Skoči na vsebino

Evrovizija


Priporočene objave

In je kdo spremljal, vsaj z enim ocesom? :blink: Nasa se mi ni zdela nic posebnega, slaba pa tud ne...Austrija si je pa naredla tako sramoto da brezveze :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bežno poslušala.....pa se mi je zdelo, da je večina vokalov slaba, če pa se je že približno slišalo je bilo podobno čemu, kar smo že slišali......

Se mi zdi, da je vsako leto slabše......

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem gledal samo par minut, pa mi ni zal, ker sem se od srca nasmejal - naletel sem namrec na Avstrijo :lol: :lol: :lol: :P :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa napovedovali so da bosta rusinji naredili nekaj škandaloznega (pa ravn zato sm gledal)

zgodl pa se ni nč :ph34r:

btw kdo je zmagu?

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TURCIJA!!! B) Austrija pa nenormalno visoko, kaj mam samo jaz tak cudni okus al pol Europe? :rolleyes: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bil pa oder res hudo narjen, pod bendi k so laufalr tiste scene, organizacija čist hudo, aja karmen ga lah puši!!!, pomoje je jokala pa je režiser ni hotu pokazat!!! Voklai nasploh z en kurc, avstric pa nevem kaj je pojedu pred nastopom, njegov komad se mi je zdel k un zjutri pr ringa raja VČASIH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr,da bodo drugo leto lahko nastopile vse zainteresirane države,tko da nismo izpadli :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stavnicah je bilo baje stavljeno na Karmen da bo 3 ali 4 mesto nekateri so ji celo prizadevali 1

(verjetno od zadaj sam tega pa niso povedal :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živa zalost...vse skup..ene 3 ali 4 skladbice so se mi zdele poslušljive..pa belgija mi je bila vsec ker je imela tako izrazit etno pirdih....karmen? šus v glavo - strel v prazno....grozljivka!!!! lepo videt da se je punca potrudila in skujsala za 10 kilogramckov...zdej zgleda kot napol prazna vreca slame......kva je folku sploh usec na njej? zakaj ni sla tja kaka tinkara al pa kdo podoben?.....natalija verboten bi pa vsaj lepse zgledala na odru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc novga...stara "dobra" evrovizija...s klasičnimi popevkami...naša je pa naredila kar je lahko naredila...sej več nima kej! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kretenizem avstrijskega nastopa pa jasno razkriva da imamo skupne korenine :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kretenizem avstrijskega nastopa pa jasno razkriva da imamo skupne korenine :angry:

Ok...sej so bli čudni..sam jim pa moraš dat točko za izvirnost...koliko točk pa so imeli na koncu! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo videt da se je punca potrudila in skujsala za 10 kilogramckov...zdej zgleda kot napol prazna vreca slame......kva je folku sploh usec na njej? zakaj ni sla

Shujsala, shujsala, ampak za take oprijete hlace se vedno premalo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prireditev je bla super, pesmi primerne za evrovizijo

o naši pa ne bi izgubljala besed. bo mogla vsaj trikrat na evrovizijo, da bo z jokcanjem izsilila zmago <_< :P :P :D :D

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo z Avstrijo- nisem gledla?????

Aja, rusinji pa sta obljubili da ne bosta delali škandalov ;) tako da zato ni blo nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstijska pesem je bila malce bolj "naravoslovno" usmerjena....o živalcah in njihovem življenju! in kako ljudje slabo ravnamo z njimi! V tem smislu! Izvajalec pa je malce smešno poskakoval ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa usec ce ni vse v anglescini...sej niso sami anglesko govoreci narodi v evropi.

to da je karmen svojo pocarijo pela v anglescini se mi zdi neko lezenje nekam. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pihhhhhh.... nasa maca je popusila :unsure:

Ce nebi blo solidarnih glasov BiH in HR bi ostal na dnu lestvice :o <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski oboževalci Karmen Stavec so svojo ljubljenko poslali na blamažo kar v Evropo :) :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal ji pa privoscim to pa ceprav ni lepo. Na vsak nacin je hoteli priti na evrovizijo pa ji je ratal in tudi tukaj je dokazala kako zna peti. In tudi dokaz zakaj je bila do sedaj 2 letos so se je pa usmilili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!