako  :grrr . mama naj vzreja (hrana, skrb,...) ata pa vzgaja z svojim visokim moralnim zgledom  :lol1:

to je isto kot pri konjih, hlevar jim daje za jest in puca štalo, jezdec pa ga trenira hoje, drže in poslušnosti  :whistle:

:grrr Samo če mama otroku daja hrano in skrbi.... to je tudi vzgoja .... ali ne :hmm:

Če že želite sami vzgajati otroka mu morate tudi pokazati kako se kuha, kako se čisti, kako naj se obleče.... to je vse vzgoja..... in + vsega tega mu morate biti dostopni 24 ur na dan.... sej veste, otroku se hitro kaj zgodi (padec, pretep) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že želite sami vzgajati otroka mu morate tudi pokazati kako se kuha, kako se čisti, .....

zgleda, da so me zelo slabo vzgojili. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzgoja in vzdrževanje (vzreja) ni enako  :grrr . mama naj vzreja (hrana, skrb,...) ata pa vzgaja z svojim visokim moralnim zgledom  :lol1:

to je isto kot pri konjih, hlevar jim daje za jest in puca štalo, jezdec pa ga trenira hoje, drže in poslušnosti  :whistle:

Izjava tedna, mr. Pervy :OK: :OK: :OK:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzgoja in vzdrževanje (vzreja) ni enako  :grrr . mama naj vzreja (hrana, skrb,...) ata pa vzgaja z svojim visokim moralnim zgledom  :lol1:

to je isto kot pri konjih, hlevar jim daje za jest in puca štalo, jezdec pa ga trenira hoje, drže in poslušnosti  :whistle:

je pa res, da hlevar konja ne skoti ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slaba postava sploh  :grrr  za ta leta  :hmm:

:lol1:

ploska prsa, ušesa, ne pušča sledov po riževem polju ? Ta je že v eni drugi temi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pervy...kolikim si ti ,,jezdec,,...in kje je tvoj hlevar?...pa ne da si nesposoben in potreben specialnega usposablanje? :blink: :P

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pervy...kolikim si ti ,,jezdec,,...in kje je tvoj hlevar?...pa ne da si nesposoben in potreben specialnega usposablanje? :blink: :P

eeeeeeeeeeeeeee :blink: jaz sem pa še premlad za takšne stvari :nono: sem usposobljen za plojenje in nepripravljen na vzgojo, zato zaenkrat samo še treniram plojenje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Lahko prosim kaj napišete o nezvestobi partnerju. Sama sem namreč zablodila ne to stran poti in ne vem kako naj najdem nazaj pot k svojemu partnerju.''

ODGOVOR dr. Rugelj: Če se vam je posrečijo, da ste malo skočila čez plot in pri tem nekaj lepega doživela, ponavljajte, da se nasitite, ker ste očitno nepotešeni, se pravi "potrebni"

Ne "stradati"!

dr. sc. med. JANEZ RUGELJ, dr. med.

Internet: www.preobrazba-rugelj.si

O:-) recimo, da ta se mi zdi pa pametna ...

Popravljeno . Popravil mukki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slaba postava sploh  :grrr  za ta leta  :hmm:

:lol1:

Ta postava je ponaredek, oz. obraz od Ruglja, telo od nekoga drugega. Sicer se pa na netu najde veliko takšnih (in popolnoma nagih) ponaredkov znanih slovencev. TC je tole pobral od dopleric .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta postava je ponaredek, oz. obraz od Ruglja, telo od nekoga drugega. Sicer se pa na netu najde veliko takšnih (in popolnoma nagih) ponaredkov znanih slovencev. TC je tole pobral od dopleric .)

srčece... :004

vem to :grim pa kje si pustu svoj smisel za humor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srčece... :004 

vem to  :grim pa kje si pustu svoj smisel za humor  :hmm:

Mogoce humor ni bil privzgojen. Mene je fotr velikrat nalomu k bika, pol me je pa vprasu, ce vem zakaj me je. Pa mi je reku, da kr tko mal za foro in od takrat vem kaj je to humor. Hvala fotru za poduk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce humor ni bil privzgojen. Mene je fotr velikrat nalomu k bika, pol me je pa vprasu, ce vem zakaj me je. Pa mi je reku, da kr tko mal za foro in od takrat vem kaj je to humor. Hvala fotru za poduk.

ni smešn sploh :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce humor ni bil privzgojen. Mene je fotr velikrat nalomu k bika, pol me je pa vprasu, ce vem zakaj me je. Pa mi je reku, da kr tko mal za foro in od takrat vem kaj je to humor. Hvala fotru za poduk.

Izživljanje nad šibkejšim nima nobene povezave s humorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izživljanje nad šibkejšim nima nobene povezave s humorjem.

Sam nickolikokrat je to povod za smeh. Sej drugac je blo to s fotrom sam slaba(kot je ze buba ugotovila) fora..

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!