Skoči na vsebino

Evrovizija


Priporočene objave

Ta prireditev, po moje, še nikoli ni imela nič skupnega z dobro glasbo. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovornjaki bodo pa še naprej drveli čez sam center mesta... :angry:

Kaj me briga. ;)

Imam primorski potni list :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evrovizija je strokovno združenje evropskih televizijskih postaj. Ker je nastala že v davnih letih, so v njej v glavnem "državne" televizije, ker so bile zasebne tedaj v Evropi prepovedane.

In ker je bilo takrat tehnično smiselno vključiti tudi Izrael in Turčijo, sta pač notri.

Je pa članstvo tudi malo politično obarvano, bilo nekoč, sedaj ne več.

Vzhodnjaki so imeli podobno združenje, imenovano Intervizija (mislim da je to pravo ime), ker rusjaki vzhodne sirotinje niso pustili v Evrovizijo in so jih prisilili v nadomestek. Intervizija je seveda po sesutju železne zavese propadla in večina intervizijcev je prestopilo v Evrovizijo. Zato pa je sedaj taka gneča.

Kmalu na začetku se je nekdo spomnil, da bi lahko imeli en tak lušten festivalček.

Popevke na tem tekmovanju kakih 30 in več let nazaj niso bile slabe, tudi izvajalci ne zgolj lokalni outsiderji, kot sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledala, pa tudi nobene visoke uvrstitve za našo Karmen nisem pričakovala. :P

Videla pa sem samo njen odziv, češ kako so jo spregledali.

Jaz bi na to dodala, da je niso spregledali ampak po domače rečeno s pesmijo in svojim nastopom ni "palila".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kod želi gledat kvalitetno glasbeno prireditev naj si ogleda italijanski San Remo!!!!

Organizacijsko je primerjava sicer možna, to pa je tudi vse,........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledala, pa tudi nobene visoke uvrstitve za našo Karmen nisem pričakovala. :P

Videla pa sem samo njen odziv, češ kako so jo spregledali.

Jaz bi na to dodala, da je niso spregledali ampak po domače rečeno s pesmijo in svojim nastopom ni "palila".

A je karmen kaj jokcala ? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovornjaki bodo pa še naprej drveli čez sam center mesta... :angry:

Kaj me briga. ;)

Imam primorski potni list :) :) :)

kaj pa mi, ki ga nimamo? :angry: Aja! Bomo pa na fuzbal hodl! B)

Na novem stadionu bi lahko drugo leto celo EvroviZZion izvedl (če bi...) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nagrada pa pol ducata ...

:blink: :unsure: :huh: :o Ducati ?? je kdo rekel Ducati ?? :D :D :D :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dobro obveščenih krogov sem zvedel, da obstajajo trije ducati takih robcev in da je vsak posamezni več vreden kot en ducati ;) :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dobro obveščenih krogov sem zvedel, da obstajajo trije ducati takih robcev in da je vsak posamezni več vreden kot en ducati ;) :P :D :lol:

jao folk, dej pejte raj delat ,ni čudn da je gospodarstvo na psu :D :D !!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dobro obveščenih krogov sem zvedel, da obstajajo trije ducati takih robcev in da je vsak posamezni več vreden kot en ducati ;)  :P  :D  :lol:

jao folk, dej pejte raj delat ,ni čudn da je gospodarstvo na psu :D :D !!!

Kar tle bluzite, da ne bo še bolj na psu.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao folk, dej pejte raj delat ,ni čudn da je gospodarstvo na psu :D :D !!!

jaz sem plačan, da visim tukaj :lol: :lol: :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledala, pa tudi nobene visoke uvrstitve za našo Karmen nisem pričakovala. :P

Videla pa sem samo njen odziv, češ kako so jo spregledali.

Jaz bi na to dodala, da je niso spregledali ampak po domače rečeno s pesmijo in svojim nastopom ni "palila".

A je karmen kaj jokcala ? :lol:

Na tem posnetku, ki sem ga jaz videla, (še) ne.

Sem sicer mnenja, da je zelo dobro biti samozavesten, hkrati pa se raje pustit presenetit kot preveč pričakovat. Pri njeni izjavi je moj vtis takšen, da je sama očitno preveč pričakovala in je sedaj tudi zelo razočarana, pa čeprav tudi sama verjetno ve, da je eurovizija vsaj do neke mere (če ne večje) samo igra (tako kot marsikaj v svetu glasbe in filma, pa še kje). <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si samozavesten je čist kul...sam poraz je treba znat sprejet...da ti karmen po nacionalki joče kot 4 letna deklica, ker ji mama ne da kolača...to pa ni fajn! :D

Na eurosongu ni jokala......ko jo je v sloveniji premagala grupa sestre pa je blo zanjo nekakšen šok...ala:Kako so lahko 3 preoblečeni moški boljši od mene..jok..jok.. :D

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si menda ja ne želite, da bi zmagali. Litva je za prireditev prav gotovo vzpostavila vladni načrt z extra proračunom. Turki bodo morali porabiti denar od potresov. Kje bi pa pri nas zbrali denar?

Brrrrrmmmmm-lapsus

Ni Litva ampak Latvija ,

oziroma Letonija (po starem )...z glavnim mestom Rigo...

prestolnica Litve pa je Vilnus (zeleni gozd)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao folk, dej pejte raj delat ,ni čudn da je gospodarstvo na psu :D :D !!!

Ja kaj pa mi revezi, k nismo iz gospodarskih panog ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec, hvala za opozorilo in popravilo napake. :huh:

Je pa to, moje neznanje, dober odgovor tistim, ni malo takih cepcev, ki menijo, da kako bi bilo lepo, če bi zmagali, ker bi bila to lepa promeocija Slovenije v svetu.

Se imam za kolikor toliko razgledanega, pa ne ločim med tistimi tremi baltskimi sestrami, oziroma si ne zapomnim pravega imena.

In če bi imeli mi festivla v SLO, itak polovica severnjakov ne bi točno vedela, ali je Ljubljana v Sloveniji, Slovakiji ali v Slavoniji. Najbolj trdobučni bi pa itak rekli, da v Jugoslovakiji. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmovanje v tem kdo bo bolje pel je že samo po sebi butasto. Če se pa že grejo eno tako tekmovanje met, pa bi morala vsaka država v SVOJEM jeziku peti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalka.... :blink:

turkijegoed.jpg

Allah bismallah....

:ph34r:

po mnogo sušnih letih....

jim kar privoščim.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalka.... :blink:

turkijegoed.jpg

Allah bismallah....

:ph34r:

po mnogo sušnih letih....

jim kar privoščim.... <_<

rečte kar čte, sam točko so mele pa najboljšo!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dol mi visi Evrovizija in podobne jajce in solate. Videl prav konec in s tem našo Karmen. Najbolj všeč od vsega pa mi je bilo dekle na njeni levi, Tista visoka blonda z dolgimi nogami, lepo ritko in dobrimi joški in lepim ksihtom. :rolleyes: Človek bi se zalepo nanjo z kamniškim Neostikom vsaj za 14 dni, da me še s špohlom nebi mogli dol spravit. :D Pa še ta je bila uvoz iz Purgerije.

Če že mene kaj vprašate, mi manjka bolj praznovanje štafete - Dan Mladosti kot pa to evrovizisko sranje. :P

Ja, ja, ko je še bil Tito je še Evrovizija nekaj bila..... :P :D :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!