Skoči na vsebino

Evrovizija


Priporočene objave

Če se ne motim, so Karmen izbrali z glasovanjem publike in izbrali so najboljšo med slabimi ali pa imamo slovenci tako drugačen glasbeni okus. Uvrstitev ne preseneča!

Zmagala je po mojem okusu Turčija.

TATU in naš severni sosed pa absolutno previsoko na lestvici.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kaj posebnega se mi ni zdelo, mi pa vse skupaj smrdi glede na to kako so kazale stavnice in kak rezultat so objavili po generalki na TVS pri dnevniku ob pol petih popoldan. Karmen je prepričljivo premagala vse :blink:

Kako je to potem mogoče da so njo premagale vse. Tukaj nekdo laže ali pa je vse skupaj ena velika kuhinja. :( :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa usec ce ni vse v anglescini...sej niso sami anglesko govoreci narodi v evropi.

to da je karmen svojo pocarijo pela v anglescini se mi zdi neko lezenje nekam. <_<

Tud meni ni jasno zakaj moramo vse v angleščini pet. Ajd razumel bi če bi bilo tako kot so napovedovali da bodo peli vsi v angleščini, na koncu pa so celo peli v IZMIŠLJENEM jeziku če sem prav slišal. HALOOOOOOOO!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evrosong se je zreduciral na to ,da dajejo sosedje točke sosedom (ti pa jim jih potem vrnejo,Grki Ciprčanom,Ciprčani Grkom,Portugalci Špancem,Španci Portugalcem...)..očitno imamo premalo sosedov,ki bi letos sodelovali na tej farsi.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ne Vili Resnik pred leti pel:

Oj mal škdm škdm...

so rekli, da je to plagiat.

Le kako so vedli, da bo enkrat s to melodijo Turčija zmagala.... :angry:

Belgija edina sprejemljiva. B)

O ostalih: škoda besed. :(

Opravičilo BiH in Hrvaški, ki sta zaradi dobrih medsosedskih odnosov,

neki pik stran vrgle. (Tenks enivej)

___________________________________

Kaj pa ti misl'š ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evrosong se je zreduciral na to ,da dajejo sosedje točke sosedom (ti pa jim jih potem vrnejo,Grki Ciprčanom,Ciprčani Grkom,Portugalci Špancem,Španci Portugalcem...)..očitno imamo premalo sosedov,ki bi letos sodelovali na tej farsi.... B)

NOP....NAS SO SE SOSEDI ŽE NAVELIČALI.......samo mi še talamo njim......KLEČEPLAZENJE-SLOVENSKI ŠPORT!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belgija edina sprejemljiva. B)

....da ne bo pomote.

Za belgijsko pesem gre.

Sicer se mi je pa grkinja zdela najbolj sprejemljiva.... :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledala......brezveze.....politika (kot se je najbolj opazl pri Britaniji letos)... :unsure:

Zanima me le kako sta se Tatu-jevki odrezali na odru (glede na to da so pričakoval nek boom)... <_<

Naša je pa dobila točno to kar si je zaslužila... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HE HE a ste vidl GRKINJO pa njeno sadomazo "odpravo", sam še na kakih hetnah bi morala viset!!! :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... nimam okusa za glasbo... no ja vsaj po "evropskih" standardih ne... :( :blink:

Se mi pa zdi, da je ta Evrovizija postala ena k****** kuhinja. Ker pri ne vem koliko RAZLICNIH gledalcih, ne bi rekla, da imajo vsi isti okus. <_<

Kar se pa T.a.t.u.jevk tice, so jima itak povedal, da, ce ga mislita srat na odru, imajo pripravljen posnetek z generalke in bodo to poknil gor, tako, da jima ni preostalo drugega, kot da sta pridni deklici. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Opravičilo BiH in Hrvaški, ki sta zaradi dobrih medsosedskih odnosov,

neki pik stran vrgle. (Tenks enivej)

___________________________________

Kaj pa ti misl'š ???

Jst mislm de se ne sekirajo kj prevc... <_<

Oblizujejo lastne ranjene tacke... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karmen bila v povprečju ostalih popevk. Ali dobil 0 točk ali 35, je bilo vseeno, ker vsa muzika približno enaka in slaba, vsaj zame.

Potegnila je drugačna muzika od običajne (Turki & Belgijci). Rusinji potegnili le zato, ker sta edini kolikor toliko obče znani, pa so potem otroci telefonirali.

Včasih je bilo točno videti, da so Grki dali Cipru maximum in obratno. Pa skandinavci med seboj. Si je človek mislil, žirije in nameštaljka je čisto enostavno izvedljiva. Sedaj je manda glasovalo ljudstvo po telefonu, pa se je dogajalo podobno tako, da ta miselnost ne živi zgolj med žiranti, temveč tudi v splošni publiki.

Pa si menda ja ne želite, da bi zmagali. Litva je za prireditev prav gotovo vzpostavila vladni načrt z extra proračunom. Turki bodo morali porabiti denar od potresov. Kje bi pa pri nas zbrali denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi pa pri nas zbrali denar?

pri tebi, meni, pri vseh nas... pa za začetek... ADIJO gradnja stadiona... :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOW nisem si mislil, da še tolko ljudi to gleda, sploh v soboto zvečer :P . no nisem gledal, še manj poslušal, sicer pa itak vsi pravijo, da je festival že nekaj let u k**** in da ga zato samo še v nekih levih državah delajo. sicer pa me zanima koliko zmagovalk je tudi kasneje prišlo na kake lestvice?

tretjerazredni glasbeni dogodek za četrtorazredne izvajalce :( <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sej mi smo itak vsak let favoriti pred samim dejanjem. Kako lepo nas futrajo z novičkami, da na stavnicah kotirano zeloooooo visokoooo. Ko pride pa do samga natopa, pa vsak let isto ku***. Drgač se je pa ta evrovizija spremenila v politično farso. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker ne smeš, no, lahko, ampak lepo pa le ne bi bilo, da smo butli: ... za prvorazredne gledalce. :)

Vragica, pri stadionu se pa motiš. Ni LJ zenter sveta, v CE gradimo žogobrcarski stadion in novo športno dvorano poleg nejega tudi, pa čeprav mi novice iz mestnega sveta govorijo, da ne eno in ne drugo finančno še zdaleč ni pokrito. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si menda ja ne želite, da bi zmagali. Litva je za prireditev prav gotovo vzpostavila vladni načrt z extra proračunom. Turki bodo morali porabiti denar od potresov. Kje bi pa pri nas zbrali denar?

;) Hvala ti, KARMEN B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav gotovo, Karmen iz vseh solza hvala, da nisi zmagala. :lol:

Če bi nas pa presenetila in zmagala, bi pa sredstva za prireditev zbrali po naši stari navadi, Podarim dobim, glavna nagrada pa pol ducata od karmenčinih solz premočenih robčkov. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je slučajno kdo bal da bi Slovenija zmagala? :blink: :lol: :lol:

Vprašanje si mi snela z jezika..... :rolleyes: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v CE gradimo žogobrcarski stadion in novo športno dvorano...

tovornjaki bodo pa še naprej drveli čez sam center mesta... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je slučajno kdo bal da bi Slovenija zmagala?  :blink:  :lol:  :lol:

Vprašanje si mi snela z jezika..... :rolleyes: :P :P :P

je pa dobr da je konec...jo bodo počasi vsaj nehal tolk pogosto vrtet na radijskih postajah....

..evo turška se pa že suče... B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njihihihihihiIAIAHUAHAHAHAHAHAHAHHA........... vse skupaj brez veze.nisem gledal,sem pa videl spot od stavceve in mi ni bil vsec (nanana.... prrrHUAHAHAHAHa :lol: :lol: ); nisem vedel,da je ona slovenska predstavnica za evropsko komedijo...... :lol: :lol: :lol: :lol:

kar se alf poyerj-a tice (avstrija): je eden najboljsih kabaretistov AUT,katerih avstrija kar nekaj premore.njegova udelzba je bila najbrz bolj PR-gag (a la stefan raab) in ne cisto resno vzeta poteza.da se je tako visoko uvrstil ni najbrz nihce pricakoval (slepa kura itd.).

stran vrzen denar po moje vse skupaj.

p.s.: WTF je turcija delala na EUROsong kontestu?!?! .....pol istambula je v evropi,ostalih 95% turcije je azija.... :huh: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... Turki se, ka pa Izraelci? Od kdaj so pa oni v Evropi??

Sem gledal le glasovanje, a so imeli Anglezi res tako za en k.... komad?

PS

Bravo Karmen, le tako naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... Turki se, ka pa Izraelci? Od kdaj so pa oni v Evropi??

Sem gledal le glasovanje, a so imeli Anglezi res tako za en k.... komad?

PS

Bravo Karmen, le tako naprej :D

mah una baba je sicer zgledala k kajla (minog) :D , sam k je pa usta odprla TRAGEDIJA, moje mnenje je, da bi jaz kljub vsemu pomankanju posluha odpel tisti komad bolje in se bolj držal tonov!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!